Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Alex Aleksandra Jakubczyk w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Usługowa Alex Aleksandra Jakubczyk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowo-Usługowa Alex Aleksandra Jakubczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Alex Aleksandra Jakubczyk w Zabrze

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Firma Handlowo-Usługowa Alex Aleksandra Jakubczyk? Chętnie zatrudniają?

Kudłaty Nowy wpis

Byłem pracownikiem w 2017r (usunięte przez administratora)mnie na pieniądze , gonili jak zwierza ,zostawiali bez pomocy w kryzysowych sytuacjach syf,gnój i dziadostwo do tej pory wspominam męża właścicielki Jedynie córkę mają fajną ;)

OSZUKANI PRACOWNICY

TAKIE COS NIE POWINNO ISTNIEC NA RYNKU . TO NIE ZADNA FIRMA. ZAINTERESOWAC SIE POWINNO TYM PIP I URZAD SKARBOWY.

JEST NAS DUZO WIECEJ
@OSZUKANI PRACOWNICY

ZGADZAAM SIE CWANIACTWO. NIC WIECEJ . ZGADZAM. SIE CWANIACTWO. NIC. WIECEJ DOSYC. TEGO.

w. Nowy wpis
@OSZUKANI PRACOWNICY

racja...niestety

bogdan Nowy wpis

Popieram wypowiedz poprzednikow

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Firma Handlowo-Usługowa Alex Aleksandra Jakubczyk? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Alex Aleksandra Jakubczyk - Zabrze

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa Alex Aleksandra Jakubczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa Alex Aleksandra Jakubczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Handlowo-Usługowa Alex Aleksandra Jakubczyk
  • Dr. Henryka Jordana 72C lok. 2
    41-813 Zabrze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042