Opinie o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Taksowkarz

Największą to 125????

Zguba

Przyjaciele, macie może nr tele od pana Adama (34), dał mi ale zgubiłem. Na centrali nie chcą mi go podać a chcialbym sie z nim umówić na kurs, lepiej bezposrednio z nim bo pewniejsze. Dziękuję i pozdrawiam

zomus
@Zguba

no na pewno tutaj ktos poda. Jak ktoś chce kurs to może jechac tez inna taksówka przez takie umawianie sie własnie powstaje (usunięte przez administratora) u nas w korpopracji...

@zomus

Ten pan sam daje nr tele i mowi ze ma pozwolenie od szefostwa, nawet jak nie ma 8 osób to nie problem się umówić na kurs wiec nic złego nie robie

@zomus

Nr tele juz mam, ze strony Rabatu, pan sie mawet tam ogłasza aby dzwonić do niego i daje zniżki więc musi to byc legalne i z pozwoleniem szefostwa. Pozdrawiam

zomus
@Zguba

Ładnie pan sprzedał kolegę teraz za takie coś wie pan że grozi wyrzuceniem z pracy?

A34
@zomus

Proszę zakończyć tę słabą prowokację podając się za rzekomego klienta i korespondenta. Jeżeli macie jakieś pytania problemy itp to zapraszam na konfrontacje do siedziby firmy i wyjaśnimy sobie w obecności szefa wszelkie niejasności. Pisać to potraficie i obrabiać zadek. Tak woli informacji to jedyny chętny do zakupu drugiego busa jakoś zrezygnował każdy liczy ile gaz kosztuje bo ciągle się nie opłaca. Próbuje nieco rozsławić nasze taxi rabat załatwiam promocje na wejściówki do różnych obiektów pod patronatem taxi rabat i owszem posiadam wizytowki własnej firmy i klienci chętni do współpracy dostają je ale są informowani tak jak klienci przed współpracą z taxi rabat że nie wykonuję kursów dla grup poniżej 6 osób z bagażami których inne taksówki nie są w stanie realizować a wszystkie ewentualne wyjazdy zgłaszane są przez dyspozytornię taxi rabat. Ponad to współpracuje z przewoźnikami posiadającymi autobusy oraz busy 20- 30 osób i w razie potrzeby klienci mogą skorzystać z tańszych wynajmów a w zamian ja i koledzy za taxi rabat mają dzięki temu więcej pracy. Tak więc jeżeli ktoś ma jakieś pretensje to zapraszam na konfrontacje.

Remik
@A34

Znajomi z Tobą jechali i już się nie wybielaj. Kombinujesz na lewo i prawo. Jak jechali z Tobą na lotnisko to było 100 pytań do a kiedy powrót a to się umówimy na powrót itp. On na to że ma znajomego w Rabacie i że tak nie chce się umawiać bo to nie fair co do innych a Ty swoje że trzeba pilnować swojego nosa

A34
@Remik

Szanowny Remiku jeżeli jedzie grupa na lotnisko np na wakacje to normalną koleją będą wracać z powrotem. Po to zamawiają busa bo koszt na lotnisko to 80 zł biorąc dwie taksówki to koszt 130 zł a dla każdego 50 zł robi różnicę. Ja niestety w tygodniu jestem dostępny zaledwie 6-7 godzin/dzień i to głównie popoludniu więc informacja odnośnie możliwości powrotu również po takiej cenie jest chyba ważna. Często są zapytania o busa a tu wychodzi że przynajmniej jedna dyspozytorka robi wszystko aby utrudnić zamówienie tego auta gdzie informacja jest taka że powinni się kontaktować ze mną w przypadku takiej potrzeby bo jestem w stanie podjąć pracę np od rana do południa i wtedy właśnie zwiększam dostępność tej jedynej dużej taksówki która jest również w ofercie i na stronie taxi rabat. Jeżeli uważasz że wykonałem jakieś zlecenie poza taxi rabat to rownież proszę o konfrontacje wyjaśnimy to. Jak boli Cię że jest takie auto jako jedyne w naszej firmie to przecież żaden problem zakupić i bedziemy razem wykonywać specjalne zlecenia.

Osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.? Na co zwrócić uwagę w trakcie rozmowy na stanowisko Pracownik Produkcji?

AAA

A co ty kolego chcesz produkować w tej firmie?

Herod

Właśnie. Masz rację przyjacielu. Nawet nasuwa mi się kawal: O proszę Panią czy to bliźniaki Nie a dlaczego Pan pyta Bo aż dziw bierze ze Panią ktoś pukał dwa razy

Muszkieter
@Herod

Masz rację kolego. Jesteście już w średnim wieku macie dzieci a zachowujecie się jak niewyżyta gimba

Taksówkarz

Żądnych konkretów. Miałem rozmowę z kobietą, która nawet nie raczyła się przedstawić od razu dopiero po jakimś czasie tylko z imienia. Chcieli żebym użyczył im swoje auto dadzą mi ich sprzęt taksometr i kasę fiskalną i mogę śmigać. Oczywiście mam nie nabijać za dużo na kase. Nie są mi w stanie zagwarantować jaki zrobię obrót a wymagają ponad 1100 składki. Na moje pytanie ile zarobię pada odpowiedz ze jak pojeżdżę to zarobię. Ale żadna konkretna kwota. Przecież jak mogę wsiąść taką robotę jak tego nie wiem. Na dodatek miałbym sobie zapłacić sam za badanie u lekarza medycyny pracy , psycho testy i montaż taksometru itp. Mam iść do pracy a tu 1000 zl kosztów na start a jeszcze nie wiem czy wogole cos zarobie. Poziom rozmowy na poziomie gimnazjum

Kiedy mogę zaczynać i czy mam dobre auto

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Krzysztof

Jestem Waszym stałym klientem. Nie opłaca mi się kupować samochodu przy cenach jakie macie. Matematyka nie jest mi obca dlatego śmiać mi się chce czasami z Was Chłopaki o Dziewczyny jak opowiadacie mi ile to zarabiacie po 5-7 tysięcy. Jeżdżę często ma trasie centrum - Szombierki jak jest tłok na drodze to zajmuje mi ta droga nawet 30 minut. Płacąc 10 zł stojąc w korku spalacie paliwa nawet za 5 zl jak nie lepiej. Przestańcie zemnie robić debila z tymi zarobkami bo to jest nie możliwe

@Krzysztof

Śmiać mi się chce to z takich jak ty jedzie za 10 zł i wielki pan zarabia 2000 żyje z 500+ i zal (usunięte przez administratora) ściska że tyle idzie zarobić. Chłopie myślisz że ja czy moi koledzy czy koleżanki by się meczyli za 2-3 tys z taki ludzimi jak ty? to jesteś w błędzie....

@stały kierowca

Proszę Pana tylko proszę grzecznie. 2000 to ja zarabiam w nie cały tydzień bo pracuje tylko przez 5 dni w tygodniu. Uczę matematyki i przedsiębiorczości więc mam pojęcie jako takie o przychodach kosztach stałych i zmiennych itp i według mnie to Wy chyba nie raz dokładacie do tego . Nie rozumiem oburzenia. Podstawiam

@Krzysztof

hahha tutaj takich wozimy wielkich panów a w portfelu same miedziaki. 5000 zł? to chyba na 4 etaty drogi ''stały kliencie '' Lepiej panie dalej strajkuj to może za parę lat tyle zarobisz...

Viki
@stały kierowca

@Stały kierowco nie bądź taki hop do przodu bo Cię w tyle zabraknie... i nie wrzucaj wszystkich do jednego worka z (usunięte przez administratora). A chyba ty nie umiesz liczyć, bo jak by się dało u was zarobić po 5-7 tyś to nie byłoby takiej rotacji wśród kierowców . Chyba ,że jesteś jednym z wybranych lub pracujesz 31 dni po 12 h lub więcej

@stały kierowca

Niestety z czytaniem ze zrozumieniem tez masz problem. Pisałem ze 2000 na niecały tydzień. To nie jest niestety 5000 na miesiąc. Owszem pracuję prawie na dwóch etatach ale to nadal 35 godzin w tygodniu czyli 5 godzin mniej niż zwykły śmiertelnik na jeden etat. Co do strajku to ja nie strajkuję.

Paulina
@stały kierowca

Szkoda, że z tej dyskusji o zarobkach niewiele wynika. Jestem ciekawa ile faktycznie można zarobić w Taxi Rabat? Wiecie czy firma poszukuje pracowników?

@Paulina

a co ma wynikać? wy byscie chcieli żeby każdy z nas jezdził nówkami samochodami za 1.40zł/km???? nie badz smieszna kobieto

Taksowkarz
@Paulina

Powiem Ci tak jak masz auto które dostanie imprezy (a z tym jest różnie. Kierownik nocnej zmiany jezdzi stars astra i imprezy ms a inne wozy rocznikoeo młodsze i w lepszym stanie imprez nie ma) to jesteś w stanie zrobić obrotu na granicy 6/7 tys (obrotu) 12 w pracy plus nocki weekendowe. Minus paliwo amortyzacja auta minus składka 4,5 max 5 to naprawdę jest (usunięte przez administratora) miesiąc. Standard 3. 5 /4 tys i to jeszcze musisz się spodobać dyspozytorka na bazie żebyś nie dostawał samych lokali po 8 zl

Riko

Dziad Taxi? Buahahaha...dobre. Chociaż to może obrażać niektórych Dziadów. Większość na tym forum to cała prawda. Najbardziej mnie martwią coraz bardziej liczni kryminaliści jeżdżący w barwach tego dziadostwa. Wiem tez że jeździ tu gościu skazany niegdyś za gwałt. Oby nie obudziła się w nim dawna rządzą jak pojedzie z czyjaś Żoną albo Córką. KiL maja to gdzieś bo wiadomo ze kasa z tego idzie głównie na ich córki z rodzinami i na dietę na 5 (taka nie tania dieta pudełkowa) bo główne źródło dochodu jest inne. Bardziej naturalne rzeczy zakazane w naszym kraju chociaż w Czechach można to kupić legalnie

Nabnsna
@Riko

Co wy nie macie nic innego do roboty tylko wpieprzanie się w życie prywatne szefostwa ? Co was obchodzi na co inna pieniądze ? Nie pasuje wam praca to wypad do innej korporacji albo na kopalnie , ale wydaje mi się ze połowa z was na kopalnie się nie nadaje bo jeszcze by sie fryzurka popsuła

@Nabnsna

Jak tu się nie interesować ich życiem jak Zawodowiec jak i cala reszta swity prowadzą swoje profile na fb jakby byli celebrytami światowego poziomu a przecież zawodowiec jest zarejestrowany w urzędzie pracy. Do tego jego zona i "córki" wraz ze swoimi połówkami. Był jeszcze kiedyś taki gościu u nich w "Rodzinie" znany jako Tani Armani ale cos sluch po nim zaginął. Podobno przebywa aktualnie na skrzyzowaniu Powstańców Warszawskich i Wrocławskiej w takim ceglanym wysokim budynku. Wiec jak się nie interesować jak co się włączy fb to KiL na jakiejś wycieczce jak królowie życia

Nnhgg
@Wladymir

No widzisz skoro zazdrość cię tak bardzo zżera to po co wchodzisz na ich profile ? Jakiś psycho-fan czy jak ? Jest nawet takie coś , że można sobie zablokować uzytkowanikow . Tak zrób i twoje dni staną się lepsze . Jak to mówią trzeba się w życiu ustawić ;)

taksówczeka
@Nnhgg

ojoj chyba ogrodnik się w końcu uruchomił. No tak trzeba bronic honoru rodziny jak się mieszka na jej koszt i nie płaci za wynajem.

Bbbvh
@taksówczeka

Masz wielkiego pecha kolego bo nie mamnic wspólnego z ta rodzina :) Jestem stała klientka Taxi Rabat i czytając opinie jesteście wszyscy bardzo żałośni :)

Njahaja
@Bbbvh

Żal wam dupska ściska i nic poza tym :)

@Njahaja

To nie jest miejsce dla "stałych klientek" tylko dla pracowników obecnych byłych i przyszłych. Klienci nie mają pojęcia co tutaj się dzieje wiec powinni trzymać swój jezyk za zębami i cieszyć się ze dalej jeżdżą taxi taniej niż jakby mieli gonić swój samochód. Ta firma to siedlisko kryminalistów wiec uważajcie żeby kiedyś zle nie trafić bo nie będzie już tak fajnie i to wtedy będzie kto inny ściskał cztery litery ze strachu

taksówczeka
@Wladymir

hahaha mu już znamy te ''stał klientki'' z bazy albo bp

@taksówczeka

W dalszym ciągu tłumacze panom , że nie mam nic wspólnego z wasza firmą . Czy to tak na prawdę ciężko dociera ? Skoro jest wam tak bardzo źle to zastanawia mnie tylko jeden fakt dlaczego nie znajdziecie innej lepszej pracy i w dobrej atmosferze ? Skoro jest mi tak bardzo źle to przenoszę się do innej firmy i kłopot z głowy . Macie spokojne głowy i nie musicie się zamęczać kto i co robi ;)

@Hanna

Jest przecież tyle firm , które poszukują ludzi do pracy . Można również wyjechać pracować za granice . Istnieją również inne korporacje . Skoro jest aż tak bardzo źle to co was w takim razie tutaj trzyma ? Jeden z drugim poszedł by do szefa i wyjaśnił sprawę co mi pasuje a co nie i tyle . Takie wypisywanie tutaj raczej nic nie wniesie żeby było wam lepiej . Tutaj jesteście anonimowi wiec szefostwo nawet nie ma pojęcia kto ma do nich problem :) A co do kryminalistów jeżdżę już dosyć czasu i nigdy nie miałam styczności z kimś niebezpiecznym . Zazwyczaj są to uprzejmi panowie lub po prostu starszyzna .

@Hanna

To nie ogrodnik tylko nasza nieformalna szefowa. Nie masz nawet odwagi żeby się tutaj wypowiedzieć oficjalnie tchórzliwa babo. Wszystko załatwiasz przez tel lub sms. Jak się coś wydarzy to straszysz wszystkich swoim zawodowcem. Jesteś daremna

@Wladymir

Moim zdaniem pan jest po prostu nie normalny . Nie jestem szefowa . Pracownikiem , ogrodnikiem , babcia , dziadkiem nie wiem kogo jeszcze tam pan sobie jeszcze wymysli . Tchórzami z tego wychodzi , że jesteście wy . Zakłamana , fałszywe żmije które potrafią udzielać się tylko przez internet :) Mądrzy mężczyznami - szkoda tylko ze w gębie i jak się jest anonimowym .

@Hanna

jesteście bezszczelni . Stając tak do własnego gniazda tym bardziej nie będziecie zarabiać bo Zrazacue do siebie klientów . I z tego co widać po panu to taksówkarze nie są niebezpieczni tylko upośledzeni po prostu .

@Hanna

Nie zarabiam bo ciągle przyjmujecie kogoś na nowy numer. Cały czas masz mało w(usunięte przez administratora) Nie udawaj już dobrej klientki bo popaprana z Ciebie jest osoba. Już się nie wybielaj bo wasza rodzina to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Wladymir

(usunięte przez administratora)Tylko im kasa w głowie i nie umiom przyjąć prawdy o sobie i ze źle tym kierują. Ta firemkka padnie za chwile jak tam wpadnie skarbówka i pip

Lalalaal
@Wladymir

Najpierw to radzę zasięgnąć po słownik , a potem udzielać się na poważne tematy . Bez pozdrowień .

Aisha

Fajna firma , godna polecenia :) :) :) Pozdrawiam wszystkich uprzejmych taksówkarzy ! Piona !

inga

Tanio , szybko i zawsze na czas ! Uwielbiam taxi rabat i od kilku lat nie zmieniam korporacji na inna . Denerwują mnie tylko kierowcy w podeszłym już wieku . Zazwyczaj nie przyjemni i problemowi . Z młodymi zawsze można o wszystkim pogadać , auta zadbane no i zawsze super muzyka ;)

Anuulkaa

Uwielbiam waszą korporscję ❤️ Ceny przystępne , a taksówkarze i oczywiście panie za kołkiem !!! Wspaniali :) Zawsze na czas , auta zazwyczaj zadbane i pachnĄce . Ostatnio jechałam z takim uprzejmym panem i do tego przystojnym !!! Chciałabym pozdrowić , ale niestety nie zdążyłam spojrzeć na numer taxi :):)

kierowaca
@Anuulkaa

to prosze podać kolor i marke auta może to my razem jechalismy :)

@kierowaca

Samochód był koloru srebrnego a marki niestety nie pamietam :) Był to młody chłopak , ale na prawdę na super poziomie i bardzo uprzejmy .

@Ania

Proszę prytoczyc sytacje , w której mogliśmy mieć styczność na siebie . Wtedy powiem panu czy to pan się tak wykazał swoim zachowaniem . Pozdrawiam :)

kierowca
@Ania

ma pani w smsie kolor markę nr rejestracyjny ja mma pare sytuacji wiec prosze o wiexej informacji. A może tutaj jest tez ten kierowca?:)

Kolega ma rację , szczekacie jeden po drugim ,a Rabat dalej niszczy rynek taxi. Panowie przecież logiczne jest ,że to wszytko dzieje się za przyzwoleniem szefostwa. Ustawki lecą jedną po drugiej , my za to płacimy - to zwykle oszustwo. Przytoczę rozmowę z klientką : - Pan nowy ? - nie , jeżdżę od roku - a bo zawsze starszy Pan w okularach lub blondynka . Kurs: Ochojec tylko i wyłącznie Pani jeździ kilka razy w tygodniu . Zapisałem nr. i pewnie powołam na świadka - za takie przekręty domagajmy się odszkodowania i podziękujmy za pracę. Pozdro dla naiwnych .

Herod

Pewnie Paździoch 12 . On zawsze wszystko podkrada. Ledwo nam starcza na składkę a ten (usunięte przez administratora) sobie jeździ w najlepsze

Milicjant

To był Pazdzioch 12. Zawsze tak podkrada kursy. Nie podoba mi się ze te wpisy o nim znikaja

Dariusz
@Milicjant

Moglibyście napisać, czy istnieje możliwość zatrudnienia w tej korporacji tylko na weekendy? Ciekawi mnie, czy firma zatrudnia osoby, które chciałyby jeździć tylko w weekendy, aby dorobić sobie do pensji podstawowej.

Dział antyreklamy

Tomek przestał dodawać swojego pieska, to zaczął wrzucać szoguna z nocnej elity... reklama na całego. I pomyśleć że reklama którą my wozimy finansuje takie pośmiewisko. Dzieci z podstawówki A nie marketing. Elo

Obywatel

I co?Składki popłacili wiec Mały może dalej moczyć nogi w Bałtyku do końca wakacji dzięki swoim niewolnikom

Olo

Zal mi was bale murzu.....

dobraDusza

Wam po prostu zal du.pe ściska. Masakra. Nie pasuje? Zmiana pracy zrobi wam dobrze. Kazdy gada, nikt nic nie robi. Żałosne

@dobraDusza

Uważam że trzeba się przyjrzeć temu 60. Też to zauważyłem ze cwaniakuje za bardzo. Nie raz go przyłapałem jak robił lewizne na Piekarach

dobraDusza
@1313

To trzeba było zrobić zdjęcie, skoro TYLE razy widziałeś.

konan

Nasze gwiazdy to nic przy numerze 60. Ponad polowa czasu kiedy jest w pracy to "przerwy". Można go zwykle spotkać wtedy w Pyrzowicach czasem w Balicach. Z wizytówek skreślił numery Rabatu i napisał tam swoje. To jest stary cwanial

Szanowna eRPeKO Saro 25, bo tak się identyfikujesz - jakim cudem przy bijącej wczoraj giełdzie, twój przyjaciel pan P.107 dostał kurs o nazwie Impreza, który przyjmowała wasza wspólna koleżanka#28# o 11rano? O dziwo wszyscy z Piekar i okolic adresy dostawali z dopiskiem Giełda,ale on jeden jedyny kurs impreza którego na giełdzie jakoś zabrakło... Puknijcie się w głowie bo (usunięte przez administratora) nam obrabiają na każdej zmianie!

@997

No i co znowu się czepiasz Przemka 107 że wziął kurs o 11 rano impreza.? - masz dokładny przykład teraz ze g.ów.no. Wiesz a się udzielasz i teraz sam się właśnie wpie.rdo.lilees, że puszczasz tak samo farmazony :) ponieważ oswiece Cie że 107 pracuje na noc nie wiesz czy kolejny raz robisz z Siebie debila .? Wiec rano pracuje na 107 zmiennik :) zaskoczony.? :) :)

@Taxi 25

A czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem?! Bo widzę że raczej nie. Jest napisane, że kurs przyjmowała rano wasza wspólna koleżanka. A on dostał ten kurs w nocy, pośród innych gdzie dostawali z giełdy adresy gdzie popadnie, on dostał imprezę. Gdzieś mam czy to fart czy lewizna ale dziwne że zawsze dostaje imprezy odebrane o każdej porze dnia przez 28.

@997

Skoro to masz gdzieś to po co drazysz temat.!? Co ty myślisz że ja Ci się będę tłumaczyć.?! Użyj mózgu jeśli go posiadasz, bo widzę że WSZYSTKO CIE BOLI I EWIDENTNIE ZRZERA CIE ZAZDROŚĆ i próbujesz wmowic ustawione kursy. Najpierw przekop czy tamte taxi miały czy nie miały imprez,kombi czy nie potem przemysl co tu za farmazony piszesz, jeśli nie potrafisz sam do tego dojść to odwiedź bazę :) czego wiem że niee zrobisz bo jesteś mądry tylko przez internet jako anonim, po drugie kolejna podpowiedź zacznij obserwowac numery stojące na Piekarach lub te co wbijaj się dojazdem :) Weź odbij już od nas bo szukasz problemów gdzie ich nie ma, a ja nie bede prowadzić konwersacji z debilem bo jeszcze nas pomyla???? masz jakieś pretensje coś Ci nie pasi to na BAZĘ WYJAŚNIAĆ fałszywe tchórze.! Niech Cie dalej zrzera zazdrość, i żal scisnie,obserwuj przystawkę i Facebooka Taxi rabat :) Nigdy na równo z nami nie bedziesz, nigdy nie będziesz się reklamowal tak jak my, więc jak już z nerwów, zazdrości, i żalu nie wytrzymasz przenieś się gdzie indziej i tam wymyślaj nowe historyjki. Bay

Kasia#45

POWIEM WAM JEDNO - kocham Was ???????????? dzięki Wam moja praca jest ekscytująca!!! Mordka mi się śmieje od ucha do ucha, nawet wnętrzności się śmieją.???????????? W ŻYCIU POLECAM BYĆ SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM -???? (usunięte przez administratora) praca, kochane dzieci, 4 buldogi francuskie (plus 7 szczeniąt), przyjaciele w pracy (moja Sarcia, mój Pan Kierownik, mój Przemo, mój 83,nasz 159) i poza pracą...⛱️ wycieczki nad morze, szampan i WSPANIALI KLIENCI ????(tych przystojnych aż kusi wozić poza cennikiem i kursami na,,zajętym", nie na lotnisko, bo tam za dużo gapiów, a panie stanu wolnego wiedzą, że przyjemny lokal nie jest zły! Robię swoją robotę najlepiej na świecie, nie kręcę się lokalnie za bałwanki, choć powodują pyszne skojarzenia. A NA ZAKOŃCZENIE PODZIĘKOWANIA - wielkie podziękowania dla Znajomych Kolegów z nocnej zmiany, którzy są autorami postów szykanujacych moje ukochane miejsce pracy... DZIĘKI WAM KORPORACJI PRZYBYWA KLIENTÓW, A MY (ja i Sarcia25) JESTEŚMY SŁAWNE, BA- GWIAZDY. NAJLEPSZE NOCNE TAKSÓWKARKI W BYTOMIU. Dzięki ❤️????❤️ Pozdrawiamy dziś z Jastrzębia. W nocy na pewno znajdziecie nas na bp, bo lubimy latać po nocach. P. S. 2. ALE, ŻEBYM JA NIE MIAŁA Z NIKIM ROMANSU TO JUŻ SZCZYT SZCZYTÓW! Żadnego kochanka? Etc? Poważnie? Nic?... Kierownik? Sara? Aga28? Bo że Przemo nie, to wiadomo ????????????????????

Taxi on

Niech każdy robi swoje w każdej pracy znajduje się osoba której coś nie pasuje.Ale panie 28 i 29 kobiety nie do życia.

Mysl

Wszyscy sie interesują nocna zmiana dlaczego.? Zazdrościcie towarzystwa, zgranej elity.? Kursów nie da się utawiac skoro każdy na bp stoi w koleje, Stacja bp jest otwarta dla wszystkich, kazdy taksówkarz poza "elita" podjeżdża i jest witany z uśmiechem, nie ważne czy przyjedzie dowiedzieć się czegos nowego specjalnie z ciekawości do tego przekręcić i puścić fałszywa plote, bo takich osób jest kilku na nocnej zmienie czy na skargi kolegów gdzie za chwile że sobą stoją na postoju, nie wspominając o osobie która nie pracuje od 2 dni a jest na przyrzowicach z kogutem nad ranem. Nikt nie wyciągnął konsekwencji.

@Mysl

A ty razem z resztą elity sie zabawiasz na imprezach integracyjnych grupy z BP? Czy kolejny po 107 co romans z 28 z bazy ma?. Albo czekaj, no tak zapomnialem...dodaj kolejne zdjecie z nocnej zmiany nieetatowej taksowkarki bo wszystkich nas interesuje gdzie jezdzisz. Nie zapomnij zdjecia dodac jak czekasz w (usunięte przez administratora) na klienta. Bo kazdego z nas to interesuje.. patologia i tyle. BP tak samo (usunięte przez administratora) obrabia jak wszyscy. W tym zawodzie nir ma kolegow ani kolezanek. Czego nie powiesz zostanie obrocone przeciwko tobie.

@997

Uu co tu się wyprawia. Co Cie to obchodzi co ja albo ktoś inny z mojej ekipy robi hmm.? Kolejny ma swoje życie nudne.? kolejnym żal du. Pe ściska że na nocce jest jedna jedyna zgara ekipa.? Bo na żadnej zmianie takiej nie ma i to Cie tak boli.? Co ty w przedszkolu jesteś ze nie masz z kim fajnej przerwy spędzić i w aucie płaczesz.? dodamy jeszcze nie jedno zdjęcie nie musisz się o to martwić :) wiem bola Cie te zajeb.iste zdjęcia, te podroze no ale cóż,musisz to przebolec, wierzę w Ciebie, pamiętaj, że zdjęcia nie są dla Ciebie tylko dla naszych klientów, którzy je lubią i udostępniają :) a ty wręcz zazdroscisz ze nie mamy takiego nudnego życia jak Ty, domyślam się jak musisz sie Wk.urzac i jak buzujesz od srodka z każdym kolejnym zdjęciem,no ale nic Ci na to nie poradze,żyj swoim życiem a nie naszym może też je pokochasz, :) a jeśli to Cie aż tak boli to wylacz powiadomienia Taxi Rabat i ich nie bedziesz widział z czym masz problem.? :) oj nie, nie zrobisz tego bo Ciekawość musi byc,więc podziwiaj, skoro jak mówisz nikogo to nie interesuje a jednak Ciebie tak i wszystkich wokół :) obserwuj uważnie kolejne wpisy, i komentarze,tylko czasem czegoś przypadkiem nie polub. Patologia jest to jak wy sie zachowujecie i co wymyslacie , że tak zazdrość potrafi wpłynąć na człowieka.. Wstyd. Nie ma kolegów i koleżanek w tym zawodzie.? Jak widać są, to Ty ich tu nie masz. I to Cie boli. Bo ty nawet fałszywie się z nami witasz :) i najwięcej chciałbyś wiedzieć. PS. Pamiętaj że niektorzy jeżdżą na taksowce, bo to uwielbiają, lubią pracę z ludźmi, robią to z pasji, uwielbiają jazde w nocy gdzie puste ulice to sama przyjemność i co najważniejsze, mieć w pracy swoją najlepsza elitę, a kursy to tylko dodatek za który Ci płacą. Bo mieć pracę z pasją to tak jakby ani jednego dnia się nie przepracowalo,co doskonale widzisz po zdjęciach że nawet jak mamy wolne to mamy jakiś wypad, ale ty tego nie zrozumiesz. Zajmij się swoim nudnym życiem, a do naszego nie wtykaj nosa,PS. Kolejne zdjęcie już niebawem. Baw się dobrze, miłego "kolego"✌️

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. - Bytom

• Jak się pracuje w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Kandydaci do pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.
1.3/5 Na podstawie 137 ocen.
  • Wrocławska 94 lok. 08
    41-902 Bytom

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.