Kubalak F.H.U. Marcin Kubalak

Piekary śląskie

Opinie o Kubalak F.H.U. Marcin Kubalak

były pracownik

brak słów 10 dni przepracowane TRAGEDIA !!! obóz PRACY ! prywatnego życia BRAK - ODRADZAM !

lukasz

Racja jak policzyć godziny które musisz pracować od poniedziałku do niedzieli pracujesz za 4 złote . Wypłaty nie są na czas to też racja. A Co do umowy dadzą ci ja ale wtedy czekasz na nią miesiącami. W dni wolne dzwonią do ciebie żebyś przyszedł do pracy bo ktoś zrezygnował i tak jest w kółko nikt nie chcę robić za te pare groszy. Jak już tam pójdziesz licz się z tym że pracujesz 7 dni w tygodniu. Ja popracowalem 2 tygodnie. Pozdrawiam

ludek

ludzie piszecie bzdury jesli chodzi o wypłaty kaska jest wypłacana w terminie.ale prawdą jest to że ludzi traktują jak białych niewolników pracują po 12- 14 godzin od poniedziałku do niedzieli .nie polecam tej firmy bo z życia prywatnego nie masz nic

kuki

brak umów jazda na czarno gdy prosisz o umowę zostaniesz zwolniony z dnia na dzien!

Łukasz

Bzdury. Podpisz się jeśli już piszesz takie rzeczy. Najlepiej opisać nieprawdę anonimowo :) pozdrawiam.

!!!!

Czyli co nie warto?? Zalega z kasa??

marcin

potwierdzam, brak terminowych płatności

Greh

Brak terminowych platnosci

kierowca

KUBALAK TRANSPORT Bardzo niskie zarobki

Zostaw opinię o Kubalak F.H.U. Marcin Kubalak - Piekary śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kubalak F.H.U. Marcin Kubalak