Firma Handlowo-Usługowa Alex Aleksandra Jakubczyk

NIP: 6481274718 REGON: 273253130

Firma Handlowo-Usługowa Alex Aleksandra Jakubczyk

Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Alex Aleksandra Jakubczyk

OSZUKANI PRACOWNICY

TAKIE COS NIE POWINNO ISTNIEC NA RYNKU . TO NIE ZADNA FIRMA. ZAINTERESOWAC SIE POWINNO TYM PIP I URZAD SKARBOWY.

JEST NAS DUZO WIECEJ
@OSZUKANI PRACOWNICY 12.03.2017 10:06

ZGADZAAM SIE CWANIACTWO. NIC WIECEJ . ZGADZAM. SIE CWANIACTWO. NIC. WIECEJ DOSYC. TEGO.

w.
@OSZUKANI PRACOWNICY 12.03.2017 10:06

racja...niestety

Czy są na forum pracownicy Alex Firma Handlowo-Usługowa Aleksandra Jakubczyk? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

bogdan

Popieram wypowiedz poprzednikow

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Firma Handlowo-Usługowa Alex Aleksandra Jakubczyk - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa Alex Aleksandra Jakubczyk