Opinie o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Mis

Panie M zamiast szukać nowych aut radzę poszukać nowego krzeszla i telefonu dla kolejnej dyspozytorki bo często gęsto wolne auta po 3 na postoju A linia zajęta. Czas oczekiwania nie jest taki dużo jak podają A u konkurencji odwrotnie mówią 10 min A czekasz 40. Ale przynajmniej telefony odbieraja A u nas ostatnimi czasy ciężko się dodzwonić. I dajcie jakąś robotę panu dziennikarzowi bo ostatnio coś cicho.

Ariel

Przecież trzeba dobrać numerów bo życie kosztuję. Rodzina się powiększyła i wydatki rosną. Pieluchy drożeją a na wakację trza jechać

Były pracownij

Szefostwo jakby nie patrzeć wcale nie jest takie ale, da się z nimi dogadać i porozumieć. Niestety nie rozumieją że z biegiem czasu wszystko drożeje, eksploatacja auta, paliwo, rachunki, jedzenie...A stawki ciągle stoją w miejscu i jeszcze mają spaść. Dajcie godnie zarobić kierowcom i bazie A wszystko będzie szło jak w szwajcarskim zegarku...

taxi
@Były pracownij

Spokojnie wszystko się zmieni po nowym roku. Już nie tak łatwo nie bedzie beda bardziej kontrolowani A z drugiej strony to jest nielegalne jak jeździmy to sie nadaje na #tematdlauwagi

Janusz
@taxi

Wincyj aut panowie i panie, wincyj bo kurła mało jest

ciekawski
@Janusz

przecież na fejsbuku już szukają kolejnych aut... Teraz to ino cza karty kupic i zaczać grać

#tematdlauwagi

Ja już zgłosiłem do Pipu zawiadomienie o nieprawidłowościach jakie są w tej firmie. Dałem im moje fotokopię list obecności. Druga sprawa to właśnie jeżdżenie na cenniku co nie do końca jest legalne bo przecież wszyscy ""zatrudnieni"" w Rabatce to mają zakaz wbijania na kasę kursów także Urząd Skarbowy też się tym zainteresuję i ITD

Taksówkarz

Żądnych konkretów. Miałem rozmowę z kobietą, która nawet nie raczyła się przedstawić od razu dopiero po jakimś czasie tylko z imienia. Chcieli żebym użyczył im swoje auto dadzą mi ich sprzęt taksometr i kasę fiskalną i mogę śmigać. Oczywiście mam nie nabijać za dużo na kase. Nie są mi w stanie zagwarantować jaki zrobię obrót a wymagają ponad 1100 składki. Na moje pytanie ile zarobię pada odpowiedz ze jak pojeżdżę to zarobię. Ale żadna konkretna kwota. Przecież jak mogę wsiąść taką robotę jak tego nie wiem. Na dodatek miałbym sobie zapłacić sam za badanie u lekarza medycyny pracy , psycho testy i montaż taksometru itp. Mam iść do pracy a tu 1000 zl kosztów na start a jeszcze nie wiem czy wogole cos zarobie. Poziom rozmowy na poziomie gimnazjum

Kiedy mogę zaczynać i czy mam dobre auto

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Jeż Jerzy

Powiem tyle że skoro taxi neks bierzemy udział w akcjach różnego typu jak np terenie współpraca z youtuberem Taxi Złotowa i sponsoruję mu przejazdy i wypożycza samochód a przy okazji prowadzi świetnie stronę na Facebooku to patrząc na to to my idziemy ku gorszemu a nie na odwrót...ale co tam ważne że filmik kręcony z rączki jadąc za autem dodany na firmowego fejsa

Przyszła Pani Prezez

Przestańcie oczerniać naszą firmę Rabat. Jedyne prawa jakie macie w rabacie to ROBIĆ I MILCZEĆ. Jak nie to wypad bo na wasze miejsce jest kilkanaście osób chętnych. Jak nie przestaniecie Nas oczerniać mój Tata się z Wami rozprawi a ma on ogromne znajomości i jeszcze szersze układy. Liczcie się ze słowami

Exguuegg
@Przyszła Pani Prezez

Tata zarejestrowany w Urzędzie jako bezrobotny ha ha dobre

Mr. Proper
@Przyszła Pani Prezez

Uważaj lepiej. Ty też licz się ze słowami żebyśmy My Rabaciarze nie zabrali się Wam za tyłek. Wynajem domu słono kosztuję przecież a robić się nie chce

rabaciarz
@Mr. Proper

podobno (usunięte przez administratora) płaci tylko połowę za wynajem domu a resztę to leci ze składek.

Proboszcz

UWAGA moi mili parafianie info z pierwszej ręki w Poniedziałek NEKS zmienia aplikacje oczywiście to jest odpłatnie koszt to 150 zł Czekać tylko jak nas też zaczną zmieniać bo przecież na czymś trzeba zarabiać. Ceny zamiast iść w górę to dzięki feniksowi i neksowi nasz pójdą jeszcze w dół . No ale nie zapominajmy że dzięki temu mamy dużo kursów za co nas stać zapłacić jeszcze wyższą składkę które dla nas szefostwo szykuję w najbliższym czasie . Już klienci piszą na stronie feniksa że czekają aż biedą jeździć za damo. Teraz to dopiero nie będą nas szanować jak będziemy jeździć poniżej kosztów. Wszystko idzie w gore ale w Bytomiu taxi w dół to co zrobili neks i feniks to jest gwóźdź w nasza trumnę. Podobno w poniedziałek Paździoch ma się spotkać w biurze i będą trwały rozmowy na temat nowego cennika żeby nasi klienci nie uciekli od nas. Dyspozytorki też coś szykują bo xlat nie dostają podwyżek wiec drodzy koleżanki i koledzy wyzucie portfele bo już nie długo nie będą nam potrzebne....

Ministrant
@Proboszcz

Problem polega na tym że Feniks się rozpada i widać to gołym okiem. Zacznę od samych składek które podnieśli zolnierzykom z 350 do 500zl na chwilę obecną. Druga sprawa to ilość aut która się skurczyła i juz liczy ledwo 50aut. Po trzecie to kierowcy dostają komunikaty na przystawkę że ktp z rannej zmiany to może kończyć pracę bądź pracować do 18 a nawet i dłużej - tylko nie jest to związane z dużym ruchem oj nie. Tylko tym żeby jeżdżą tam po kilkanaście godzin by coś zarobić. Obniżenie cen to strzał w kolano, bo to im nic nie da, bo nie wierze by nagle klienci przenieśli się do nich bo maja jakiś kurs tańszy o złotówkę czy dwa złote. A tym bardzo czekać na to aż sie to rozpadnie i część pewnie powróci do neksa, część będzie chciała do nas i wtedy to dopiero sobie na postojach w karty programy robiących kurs na godzinę jak dobrze pójdzie

Proboszcz
@Ministrant

Już nie ma za bardzo co robić ale życie coraz droższe jest to trzeba zatrudnić jeszcze parę aut,a my...? no coż mamy się cieszyć że mamy wicej kursów niż konkurencja

Ciężki człowiek
@Proboszcz

Dramat jest z tymi nowymi cenami u nas w NEKSie.... A te miszcze kierownicy tylko wychwalają na chacie firmowym jak to idziemy do przodu i jak to ceny są spoko. Ginter każdemu kto napisze choćby słowo krytyki mówi "idź do Feniksa" czas szukać nowej roboty...

Domestos

Zgodnie z ostatnimi komunikatami odnośnie pozbywania kierowców tzw. ''imprez'' to ciekawe czy (usunięte przez administratora) 12 też zabiorą. Śmiech na sali już nie wspominając jaki piękny przykład daje (usunięte przez administratora)marketingowiec korzystając z telefonu bądź też innego urządzenia rejestrującego podczas jazdy i każdy może sobie to zobaczyć.Żenada.

Taxi Złotówka
@Domestos

Jacuś ma swoje indywidualne reguły,przepisy jak i indywidualne imprezy :)

WC picker
@Domestos

A może ma uchwyt na rejestrator? Są takie urządzenia w sklepach......

Bolec

Panie i Panowir uważajcie bo w poniedzialek i środe bedzie w biurze "specjalista" który ma spraedzic telefony wszystkim pod pretekstem aktualizacji rt3000. Bedzie sprawdzal kto moze oczerniać firmę. Wystarczy usunąć historie przegladarkini juz. Ja nie dam im telefonu bo to moja prywatna rzecz

Domestos
@Bolec

Co najwyżej to może się złapać za jajca a nie za prywatne telefony. To co się tutaj ostatnio wyprawia to jest jedno wielkie badziewie.

Jako że Pan (usunięte przez administratora)i to czyta, chce poruszyć kwestie reklamy, naszej reklamy w naszym mieście Bytomiu A raczej jej braku. Mamy akcje charytatywne, popieram ale odbiór u klientów docelowych prawie zerowy. Mamy reklamę w Radiu Piekary odbiór w Piekarach , w Bytomiu zerowy. Teraz najlepsze, reklama (najlepsza według wszystkich) profil na Facebooku. Pominę sposób jego prowadzenia, uważam że nie każdy ma faceboka A do tego nie każdy kto ma tam zagląda żeby zobaczyć film z jazdy pana (usunięte przez administratora)po mieście. Także jeśli reklama w tej firmie działa tylko w jedną stronę tzn my reklamujemy kogoś to gratuluję. Ale Pan (usunięte przez administratora)ma robotę A (usunięte przez administratora)kasę więc im pasuje. Szkoda że ta kasa nie jest przeznaczona na to żeby nas reklamować. Nie widac nas w mieście na bilbordach, banerach, w sklepach i instytucjach. Nie ma nawet akcji ulotkowej którą zawsze była najlepsza reklama!!! Ulotki tele mam w skrzynce 3 razy w roku naszej żadnej. Neks ma ogromne bilbordy, ładne nowe auta A u nas dalej jeżdżą Fabię od Boba z przebiegiem 600tys. To kolejna sprawa która raczej nam reklamy nie robi. Ktoś trzepie kasę na autach A wymienia 1 auto na 5 lat jak już się rozleci całkowicie. Także proponuję osobie madrzejszej w zarządzie przyjrzeć się sprawie reklamy szeroko pojętej w firmie jako marketing A raczej jej braku. Bo niedługo możemy zostać daleko w tyle, dobre czasy mogą się skończyć szybciej niż się wydaje. Potrzebujemy odbioru w całym mieście A nie tylko 15 osób które interesują się kto dał i kto przywiózł nakrętki. (usunięte przez administratora)Do roboty chce widziec efekty

Maciek z klanu

Jadac kiedyś z Feniks taxi dowiedzialem sie ze osoba majaca tam duze wpływy zna wiele tajemnic rabatki. Podobno beda chcieli przejać ten interes. Przecież teraz w obawie o to tylko Paździoch wozi pania z US do pracy bo kiedys to kazdy ja musial wozic.

Czerwony Wiewiór

przecież marketingowiec całą kasę z naklejek na szybach dostaję dla siebie w zamian za to ma prowadzić fanpage na Facebooku i akcje ulotkowo jak widać ma chyba za duże koszty paliwo i inne koszta manipulacyjne. Oczywiście ma też zadania blokowanie kierowców którzy mu podpadna

Dominika

Zróbcie coś z tym do jasnej Anielki Jestem Polką i jestem z tego bardzo dumna że jesteśmy we wspólnocie Europejskiej Bardzo się cieszę że reprezentuje nas wybitny mąż stanu Donald Tusk a teraz do rzeczy jadąc ostatnio waszą taksówką gdzie kierowcą był podstarzały erotoman gawędziarz wyznawca PiSu powiedział mi że jak to złapał Donalda Tuska w swoje ręce tego szczura Kto zabił by go zwyczajnie powiedział że platforma to okradła a teraz zarządu PiSu wreszcie jest super nawet jak jest tak drogo w sklepach to i tak wszystkich na to stać bo jest dobrobyt złapał przy tym taką agresję że jakbym nie była kobietą dostałabym zęby taksówka to nie jest miejsce na takie wybryki nie będę już z wami jeździć ale się kolejnego spotkania z tym człowiekiem zwyczajnie się boję

Ojciec

To kiedy proponujecie ten protest W jakiej formie miałoby to być Najpierw delikatnie czy od razu na bogato

KierowcaX
@Ojciec

Myślę ,że na bogato nie da rady :) dużo osób niestety tylko dużo mówi a jak naprawdę przyjdzie co do czego będą siedzieć cicho :/

@KierowcaX

To co? Może jakaś pikieta w wielki piątek? Kto będzie chętny?Narazie bez strajku-pokażmy mieszkańcom Bytomia że nie da się już jeździć za takie pieniądze. Czekamy na zgłoszenia na pomysły. Jak to zrobimy

@Ojciec

Może najpierw porozmawiajmy z innymi korporacjami nawet i na postojach.(usunięte przez administratora)

Pan Tadeusz
@Kutangoo

To zajmij się tym i całą organizacją i zacznijmy poważne rozmowy z innymi taksówkami

Opo

Załóż własną korpo nie będziesz musiał płacić, będziesz miał wakacje cały rok ,kasę dla rodziny A póki co to zostaje ci zalogować do pracy lub wylogowac do życia . Zróbcie protest na wasze miejsce czekają nowi młodzi chętni do pracy za 5 tyś. Pozdro dla kierowców pracujących po 8h hahaha człowieku taksówka to zawsze była praca od rana do nocy zawsze tak robiliśmy w czasach kiedy M i L pracowali również. Na 8h to do fabryki wełny albo na przeciwko na hutę .bez odbioru

Dzidek
@Opo

Skoro masz tylu chetnych to skad jest tyle wolnych numerow. 5 tysiecy to zarobisz jak zamieszkasz w aucie na miesiac i nie bedziesz wychodzil nawet sie odlac. Pozatym to 5 tysiecy to wyciagaja bytomskie nieroby od mopsu bez wychodzenia do roboty wiec czym sie tak podniecasz.

Afgańczyk
@Opo

Nic się nie bój. Jak tak dalej będziecie "rządzić" tą firemką to się to skończy tak że Feniks przejmie Rabat. Już coraz więcej osób chciałoby przejść do tej firmy. Tam szanują człowieka

Balon

I tak jak ktoś napisał , (usunięte przez administratora)może świętować ze swoją rodziną inni nie :) nie wyjechal jak co święta . Jego nie dotyczą zasady wymyślone w tej firmie ,że my świętujemy kiedy inni pracują a pracujemy jak inni świętują żałosne ... o dziwo (usunięte przez administratora)wyjechał ale tylko na normalną dniowkę nie 14/16 godzinną...

@Balon

Ale 101 też jezdzi dłużej niz ma grafik a wszyscy płacimy taką samą składkę....

Ferdynand Kiepski ćwiartki 3/4
@101

Zrob grafik na 6 dni w tyg po 12h A jak zostaniesz godzinę dłużej to wątpię że ktoś Cię zauważy i wygoni do domu. A swoją drogą 12-14h co codzień to już choroba zwana, pracoholizm. I połamane koła żeby szybciej kurs zlapac.

Buli
@101

Podobno 101 już wezwali na dywanik, że jeździ dłużej niż ma grafik

@Buli

Oj kolego, popatrz na numer 61. Koleś jeździ od 14:00/15:00 do 4/5:00 nad ranem. Z czego miał już 2wypadki a pracuję nadal

Afgańczyk
@Balon

To co w końcu z tym zrobimy?

Hmm

Witam jest tu taksiarz, który jeździł w Wielką sobotę? Kurs Bytom centrum->Łagiewniki.. Po 21..

Luksus

Nie wiem czy już wiecie ale teraz składka miesięczna wzrośnie do 600 zł potrzebne są pieniądze na wypłatę dla kierowników i marketingowca Bo nie chcą tego już robić za darmo z pierwszej ręki to wiem

Luksus

Przecież nie będą kierownikowac za 540 zł. Podobno ten od reklamy dużo kosztuje.

KierowcaX
@Luksus

No jasne , przecież taki(usunięte przez administratora)jeździ od rana do wieczora ( bez weekendów oczywiście ma je dla rodziny , bo jego rodzina potrzebuje z nim spędzać czas nie to co nasze ) . Jak nie ma teraz ruchu nikogo nie obchodzi ze zabiera kursy kolegą . W onyksie jeździł na przystawce pare godzin bo reszta lewizny bez przystawki tu juz trzeba robić . (usunięte przez administratora)mało kto wie jako jedyny legalnie moze miec swoich klientów co jest chore , jedzie ze swoim klientem do zabrza lub gliwic i oczywiscie sie wbije by dostać powrót z przystawki . Ludzie otwórzcie oczy bo naprawde to jest chore , traktują nas przedmiotowo zero szacunku nie ważne czy robisz tu miesiąc czy lata , jesteś tylko składką nic wiecej !

@KierowcaX

Przecież czasowki od lat znikają z systemu . Wykreśla je 12 i jeździ extra kursy. Dyspozytorkom kazał pisać w zleceniu dokąd jest kurs żeby mu było łatwiej. 140 tez tak robi i ma na to przyzwolenie. Nie mają do nas za nic szacunku. Znajomi kiedyś mi mówili że mieli kilka razy kurs daleki i ze zawsze przyjeżdżał Paździoch srebrnym pasatem jak go miał jeszcze. Dopiero jak nie powiedzieli Dokąd jadą i że daleko to zaczęły przyjeżdżać inni kierowcy..

Pan Tadeusz

W końcu ktoś normalnie do tego podchodzi. Zarząd nie odpowiedział nam na propozycje wiec trzeba podjąć inne kroki. Trzeba o tym głośnio w końcu o tym powiedzieć co tu się dzieję bo klienci nas już nie szanują, bo za 8 zł musisz jechać z Bytomia na Miechowice i tam zrobić bałwanka. A to tego co pisał ojciec to już nie tylko Paździoch tak robił bo pani O jak jeszcze jeździła to rozbijała się po Warszawach i dalej to przyjeżdżała bez koguta i klient był poinformowany o tym że taka osoba podjedzie a Ty jak jedziesz nawet zawieść znajomego to na zajętym Ci każą. Ale to nie jest tajemnicą że są równi i równiejsi w tej firmie i to widać po zleceniach że są ustawiane kursy a jak zrucisz uwagę dyspozytorni to ci powiedzą że możesz iść do biura pogadać z panią K i to sobie sprawdzić a jak będziesz dalej o swoje walczyć to dają Ci ochłonąć na 2h albo i dłużej i pojeździsz sobie później po mieście nigdzie dalej

Dramat.

To naprawdę jest taxi dramat dzisiaj od rana nie ma prądu na radiu nie da się jeździć bo maksymalnie przy szpitalu Batorego coś słychać Dalej już nie a szefostwo pomimo że ma ponad 100000 zł przychodu miesięcznie z naszych składek już nie licząc reklam nie stać ich żeby kupić agregat prądotwórczy chociażby w Castoramie za parę stów

@Dramat.

Na jakim radiu?! Radio bazowe od ponad roku albo i dłużej jest zepsute i nieużywane. Są sytuacje że brakuje prądu ale starają się żeby system chodził. A jeżeli już się tak dzieję to na krótko to nie wiem gdzie ty w rabacie z radia korzystasz

Wystraszony

Mam pytanie do szanownego zarządu czy prokurator już się ustosunkował do waszego zgłoszenia już od dłuższego czasu w obawie o to zażywam Stoperan i juz mi się nim bardzo mocno odbija

Admin
@Wystraszony

Drodzy pracownicy TAXI Rabat. Nie bójcie się dodawać opinii na tej stronie. Jeżeli opinia jest prawdziwa, nie obraża nikogo i jest prawdziwa to jest to jedno z elementarnych praw konstytucyjnych w naszym kraju. Pracodawca nie dowie się od nikogo waszych danych. Żadna prokuratura się tym nie zajmuję bo by sami złamali prawo. Nie obrażajcie tylko nikogo i wypowiadajcie się bo widać, że firma poszukuję ciągle nowych pracowników zgodnie z informacją na ich stronie. Ludzie czekają na informację od Was.

@Wystraszony

Dzisiaj po raz kolejny odbył się strajk taksówkarzy w Szczecinie odnośnie cen. Może i my ruszymy (usunięte przez administratora) i coś z tym zrobimy?!

Obserwator
@Kutangoo

Może zamiast obrzucać błotem szefów korporacji, ludzi pracujących na centrali itd. straszyć się wzajemnie i wprowadzać atmosferę wzajemnej nieufności, czas zacząć rozmawiać, szukać rozwiązań. Niech ktoś tu napisze coś sensownego, co ma do zaproponowania. (usunięte przez administratora)

Zmęczony
@Obserwator

Wszystkie korporację musiałyby podnieść ceny kursów. Jeżeli już jeździmy na umownych cenach to ceny za kursy po mieście powinny iść do góry od 2-5 zł, ceny kursów poza miasto podwyżki co najmniej od 10 zł na krótkich kursach do większych kwot gdzieś dalej. Nie możemy dać się pomiatać klientom i dawać im 10 minut za darmo do czasówki lub na zakupy. Niech zaczną szanować nasz czas. Powroty za pół ceny lub za 33 zł z Balic to już całkowity śmiech na sali. Nie możemy jeździć po 1.40. Cena na I Taryfie musi być przynajmniej 2.20 . Ceny w Piekarach Śląskich nie wychodzą na pierwszej taryfie a już prawie każdy ma licencję na to miasto i nie możemy tam jeździć inaczej niż na I taryfie w dzień. Cennik w święta powinien być też inny bo z tego też wynikają problemy z ludźmi w święta. Zarząd musi zacząć szanować kierowców tak jak kiedyś a nie tak jak teraz że byle kto coś pierdnie z klientów na kierowce to już wielka awantura. Palenie w autach - też nie popieram tego ale zastanówcie się moi drodzy z Zarządu ilu klientów śmierdzi tak że ma się odruchy wymiotne-jakby ktoś wysadził takiego delikwenta śmierdzącego na pewno była by niezła awantura bo to przecież stały klient. Zacznijcie rozmawiać z innymi korporacjami a nie tylko dobierajcie coraz to nowych "kierowców" którzy nie odróżniają "Józefki" od "Bazyliki" i jeżdżą okrężnymi drogami . Wywalcie tych których przyjeliście z Neks co ciągle zawyżają o kilkaset % cenę i nie karacie ich za to bo za każdym razem głupie tłumaczenie że się pomylili. Wyplewcie tych którzy jeżdżą na WOLNY z ludźmi w aucie. Zróbcie porządek(usunięte przez administratora)i wtedy na pewno staniemy się lepszą korporacją

Driver
@Zmęczony

W takim razie czekamy aż Zarząd się ustosunkuję dzisiejszych wpisów. Czekamy na odpowiedź dzisiaj bo wiemy że śledzą profil na bieżąco.Jeżeli nie to naprawdę trzeba się będzie zabrać za to i zacząć rozmawiać - nie bać się. Jeżeli nic nie napiszą znaczy że mają nas w głębokim poważaniu i nie zależy im na mediacji tylko na czymś całkiem innym$$$

zdesperowany
@Kutangoo

Kolego to jest dobry pomysł.Tylko kto czy wszyscy solidarnie by w to się włączyli i nie zalogowali się. Trzeba by pogadać też z ludzimi nowej neksa tele i feniksa żeby się włączyli do strajku.

Zmęczony
@zdesperowany

I co? Nic się nie odezwaliście. Czyli jesteście tyle warci co tutaj o was piszą albo jeszcze gorzej.

zdesperowany
@Zmęczony

No to trzeba coś działać dalej. Podejrzewam że większość by była chętna

Pi8trek

Dyspozytorki w tej firmie to jedno wielkie dno. Klienci ciągle się skarżą na nie. Czasami jest 30 wolnch taxi jedno zlecenie na kilka minut a ludzie się skarżą ze nie da się do nas dodzwonić. A jak już odbiorą to robią to z wielką łaską i oburzeniem. (usunięte przez administratora)Jak mamy być najlepsi skoro większość aut nadaje się do skansenu. Przy tych cenach nie ma sie co dziwić ze nie kupują lepszych aut bo ich nie stać

Olo
@Pi8trek

Wielki szanowny pan(usunięte przez administratora) z pseudo marketingu najwidoczniej juz zapomnial jak zadu.... Ial za balwanka

Pi8trek
@Olo

Myślę, że obserwujących to forum napalonej do roboty w rabacie gimbazie trzeba było by wytłumaczyć ze "bałwanek" oznacza kurs za magiczne 8 zł:) nikt inny o zdrowych zmysłach nie napala sie na robotę w rabacie. Już ponad polowa taksówek jest prowadzona przez dumnych posiadaczy prawa jazdy osiemnastolatków,którzy jeżdżą wspaniale oraz szybko, ale bezpiecznie

Nemesme
@Pi8trek

Może czasami nie da się dodzwonić, ponieważ TAXI RABAT przyjmuje i wydaje średnio 5000 zleceń na dobę, w weekend nawet więcej.Chyba, że ktoś pracuje w tak pięknych godzinach jak 8-15, gdzie ruch stosunkowo jest mniejszy, więc nie ma pojęcia co się dzieje w godzinach szczytu, pozdrawiam serdecznie.

@Nemesme

Ha ha ha Widze ze pan T.... sie udziela....

Nemesme
@66735

Oj pudło :)

Wujek

Taxi Rabat... Powinno się nazywać Taxi Dramat... Post ten piszę z perspektywy kierowcy. Zupełnie nie kumam pracujących tu chłopaków i pań. Ludzie... opamiętajcie się... Dyspozytornia układa kursy aż wióry w powietrze lecą, a każdy zadowolony... żaden słowem się nie odezwie bo tak się bo o tą(usunięte przez administratora)robotę.... To może teraz trochę statystyki dla moich kolegów oszołomów, którzy twierdzą, że "jak pojezdzisz to zarobisz". Etat w miesiącu ma średnio 168 godzin. Średni obrót godzinowy przy typowych wiatrach to 30zl/h - razem 5040zł obrotu. Przyjmijmy średnie spalanie na poziomie 7L ON/100KM - mamy 35zl/100 km. Przeciętna liczba kilometrów na te 168h w miesiącu to około 3500. czyli mamy 35zl/100km x 35 - wynik 1225zl za paliwo. I teraz tak od obrotu 5040 odejmujemy 530+10zl skladki, odejmujemy uśrednione 1225zl paliwa, odejmujemy ZUS 1317 zl. WYNIK? 1958 zl!!!!!!!!!!!!!! Z tego należy odjąć koszt napraw i eksploatacji samochodu, oraz proporcjonalnie w skali miesiąca odłożyć na nowy samochód. TO CHORE!!!!!!!!!!! STAWKI MAMY OD XXX LAT TE SAME. Do mechanika na głupią wymianę oleju trzeba dać 3x tyle ile 10 lat temu. ZUS 10 lat temu byl o połowe mniejszy a stawki te same. ALE ŻADEN Z WAS się nie odezwie głośno bo tak o tę robotę się boi - jak (usunięte przez administratora), jak chłop pańszczyzniany, jak przegryw życiowy, który nie wie, że na kasie w lidlu zarobi o połowę więcej. L, K i M robią z nami tylko to na co im pozwalamy i słusznie. Bo jakbyśmy się zebrali do kupy, najlepiej z chłopakami z Neksa, Fenixa, Novej i Tele to byśmy te stawki podnieśli. Ale Wy się boicie własnego cienia i kierownika, który filuje czy ktoś szlugsa nie jara. TAXI DRAMAT

@Wujek

Święta prawda kolego. dolicz do tego osoby pracujące na działalności"rabatowskiej" a nie swojej, i przysłowiową awarię, gdzie ty nie jeździsz nie zarabiasz a za składki trzeba płacić. To samo tyczy się żołnierzy gdzie płacą po 500tygpdniowo..

Papa Smerf

Cała ta firma to porażka Kto to widział żeby je wozić z darmo dyspozytorki bo nie mają autobusu czy tramwaju????. Zarabiają to niech płacą normalnie jak w każdej korporacji. Dobrze że zniesieni już że nie musimy po nie przyjeżdżać i odwozić o każdej porze za darmo. A dyspozytorki ustawiają kursy jak lecieć . Dziewczyny myślicie że tego nie widać?? Nie od dziś wiadomo jak się zagada do którejś odpowiednie to się lata po lotniskach albo gdzieś dalej. Telefonów damy też się nie kłapią do odbierania tylko tam żrą palą i (usunięte przez administratora) o głupotach. A co najlepsze że tle lat tam robią a nie znają topografii miasta zresztą co one tam wiedzą? Źle wyślą taksówkę to zawsze wina klienta. A klienci mają swoje zdanie na ich temat już dawno wyrobione. Ale tam za 10 zł na godzinę kto będzie pracował ?? Tylko chyba ktoś kto nie ma szkoły skończonej albo nigdzie indziej go nie chcą przyjąć i skierowali z urzędu pracy pod groźba skreślenia z listy . A tak może zarząd zainteresuję panem kierowaniem który pali w samochodzie a sam goni jak kto pali. Z tego co mówią chłopcy z nocki to mu nieźle biję zabiera imprezy każdemu jak leci za byle co a sam ma auto do malowania i porysowane. A wszystko po to żeby on i jego kolesie mogli jeździć i zarabiać . A (usunięte przez administratora) nie słucha jak się ludzie na niego skarzą bo co ? bo nikt inny nie che nim zostać ?? I co najlepsze to że ciągle brakuje aut. Ja się pytam ciekawe gdzie i ile jeszcze brakuje??? na rano jak się wbijasz w centrum to jesteś 25 popołudniu też szału nie ma, nie zazdroszczę chłopakom w nocy bo oni maja przewalone. A jeszcze chcą im aut dorzucić bo trzeba nowe numery sprzedać. A (usunięte przez administratora) ciągle mało i mało że czas się zainteresować czy nie lepiej iść na jakość czy ilość. No i te komunikaty o tych reklamach z tyłu niezle hajs trzepią z tego a ty nie masz nic z tego tylko oszpecone auto. Chcą być największa korporacją w mieście , a to że ludzie nie mogą NORMALNIE zarobić to już nikogo nie interesuje tylko składki dźwigać. Jakoś jedyni w mieście nie mamy reklamy bo(usunięte przez administratora) szkoda wydać trochę kasy. To nawet nowo powstały feniks się wszędzie reklamuję. Śmieją się z nas że jak można za takie pieniądze jeździć. Za zakupy nie liczyć, jak jest czasówka to po czasie czekaj jeszcze 10 min za darmo, powrót za połowę ceny Co jeszcze ciekawego wymyślą ? może otwierać jeszcze drzwi i jeździć w garniturach ???? I te 1.40 za kilometr rozbraja nikt tak tanio nie jeździ i się potem dziwą że ludzie robią lewizny i ta śmieszna kara 1000zł może czas podwyższyć ceny to by ludzie nie musieli kombinować. BO każdy z nas ma rodzinę i też chcę czas z nią spędzić a nie siedzieć 7dni w tyg po 10-12h żeby na nią zarobić Karają za wszystko byle kasę wybębnić od kogoś bo ciągle mało. Wycieczki kosztują no i się musi wzrucić mieszkanko dla ogrodnika.

Wolny Ptak
@Papa Smerf

Pamiętajcie moi mili (usunięte przez administratora)że idą święta i będziecie musieli harować ponad swoje siły wtedy kiedy inni świętują wiadomo kto jest tym innym (usunięte przez administratora)Oni się najbardziej cieszą jak komuś zepsują plany na święta Im bardziej po krzyżują mu czas Tym bardziej się cieszą pamiętajcie o tym jak będziecie ustalać grafik na święta co jest dla was ważniejsze za 50 zł czy tam maksymalnie 100 bo więcej nie da robicie Czy wasza rodzina(usunięte przez administratora)

Pan
@Papa Smerf

Szanowny kierowniku od marketingu skończ już z tymi komunikatami oklejanie reklam bo robi się to żałosne Mam nadzieję że w końcu kierowcy pójdą się do was rozliczyć z pieniędzy za tą reklamę którą wożą na swoich samochodach A nie dostają za to ani grosza a w wszystko przejadacie

Tele

Coś tutaj ostatnio cicho. Czyżby się tak szybko poprawiło

tabar
@Tele

Czekamy na nowy cennik, ino czy ceny pójdą w górę czy w dół, oto jest pytanie ...

Wtajemniczony
@tabar

Słyszałem z pierwszej ręki ze cennik ma być dostosowany do konkurencji z beks i tele. Z takich ciekawszych to cena do Pyrzowic na lotnisko spadnie do 50 albo 49zl. Cena z centrum do karbia 10 zł na Łagiewniki 9 do Gliwic 42 do Piekar centrum 12 zł. Mamy być najtansi i najlepsi.

@Wtajemniczony

Kogos chyba (usunięte przez administratora)i to zdrowo

@Wtajemniczony

To pozdrawiam wszystkich tych którzy pracują na życie, a nie emerytów którzy pracują po to by z babą w domu nie siedzieć bo im te ceny i tak kolo (usunięte przez administratora) latają

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. - Bytom

• Jak się pracuje w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Kandydaci do pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.
1.3/5 Na podstawie 137 ocen.
  • Wrocławska 94 lok. 08
    41-902 Bytom

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.