Opinie o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

?

Drodzy koledzy i koleżanki tak na poważnie co byście powiedzieli na mały bunt by właścicieli rabat przymusić do zareagowania na obecną sytuację??? Wszystko idzie w górę wszędzie ludzie dostają podwyżki a my mamy wręcz potrącane co mc i to nie mało!!! Zobaczcie ile podrożało paliwo!!! Na 100 litrach jesteśmy lekko 70 zł w plecy a tankujemy ok 1000l w mc więc 700zl mamy mniejszy zysk a gdzie tu choć minimalna podwyżka?!!!! Może uzgodnimy jakiś dzień że będziemy zajęci przez 2 godz i czarna przystawka a baza mogłaby nas poprzeć bo to również je dotyczy też pewnie oczekują na podwyżkę!!! Koledzy rozważmy to na poważnie bo inaczej oni sami o nas niezadbaja! :( Niech właściciele zrozumia że bez nas oni pójdą z torbami my w najgorszym przypadku pójdziemy do neksa lub feniksa a oni gdzie pójdą? Jeśli się zjednoczymy to wygramy jeśli nie to będą nami pomiatać do ustanej śmierci!!!! Zjednoczmy się w walce o nas samych!!!!!!!!!

Taxi Rabat
@?

Przyjdź do biura porozmawiać bo bardzo interesuje nas poruszony przez Ciebie temat. Czekamy w znanych Ci godzinach lub umów się z nami. Numery telefonów do nas znasz.

Oli
@?

Baza za nami stanąć? Hahah, to byśmy musieli im jesze dopłacić.

Dariusz
@?

Chcesz zrobić bunt pracowników na firmę? Wiesz, że możesz ponieść tego konsekwencje, a jeśli nie dostajecie podwyżek, to może trzeba wybrać inną drogę?

@Dariusz

Hahaha. Coś ten wpis śmierdzi bazą. Tyle czasu minęło a Wy dalej straszycie konsekwencjami. Żałosne. Jeszcze żeby zawodowiec był czysty jak łza hahahha Ktoś się na to jeszcze nabiera?

??
@?

1000l na miesiac??? Wow bo tak biorac srednio ze auto pali srednio 10l/100km to wychodzi ze robisz 10 000 km miesiecznie? Jestem pelen podziwu. Bywasz czasem w domu?

@??

No właśnie. Mnie też zastanawia ile godzin trzeba pracować , żeby tyle wyjeździć. Wiesz można jakie są wtedy zarobki?

Jakub
@Marcin

A jakie konsekwencje? Bo nie jestem wtajemniczony, a chciałbym wiedzieć o co chodzi. Organizujecie jakiś bunt? :D

@Marcin

Myślisz, że ktoś z bazy straszy pracowników? Przecież każdy może się tu wypowiedzieć, niekoniecznie osoby, które masz na myśli. Coś dało to buntowanie się. Teraz z kasa jest lepiej, czy nadal po staremu?

Esmeralda
@??

Nic nie kumasz :) chodziło o to by sprawdzić jak jesteście zjednoczeni bo jak nigdy od razu była odp. Że biuro zaprasza. I nikt nawet nie odważył się dać poparcie wpisowi.co pokazało że jesteście zastraszeni i nie zjednoczeni więc łatwo było was obciążyć większą składka praktycznie dając wam jedynie złudzenie że wy macie podwyżkę :) średnio ok 300 kursów z tego wam wyjdzie ok 150 zł więcej ( odpadnie wam część napiwków np.z kursów po 9 i tak większość dawała 10.).i minus 50zl większą składka. Więc macie podwyżkę ok 100-150zl. Szefostwo.sobie podniosło na 100 kierowcach 5000zl a ilu was jeździ 150? No to mają 7500zl jak podziela na 4 to ile sobie podnieśli? A wam ile? Im koszty nie wzrosły ale wam owszem więc wy realnie zarabiacie mniej niż w zeszłym roku!!! Łatwo się zadzi ludźmi zastraszonym i a wy tacy jesteście!!! Co mądrzejsi odchodzą :) ale to wasz wybór- stała ekipa ma zarobek wystarczy śledzić przystawkę a widać to jak na dloni

@Esmeralda

Już byliście ustalić grafik na święta? Oczywiście będziecie zasuwać ponad swoje siły za prawie darmo bo będzie za dużo samochodów. Caryca pewnie będzie się wygrzewać w jakiś termach albo w ciepłych krajach a Wy będziecie tęsknić za swoimi rodzinami bo musicie robić na rodzinę królewską Carycy i Zawodowca. Ja już mam to za sobą. Pracuję na etacie. Weekendy mam wolne i spędzam je ze swoimi ukochanymi Dziećmi. Nikt mnie nie goni i nie poniża w pracy i dobrze zarabiam. Otwórzcie oczy

viktor

haha po staremu.

Old
@Roman

Nic nie jest lepiej. Zostało jak było

@Marcin

Czemu odszedłeś z pracy? Chodziło o konflikty z przełożonym? Ten grafik na święta o którym wspominasz jest aż tak męczący i mało płatny?

Sylwia
@Marcin

Też polecam otworzyć oczy. W takich warunkach to się można dorobić tylko depresji... Ja nie wiem co się musi stać, żeby ludzie nabrali odwagi i poszli po rozum do głowy. Zmieńcie tę pracę!

Nikt ważny
@Roman

Można jeździć w święta , jak kto lubi, ale w święta , świąteczna stawka i z licznika a nie z cennika. To jest uczciwe, bo wtedy naprawdę można zarobić. Nikt poza nami, nie pracuje w święta za zwykłą dniówkę i dlatego jesteśmy frajerami.

Iza

Opinia na bazie własnego doświadczenia? Jeśli tak to co one konkretnie robią, że taka reakcja?

Przyjaciel
@?

Okazuje się że Taxi Rabat udziela pożyczek,szef firmy reklamuje się na swojej aplikacji Rabat że udziela chwilówek że swoim nr tel .Nie że ????????????

Kunta Kinte

Po latach przemyśleń uważam że to jest bardzo dobra korporacja. Nie zmuszają przecież nikogo do pracy i każdy jest kowalem własnego losu. Część samochodów jest w całkiem przyzwoitym stanie. Zawodowiec w numerze 1 naprawdę odwala kawał roboty. Wiadomo zostało jeszcze trochę narzekających kierowców w szczególności na nocnej zmianie. Trochę jeżdżę i ten w Oplu i Hondzie marudzą najbardziej. Cala reszta jest super. Jak ktoś utknął w martwym punkcie własnego życia to na własne życzenie i powinien jak najszybciej coś z tym zrobić żeby nie spuć renomy tej korporacji.

Elżbieta
@Kunta Kinte

A można coś więcej, jakieś konkrety? Jeśli mam być szczera, kołczingowe frazesy o byciu kowalem własnego losu nie interesują mnie. Skoro to dobra korporacja, to jaka stawka na początek?

tomanejro

Witam. Da ktoś znać ile można zarobić + - w Rabacie na firmowym aucie ?

Wolę już rabat niż neks. W neksie (usunięte przez administratora) w autach, kierowcy nie wiedzą gdzie ulica Dworcowa w Bytomiu jest. Szefowi słoma z butów wystaje i chyba za dużo wciąga - przez to nie umie sklecic porządnie zdania.

Taksówkarz

Żądnych konkretów. Miałem rozmowę z kobietą, która nawet nie raczyła się przedstawić od razu dopiero po jakimś czasie tylko z imienia. Chcieli żebym użyczył im swoje auto dadzą mi ich sprzęt taksometr i kasę fiskalną i mogę śmigać. Oczywiście mam nie nabijać za dużo na kase. Nie są mi w stanie zagwarantować jaki zrobię obrót a wymagają ponad 1100 składki. Na moje pytanie ile zarobię pada odpowiedz ze jak pojeżdżę to zarobię. Ale żadna konkretna kwota. Przecież jak mogę wsiąść taką robotę jak tego nie wiem. Na dodatek miałbym sobie zapłacić sam za badanie u lekarza medycyny pracy , psycho testy i montaż taksometru itp. Mam iść do pracy a tu 1000 zl kosztów na start a jeszcze nie wiem czy wogole cos zarobie. Poziom rozmowy na poziomie gimnazjum

Kiedy mogę zaczynać i czy mam dobre auto

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Emilia

O co chodzi z tym 500 zł? Połowa wątku o tym, a człowiekowi z zewnątrz firmy ciężko to zrozumieć.. a szkoda, bo mąż chciałby pracować na taksówce w tej firmie. Może ktoś napisze jakieś konkrety, ile można wyciągnąć na czysto?

500+

Ciekawe czy udało się 1 i 52 uzbierc na składkę....?

@500+

Haha uroczy jesteś i strasznie śmieszny udanego dnia

@500+

A to nie jest tak przypadkiem żeby jeździć na taxi i mieć licencję to trzeba być nieskazitelnym i nie można mieć kryminalnej przeszłości? Co ze sławnym juz ogrodnikiem? A Zawodowiec? Przecież on chyba był trochę na bakier

@Aspirant Wojtek

Powiem Ci nie moja sprawa ale ciebie to mi żal dobrego dnia i dużo zdrowia bo będzie Ci potrzebne

@Były z tele

Czy moja czy nie moja prawo jest prawem. Nie wiem czy nie trzeba będzie powiadomić prokuratury i innych służb. Osoby przewożone taxi chcą żeby jeździły bezpiecznie a nie żeby za kierownicą taxi siadały osoby z wyrokami. Ciekawe czy oni wogóle przeszli badania psychologiczne. Zgłoszę to tam gdzie trzeba żeby chłopaki mieli na oku Toyotę na tyskiej rejestracji...

@Aspirant Wojtek

Myślę że musisz to zgłosić pozdrawiam

Bruce. Lee
@Aspirant Wojtek

Zgłoś jeszcze groźby śmiertelne pod adresem tu piszących Tomasz 22.03.2021 10:04 @Albano Nic Ci do tego. Nie interesuj się co się dzieje w prywatnej firmie bo możesz kiedyś obudzić się w lesie gdzieś daleko od domu. Sprawy firmy to sprawy sirmy

Bruce. Lee

To była wklejka

@Bruce. Lee

Podziwiam tylko Ogrodnika Dejwa. Na to na ile postrzelał z ucha na ludzi jak wpadł to zachowuje się bardzo pewnie... Jeździłem kiedyś w tej firmie Teraz postanowiłem iść na państwowe. Wrzucilem sobie na bęben to całą "rodzinkę". Żałujcie, bo to bardzo interesująca lektura. Kazdy ma coś za uchem. Rzeczywiście te osoby na pewno nie mają licencji na siebie i jeżdżą na lewo z racji bycia na bakier

500+

A ja odkąd przyszedłem do Rabat to mam 500 z nadwyżką Zabrałem ze sobą kilkanaście nr z poprzednich korporacji i teraz pykam z przystawki i z tel. A że klienci zaufani to jeżdżą tylko ze mną jeśli to mozliwe. W życiu trza być zaradnym a nie ciotą!!! Masz kurs od bazy a w jego trakcie dostaje SMS gdzie klient czeka i podjeżdżam po niego i tyle.w temacie. A cioty na postoju czas trwonią i o (usunięte przez administratora) Martynie gadają a potem że zarobić się nie da:)

@500+

Jak ktoś to czyta pomyśl co o tobie sobie myśli jeździsz w taxi Rabat kombinujesz i oszukujesz koleżanki i kolegów Brawo jestes kozakiem

@Były z tele

Nie (usunięte przez administratora) Jestem obrotny i tyle :) w Rabat taxi każdy działa po swojemu- np masz układ to jesteś wytypowany do obsługi zleceń lepiej opłacanych np. Forte itp. takich co się tu umawiają prywatnie z klientem nie brakuje oni dogadują się kiedy np ktoś jedzie na onkologie lub okulistykę do Katowic. Przyjrzyj się kto jeździ kursy poza miasto kilka razy dziennie a inni lokale!!! Są klienci co specjalnie zamawiają np Wan lub płatność kartą a jadą w pojedynkę i płacą gotówkę a jak spytasz czemu wan zamawiają to ci odp że nie zamawiali wana :) wystarczy popatrzeć popytać i będziesz mądrzejszy.tzn będziesz wiedział jak cię niby koledzy roluja. Popatrz jak jedni i ci sami wiedzą kiedy warto stać 45min na tzw martwej strefie a innym razem jak są drudzy na strefie 11 to przeskakują na inną! Mają nosa? A może mają co innego? Takich co na przystawce i na tel działają jest niemało!!!! I nic z tym nie zrobisz! Musisz grać tak jak gra drużyna!!! Tyle w temacie

@500+

Ty naprawdę potrzebujesz pomocy wyslij numer to ci pomogę i to nie jest złośliwość to troska

@Były z tele

Chcesz zawalenizowac przed szefostwem? Z tele cię wywalili? I tu chcesz być super :) znamy takich co zmieniają korporacjie bo albo niespelnili się jako kapusie wazeliniarze albo podpadli za tzw walki czyli ustawki!!!! A teraz tu chcesz grać świętego i super kolegę :) która to już twoja zmiana korporacji??? Były :) ci tzw byli to najwięksi kombinatorzy bo i niby czemu zmieniają korporacjie???

500zl i więcej haha

Szczerze jeżdżę w tej korpo już jakiś czas itakiwj jak teraz kichy to jeszcze nie było a cóż mamy teraz 2 bossów jeżdżących wodzących od wewnątrz jak to wygląda i że nie da się zarobić ale im to nie przeszkadza, nie dajcie się naciągać ze 500 zł jak jest 250 to jest udany dzień a ten z tele taxi to ściema ktoś z zarządu haja

@500zl i więcej haha

Powiem szkoda mi cie ubliżanie to twoja specjalność jaki ty musisz być samotny i nieszczęśliwy kłamiesz o firmie i o ekipie taxi rabat a dalej pracujesz w tej firmie naprawdę zacznij pracować i bądź normalny pozdrawiam cię

Lolek

Siemanko nie wiem czy wiecie ale mały pozazdrościł zawodowcemu utargu 500zl dziennie i więcej i wyjechał na numerze 52. Oni sobie dzwogneli składki a my nie możemy nawet na nia zarobić . Ja już nie jezdze według grafiku. Mam go gdzieś wyjezdzam jak mi się podoba i jak jest ruch a jak się kończy?y to vos wynyslam. Ja wam też tak radzę robic nie zablokują was bo szukają aut. A jak coś tam początku to mówię że jestem u lekarza czy tam żonę zawieść na badania a wy stoicie marznięcie a ja poje kawkę o oglądam trudne sprawy. Jak widzę te ustawki to mnie bierze zeby zrobić z tym porządek.a jak wieziesz orkę i ci się zali ze każdy Ja oskarża że robi ustawki i jaka ona to biedna. Ciekawe gdzie orki pojadą na wakacje w tym roku. My będziemy tyrać zeby zrobić bałwanka a one będą grzać się na plaży i jak wrócą koperta z pieniążkami będzie czekać. Zastanawia mnie dlaczego mały nie robi z tym porzadku

Tomek z tele
@Lolek

Powiem tak zarobki w rabacie są najlepsze i już chyba nikt niema złudzeń że wszyscy się szykują przejścia do rabatu chłopaki z różnych korporacji widzę regularnie przechodzą no i nie dziwię się ją sam żałuję że tak późno przeszedłem i teraz wiem ze zyje panie i panowie chcecie rzetelnych informacji przyjdźcie do biura lub na fesbuku zobaczcie polecam z całego serca

@Tomek z tele

Witam Tomek napisałeś wszystko jestem w szoku ze tyle można tu zarobić a wiesz czemu psioczą inni bo w Rabacie jest porządek jeszcze chwila I wszyscy będą pod rabatem Polecam????

@Lolek

Można pisać co się chce ale juz widać że nie długo na rynku zostanie taxi Rabat już z wszystkich korporacji przychodzą brawo gratuluję a co się z tym wiąże Rabat będzie rozwijał zasieg swych usług i o to właśnie chodzi Rabaciarze powodzenia

Esmeralda
@Były z tele

No tak rozwiniemy się o Rudę Śląską o Tarnowskie Góry i Zabrze i będziemy cisnąć z Bytomia w tamte miejsca i kursik lokalny za dychu :) no ale po co stać na postoju z włączonym silnikiem jak można sunąć 10-15 km i tam lokalnie za dychu i wrócić znowu na Bytom te 10-15 km. Najważniejsze to byle był ruch i się kręciło :) powodzenia w rozwoju :)

Zawodowiec już jest na zagranicznych wczasach za waszą krwawicę a Wy jak co roku będziecie zasuwać w święta za 2 zł :)

Tomek 801

Drodzy kierowcy. W związku z mala ilością kursów w tym miesiącu spowodowanom brakiem funduszu na reklamę. Brakiem w systemie zleceń terminowych, i odebraniem mi uprawnień do kontroli osobistej i ppdsluchiwania kierowców. Z dniem 31.12.2021 oddaje w ręce zarządu moje dotychczasowe stanowsko. W związku z zaistniałą sytuacją ogłaszam grudzień miesiącem bez grafiku a okres świąteczny-noworoczny czasem wyłącznie pracy zdalnej. Musicie klikać lajki na fan pagu Taxi Rabat bo jest ich mało i ten czas poświęcimy na poprawę naszego wizerunku w sieci. Prosze o potwierdzenie odczytania wiadomości w formie smsa na mój numer telefonu bądź na przystawkę nr 801. Pozdrawiam po raz ostatni Szpieg z krainy deszczowcow

Wibowit

Jeździłem u tych dziadów 2 lata będąc na własnej działalności i własnym samochodzie. Przez rok czasu praktycznie kręciłem się tylko po mieście, a dalsze atrakcyjne kursy dostawały (usunięte przez administratora) Wygadała się z tym dyspozytorka. (usunięte przez administratora) pobierają niemałe pieniądze za "przynależność do korporacji", ale w (usunięte przez administratora) mają fakt, że jak auto jest zepsute i się nie zarabia, albo że człowiek jest chory albo jedzie na urlop. Żadnego potwierdzenia, FV nie wystawiają. Dyspozytorki trzeba wozić za darmo na własny koszt bo tak sobie zarządziły (usunięte przez administratora) Klienci tej korporacji to (usunięte przez administratora) albo niszczą samochód, albo rzygają i szczają pod siebie albo uciekają z taksówki bez zapłaty. Czarę goryczy przelał fakt jak zrobiłem kurs dla KFC (Bytom- Zabrze- postój 50 min- załadunek samochodu wiadrami z olejem i powrót do Bytomia) gdzie na koniec pani pseudo kierownik zażyczyła sobie ode mnie rachunek, gdzie będąc na ryczałcie nie mam możliwości na taką formę rozrachunku. Wydrukowałem więc paragon i grzecznie odjechałem. Pani zadzwoniła do dziadów z awanturą że chce rachunek, a że jak wspomniałem wcześniej nie miałem takiej możliwości to kazali mi zwrócić kasę za cały kurs i tak się rozstaliśmy. Widząc ten cały (usunięte przez administratora) od środka jestem zaskoczony, że to funkcjonuje tyle lat. Odkąd opuściłem ten (usunięte przez administratora) to postanowiłem że nie dam im nigdy zarobić ani złotówki. Nie polecam

Sylwia
@Wibowit

To bardzo długo wytrzymałeś :) 2 lata to kawał czasu. Faktycznie ta ostatnia sytuacja to totalne przegięcie... Na pewno jak odszedłeś to odetchnąłeś z ulgą.

Zoroo

Jechałem niedawno z Pierożkiem i chyba mnie nie poznał w masce po ciemku. Na pytanie czy to sie opłaca zaczął opowiadać ze wychodzi po 6-7 tyś nq rękę po odliczeniu kosztów i jaka to cudowna robota. Śmiać mi się chciało bo znam go z tych jego opowieści jak jeszcze sie bawiłem w taxi i zawsze był dobrym bajarzem. Ta jego cytryna chrobotała na każdej dziurze co by nie oznaczało takiego dobrobytu

Dariusz

Skoro to są jakieś pomówienia to ile faktycznie można tam zarobić? Jak się wylicza wynagrodzenie, czy teraz ubery sprawiają, że zarobki są niższe?

Czy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Oczywiście, są mniej kompetentni wcześniej. Szkoda sobie tą firmą zawracać głowę.

Wesoły Romek

Widzę że się pozmieniało. Nie wiem czy wiecie że zmienił się wasz właściciel. (usunięte przez administratora)Słyszałem że ostatnio była mowa o poniesieniu składek z uwagi na wzrost kosztów itp. Wejdźcie sobie na stronę SUDOP(usunięte przez administratora)to wyszukiwarka przedsiębiorców, którzy dostali dotację od Państwa Polskiego. To są jawne informację. Wasz właściciel dostał ostatnio w sumie ponad(usunięte przez administratora) Niezła sumka. A Mały ciągle płaczę? Wpiszcie w wyszukiwarkę sudop. Na stronie wystarczy wpisać nip przedsiębiorcy. Udanej lektury

Albano
@Wesoły Romek

No rzeczywiście... Ciekawe czy jak dostali taką kapustę to kupili sobie chociażby agregat prądotwórczy lub nowe upsy bo jak braknie znowu prądu to będzie dramat

Tomasz
@Albano

Donald
@Wesoły Romek

Znowu nowy zastrzyk pieniędzy od naszego Państwa.

Kierowca

Jeżdżę tu już spory czas, ale to co zaczyna się tu dziać to po prostu jakąś paranoja. Ruch wrócił to jedno, jednakże każdy powinien zarobić. Oczywiście tu tak nie idzie! Można zrozumieć wszystko kontakty kierowca- dyspozytor w normalnej atmosferze jak najbardziej. Ja rozumie niektórzy z nas są skanerami, każdy może mieć gorszy dzień. Dzień! A nie tydzień, miesiąc, rok. Może to jednak nie gorsze dni tylko pieszczenie grona dyspozytorskiego by dostawać lepsze kursiki. No jak nie inaczej. Przecież orki, a mamy już w swym składzie trzy dobrze dbają o takich. No a co wy myślicie? Wspólne imprezowanie i odwożenie do pracy i z pracy za darmoszke ma swój złoty środek. Połowa z nich ma kontakty do swoich ulubieńców. Także o takich trzeba dbać. Wożenie 4 liter za darmo równa się w rabacie wielkim zyskiem z kursów. Cała reszta to pionki, będziecie robić km po to, by Ci dostali lepsze kursy. Nas wysyłać na prawo i lewo, a reszta jak najbliżej albo najbardziej opłacalnie. Siedziałem cicho. Niestety na postojach się słyszy, a niektórzy z was nie potrafią trzymać języka za zębami i tu się wymcknie tam się wymcknie i mamy!. Tyle. Bez pozdrowień dla dużych nieuczciwych bazowych Pań!! Wasz kierowca, paź.

Zly
@Kierowca

Dokadnie a nasz kolega 152 ,28,125 jeżdżą i zarabiaja a ty vo robisz? Bałwanki. Kolejna rzecz to nasi busowi koledzy i ich immene kursy co to ma być? Legalnie moga rozdawać numery telefony i jeżdżą po wislach czy innych fajnych kursów. Może my też chcemy. Spokojnie teraz potrzeba więcej kierowcow bo kolega nr1 buduje dom w TG to potrzeba kasy. Pozdrawiam

Jan
@Kierowca

Drogi kolego za obrażanie kolegów i koleżanek z bazy zgłaszam sprawę na policję.Dla mnie jesteś nieudacznikiem życiowych bez ambicji.Jak bardzo ci źle na kopalnie do pracy acha ????tam nie możesz zgłaszać awarii ????????????????

Korniszon
@Jan

Na policję to ja już zgłosiłem tą firmę taksowkową za to że żaden nie włącza taksometru. Jak chwilę z wami jeździłem to byłem ciągle pietnowany że włączam ciągle licznik. Nigdy nie dostałem faktury za to jak płaciłem składkę. Jak się upomnialem to mi dał na 50 zł. Każdą wizytę w biurze nagrywalem tak jak oni nagrywali moja rozmowę z bazą jak się dopominalem swego u Orki. Ona i tak wszystko później obrociła przeciw mnie

Jan
@Korniszon

Człowieku jak możesz kogoś nazwać orką to że ktoś jest otyły nie zawsze ma z obżarstwa zapamiętaj karma wróci do ciebie i życzę ci z całego serca zresztą chyba już ci jest źle i ta zawiść

@Jan

Żebym znowu nie musiał Was postraszyć prokuraturą na przystawce bo widzę że nie chcę się pracować tylko oczerniacie firmę. Wiadomo jesteście częścią tej firmy więc wstydzcie się tak wogole pisać

Cześć załoga ja tylko w paru kwestiach. Po pierwsze nie wiem czy wiecie ale kamery na bazie działają mikrofony również.;) Druga Rzecz czy ktoś was informował że nasz telefon bazowy jest nagrywany? Więc uważajcie co mówicie przez niego. 3 to te niby wchodzenie w nowym rejonie "szefostwo " nic nie mówi na ten temat. Tylko poszło parę reklam na FB na ten temat. I taka myśl mnie naszła ale nie wyszło im a jak nie uda się nam (tak jak liderowi tutaj) to zostaniemy z dodatkowymi taksówkami i małego nie będzie go obchodziło że na Bytomiu nie zrobimy. Mały nam nie zapewni że swoje zrobimy tylko ładnie trzeba biedzie przynieść składkę a będziemy czekać godzinę w kolecje na zlecenie. Trzymajcie się ciepło.

Kierowca

Taka sugestia dla właścicieli (nie, nie Szefostwa, moim Szefostwem nie jesteście,co najwyżej koleżanek z bazy). Może na czas pandemii wstrzymajcie się z podejmowaniem współpracy z nowymi osobami. Nie strzelajcie tym krokiem w kolano obecnym kierowcom bo i tak już nie zarabiamy a najgorsze znowu przed nami. Docencie, że jesteśmy z Wami a nie robicie pod górkę. Wyciągnijcie też czasem rękę do współpracowników, dajcie też coś od siebie a nie tylko brać. Pomyślcie jak razem przetrwać ten ciężki czas.

Piąte koło u woza
@Kierowca

A jak długo kolego pracujesz w tej korporacji??? Brak solidarności wśród kierowców jest wynikiem takiej a nie innej sytuacji!!! Chcesz by się z tobą liczyli właściciele korporacji??? Sposób jest jeden STRAJK wystarczy poważnie zastrajkować jeden dzień i pokazać szefostwu lub jak wolisz właścicielom korporacji że to oni mają więcej do stracenia niż my bo my możemy jeździć z innym logo korporacji- co za różnica czy to rabat nęks czy Feniks? My nie mamy nic do stracenia anonim baaaardzooooo duuuuuuzzoooo! Ale tu brak kierowców z jajami i oni o tym wiedzą więc jest jak jest i tak już pozostanie!

Wieprzek
@Piąte koło u woza

Dokładnie. U nas w korpo kierowcy maja żeńskie narządy rodne. Każdy się boi nie wiadomo czego. Utkwili w tym błocie i nie potrafią z niego wyjść. Nawet nie pójdziemy do innej pracy bo nie mamy środków na przeżycie do pierwszej wypłaty. Za to tutaj zawsze zarobimy na ten mały chleb i pasztet z kogucikiem ciągle licząc na jakiś złoty kurs do Niemiec i z powrotem itp

Kajtek
@Kierowca

Przecież trzeba jakoś żyć. Jak jest mało pieniędzy to nowa szefowa(na papierku) nie będzie miala warunków do robienia fotek na insta jakie to prowadzi piękne zycie ze swoim ogrodnikiem po przejściach. Musi być kasa na nowe ciuchy, na wyjazdy itp. Wszystko drożeje a Wy im przynosicie składkę w zębach.

@Piąte koło u woza

Pracuję 3 lata i doskonale wiem, że brakuje tu wszystkim jaj. W dodatku połowa to samozwańczy kierownicy co d...noszą wyżej niż srają.

@Kierowca

Hej @Kierowca, rozumiem, że nie ma dużego ruchu? Czy w takim razie dostajesz jakąś podstawę - kwotę gwarantowaną każdego miesiąca (nie wiem na jakiej umowie pracujecie w Taxi Rabacie)?

Iza

Czy w Taxi Rabat można pracować na mniej niż pół etatu? Zastanawiam się, czy będąc studentem jest się w stanie zarobić i pogodzić naukę z pracą. Ile udaje się Wam "wyciągnąć" miesięcznie?

Julia

Jak obecnie kształtuje się wynagrodzenie w firmie? Na początku roku podniesiono płacę minimalną, zastanawiam się więc, czy pracodawca również zdecydował się na podwyżki. Chciałabym też wiedzieć, jaki rodzaj umowy zawierany jest na początku współpracy. Czy grafik jest elastyczny, czy może ustalony odgórnie?

Tysiak
@Julia

Umowa śmieciowa zarobki rzędu 400-500zl/dzień tzw Leonowka! Grafik niby ustalany ale przy znajomościach robisz co chcesz jak chcesz i kiedy chcesz byle składka w terminie bo zablokuja

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. - Bytom

• Jak się pracuje w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Kandydaci do pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.
1.3/5 Na podstawie 137 ocen.
  • Wrocławska 94 lok. 08
    41-902 Bytom

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.