Opinie o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

od 1 lipca Feniks odpala mega fajną promocje dla swoich klientów i ma coś extra dla nowych ciekawe czy zarząd o tym wie podobno nasz marketingowiec i Paździoch maja tam jakieś wtyki. Podpowiem wam wystarczy zapytać pana co ma warsztat tam albo jego zony lepiej wkoncu ma tam udziały upsss chyba się wygadałem.... Od 1 Lipca Feniks wchodzi poważanie w grę. Szkoda że my zaś zaśpimy.... Panie Tomu trzeba sie obudzić zanim skończymy jak eska....

M.j
@801

Lipca ale którego roku bo nic nie wiem a cały lipiec wypatrywałem i dopiero coś tam kilka petard w sylwestra wyszczelilo?! Ale to chyba od ludzi a nie feniksa

Łukasz
@M.j

Szczerze jeździłem i w rabacie i w feniksie . I powiem jedno mega polecam feniksa , lepsze kursy niż w rabacie , krótki i czytelny regulamin . Tępią lewe kursy i to naprawdę tępią . Jeżeli jest jakiś problem z kierownikiem /baza /jakaś uwaga co do wydanego kursy dla kolegi wszystko się wyjaśnia na zebraniach . A co najważniejsze ... W feniksie jeżeli jest jakie kolwoek podejrzenie o zażywanie narkotyków przez jakiego kolwoek kierowcę zaraz jest organizowany test ... Nie to co w rabacie informujewz małego lub kaskę o swoich podejrzeniach a oni mają to w (usunięte przez administratora) . Powiem tak mega mega polecam feniksa :-)

Imprezka

Witam, czekałem na tą chwilkę, dyspozytorka 28 znów zrobila imprezke z kierowcami a potem sie dziwicie ze jedni jeżdżą i zarabiają a inni lokale same robią. Sprawe zglaszam w biurze. Pozdrawiam

Albano
@Imprezka

Zgłaszam to do prokuratury bo podobno była przekroczona ilość osób w pomieszczeniu. Pozatym były tam nielegalne środki odużające

Bruce. Lee
@Imprezka

Skoro nie zostałaś zaproszona na imprezkę to muszą być jakieś powody albo liczba osób albo twoja osobowość była nieadekwatna do miejsca!!! Prywatne życie ludzi to ich sprawa a wciskanie nosa w cudze życie to już przekroczenie dobrego wychowania!!! Zatem imprezko popracuj nad swoją osobowością by cię inni też zapraszali albo zajmij się praca . Widać nad jednym i nad drugim musisz duuuuuzoooo popracować! Życzę powodzenia w tej ciężkiej pracy nad sobą oraz dużo zdrowia bo zawiść rujnuje psychikę.

czesc ,dnia 14/15 lipca w godzinach nocnych zamówiłem sobie kurs nad morze do Darłówka,zapłaciłem za kurs z góry,podczas postoju na stcji paliw koło łodzi kierowca po prostu uciekł i zostawił mie samego w nocy na takim odludziu,jak znalesc tego kierowce

Dżolero
@Andrzej

Jakiej marki byl samochód. Czy zamawial Pan przez centralę czy na prywatny numer kierowcy

M.j
@Dżolero

Na prywatny ale przez centrale tzn. dzwoniłem na centrale a tam mi powiedzieli że kierowca się że mną skontaktuje no i zadzwonił ale z zastrzeżonego i dlatego nie mam nr tel do niego

Uczciwy obywatel

Drodzy kierowcy. Sprawa powinna być jasna. Spadły obrpty o 50-60 % w ciągu roku, liczba kierowców wzrosła względem liczby ze stycznia. Może spadła co do poprzedniego roku lub jest podobna ale w styczniu i lutym było około 100 kierowców. Teraz pytanie o ile spadły dochody szefa/szefowej ktoś wie? 2 miesiące zarobili mniej niż zwykle A w zamian za to zatrudnili kolejne naście lub więcej aut. Rachunek prosty trzeba było odrobić stracone środki. Według mnie dalszą praca w tej firmie nie ma sensu ten rok pokazał ile znaczy pracownik i co się liczy $$$ Ciężkie czasy dla wielu nie tylko dla nas ale nie widziałem Solidarności z tymi którzy nie mają jak zarobić na chleb. 100zl dziennie obrotu A tyle trzeba odłożyć na opłaty.. za co żyć??? Liczba kierowców od połowy roku zmierza w dla stronę dla nas kierowców. A nikt się nie przejmuje tym na wrocławskiej tylko liczy na kolejnych chętnych do pracy. Jak ktoś nie wierzy niech wyśle zone, ojca, brata do biura niech zapyta o pracy???? Życze wam wszystkim bez wyjątku lepszego roku, zdrowia, spokoju i lepszych utargow lub odwagi na zmiane pracy. Ps. Pozdrawiam Pana z marketingu, reklama dźwignią handlu hahaha feniks sobie lepiej radzi na tym polu niż najlepsza korpo w mieście.... zapomniałem u nas marketing działa odwrotnie trzeba jak najwięcej zarobić A jak naj mniej wydać. Ten tekst napisałem stojąc na postoju i przesunalem się o 2 pozycje na największym rejonie. Pozdrawiam

Klient
@Uczciwy obywatel

Jak mi praca nie odpowiada, zmieniam pracę a nie snuję opowieści z mchu i paproci. Albo idź tam, gdzie jak piszesz, radzą sobie lepiej z marketingiem to Ci obroty wzrosną i sprawa załatwiona.

Uczciwy
@Klient

Drogi Tomku przedstaw swoje wyniki i sukcesy marketingu, czekamy. Potrafisz pisać ładne wiersze ale w biurze rządzi kto inny. Do Ciebie było tylko jedno zdanie bardziej w formie żartu. Problemem jest liczna kierowców nie odpowiednia do ilości zleceń. Taka liczba aut mogliśmy mieć w czasie najlepszych wyników ale nie w czasie pamdemi. A ewidentnie liczba zwiększona by odrobić ,,stracone" dwa miesiące.

Bruce Lee
@Uczciwy

Choc Tomek adwokata nie potrzebuje to ja odpowiem.ci za niego. Mam nadzieję ze Tomek sie nie obtazi na mnie. A wiec by dac ci kolego odp zadajmy sobie 3 podstawowe pytania. 1-jaki cel przyswieca komus kto zaklada firme? 2-z czego dana firma ma czerpac dochody, zyski? 3- kto zatrudnia pana od marketingu? Ty czy szefostwo firmy? Teraz odp. Na 1- celem zalozenia firmy jest zapewnienie sobie i swojej rodzinie dobrobytu ! Podkreslam SOBIE a nie pracownikom firmy! Odp. 2- dochod oraz zysk firmie Rabat przynosi liczba aut a nie liczba zlecen! Kierowcy placa skladki stale a nie proporcjonalnie do liczby kursow! Odp. 3- marketingowiec jest zatrudniony przez szefostwo a nie ciebie! Zatem rola marketingowca jest by w firmie jezdzilo jak najwiecej aut bo to od ich ilosci szefostwo ma dochody i zysk! Tetaz ocen sam jakim geniuszem jest nasz Tomek skoro w czasie takich spadkow liczby kursow w firmie jezdzi wiecej aut niz przed kryzysem! Geniusz pi prostu geniusz !!! Czy ty kolego widzisz dzialania firmy? Zadam ja tobie pytanie- czy wzrost liczby zlecen przeklada sie na wzrost twoich dochodow??? Uczciwie ci odpowiem-NIE. Kazdy wzrost obrotow daje pretekst by zatrudnic kolejnego frajera! Mozna by przeciez podniesc np. Co 2 lata o 1 zl cene kursu a juz przynajmniej te kursy tzw. Dalekie a.lokalne bez zmian! Ale po co? Zeby w firmie jezdzilo 100aut? Lepiej jak cen nie podniesiemy a zatrudnimy kolejne aut bo juz sprzataczki i bezdomni sie woza taxi ! Fryzjer drozeje zus drozeje mechanik drozeje itp. A wy? Ano wy nie! Nawet uber.ceni.swoich kierowcow bo w swieta np ceny maja wyzsze:) no ale tu jest taka polityka- jestescie slugadami dla szefostwa i tyle w temacie!!! Wy jestescie tak zalosni ze was zadowoli obnizka skladki o.200zl mimo.ze obroty wam spadly o 3-4 tys. To wlasnie pokazuje wasz brak inteligencji! Przeciez wystarczy zmusic szefostwo by zatrudnialo tylu kierowcow aby oni zarobili godne pieniadze w godnej liczbie godz pracy. Czyli ok 200 godz na mc. A nie jak wy bakacie po 300-350godz i z bananem na gebie zescie trujke zarobili :) o waszych dochodach niezalezy jakosc marketingu a zdrowa polityka zatrudnienia a tego nie ma i tu tkwi problem !!! Dopuki bedziecie jak deby wielcy w gebie na postoju i tu z ukrycia na go worku a jaja.miec jak zoledzie to nic nie wskuracie!!! Tyle w temacie. Wzrost liczby zlecen przez 3 dni to pretekst do zatrudnienia 3 nowych kierowcow. A potem znowu susza i tak w kolo!!! Pomysl ty i reszta jak rosna dochody szefostwu na przelomie 3 lat a jak rosna wam? Im o 300% a wam spadaja realnie bo niby tyle samo obrotu ale koszta wieksze!!! A Tomek to geniusz bo wiecej aut jezdzi no sorki stoi ale skladke w zebach przynosi niz przed rokiem

Em Dżej
@Bruce Lee

W dodatku przyjdzie taki Pierożek nq bazę i opowiada jakie to on ma obroty po 10 000 do 12 000. Wtedy Carycy oświeca się lampaka ze trzeba dobrać kierowców. Takich jak on jest kilkunastu. Zróbcie z nimi najpierw porządek

Taksówkarz

Żądnych konkretów. Miałem rozmowę z kobietą, która nawet nie raczyła się przedstawić od razu dopiero po jakimś czasie tylko z imienia. Chcieli żebym użyczył im swoje auto dadzą mi ich sprzęt taksometr i kasę fiskalną i mogę śmigać. Oczywiście mam nie nabijać za dużo na kase. Nie są mi w stanie zagwarantować jaki zrobię obrót a wymagają ponad 1100 składki. Na moje pytanie ile zarobię pada odpowiedz ze jak pojeżdżę to zarobię. Ale żadna konkretna kwota. Przecież jak mogę wsiąść taką robotę jak tego nie wiem. Na dodatek miałbym sobie zapłacić sam za badanie u lekarza medycyny pracy , psycho testy i montaż taksometru itp. Mam iść do pracy a tu 1000 zl kosztów na start a jeszcze nie wiem czy wogole cos zarobie. Poziom rozmowy na poziomie gimnazjum

Kiedy mogę zaczynać i czy mam dobre auto

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Grześ

Nic dodać - kwit esensja współczesnego biznesu ,jednak próba kompromisu składkowego nie jest zła . Nie każdy ma ochotę zakładać korpo , czy też ubliżać z powodu swojej malutkosci czy też zawiści . Mi odpowiada ta praca , jednak z pustego i Salomon nie naleje . Polityka firmy doprowadzi do jej końca ,a szkoda . Życzę wszystkim powodzenia i proponuje nawiązywać dialog zamiast straszyć ,ublizac i wylewać swoje frustracje.

Mam ustawiene kursy

Witam w w nowym roku. Koledzy i koleżanki muszę się wam przyzanac że tak mam ustawiane kursy. Kiedy wy stoicie na postoju i narzekacie że macie po 100zł ją w tym momencie latam i zarabiam. Nawet nie macie pojęcia że w czasie epidemi ludzie zamawiają taxi. I to nie takie Gliwice -Bytom tylko typu Wisła Kraków i jeszcze dalej. Nasze dyspozytorki *29 *28 *18 *20 Które mi dawaja zlecenia ( a podejrzewam że wszytstkie tak robią) Piszą mi smsy na numer prywatny gdzie i o której mam być dostaję numer od klienta. Kiedyś w nocy dzwoni do mnie dyspozytorka i mówi czy pojadę na Balice bo klijent dzwonił ze będzie za 2H a nikt nie może jechac. Ją też jej odmowilem bo nie mogłem jechac to mi mówi że będzie musiała to na gielde wrzucić ( dodam że było to w tygodniu) i się będą on to zabijać i się tak śmiała z tego że tacy de.bo.le z was. Nie raz z Marcinkiem latalismy na lewuszke a jest nas sporo. Jest nawet taką grupą na fb nazywają się "BAZUNIE" i tam posza wszytsko jaki kierowca czy klijnet je zdenerwował. Jakie są dalekie kursy i jaka2 dyspozytorka obiecała ten kurs kierowcy. Wy dzwonicie na skargi na swoich kolegów a one się tajna was wysmiewaja. Raz mnie złapał jeden na lewym kursie. I dzwonił na bazę. To potem dostałem telefon od bazy że poszła na mnie skarga i się miała z kierowcy ze omalo się nie zapowietrzyl jak płakał jej do telefonu... Chodzenie do szefowstwa i skarzenie się nie ma sensu bo mały i caryca wszytsko wiedza. Raz wracalem z bazą to mi powiedziała że po takiej skardze wparowala na bazę i powiedziała że jak robią takie rzeczy tof mają robić to tak żeby nikt nie widział bo oni nie chcą słuchać skmolenia od innych kierowców. Zauważcie że nie ma już dalekich kursów niby nie ma a my mamy i pod przykrywką pandemi można dobiero robić takie rzeczy. Żal mi was ale każdy dba o swoje inetersy. Jeżdżąc z bazą i nie brania od nich kasy za kursy by musilcie że się im podlizecie tylko was ośmiesza i nie liczzcie na to że wam dają jakiś fajny kurs... Powiem więcej czasem specjanie zapale fajeczke i dostanę blokadę bo wiem że jest do zrobienia kurs i muszę mieć pretekst żeby co zrealizować. Mysliscie ze mnie zablokują i zarobicie więcej a ja w tym monecie lecę na Zakopane po klienta.... Ile to razu już jak stałem z wami na postoju ibsie pytaliscie czemu nie wyjechałem i mówiłem wam ze miałem awarię a tak naprawdę jechałem gdzieś daleko. Stojąc z wami na postoju i narzekajac na to że nie idzie zarobić w duchu śmiałem się z was ze chyba wy bo ja zarabiam... Tak wygląda niestety praca a taxi Rabat. Nawet kiedyś jechałem po klienta po którego nigdy nie jechalem (a był to kurs do Warszawy z posrojem i z powrotem) to powiedział że powinien zostać poinformowany o tym. Bo on ma wybranych kierowców. A tego jest pełno nasz kolega 34 może coś o tym powiedzieć jak się jeździ. Dzięki busowi został wtajemniczony w nas świat. On tez dostaje adresy na telefon prywatny a to że ma bez grafiki to mu pomaga. Dlaczego mysiecie ze my jeździmy bez grafiku. Dam wam do myślenia. Mimo wszystkiego nie czujecie do mnie urazy i życzę mam wszystkiego dobrego w nowym roku. Ps. Spytacjcie się o grupę na jaką mają nasze dziewczyny ciekawe co wam powiedzą. Piszę ten wpis ze y pokazać w jakiej jesteśmy firmie a nie po to żeby zrobić aferę. A bym chciał jeszcze poruszyć temat Pana T który zamiast robić reklamę (za która by musiał zapłacić ze swoich bo cała kasa wpada do niego za reklamy itp) to woli wstawiać o Posty o korkrach ( ok fajna akcja bo pomaga i za to szacun) ale po co skoro mamy "renomę" kiedyś gadalem z jego kolegą to mi powiedział że T ma już dość telefonów i (usunięte przez administratora) pomysłów kierowców. Powiem wam ze neks ma.fajne reklamy i to na przeciw postoju przy Agorze a relamkwac ze zbieramy korki nie pomoże nam i jeszcze ze niby my za darmo je wozimy skoro T się tym zajmuje niech płaci za to a nie ze wsakujesz na początek kolejki. Tomek ma auto i może sam wozić ale znalazł sposób i szuka frajera za zawiezie. Tomek z takich akcji ma też hajs ale ktoś musi mi nakreic akcja żeby mógł zarobić a wy dalej wozcie te korki bo myślicie że robicie dobry uczynek To jest jawnie wykorzystanie. Jeszcze raz powodzenia i wszystkiego dobrego...

Kasia BYŁA 45

Więc moi Drodzy Koledzy. Zamiast świąt przy suto zastawionym stole (jak u jednej z Pan dyspozytorek-slusznej wagi zresztą, ponoć ciężko choruje, ale sama z mojego raka się śmiała - nie ważne, jak mawia klasyk Z SZAMBA NIE ZROBISZ PERFUMERII) będzie bida z nyndzą. DZIEJE SIĘ COŚ ZŁEGO, BO PORUSZENIE JEST DUŻE. Mnie tydzień temu podziękowano za współpracę za to, że ODKRYŁAM NAJWIĘKSZY Z MOŻLIWYCH PRZEKRETÓW, chociaż nie chciałam robic problemów, mam to w (usunięte przez administratora) ja mam sumienie czyste PAN MAŁECKI POWIEDZIAŁ MI WPROST, ŻE ON NIE BEDZIE WYBIERAĆ MIĘDZY MNĄ, A PANIAMI SIOSTRAMI (bo one mówią, że ich nagrywam, mam screeny zleceń i oni nie chcą współpracować z taką osobą jak ja). NIE BĘDĘ Z TEGO POWODU PŁAKAĆ (przypominam niektórym (usunięte przez administratora), że jestem dziennikarzem w BYTOMSKIM Portalu Informacyjnym). ALE NAJLEPSZE PRZED NAMI... PORUSZENIE JEST NA TYLE DUŻE, ŻE WCZORAJ ZOSTAŁAM ZATRZYMANA PRZEZ POLICJĘ ZE WZGLEDU NA TO, IŻ MÓJ KIEROWNIK PAN GRZEGORZ PAŃCZYK TWIERDZI, ŻE PRZYWŁASZCZYŁAM SOBIE JEGO SPRZĘT (stosunek pracy nie ustal, nie dostałam wypowiedzenia). W tej sprawie powiem tylko tyle - KTO MA ZA USZAMI DUŻO, A MY WIEMY, ŻE PEWNE PANIE I PEWNI PANOWIE ROBIĄ CO MOGĄ BY SOBIE DOROBIĆ I TYM SAMYM KORPORACJE (A WIĘC I SZEFOSTWO PANIE MAŁECKI) OKRADAĆ. Niektórzy komentatorzy, których porownałabym do ameb, mogą sobie pisać te swoje wypociny, ale prawda jest taka ZARAZ SIĘ TO SKOŃCZY... Po akcji Pana kierownika lada dzień ruszy wielka kontrola skarbowa w całym Bytomiu, a dodatkowo tym samym razem skorzystam ze swojego prawa i złożę zawiadomienie do prokuratury i Panowie, których już kiedyś wymieniłam z imion powinni mieć świadomość jaka kara spotyka OSZUSTÓW. Do całego tego grajdołka dorzucę 3 panie z bazy które dziennie smarują tu komentarze i temat każdego nowego wpisu to nius na bazie. NORMALI LUDZIE SAMI ODCHODZĄ, JA TEŻ JUZ DAWNO PRZESTAŁAM MIEĆ PRZYJEMNOŚĆ Z TKWIENIA W GÓWNIE, BO JAK NAZWAĆ USTAWKI KURSÓW, Z KTÓRYCH ZYSK TO KOSZT 3,6 ZŁOTYCH? (usunięte przez administratora) WESOLYCH ŚWIĄT!

@Kasia BYŁA 45

Kasia odkąd jeździsz w Rabacie kibicuję Ci. Wiem że jesteś wartościową i inteligentną kobietą i tylko żal ściska tych małointeligentnych - nie brakuję takich w Rabacie. Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa. 3maj się ciepło

Grzegorz 59
@Carlos

Wypowiedzenie umowy dostałaś ustne w biurze rabatu. Sprzętu nie oddałas w ciągu tygodnia czasu. Pozdrawiam

Łukasz
@Grzegorz 59

Grzegorz powinno być ci wstyd, bo sam mnie namawiales żebym zrezygnował z jeżdżenie pod rabatem i przyszedł do ciebie. I to jest uczciwe wobec małego??. Moim zdaniem rabatem i wieloma taksowkami powinny zająć się odpowiednie służby... Ale sami wiemy bo Kasia się z tym nie kryla że mają Panią w skarbówce i w razie kontroli zaraz dzwonić do małego oni wszystko zalatwia. Nikogo innych się nie boją jak Itd tylko problem w tym że Itd karze kierowcę który od gronie ma nakazane że ma nabija paragony maksymalnie na 1.5 tys zł na miesiąc... Taka polityka. Nie życzę nikomu pracy w tym (usunięte przez administratora) pozdrawiam

@Grzegorz 59

Od kiedy to wypowiedzenie umowy o pracę dostaje się ustnie. Co nie na papierze nie ma racji bytu. Skoro jesteś kierownikiem to właśnie pokazałeś jaki jesteś doinformowany. Kasia masz dostać wypowiedzenie do ręki lub poleconym. Należy Ci się zaległy urlop i wypłata. Nie podpisuj żadnych list płacowych to im pokażesz

Kasia45

Do ostatniego z panów. WSZYSTKIE ZLECENIA NABIJAŁAM NA KASĘ BO BĘDĄC NA TYM POZIOMIE ŻYCIA I UKŁADÓW NIE POZWOLĘ SOBIE NA TAKĄ WPADKĘ JAK NIE WYDANIE PARAGONU. Zapytaj każdego mojego klienta! A jak chcesz stanąć że mną w szranki to najpierw uderz się w pierś, a później gadaj. JAKIM TRZEBA BYĆ KRETYNEM ŻEBY MYŚLEĆ, ŻE ZDJĘCIA Z KRAKOWA CZY WROCŁAWIA TO ZDJĘCIA Z KURSÓW?! Bez komentarza. P. S. Grzegorz dzięki Twemu wpisowi mam dowód na policji, ze podeobiles wypowiedzenie umowy o pracę, które przedlozyles wczoraj na komisariacie. I dla twej wiedzy STOSUNEK PRACY NIE USTAŁ JEŚLI WYPOWIEDZENIE UMOWY NIE ZOSTAŁO DORECZONE W SPOSÓB WŁAŚCIWY I JEŚLI JA SIĘ DO TEGO WYPOWIEDZENIA NIE USYOSUNKUJE. Powiedz mi kto Ci to pisał? Bo chyba źle tabletki psychotripowe wziąłeś jak to tworzyles -,,wypowiedzenie umowy o pracę że względu na pezywlaszczenie kasy fiskalnej"! GENIUSZ! Skocz pić. Taka moja rada dla Ciebie. Dalsze nasze spotkania będą się odbywać na komendzie, w sądzie pracy i... w paru innych miejscach.

Taksowkarz

59 myślał ze każdy ma poziom inteligencji taki jak on. Niestety nie masz go wcale i przyjmując Kasię nie spodziewałes się, że jest mądrzejsza i myślałeś że łatwo Ci pójdzie. Niestety nie jest taka glupia jak Ci się wydawało i jak to innym się wydaje. O czym doskonale wiesz bo nie raz przyznawales jej rację albo sam radziles się co masz zrobić. I wszyscy którzy się tu wypowiadają na jej temat (usunięte przez administratora) wiedząc tylko się pograzaja. Bo zazdrość boli wszyszystkich. Nie mówicie o sobie bo nikt by was nie słuchał, to trzeba wymyślac na tematy innych. (usunięte przez administratora)

@Taksowkarz

Kasiu jak rozwój sytuacji? Kiedy poczytam o tym w Bytomskim Życiu

Kasia BYŁA 45
@Ciekawski Dżorďż

Dżirdż powiem Ci, że ze względu na Twój rozczulający mnie nick powiem Ci w tajemnicy... NAJLEPSZE DOPIERO PRZED NAMI.

Życzliwy
@Kasia BYŁA 45

Pamiętacie jak pisałem, ze ta Pani lubi gwiazdorzyc ? Przywódczyni strajku górników, gwiazda TVN (afera Walicki ) ? Wychodzi na to, ze Pani bardzo lubi szum wokół siebie. Teraz zrobi aferę.... przecież musi być o niej głośno. Nie było kobiet za kierownicą taxi, nie było problemów.

@Kasia BYŁA 45

Bardzo mnie to cieszy. Ja też od początku Ci kibicuję. Wiedziałem zawsze, że Twoja obecność w rabatem znacznie zawyżała średnią IQ pośród ich pracowników. Czekam na wieści

@Życzliwy

ŻYCZLIWY- to co napisałeś także świadczy jaki masz stosunek do Kobiet. Było to bardzo niepoprawne. Ciekawe czy tak samo mówił byś o swojej matce. Dziewczyna jest inteligentna i Ciebie to boli

Bmw
@Kasia45

Ty dziennikarka, haha. Ty Nawet porządnie jednego zdania nie umiesz ułożyć i sformułować i te błędy, haha

Życzliwy
@Ciekawski Dżorďż

Mój stosunek do kobiet jest odpowiedni do zachowania jakie kobieta przedstawia. Ta Pani pokazuje, że lubi szum wokół swojej osoby To właśnie to zrobiła, po raz kolejny jak widać. Nie skreślam wszystkich kobiet za kierownicą taxi (choć od zawsze twierdzę że to nie zawód dla kobiety) lecz jak widać pracują kobiety które nie afiszuja się jak ta Pani, jeżdżą już kilka dobrych lat i nie ma problemów przykład: Pani Iza, Agnieszka itp. Jakoś One potrafią zająć się pracą i nie kręcić afer jak Pani Kasia która chyba głównie po to się tutaj zatrudniła. Najpierw bylo głośno bo miala niby układy z bazą ( Nie wiem jak było i mnie to nie interesuje ) tamten temat ucichł to musiała dac o sobie znać w inny sposób.... brak słów

Pozytywka
@Carlos

No no no.. (usunięte przez administratora)) a jak.. Tylko skad weźmiesz 88tysiecy utargu dziewuszko jak pójdziesz na noże? ;) przemyśl to bo z twoim podejściem do zycia to do 60tki będziesz spłacać długi

Taksowkarz

(usunięte przez administratora)nie pogrążaj się. Żyłka ci już ledwo trzyma

@Pozytywka

A ty pomysł za co grozi do 10 lat odsiadki :)

Pozytywka

Powiedz mi, za co :£

@Kasia BYŁA 45

Kasiu dlaczego nie jesteś aktywna. Czyżbyś się bała czegoś? Czy zawodowiec z carycą Ci grozili. Miałem nadzieję że zatrzesiesz ta firma a tu narazie cisza... Szkoda szkoda

Bravo Makj
@Kasia BYŁA 45

Nic się nie zmienia. Specjaliści od marketingu dalej pchają ta firmę na (usunięte przez administratora) Caryca z Zawodowcem mieli właśnie fajnego sylwka za wasze pieniądze

Gucio

Koledzy.tak na powaznie na 100% macie jakis rozsadny pomysl na zycie? Chodzi mi o prace strajkujemy by cos sie zmienilo czy tkwimy.po uszy w tym.gownie? Szefostwo kierownictwo marketing i kolesiostwo ma sie dobrze ale chyba nie my! Moze warto cos zmienic np skladki placmy 0,5 zl od zlecenia moze wtedy ktos sie opamieta i zacznie dazyc do zapewnienia nam zlecen!!! A nie tylko sttaszenie nas blokowaniem i nie h nam.zwracaja za wtopy skoro je akceptuja! Uber i bolt se potraca za odmowe kursu. A my jak frajerzy do katowic i wtopa. A dzien ze skladka sie spoznisz i blokuja nas. Tak samo nas blokuja bo se cygarete zapalisz a klient moze se jaja robic bez konsekwencji. Kurs.wtopa do katowic to 36zl wiec niemalo szczegolnie teraz! Robimy cos czy sie godzimy na ten.syf??? Moze strajk na 2 godz w jakis dzien??? Podajcie jakies propozycje

@Gucio

Tu większość przydupasow jest wiec nie przeciwstawia się sama żenada nic nie wskurasz układy układy i jeszcze raz układy tylko zmiana korpo lub utworzenie nowej i kawałek po kawałku i tortu nie będzie

Baczny obserwator

Pytanie : czy w dobie totalnego kryzysu , składki będą obniżone ? Proszę nie zasłaniać się odpowiedziami : mamy koszty , co nas to obchodzi . Robimy wspólnie ten biznes i należałoby rozważyć pomoc.

Z=x

Tyle bylo straszenia ze swieta wszyscy obowiązkowo w pracy potem ksiezniczka straszyla ze sie pozali szefostwu ze zlecenia wisza a kierowcy sobie do domku poszli na wigilie ze beda blokady przystawek!!! A moze by tak teraz ktos sie zapytal.czemu szefostwo nie zleca nam kursow juz drugi dzien niemal zero zlecen i stoimy jak (usunięte przez administratora) Moze tak my raz nieoplacmy skladki i niech nas zablokuja!!! Z czego my mamy zus oplacic oc i na zycie dac zonie? Ups namierza mnie ze nie jestem kobieta :) a moze warto przemyslec propozycje kolegi co proponuje by zalozyc nowa korpotaxi gdzie nie bedxie ukladow i szefostwa tylko jak w tele??? Wtedy bysmy to my decydowali ilu ma nas byc a nie jak jest teraz szefostwo zayrudnia tylu ile im kasy potrzeba a nie tylu na ilu jest zlecen!!! No oczywiscie sa rodzynki co maja inf o kursach i sie ukladaja tak ze na swoje wychodza!!! To co olewamy w styczniu skladki???

X=z
@Z=x

Hehe za to teraz przyszli za kare do pracy 54- taxi to jak w szczycie sezonu gdzie byl jako taki ruch. Teraz 54 taxi to kara bo jest to ateszt samochodowy :) tyle taxi to w swieta nie jezdzilo a skoro to byl przymus i lobbing zarazem i straszeniem blokady zadaniem foto za l_4 lub faktury za naprawe auta teraz widac ze strachy na lachy bo kolesiostwo ma sie dobrze bo w swieta nie bylo ich a i tak nikt ich nie poblokowal !!!!!!! Jaki macie utarg te dni teraz ? Za 10 godz 100zl ! Z tego minus paliwo zus skladka itp i macie stawke za godz. Mniej niz sprzataczka :)

@Z=x

I nic nie zmienisz od lat zastraszają w święta karami, blokadami. Od lat te mordy świętują z rodzina i ty jak jeleń musisz wyjechać by narcyzy bawiły się standard pogrywaj. I nie wychylaj tez TELE tam tez gnój jest i układy a jak zrobisz korporacje będziesz taki sam wejdziesz w układy. Tez jestem za uczciwa bezukladowa korpo. Trzeba poprostu przechwycić klientów rozdawać telefony i się im uszczupli, dyspozytorki dobrze obserwują zamawiających klijentow i się wypytują wiedza kto dalekimi kursami jeżdżi wiec odpowiedni koleś podjeżdża

Z=x
@Obserwator 2

Ja nie mysle o nowej korpo. Ale podobno jakis gosc proponuje wszystkim z kazdej korpo podobno chce zalozyc takie korpo gdzie bedzie jasny regulamin.i bez odstepstw. Za zlamanie go podobno maja byc usowani i wszystkie zmiany maja byc zmieniane tylko po tajnym.glosowaniu cos na zasadzie ze kazdy kierowca ma byc udzialowcem z pelnym prawem do glosowania. Dlatego ma nie byc ukladow jak w tele. Ma byc wszystko przrjrzyste. Ale jeszcze do mnie nie dotarl wiec z nim nie gadalem i nic za wiele nie wiem jedynie co inni powtarzaja co z nimi zagadywal. Mysle ze byloby.to madre jakby wiekszosc tajnie ustalala pewne zasady. Teraz to jest chore co sie tu dzieje. Bakasz swieta by nadrobic to co teraz syracisz siedzac bez utargu. I po nowym roku znowu wekendy po 20 godz by zarobic na oplaty. Juz sprzataczka zarabia wiecej niz my.

@Z=x

Jestem za chętnie się przyłącze

Krzysztof

Taxi rabat może nie jest zły ale pan Fiatem Stilo combi tragedia. Nie dość ze straszny złom to pan nie miły. Pytając dlaczego chce więcej niż pokazuje licznik powiedział NIE PANA INTERES. No chyba właśnie mój interes. NIE POLECAM TEGO KIEROWCĘ. AUTO ZŁOM KIEROWCA NIE MIŁY.

Uczciwy
@Krzysztof

Skoro pracujesz w innej korporacji to jezdzij z nią a nie z konkurencja a nie wypisujesz z ukrycia tchórzu... chcesz jeździć według wskazań taxometru zamow se tych prywaciarzy z postoju i plac 3 razy tyle. Jak Ci niepasuje droga wolna.

X=z
@Krzysztof

A ty kolego zglos na baze ze chcesz jezdzic zgodnie z taryfikatorem i cena jaka pokaxe kasa! I tak zamawiasz w piekarach taxi z Bytom to kierowca ruszajac z Bytom wlacza kase jako podjazd do ciebie do tego jedzie na taryfie 3 bo poza miastem i jesli to pora swiat i lub po godz 22 taryfa 4 bo tak jest wtedy uczciwie i zgodnie z prawem!!!! Ciekawe czy wtedy bedziesz tak sie wymadrzal dlaczego ktos karze ci tyle zaplacic co taksometr pokazal. Masz jaja to zloz takie zamowienie!!! A jak ci jaj brakuje to morda w kubel i ciesz sie ze jechales taxi!!! (usunięte przez administratora) co szuka zaczepki.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Waldek

Nagrody to robią taksówkarze dla szeroko rozumianego zarządu i ich utrzymanków. Życie coraz bardziej drogie to i składki muszą iść do góry

PSSE Bytom (SANEPID)

Przypominam, że za jazdę taksówką w sylwestra w godzinach pomiędzy 19 a 6 rano w nowy rok grozi mandat do 1000 zł od Policji lub do 30 000 zł kara, którą nakłada SANEPID. Zalecamy przestrzeganie zaleceń

Patrycja

Chcecie jakiś strajk organizować ? Dlaczego ?

@Patrycja

Przecież tyle razy mial być strajk i nic nie zorganizowali. W Rabacie juz jeżdżą sami taksówkarze bez odpowiednio duzych jaj żeby coś zorganizować. Prędzej Dziewczyny które tam jeżdżą cos zrobią. Reszta chyba lubi być pod czyimś butem cale życie

Onnn

Makaron 1 zarabia dziennie około 500zł. Słowa jego żony. Haha. Wjeżdża na parę godzin i tyle zarabia, hmm co on tym ludziską robi ze takie napiwki dostje...

Rabaciorz
@Onnn

Ostatnio to 150zł. ciężko jest zarobić za 10 godzin.Trzeba się zmywać z tej korporacji i szukać gdzie indziej szczęścia.Jest za dużo kierowców jak na taki ruch i cały czas przyjmują Zobaczcie na postoje tam sam rabat prawie stoi Feniksa mało co widać Neksa też jest mniej.Najwiecej jest naszych aut.Jesteśmy najdrożsi i jest nas najwięcej.Na czasy tej pseudo pandemii to nam bardzo szkodzi i końca tego wszystkiego nie widać.Składki powinny być obniżone albo odroczone i nie przyjmować nowych bo na składki nie zarobimy

Byly

Witajcie koledzy i kolezanki ostatnio troche dluzszy kurs mialem u was i co nieco se pogadalismy no i widze ze nic sie nie zmienilo w firmie. Mimo biedy na waszych kontach.szefostwo dalej doi was rowno bez skrupułów podobno pozatrudniali.mase nowych i tetaz stoicie bez zleceń obroty rzedu 150zl.za 12 godz!!! Jesli to prawda to jakie macie plany na swieta? O mikolaju nie wspomne. Jest tyle mozliwosci znalezienia normalnej pracy za wieksze pieniazki a wy dalej dajecie soba pomiatac? Podsune wam pomysl taki zawsze macie sto razy komunikat ze nieoplacenie skladki skutkuje blokada przystawki woec niezaplaccie raz i firma stanie na trzy dni moze ktos sie obudzi! Wszedłem se na fasz Facebook i widze super filmik jak ....... sie chwali ze se jedzie autem w niedziele - to jakby ten wasz.... naplul wam w twarz ze on se z rodzinka a wy stoicie jak durnie na postoju. Przypomne wam ze nieoplacenie ZUS grozi odplatnym leczeniem a czasy niepewne jesli chodzi o zdrowie. No coz mi pozostalo ja zadowolony ze juz z wami nie stoje ale z sercem wam wdpolczuje braku odwagi. Trzymajcie sie obyscie swieta spedzili przy karpiu z rodzina bo raczej trudno bedzie wam na niego zarobic. Pozdrawiam

Zx
@Byly

Bo tu kolego nic sie nie zmieni. Wystarczy dwa dni wiekszy ruch i jest powód by.zatrudnic 10 nowych taxi a jak ruch spada o 50% to skladki nawet o symboliczna zlotowke nie obniza ale zaczynaja wtedy straszyc komunikatami ze cie zablokuja wystarczy byle pretekst . No ale coz elita na ukladach zarobi a frajerzy no coz to frajerzy.

Travor

Dyrektorze do spraw marketingu zorganizuj jakiś strajk bo niedługo nie będzie komu jeździć przez te ograniczenia.Strajk kobiet reklamowałeś trzy razy dziennie to teraz strajk taksówkarzy rozreklamuj.Szefostwo też składki niech obniży bo jeszcze miesiąc i nie będzie komu jeździć .100 złotych w osiem godzin to gorzej niż zle

Norman Price
@Travor

Nic narazie się nie zmieni bo się dajecie zastraszać. Pamiętajcie, że jezdzenie w Taxi Rabat to nie jest złapanie pana Boga za nogi. Raczej Wasze Szefowstwo go złapali bo przynosicie im w przyslowiowych zębach pieniążki za nic. Jest teraz mnóstwo alternatyw jeśli chodzi o pracę zarobkową. Nie jest to tylko praca na busach gdzie ucieklo bardzo duzo ludzi. Jest mnóstwo firm które potrzebują do pracy gdzie nie bedziecie niewolnikami jak tutaj. Gdzie co miesiąc dostaniecie wypłatę na konto i to o wiele większą niż zdołacie uciułać na taryfie.

Travor
@Norman Price

Masz rację.Ja pojeżdżę do końca miesiąca i od grudnia przechodzę do innej pracy bo ta nie ma sensu przy tych zarobkach.O jakich busach mówisz? Takich dużych gdzie trzeba mieć prawo jazdy D ?

Jan Maria

Niestety nie polecam tej firmy. Tutaj każdy jest w "zarządzie" nawet podrzędna dyspozytorka, która jest córką równie ważnej w swoim mniemaniu pani K. Składki ciągle podnoszą a cen nie chcą zmienić. Rosną nam koszty a za 1.40zl/km nie da się już wiele zarobić. Jakby każdy kurs był robiony legalnie na paragon to nie da się na tym zarobić biorąc pod uwagę jeszcze eksploatację auta. "Zarzad" kompletnie nie ma pojęcia o tym co robi. Maja tylko $ w oczach. Potrafią Cię zablokować na dwa tygodnie i nikt nie wie za co i dlaczego jesteś blokowany. Dyrektor korporacji vel. Marian Paździoch już ma demencję i nie za bardzo jest spójny w swoich działaniach. Jak się na Ciebie uwezma to będziesz jeździł wszystkie święta po 12 godzin zarabiając mniej niż w tygodniu bo zadysponowali za dużo aut i stoją. Oczywiście nie ma tutaj świątecznej stawki ani drugiej ani czwartej taryfy nie wolno używać. Wszyscy najlepsi już odeszli. Został w większości zlepek przypadkowych małolatów, którzy dopiero co zdali prawo jazdy a starzy im kupili brykę za 3 kola. Klienci to totalna patologia. Przy tych cenach jeżdżą ta firma same nieroby traktujac taxi jak pkm chcąc ciągle przewieźć to węgiel albo drzewo do palenia w bagażniku. Chcąc tutaj co kolwiek zarobić musisz kantować na podatkach na co jest ogólne przyzwolenie

Jan Maria
@Jan Maria

Pamiętam, wtedy się to zaczęło... Zmieniło się coś? Nic

MMA
@Jan Maria

TAK ZMIENILOSIE TY ODESZLES ,SLABE OGNIWA ZARABIAC BY CHCIELI STOJAC W MIEJSCU , HM DOSWIADCZENI KIEROWCY BO DLUGO PRAWKO ,A 12GODZ IM CIEZKO WYJEZDZIC . TO NA EMERYTURE I WSPOMINAC DOBRE CZASY Z SERIALEM "ZMIENNICY"

Lolo

Jest cicho bo wszyscy sie boją. Dyrektor z szombierek ich nastraszyl ze każdego namierzy i ukarze a wszyscy to lyknęli jak durne pelikany. A takie bylo (usunięte przez administratora) widowisko. Bylo co poczytać przy kapuczinie. Co tam w Rabacie słychać. Ile to juz placicie składek bo na pewno cos znowu podrozało. Kasia musi jakos żyć

@Lolo

Pewnie teraz w dobie kwarantan jak dostaniemy po tyłkach to obniża o 100 zł składkę

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Obserwator 2

Jaka tu cisza panuje pewnie korona zatakowała i jest kwarantanna

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. - Bytom

• Jak się pracuje w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Kandydaci do pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.
1.3/5 Na podstawie 137 ocen.
  • Wrocławska 94 lok. 08
    41-902 Bytom

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.