Opinie o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Sławek 129

Chciałbym jeszcze tylko dodać , że odnoszę wrażenie że nie czytacie dokładnie i ze zrozumieniem, bo często odpowiedzi na post są tak napisane , jakbyście " byli za a nawet przeciw " . Szanujcie się wzajemnie i nie obrażajcie nikogo

@Sławek 129

Sławku raczej to Ty tutaj piszesz bzdury. Podlizujesz się Zarządowi po tym jak Cię potraktowali jak nie potrzebną rzecz. Ludzie na Ciebie robili składki żeby Cię Mały nie wywalił z numeru a Ty i tak z nimi trzymasz gwiazdorku nasz rabatowy

@Sławek 129

Sławku po 1 to ch a nie h by podkreślić twój całkowity brak (c)honoru.po 2 zbieraliśmy z czystych pobudek dla ciebie ale to ty się wychwalałes ile to dostałeś odszkodowania! Wciąż (usunięte przez administratora) ile to zarabiasz ile w tele kursów po Polsce i znowu tu w Rabatce i zaraz funkcyjnym! Łazisz i (usunięte przez administratora)jakie masz kursy z turystami do Krakowa co po 500-700zl ci dają . Weź nie (usunięte przez administratora)o kolosach bo my wnet będziemy spać w autach! Policz to co dajemy na życie po odjęciu kosztów podziel przez godz w pracy i wyjdzie 8zl/godz. A w tele co za ciasna dupkę mieli że tu znowu? Jesteś (usunięte przez administratora)i tyle a my cierpimy więc właz tam dalej

@Woodstock

To oddaj te pieniądze co żeśmy na Ciebie dali na Wielką Orkiestrę albo na jakiś dom dziecka byle nie na Caritas i daj nam potwierdzenie i przestań opowiadać takie (usunięte przez administratora)bo ludzie którzy Ci pomogli czuli się (usunięte przez administratora) jak później się chwaliles ile to wytargales z odszkodowań

@Wieprzek

Chyba nie do mnie miał być ten wpis

@Wieprzek

Piszę ostatni raz bo nie dam się wciągnąć w to co robisz , ale nie da się tego czytac . Fantazja cię ponosi i to grubo , wkładasz mi w usta coś czego nie powiedziałem ale spoko. Chciałbym żebyś w oczy mi te bzdury powiedział, bo to nie jest odpowiednie miejsce na taką dyskusję. Nie mam zwyczaju prać publicznie brudów. Telefon znasz , zadzwoń. Co do problemów, spiszcie wszystkie i Mały się zgodził na podjęcie dyskusji, tylko nie da się robić zebrania w pełnym składzie wszystkich taksówkarzy, dlatego 2 , 3 niech przyjdzie i powie co im przeszkadza i jakie mają pomysły na ich rozwiązanie i zakończymy tą durną dyskusję. A i jeszcze jedno, nie obrażaj mnie więcej tymi idiotyzmami. Na żaden post więcej nie odpowiem , więc jakby co to proszę o telefon. Pozdrawiam was wszystkich ,tych zadowolonych jak i niezadowolonych. Już kiedyś się przekonałem że nie warto strzępić ozora występując o coś dla korzyści was wszystkich ale ciągle mam nadzieję że kiedyś się to zmieni i docenicie to co inni robią dla was. Tak ,tak wylej mi teraz następne wiadro pomyj na głowę bo inaczej nie potrafisz i proszę, czytaj całe posty i że zrozumieniem. Dziękuję za uwagę

@Sławek 129

Co ty gadasz, że ciężko zrobić zebranie? Swego czasu byly robione zebrania, odnosnie durnych kart WEE i wiele innych. Każdego dnia wielu z nas ma wolne, co za problem robić spotkania wg.grafiku? Wtorek - tylu ludzi ma wolne to informuje dzień wcześniej o pojawieniu się w biurze bądź w jakimś pokoju, których w tym budynku jest wiele. Albo numerami od 1 do 30 tego i tego dnia, od 31 do 60 w inny dzień i tak dalej. Robiąc jedno duze zebranie bądź chodzenie w 3-4osoby nic nie ugramy. Tak to przynajmniej od pewnej grupy osób, bedzie poruszany temat wielu problemów, na które z kazdym następnym zebraniem będzie szefostwo miało jakaś odpowiedź bądź bedzie chcialo doprecyzować jakieś decyzje dowiadując się nowych informacji od innych. Moim zdaniem nie zrobią tego i tak, bo za dużo tu się dzieję.. 60% lata bez grafiku bądź jak im się podoba. 1/3 kierowców nie zna się na obsłudze przystawki. Dyspozytorki lecą w kulki - ciebie opierdzielą za brak wbicia kursu, a inny wraca z Katowic bądź Świętochłowic blisko 25min by dostać jakiś kurs - i takich kozaków jest wielu , na których baza przymyka oko. Spora ilość taxi na nocnej zmianie, a na popoludnie pustki. Ustabilizowanie tego jest proste - kilkanaście numerów z rannej przerzucić na popołudniowe zmiany. Przez to straciliśmy wielu klientów, bo dzwoniąc raz,drugi,trzeci i słysząc, że TAXI za 20-30min to woleli zadzwonić do neksa,feniksa itd gdzie czas oczekiwania byl krótszy. Dlaczego osoby pracujące sumiennie, praktycznie dzień w dzień mają po 100-120 zleceń mniej niz w wcześniejszych miesiącach? Bo klientela ucieka do konkurencji. Ceny cenami, jak ktoś bedzie chcial pojechać taksówką to pojedzie, ale jeżeli klientów sami odganiamy czasem oczekiwania to chyba coś jest nie halo. Rozumiem , że pieniążki się muszą zgadzać, ale jak tak dalej bedzie to kierowcy będą uciekać bo zarobienie czegokolwiek będzie powodowało jezdzenie od rana do wieczora i na odwrót. Nie będzie nikogo grafik obchodził i kazdy będzie jeździł ile wlezie by zarobić, niestety już to odczuwamy gdy ranna zmiana się wbija sporo wcześniej. A popołudniowe zmiany nie raz ściągają szybciej do pracy bo brakuje aut. Mam nadzieję, że sytuacja się poprawi bo coraz gorzej z miesiąca na miesiąc.

@Sławek 129

Tobie pewnie poszło już tak na głowę że nawet nie wiesz j nie pamiętasz co za bzdury wygadujesz i w że żyjesz w swoim własnym matrixie. Jesteś nie wiarygodny i tyle.

Łukasz

Na temat dyspozytorem to można by książkę napisać... Jedna wielna porażka robią co chcą w tej firmie. Przeszedłem nie dawno do Feniksa i jestem zdumiony cała organizacja... Dyspozytorki myślą o swojej pracy i myślą o wszystkich kierowcach tak żeby robić jak najmniej pustych kursów... Wielu kierowców mówiło nie idz do Feniksa bo tam nie zarobisz. Gow.... Prawda kasa podobna do rabaty mniej km i robota spokojniejsza

Nie do ciebie pisałem, więc morda . Jesteście bandą frustratów, potrafącą jedynie obrażać innych. Zacznijcie być tak twórczy w pracy , wtedy nie będziecie narzekać. Nikt was w rabacie na siłę nie trzyma Jeśli będziecie coś pisać do mnie lub o mnie , to się nie wysilajcie, bo więcej tu nie będę zaglądał , bo to żałosne co piszecie. Bohaterowie bez odwagi

Nocny Janusz

Tak czytam te nowe komunikaty i mam pytanie: z jakiej racji, ja mam wyłożyć kasę na nowe magnesy/naklejki? Skoro korporacja coś zmienia, to ona powinna zagwarantować, abym miał nowe magnesy. Osoby, które dopiero się przyjmą bądź przyjęły w ostatnim czasie kupują już nowe wzory. A co mamy zrobić my? Jak kupowałem 2rabatki jakiś czas temu w drukarni polecanej w komunikatach - nikt nie zaproponował mi nowych tylko dostałem gotowe "rzekomo stare" wzory. Także ja na pewno nie wyłoże kolejnych 50zl za 2kolejne magnesy. A ze starymi co zrobie? Przyczepie na lodówkę?...

Franz Maurer

Pisałeś żeby iść do małego i z nim o tym porozmawiać. To masz jutro okazje iść i zaproponuj zebranie. Zobaczymy co mały ci opowie. Pójdzie oficjalny komunikat i każdy będzie mógł się wypowiedzieć i wspólnie rozwiązać problem póki co nie ma i od tego służy ta stronka i każdy może się wypowiedzieć. A jak komuś nie pasuje co tu się pisze może nie czytać i proste. A wiec Sławku czekamy jutro na odpowiedz co mały ci powie na temat wspólnego zebrania i rozwiązania to co się dzieje w tej firmie bo problem jest i to duży i się znikąd nie bierze.Pozdrawiam

Dawny taxi driver

On Sławek Sławek. Od zawsze musiałeś się udzielać. Dostajesz coś za to od Małego? Nie pamiętasz jak Cię kiedyś potraktowali? A przecież możesz nie pamiętać po wypadku. Ile to było problemów przez Ciebie jak to opowiadałem w burze ile zarabiasz i przez Ciebie i Twoje mielenie jęzorem podnieśli n składki dwa razy Ty Pierdoło rabatów.

@Dawny taxi driver

Sławek zawsze mylił rzeczywistość ze swoimi urojeniami! Tu pociskal jak dobrze zarabia po 6-8tys a tu zbiórka dla niego :) zbiórka to szczytny cel pomoc koledze w kłopotach ale on się potem wychwalał jak wielkie odszkodowanie dostał! Gdyby miał chonor to by tamte pieniążki oddał na cel harytatywny bo miały być niby na jego ciężką sytuację! A on że tak dobrze na tym wyszedł że nic tylko się rozbijać! On myśli że te 6-8 tys obrotu to nasz zarobek :) a jak odliczyć składkę ZUS i auto to zostaje g....o na życie. Tylko że Sławek i inni tego nie kumają . A ta stronka jak widzę nie służy nam bo się tylko gównem obrzucamy!!! Niech ktoś napisze punkt 1- problem i niech wtedy się każdy wypowie nawet anonimowo jak go rozwiązać może Jacek czy Tomek Przemyśla i coś zmienia! Potem punkt 2- problem i każdy niech da propozycje rozwiązania problemu i tak 3-4-5-6 . A narazie myślę że szefostwo jak se czytam to nam może i na złość robi za te obrażanie! Poza tym o stronce wiedzą też klienci i uwierzcie mi że czytają ale nie ci inteligentni i tzw normalni czyli babcia czy ktoś dojrzały tylko (usunięte przez administratora) co potem to wykorzystuje przeciwko nam. Więc dajemy im pożywkę! Skończcie zatem gównem w siebie a zacznijcie z problemami i jak ktoś myśli inaczej to nie gównem w niego tylko kontrargumentem może jeden drugiego do czegoś sensownego przekona.

@Woodstock

Widzę po treści że musieliśmy się kolegować , ale to już historia. Nie masz odwagi się podpisać a szkoda. Po pierwsze, nie prosiłem nikogo żeby zbierał dla mnie kasę. Po drugie , bardzo się przydała, bo wydatków wtedy miałem sporo a przez 9 miesięcy nie zarobiłem grosza a na odszkodowanie czekam do dzisiaj, to co dostałem starczyło na samochód. Wspomnę jeszcze tylko o tym , co pewnie wiesz , o sanitariuszu który mnie okradł i zapłacie 1200pln za rozbitą kasę Po trzecie jesteś podły pisząc że nie mam honoru ( Tak , piszemy H nie ch). Nie mam i nie miałem urojeń , ale ty poproś specjalistę żeby Ci się dobrze przyjżał. Zawsze jak ktoś potrzebował pomocy , chętnie pomogłem , zbierałem kasę, po biedne 5pln jak komuś się urodziło dziecko , czy na ślub lub pogrzeb. Robiłem to , bo uważałem że tak trzeba. Nikogo nie zmuszałem, no ale ty wiesz lepiej. Współczuję Ci, bo jesteś małym zakompleksionym czlowieczkiem, który nie widzi innych , tylko swój własny czubek nosa . Zadzwoń do mnie , to pogadamy

Franc Maurer

I jak tam Sławku byłeś dzisiaj w biurze? Rozmawiałeś z małym o zrobieniu zebraniu ?Czekamy z niecierpliwością na to co odpowiedział mały.

Taksówkarz

Żądnych konkretów. Miałem rozmowę z kobietą, która nawet nie raczyła się przedstawić od razu dopiero po jakimś czasie tylko z imienia. Chcieli żebym użyczył im swoje auto dadzą mi ich sprzęt taksometr i kasę fiskalną i mogę śmigać. Oczywiście mam nie nabijać za dużo na kase. Nie są mi w stanie zagwarantować jaki zrobię obrót a wymagają ponad 1100 składki. Na moje pytanie ile zarobię pada odpowiedz ze jak pojeżdżę to zarobię. Ale żadna konkretna kwota. Przecież jak mogę wsiąść taką robotę jak tego nie wiem. Na dodatek miałbym sobie zapłacić sam za badanie u lekarza medycyny pracy , psycho testy i montaż taksometru itp. Mam iść do pracy a tu 1000 zl kosztów na start a jeszcze nie wiem czy wogole cos zarobie. Poziom rozmowy na poziomie gimnazjum

Kiedy mogę zaczynać i czy mam dobre auto

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Nocny Janusz

To co się dzieję od dłuższego czasu to dramat. W porównaniu do ubiegłego roku, nie spodziewałem się, że początek 2020roku będzie tak słabe. Rotacja kierowców jest di zrozumienia - jedni odeszli, drudzy przyszli. Ale bez przesady, że znowu kierujemy się "wizją" czym więcej tym lepiej!. To nie wpływa korzystanie, ani na naszą pracę, a tym bardziej na wzrost liczby klientów. Mniejszy ruch przy takiej liczbie aut nie znajdzie odzwierciedlenia w naszych portfelach, w których od pewnego czasu niestety liczba gotówki pomimo "podwyżek" nie zaskakuje. Ktoś odpowiedzialny za szkolenia itp, chyba robi coś nie tak. Nic tutaj nie funkcjonuje poprawnie. Dodaliśmy kilka nowych rejonów tylko pytanie po co? 85% kierowców, w tym mowa o nowych osobach wgl.nie wbija pozycji KURSEM!. Ja dostając adres będąc na centrum Bytomia, muszę jechać na adres, który przykladowo jest na końcu Stolarzowic, bo przecież nie ma komu przekazać, gdzie po dojechaniu na Miechowice jest tam juz wbitych 3kierowców jako WOLNY. Więc zadaję pytanie - po co szkolenia jak w dalszym ciągu większość osób nie potrafi sie posługiwać przystawką!. Dawanie losowych adresów z giełdy niestety, ale jest po części spowodowane osobami, które unikają Piekar, unikają Radzionkowa, bo lepiej jechać na zajętym i wrócić na centrum żeby nie robić kilometrów dodatkowych na dojazd...gratulacje. I taka informacja odnośnie rannej zmiany.. RANNA ZMIANA - jak sama nazwa wskazuję powinna odbywać się bądź zaczynać rano. To, że w stycznju brakowało samochodów - mogę przeboleć, natomiast w chwili obecnej, gdy na nocnej zmianie jest 10,12,14 aut, to po cholere się wbijacie tak wcześnie?! Kolega #57 gotowy rozpoczyna o 3:30, kolejno #2 #6, itd. kilka minut po godz.4:00... Dajcie nam coś zarobić, dla nas dobry kurs nad ranem w postaci Lotniska czy kursu do Katowic/Gliwic jest jakąś rekompensatą za brak ruchu przez noc za grzanie się w autach i oczekiwaniu na zlecenia, których nie mamy tak czesto jak wy w ciągu dnia. My nie jeździmy w waszych porach pracy, więc uszanujcie to i zróbcie tak samo. W każdej korporacji ranna zmiana wbija się do pracy ok.5:30 i nikt nie narzeka, ale jak widać u nas są lepsi i gorsi..

@Nocny Janusz

Kolego ja nr 2 wbijam się o 4:30 zawsze wbijałem się o 4:45 lub 5 tak jak bylo ustalone. Bądź uczciwy w stosunku do nas i poinformuj szanownych czytelników że bywało i to często tak że baza prosiła nas o wcześniejsze się wbicie bo był brak aut a zlecenia wisiały!!! Być może tego nie dostrzegasz ale często już od godz 5 rano giełda gra poza tym lutym gdzie fakt nieraz i my czekamy b.dlugo na pierwsze zlecenie. a ja bardzo chętnie przekaże ci Gliwice Katowice i lotnisko do których to muszę dopłacać! Zawsze to uczciwie mówiłem nawet jestem chętny do odebrania mi tzw.imprez które traktuje bardziej jako karę niż nagrodę. Niestety z imprez nie mogę zrezygnować jeśli umiesz to załatw mi rezygnację z imprez kursów do Katowic Zabrza Gliwice lotnisk itp. podpisze ci to osobiście że rezygnuje z tych kursów powiedz tylko gdzie i kiedy i podjadę podpisze a ty załatw to z szefostwem ok!? Pozdrawiam życząc dużo dobrego. Darek 2

@Nocny Janusz

Nie ma co się dziwić tu nigdy się nic nie zmieni do czasu aż Pazdzioch z marketingowcem nie odejdą. Wszelkie zmiany jakie wprowadzają niczemu dobremu nie służą oni czytają te wpisy i maja ubaw z nas ze się użalam i dalej myślą jak śrubkę dokręcić. Jedynym zajęciem Tomeczku jest wypisywanie i powielanie tych idiotycznych wpisów na przystawce. Zwróć uwagę ze elita i kolesie zarządu wbijają się kursem zawsze bo im dyspozytorka zawsze znajdzie dobry kurs i nie pyta się ich za ile kończą tylko robi ich dojazdem i maja dobry kursik a to wszystkim Pazdzioch steruje może mu odpalają działkę. A co do 2 to koleś powinien jeździć na zmianie popołudniowej ale ze ma układy na wszystko to jeździ sobie jak chce i super kursy ma tu wielu jest takich ale czytając tutaj wpisy to niektórzy złe się przyglądają kto jak jeździ pewne nurty nikt nie wymienił np: 14 ulubieniec naszej Agusi jak ona jest ma super kursy i se chłopak pyka 110 pewnie drogi leasing ma do spłacenia i przeglądy kosztują 56 ta bije rekordy lala, 122 Michałek który piesków nie cierpi pewnie ze jego wyraz twarzy przypomina wściekłego pitbula cdn

@2

Dareczku twój numerek zawsze jeździł na popołudniu wiec zmień godziny lub poproś o dostosowanie nr do zmiany rano-popołudniowej. Imprezy nie musisz obsługiwać wystarczy zrezygnować u Małego lub zgłoś uszkodzenie elementu karoserii i po problemie Ty i oddać imprezy śmiech na sali nie błaznuj takimi wpisami te (usunięte przez administratora) możesz nowym i młodym kierowcom wciskać ty łykasz każda imprezę czy się opłaci czy nie. Co Ty robisz z ta kasa ty nie masz kiedy jej wydać myslalem ze przy takich kursach weźmiesz dobry leasing Toyoty a Ty Hondę stara kupiłeś ja jakbym był Małym to dawno byś woził oszczymurów lokalnie. Ale wy jak macie takich klientów to blokujecie sobie obsługę takiego klienta w systemie przez dyspozytorki macie zawsze elitę.

@Obserwator 2

Kolego co ma nr do zmiany? Po półtora roku udało mi się że pracuje na zmianę ranna bo mi na tym zależy. Układów z nikim tu nie mam a kasy wiele nie zarabiam dlatego mam stare auto jak słusznie zauważyłeś. Pewnie zauważyłeś że dużo jeżdżę bo kokosów nie zbijam. Coś ci powiem wszyscy tu jedziecie ostro bo inkognito podpisz się i zobaczymy jaki z ciebie bohater! Powiem ci tak jak się komuś nie podoba to niech zmieni prace-mi w neksie się nie podobało więc zmieniłem na rabat ale nie obgaduje z tamtad nikogo jak mi przestanie się podobać w rabatce to zmienię i tyle. Szkoda tylko że zamiast trzymać się razem to sami do siebie wrogością pałamy. Załatw mi rezygnację z imprez i kursów poza Bytom i Piekary a podziękuje ci ok

@2

Zrób to sam w biurze zrezygnuj Mały Tobie ściągnie IMPREZY ale Ty tego nie zrobisz i nie ma takich tu co zrezygnują. Darku to jeszcze FENIKS jest TELE trzeba powiewać jak chorągiewka iść tam gdzie jest lepiej wielu takich było i jest widać po kogutach ze jednolitości nie ma co niektórzy zaliczyli wszystkie korporacje. I uwierz mi jak Małemu powiesz by zabrał Tobie Imprezy to zrobi to pokaz ze jesteś MACZO

Polski
@2

Ty masz chyba problem ze zrozumieniem tutaj chłopaki piszą tobie żebyś sam zrezygnował wystarczy telefon na bazę albo do małego bądź Paździocha i już nie masz imprez wiec nie gadaj że tym twoim heblem masz odgórne nakazane że masz imprezę. Ośmieszasz siebie tym tylko siebie. Ty tylko czekasz żeby rano coś hapnąć wiec lepiej się nie wypowiadaj. Przejdzie czas w którym wy wszyscy ustawiacze odpowiecie za to. Takich jak ty jest pełno wielcy poszkodowani udawaczce nic tylko. Oszukujecie i tym samym okradacie reszty kierowców,Dlatego tutaj jest taki (usunięte przez administratora) bo jest na to pozwolenie i zaczyna robić się koniec tej firmy. Ciekawe co na to mały jak mu braknie ''zwykłych'' kierowców i zostaną sami chapole którzy nie chętnie będą robić bałwanki...

Kolego straszysz mnie mina?czy znowu czytam bez zrozumienia? Poczytajcie zatem z Polski i Nocny Janusz co napisałem ano to że imprezy razem z kursami poza Bytom są nieopłacalne! Ale skoro dla was kurs z Prime Lantier lub Rezydencja to kokosy to te kursy mają taką samą cenę jak z tych nie imprez a do tego jeszcze na bazę po forsę musisz się udać no cóż kurs z Prime na Bytom za 11zl śmieszne i opirdziel od bazy za nieswojego klienta! Staram się żyć według zasady-nie czyn drugiemu co tobie nie miłe! Dlatego niepochwalam układów itp. jesteście wyjątkowo (usunięte przez administratora) opluwając rękę która was żywi! To pokazuje jacy jesteście! Zmieniłem neksa na rabat by sobie poprawić i to mi się udało ale nie szkodzę kolegom z neksa i jak zobaczę że któryś z nich będzie w potrzebie to jeśli dam radę to pomogę! Pokażcie w trójkę jakie macie jaja i jacy z was Macho -niech Małemu i Leonowi i Jackowi z Tomkiem szczeny opadną i załóżcie firmę co wam da kokosy większe niż mają oni a wszyscy wasi pracownicy będą o was poematy pisać jacy cudowni z wasz szefowie! Koledzy źle w Rabacie to do piekarni bułki piec a nie myśleć jak tu komuś z nas zaszkodzić!!! Mały i inni pokazali rozmiarze swoich jaj maja firmę i kasę a my dla nich pracujemy! Wy dopuki też dla nich pracujecie to nie plujcie jadem na rękę która was zywi!!! Kolego NOCNY JANUSZ masz rację z tym że nieraz tylko grzejęcie w nocy tylko a zero kursów może warto pomyśleć jak wam to zrekompensować np. płacicie po 100zl składkę a nam z rannej i popołudniowej zmiany niech szefostwo podniesie o 30zl czyli o 1zl na dzień by szefostwu wyrównać te straty z waszych obniżonych składek??? Nas 30-40zl głodem nie zamorzy a wam coś pomoże tak se na prędko pomyślałem 150 taxi po 30 zł daje 4500zl jedno wam napisze lepsze 10 gram szacunku niż kilogram nienawiści!!! A jeśli chodzi o mojego gruchota to się z wami zgadzam jeżdżę 15 letnim gruchotem kupionym w kredycie na 3 lata bo na lepsze mnie nie stać! Staram się by z zewnątrz i wewnątrz było czyste! Nie każdy może się pochwalić super furami jak te wasze! Do tego wy tacy macho co jak klientka wam wsiada do autka to już ma kisiel w halowych nie potraficie se którejś z koleżanek na bazie uronić by wam super kursy ustawiała? Mnie ryżego w bryłach grubego oczernianie że mam układy? To jak je zdobyłem skoro wy nie wygraliście ze mną!? Nie piszcie tylko że jesteście uczciwsi od papieża!!! Albo z was cianiasy albo baza nie robi układów???!!! Co mi na to odp? Na koniec rada do Was koledzy uważajcie byście nie przygryzlli sobie przypadkiem języka bo wasz jad was zabije!!! Nie chcecie pomagać ! Oki ale nie szkodzdzcie przynajmniej innym. O to proszę bo wojny między nami do niczego dobrego nie doprowadza

Kolego cieszy mnie twój wpis bo teraz jest sensowny! Ja wbijam się o 4:30 bo żonę do pracy podrzucam a wcześniej jak pisałem czekałem do 5 bo wcześniej był zakaz. Podkreślam że brzydzę się układami bo to nie fer i ja ich nie mam! Z wbijaniem kursów masz rację ale ja wbijam zaraz jak ruszam na daną strefę a też widzę że niektórzy wbijali się na dojazd i jak na giełdzie był Radzionków lub Piekary nagle robili się na kursem by po zleceniu zaraz być wolnym z ominięciem dojazdu tam! Kwestia składek ja za krótko pracuje ale wy powinniście po męsku z szefostwem ustalić może lepiej płacić więcej ale mieć też więcej zleceń? Wy na nocce może w ramach rekompensaty za zimne noce bez zleceń płacicie tylko 100zl może zaproponujcie szefostwu składki np po 200zl plus 1zl od kursu i skoro ja mam zleceń 500 na mc to 200zl.plus 500zl ale niech będzie rozsądną liczba taxi. Półtora roku jeździłem na popołudniówki pół tyg i pół tyg na rano zanim wskoczyłem na ranna zmianę. Co do kursów i imprez już tu pisali inni i przypomnę co za kokosy z kursu impreza gdzie czekasz pod kościołem na wesele i robisz zwykły lokalny kurs a po kasę na bazę i nic więcej nawet za postój bo cena już ustalona! A jaki masz biznes z Bytomia na Pyrzowice a z tamtad na Górniki i powrót na Miechowie? Policzyłem? Co to za biznes w godz szczytu do Katowic na plac sejmu lub raciborska ? Sprawdź cenę Wojkowice- Piekary Dąbrówka 15zl to jest biznes nigdy nas tam nie ma więc policz dojazd i powrót. Kraków po odliczeniu bramek masz 200km a kasy 180zl czyli mniej niż 1zl za km! Policz Bytom Zabrze 17km a kurs za 33zl i powrót na sucho to samo Gliwice. Tak naprawdę rekompensujemy te dalekie kursy fartem jak się trafi powrót ale to zadkosc oraz lokalnymi tymi po 10zl. Też mnie co nieco drażni w komunikatach że blokada składki lub umyjcie auto bo to jak w przedszkolu może by trzeba było bez komunikatu zrobić po prostu blokadę i ten czy tamten niech dzwoni czemu i jak usunie to go wbija - ale napiszę tak nie moja to brożka niech tym się zabija ci co to do nich należy. Robię swoje jeżdżę dość dużo by coś zostało na życie dopuki nic lepszego nie mam jeżdżę tu i byłoby nie fer mieć pretensje do szefostwa bo narazie to dzięki nim mam pracę !!! Znajdę coś lepszego to grzecznie podziękuje tak jak neksowi podziękowałem bez urazy odchodząc. A tu straszenie mnie minami i ubliżanie??? Reszta wpisów masakra co są winni ci kierowcy? Już ktoś kolego 39 urządził ! Taki los ma nas tu spotkac? Kurde dziś mnie ktoś z kolegów straszy mina a jutro mi opony poprzednika a pojutrze itd na mnie nadle!!??? Okażmy sobie 10gram szacunku a nie kilogram nienawiści!!! Pomyslcie.co z grafikiem co że składkami ustalcie kompromis a nie szkodzcie jeden drugiemu

@2

Wez ty sie puknij w łeb chcesz płacić 700zł składki?? plus 1500 zus plus paliwo to ile wyjdzie ci na miesiąc( w nocy zrób ok 10-15 kursów max jak dobrze pójdzie i zarób 150 plis paliwo liczmy 50zł i oddaj 15zł odejmij jeszcze eksploatacje auta wychodzi poniżej 9zł za godzinę i myślisz że to jest godne??) Jak szefostwo nie może zagwarantować nam grubych kursów. One as przeznaczone ale elity nie dla nas co tyrają na ta firmę.Tu są osoby które muszą zarobić a reszta musi robić tak żeby oni mogli zarobić. Nie będę wymieniać kto bo wiadomo kto.Tyle w tym temacie. Układów nie zmienisz.

@ja

Odpowiem już tu ostatni raz bo widać tu groźby pod moim adresem :( kolego przeczytaj sobie wpis z 13 lutego od niejakiego Wesoły Romek??? Wypisz wymaluj jakby moje słowa co nieraz kolegom powtarzalem- cennik ma kilka wad stąd te frustracje stąd kombinowanie z unikaniem giełdy itp. każdy z nas bez względu na jakiej jeździ zmianie powinien DOBRZE zarobić! Może należy podnieść nocne kursy i niedzielne o 1 zł Wigilia i sylwester o 100% i zweryfikować kursy które unikamy suma summarum da nam większy dochód przy tym samym czasie pracy więc wolę dać składkę o 100 zł większą niż bujać kursy typu Wojkowice-dabrowka za 15zl nocka może niech ma niższe składki kosztem rannej zmiany bo macie gorsze warunki zima ogrzewanie itp. człowieku dałem tylko jakaś propozycje a mnie tu straszą!!! Wolałbym by niektórzy pomyśleli co usprawnić a nie jak tu kogoś pobić czy inaczej zniszczyć! Sam wiesz że z niektórych cen za dane kursy sami klienci się z nas śmieją! Sylwester nikt nie pujdzie do pracy za tyle co cały rok tyra a my owszem a przecież ten dzień mógłby być jakaś premia dla nas za straty w ciągu roku w gorszych mc . Jaki Lider z Katowic do Bytomia przyjedzie za 36zl? A Sosnowiec? Przeczytaj z 13 lutego ten wpis Romka i pomyśl czy gościu nie ma racji!? A może lepiej się pozabijać czy wkopac jeden drugiego jak kolegę 39? Pomysł ktoś mnie pobije policja zacznie węszyć kto ktoś mnie podkabluje itd ci zaczną węszyć wkopie ktoś jednego a urobi 150 innych! Tego chcecie? Ja nie! Ci co się czepiają imprez niech mi wykażą na czym ten niby biznes z imprezy polega? Bo cena taka jak zwykły kurs! Pozdrawiam życząc dużo dobrego i rozwiązania problemów jakie narastają a nie zniszczenia nas wszystkich bo puki co to rabat nam zapewnia wypłaty i pracę a jest nas ok 150 i nie każdy będzie zadowolony z braku pracy. Jeszcze raz dużo dobrego

Logicznie

Logicznie biorąc pod uwagę wasze wypowiedzi. Narzekacie na rabat na neks wszystko to co jeździ na cenie umownej. Więc dlaczego nie odejdziecie? Macie Lidera który jeździ na taryfikatorze. Jedyna metoda polepszenia sytuacji na rynku bytomskim to odejście z Rabat, Neks i przejść do Lidera. Przejdziecie do Lidera to zmniejszy się pieniadz dla Szefów Rabata i neks i wydłuży czas dojazdu dla klienta, kierowcy którzy nie odejdą zaczną zbierać żniwa, ale tylko na początku pierwszy miesiąc bo po miesiącu korporacja straci 50% stałych klientów. Chcecie zarabiać? Lider. Jedyne rozwiązanie które pozwoli wam zniszczyć zasady które panują od lat ma bytomskim rynku. Zamiast głupio pisać i debatować. Działajcie. A ja życzę wam powodzenia.

Haha narazie to Lidera widać tylko pod Agorą na postoju

Travis Bickle

Sam sobie oklejaj swoje prywatne auto .Ja nie mam ochoty żeby moje wyglądało jak jakaś choinka .Nie wiem po jakim mieście jeździsz ale w Bytomiu Lidera są może trzy auta które można spotkać właśnie pod Agora.Ostatnio klientka z Piekar mówiła ze z ciekawości chciała zadzwonić to nawet już numer centralki piekarskiej wyłączyli bo chyba nie był używany zbyt często haha inna pani psioczyla ze raz pojechała w tygodniu jak się do nas nie dodzwoniła i zapłaciła podobnie do tego o w rabacie .Jakie było zaskoczenie gdy ponowinę zadzwoniła w niedziele i wywalili jej jakaś stawkę wyższą niedzielną.bardzo szybko przeprosiła się z Rabatem.Ja temu śmiesznemu Liderowi daje max pol roku i się stad zawiną .Pogadajcie sobie z naszym koerowcą którego syn tam jezdzi a on ci opowie jakie zawrotne utargi tam zarabia haha

Ola
@Travis Bickle

Rabatowskie zarobki. Świątki, piątki i niedziele tak samo. Powodzenia

129 Sławek

Myślę sobie, że wystarczy zrobić zamkniętą grupę na Facebooku i tam obrzucać się błotem. Sracie we własne gniazdo. Wszyscy to mogą przeczytać i potem się dziwcie że ilość kursów spada. Zastanówcie się co robicie. Jeśli chcecie , .zrobimy zamkniętą grupę dla kierowców Rabatu i tam piszcie co chcecie, no ale to może być problem, bo nie będziesz incognito i odwagi zabraknie

Skromny
@129 Sławek

Slawus jestem za ale nie bedzie nikogo ale jak ktos sie wczyta to sam widzi ze to nie chodzi o firme tylko o zazdrość jednej lub dwoje tchórzeow jak ktos juz napisal pozdrowionka

@Skromny

dlatego chciałbym abyśmy mieli swoje własne forum i tam moglibyśmy się obrzucać gównem ile chcemy i nie musimy robić tego publicznie i narażać na szwank imię firmy Skoro im tak bardzo nie pasuje jeżdżenie na taksówce w rabacie to niech idą do innej pracy mogą kopać rowy i takie inne rzeczy. W taki sposób , nie pomagamy sobie i proszę , przestańcie pisać to wszystko, chcecie to siadamy raz na jakiś czas u Małego i każdy powie co mu na wątrobie leży. Zachowujecie sie politycy z elity a może to my musimy dać im przykład jak trzeba rozwiązywać problemy. Pozdrawiam was koledzy. Krótkich a treściwych życzę

@129 Sławek

To jest dobry pomysł .Zalozyc grupę na fb i tam wylewać na siebie i firmę pomyje .Zawsze można się zalogować pod anonimowym kontem nie trzeba ze swojego prywatnego skoro ktoś nie ma cywilnej odwagi .Założenie nowego konta to dosłownie piec minut.Bez sensu wylewać tutaj na siebie pomyja .Przeciez to jest publiczne forum i każdy może to przeczytać .Sami sobie sramy do swojego gniazda .Jezeli jesteście chętni mogę taka grupę założyć nawet jutro i napisze tutaj jej nazwę .Mozna się logować z anonimowego konta jak ktoś nie ma ochoty/odwagi pisać ze swojego.

Gacki

Witam wyczytalem ze zawodowiec cos zepsuł smieszne zrobil przejrzyste ceny widze ze chcialbys kasowac jak ci sie podoba ale to musisz isc na mały kogut wtedy docenisz wszystko a nawiazujac do leona to pochwal sie kiedy przyjdziesz do niego i powiesz mu to w oczy jestes żałosny pisac to i dzieci umia pozdrawiam

Roberto
@Gacki

Oho. Widzę że się uaktywniła obrona Zawodowca w postaci pewnie córki albo tej młodszej chyba jego albo tej starszej raczej nie jego. Zajmijcie się lepiej uprawianiem swojego "ogródka"

@Roberto

Zal mi ciebie biedaku widze ze rodzinne sprawy twoja specjalnosc ale jak niemasz swojej to rozunie milego

Krystyna
@Roberto

Nie pisze o takich (usunięte przez administratora) wpisach ale jak widze ze obraza sie rodziny to jest (usunięte przez administratora) i pokazuje to o co chodzi tym ludzią ze zazdroszczą i nie chodzi juz tu o dobro firmy tylko oczerniac ludzi

Gacki

Wiesz co ja nie znam chlopa ale widze ze to twoj ziomek ale naprawde żal mi jest ciebie pekniesz z tej zazdrosci no i widac kto pisze takie glupoty zajmij sie szpiegowaniem i zacznij wrescie skladac zawiadomienia bo sam bym cie poznał i zobaczyl jaki jestes biedny ze pracujesz w tej firmie od dzis bedziesz mial ksywke tchórz ????????

Darek

I zobaczcie co wypisuja o ludziach o ich majatkach a nie o firmie przecież to widac ze to zazdrość po prustu tylko wam wspolczoc jestescie nie udacznikami zyciowymi ale nie martwie sie normalnych i myslacych ludzi jest zdecydowanie wiecej takze piszcie wiecej o innych ludziach bo tak to tylko tchórze delikatnie nazywajac sie zachowują

Skromny

Kolego szkoda mi cie widze ze jestes nie szczesliwy chyba cie nikt nie kocha piszesz takie bzdury o firmie i ludziach jak tobie zalezy na firmie to przyjdz do firmy powiedz jakie masz pomysly i moze zastabisz kogos z reklamy lub zajmiesz sie czyms innym jezeli jestes taki uzdolniony a nie jak tchórz piszesz i namawiasz do jakis bzdur kazdy jest madry z boku przyjdz i porozmawiaj bo patrzac na twoje wpisy to naprawde szkoda mi cie posmiewisko robisz z siebie zycze zebys przemyslal swoje wpisy a co do tego czy lepsze sa inne korporacje od naszej to dziwie cie sie ze jeszcze w niej pracujesz to sam wystawoasz sobie opinie jest takie przyslowie kobiete auto i prace wybieramy sobie sami takze nie nazekaj zacznij pomagac firmie a nie szkodzic jezeli taki ci na niej zalezy ppzdrawiam ????

Obserwator 2

Jestem za 2 godzinnym tzw strajkiem te 2 godziny na zajętym da do myślenia i się przekonamy które gównozjady się wyłamią. Ja już mam listę tych gównozjadów może ustalmy godzinę 7-9 rano i 14-16 popołudniem. A co do cennika to cięgi zbiorą a najbardziej niech się martwią potencjalni śmieszni pracodawcy którym żołnierzyki nie nabijają paragonów będzie jazda.

Obywatel F

Neks i Feniks robią jeszcze ciekawsze rzeczy, niż jakieś tam popierdółki o których tu bazgrzecie. Nie mówcie że nie wiecie. Przecież tam się nic kupy nie trzyma. Kasa sobie, paragon czasem dostaniesz, częściej nie bo trzeba go odpowiednio zakończyć. Jak ktoś tam zapuści żuraiwia kontrolnego, to puści pawia i to nic się nie zostanie. Jakieś dodatki za czasówki i inne trelemorele. Cennik na stronie sobie, kierowcy kasują po swojemu, bo tak im wychodzi z liczników. Chwali się Neks że stop podwyżkom cen. A jeszcze niedawno wszyscy tu pisali, że korpo z BTM czekają aż Rabat podniesie ceny. I co, dalej czekają?

@Obywatel F

Wiec trzeba jeździć Neksem lub Feniksem i rządac paragon i zgodnie z nim płacić i problem załatwiony.

Prawie Jezus

To teraz jak schowali giełdę to Orki będą się czuły jak ryba w wodzie. Na pewno w ich waga przemysłowa - łazienkowa odczuje przypływ dobrobytu. Szkoda mi tylko tych kierowców. Podobno Caryca z powodu uszczuplenia dochodu zamknęła Kurek z pieniędzmi dla swoich córek. Oj szkoda szkoda. Co zrobić jakoś może sobie poradzą. Podobno szukają też osób na stanowisko ogrodnika i kuriera do firmy od Zawodowca

Czy to koniec ?

Widzicie co się dzieje? Godzina 20:00 na 24 Taxi 16 wolnych i schodzą 4 adresy na godzinę ? Początek końca tej korporacji .Rano tak samo ,zielony aż razi w oczy po załączeniu aplikacji.Pora rozglądnąć się za czymś innym bo Rabat umiera na naszych oczach niestety.Gdzies został popełniony błąd w całej polityce przejściowej tych nowych przepisów ,cen itd. Błąd którego klienci niestety nie wybaczyli.

Olo
@Czy to koniec ?

Problem w tym że postoje są pelne, ludzie po prostu nie dzwonią. Tak samo do nas jak do innych. Bym chwilowy boom po nowym roku bo brakowało aut. Zobaczymy co dalej ale chyba nikomu się to nie podoba. A oferty pracy ciągle wiszą..

Czy to koniec ?
@Olo

Nie zgodzę się z Twoja odpowiedzią .Problemem nie jest ilość aut bo nadal jest ich mniej niż w latach poprzednich .Dwadziescia kilka samochodów na wieczornej zmianie to na prawdę nie dużo .Przy tej ilości aut powinno się jeździć cały czas bez przerw.Ludzie też nagle nie przestali dzwonić na Taxi bo niby czemu mieli by to robić ?Po prostu przestali dzwonić DO NAS.Po wielkim boomie styczniowym i tym jak nie mogli się do nas dodzwonić skorzystali z innych korporacji i zauważając tańsze ceny poprostu przerzucili się na ich usługi .Takie jest moje zdanie .Jeżeli jakimś cudem ludzie nie zaczną do nas wracać a aut dodatkowo przybędzie to niestety trzeba będzie zmienić korporacje .Jeżeli tym śladem pójdą inni kierowcy to będzie to koniec Rabatu.Szkoda ,bo wbrew temu co tutaj niektórzy piszą w Rabacie jeździło się na prawdę dobrze i nie było na co narzekać .Ja sam w tej firmie jeżdżę szósty rok i jak do tej pory takiego braku zleceń nie pamiętam co szczerze mnie bardzo martwi.

@Czy to koniec ?

Kolego czyżbyś proponował obniżkę cen za kurs??? Dla nas kierowców nie ma znaczenia czy jest nas 80 czy 280 znaczenie ma ile po odjęciu kosztów zostaje nam na tzw życie ! Chcesz jeździć kurs za kursem to zaproponuj szefostwu kurs lokalny po 5zl będziesz pewnie wtedy jeździł! Ci co naprawdę pracują w Rabacie niech Przemyśla co piszą bo sami pod sobą i kolegami oraz drogimi koleżankami tylko dołki kopią! Ty się zwolnisz ale dużo innych tu pozostanie z różnych powodów więc proszę nie działają szkodliwie na ich koszt!

Smutny Romek
@Wesoły Romek????

Jeżeli będzie 280 kierowców to jedyne co będziesz liczyć to ilość godzin przesiedzianych na postoju ale czy to ci wystarczy do życia to sam sobie odpowiedz .Ilość kierowców najbardziej ma przełożenie na zarobek bez dwóch zdań .Gość z nickiem Czy to koniec ma racje .Kierowców jest mniej niż było a ruch jest dużo mniejszy .Ludzie przestają korzystać z usług rabatki i to jest prawda.

Dżolero
@Smutny Romek

Nikt nie chce jeździć autami które nadają się do muzeum lub na złom za kierownicami których siedzą kryminalisci, ogrodnicy czy inni zboczency

@Smutny Romek

Z jednym się z tobą zgadzam ludzie mniej jeżdżą jak co roku w lutym. Ale problem nie tkwi w wyższych cenach raptem o 1-2zl a w tym że nikt nie szuka nowych klientów!!! Zastanowiłeś się czemu ktoś wsiada do rabatki inny do neksa inny do feniksa? Dobry menadżer szukalby sposobu jak zachęcić tych z neksa feniksa itp do tego by weszli do rabatki! Ale jak ktoś woli pisać na przystawce pierdoły typu zawieszenie kierowcy za to i owo to będzie jak jest! Widać nikomu nie zależy na rozwoju firmy nam to powinno być bez znaczenia w końcu jak się rozwinie lider to przejdziemy tam a co zrobi szefostwo bez nas??? Dziwi mnie że szefostwo nie martwi się utrata kury znoszącej złote jajka bo bez większej pracy mają kupę hajsu a mogą to stracić widać nie bardzo im zależy. Tyle z mojej strony i pozdrawiam

@Smutny Romek

A i jeszcze jedno czytaj a potem odpowiadaj wyraźnie napisałem że dla nas nie ma znaczenia ilu nas jest i ile robimy kursów bo znaczenie ma ile po odjęciu kosztów zostaje nam do życia! Chcesz jeździć w godz szczytu do kat za 36zl? Ja nie chcesz jechać na Kozłowa górę po klientów a kurs na bazylikę za 13zl? Ja nie !chcesz jechać po klientów na Dąbrówkę wielką a kurs do Siemianowice za 20zl? Ja nie !jak podlicze podjazd plus kurs i powrót to jeżdżę za 0.70zl/km śmieszne policz kurs z stolarzowic do M1 15zl policz dojazd i powrót !!! Gorniki-zabrze Helenka za 17zl nie sztuką jest jeździć sztuką jest zarabiać na jeżdżeniu a masę kursów daje nam po (usunięte przez administratora) Nigdy nas nie ma na tych strefach więc zawsze tam podjeżdżamy a potem wracamy na strefę! Policz stracony czas plus kilometry i wylicz zysk u mnie wychodzi strata! Nie wspomnę o obniżonych kursach 5zl dla pana Ziółkowskiego czy pani z wędrowca do Katowic w godz szczytu o tym że impreza to kurs z hostelu na Łagiewniki przy takich kursach to nas będzie potrzeba 280 i non stop w ruchu tylko bez zysku. Wolę stać pod agora i z kolegami pogadać niz mieć takie kursy! Ale cóż widać nie ma znaczenia nasza rentowność bo większość patrzy tylko czy jest ruch. Nieraz miałem urwanie głowy 300km przejechane a w portfelu 250zl a innym razem mniej kursów 200km a kasy 400zl! Jak myślisz co lepsze mniej czy więcej jeżdżenia? Oczywiście wolę więcej kursów ale oby każdy dawał zysk a nie żebym z innych dokładał!!! Nie jestem omnibusem mogę się mylić wyraziłem tylko swoje zdanie. Pozdrawiam życząc wszystkim dużo kursów tych opłacalnych! A i nie piszcie że u nas kierowcy to kryminaliści itp. to renomy firmie nie przyniesie

były rabatnik
@Wesoły Romek????

Wreszcie ktoś coś sensownie napisał, ale czy rabat coś zrobi jak lider opanował Katowice Kraków Gliwice itp, wątpliwe

@były rabatnik

ObecNie w to wątpię gdyż widzę mur w kadrze zarządzającej by podjąć próbę zmian a te są potrzebne! Po jakimś czasie może już być za późno! Myślenie że niska cena zatrzyma się klientów jest mylne a to dlatego że kierowcy nie wytrzymują pracy za darmo. Skąd są komunikaty żeby umyć auta żeby nie płakać klientowi żeby gotówką płacił a nie karta bo on forsę potrzebuje na paliwo a z terminala ma na koncie po 3 dniach komunikat by zmienić oznakowanie logo taxi bo są tak wytarte i potargane że....odp jest taka że przy tak niskiej rentowności żal nam 2zl na umycie auta 15zl na naklejki itp błędne koło. Aby mieć dobrą flotę aut trzeba na nie zarobić!!! Ci co mają te lepsze fury a nie mają układów jako pierwsi zaczną przechodzić do lidera potem te trupy się zaczną rozpadać to jak już będą kupować lepsze auta to też pewnie przejdą do lidera w Rabacie nastąpi lawina odchodzących a wtedy będzie za późno na jej powstrzymanie mi to zwisa bo pujde tam gdzie dadzą mi lepsze warunki pracy czy to będzie lider czy rabat obojętne mi

@Wesoły Romek????

Gościu masz rację też za rok będę zmieniał mojego trupa to rozważę leasing ale przemyśle czy warto by lepszym autem wozić za darmo i jeszcze tych brudasów i tu przepraszam 90% czystych zadbanych klientów ale te 10% to naprawdę powinni mieć zakaz wstępu do taxi jak w liderze będzie dało się lepiej zarobić to przejdę widać po ich flocie jak to pięknie ująłeś???? że ich stać na dobre fury i zawsze umyte i ładnie oklejone! Na koniec zagadka dla kierowców rabatki jakie jest najważniejsze zadanie szefostwa rabatki??? ,.............................................................. ......................................................... Tydzień wcześniej straszyć setka komunikatów że w tym i tym dniu o tej i o tej godz będą składki NIEUREGULOWANIE. GROZI. ZABLOKOWANIEM. PRZYSTAWKI!!!

@Obserwstor

Lider król postojów ??????haha jeszcze chwila i ich tutaj nie będzie .wystarczy porozmawiać z synem jednego z naszych kierowców jakie „kokosy” tam zarabia .Flota w Rabatce zaczyna posiadać fajne nowe auta i oby tak dalej.Co do konkurencji to jeżeli Uber odszedł z Bytomia to taki lider na pewno nie da rady.Wystarczy z resztą spojrzeć kto stoi na postojach .

@Gdzie ten wasz Lider?

Pytanie zadał pewnie ktoś z tzw. zarządu myślę że albo menadżer albo któryś z tzw. kierowników. Odp tak w sporcie oraz biznesie nigdy nie należy lekceważyć przeciwnika nawet słabszego! Widać tu tej zasady gościu nie znasz i te twoje śmiechy mogą się obrócić w krokodyle łzy twoje nie kierowców bo my zmienimy logo a ty stracisz łatwy hajs! Taka jak ty arogancja i pewnością siebie miała p. Jola właścicielką neksa i też myślała że może w nieskończoność podnosić składki i liczbę aut i jak skończyła!? Pomysł tylko co się stanie jeśli ktoś nas wkopie a po wpisach widzę że to może się stać i np zgłosi gdzieś do Warszawy że oszukujemy klientów dając niższe lub wyższe wydruki z kas aniżeli cenę jaką podajemy Wystarczy by ukarali pięciu z nas po 8 tys i reszta się zesra że strachu! A szefostwo nam nie zwróci kasy tylko się wypnie na nas! Straszeniem nas że rabat jest tak silny że nikt mu nie podskoczy jest bez sensu. Ludzie byli pewni że kopalnie będą istnieć wiecznie i tak samo z Rabat może być przy takim myśleniu. Podkreślam nam kierowcom to obojętne jak mamy oklejone auta rabat czy lider a straszenie by nie odchodzić bo tam jest źle nie jest dobra strategia rozwojowa firmy!!! Pozdrawiam i proponuje myśleć jak umocnić rabat a nie cieszyć się że Uber zrezygnował z Bytomia

rabatnik
@Wesoły Romek????

Kolego święta racja szefostwo powinno zwolnic tego całego marketingowca bo jak widzę komunikat żeby zapraszać to znajomych na fb to śmiać mi se chce dorosły chłop a zachowuje jak się jak jakiś małolat żeby się chwalić jaki to on nie lubiany jest i ile ma znajomych. Z takim podejściem jakie ma szefostwo to daleko nie zajedziemy im można mówić wiele ale oni potrafią się tylko śmiać z czyich pomysłów i skarg. Tutaj jest jedna zasada koledzy małego i pana o numerze maja jeździć a my mamy zapienić luki żeby korporacja się nie rozpadała. Ale jak tak dalej będzie to Panie Mariuszu tak kolorowo nie będzie. Ludzie widza co się dzieje zakrycie giełdy to potwierdza kto ma jeździć a kto jeździć i zarabiać. Grubaski teraz zarabiają kokosy kasy na podwyżki nie ma bo za mało kierowców . To wpadły na pomysł żeby zakryć giełdę i w ten o to piękny sposób zarabiają i nas kroją z kas. Nie słuchajcie o liderze że tam nic się nie dzieje. Oni maja przystawkę też z Katowic jedzą nie tylko tama i zarabiają konkretny hajs. Ciekawi mnie jedno czy ktoś z nas dostał na piśmie o licencji jaka musi rabat wyrobić bo z tego co ustawa mówi to czas maja do 31 marca. A narazie z tego co wiem to nikt nie dostał. Żebyśmy się nie zdziwili jak 1 kwietnia będziemy na bezrobociu.

@Wesoły Romek????

Nie jestem z zarządu ani grupy tych niby uprzywilejowanych kierowców .Mówię jak jest i nikogo nie lekceważę .Po prostu Lider się nie przyjął i nie przyjmie w Bytomiu.Fajnie że kierowcy mają przystawkę na Katowice i inne ościenne bo w Bytomiu po prostu nie zarobią .Większym „zagrożeniem” dla nas jest np.Feniks który ma coraz więcej klientów a także rozbudował flotę aut przejmując przy okazji kilku naszych kierowców .Sa tam zatrudniani podobno na tych samych warunkach jak w Rabacie.Nie wiem jak obeszli ten przepis z zatrudnieniem ale fakt jest taki że kierowcy którzy nie chcieli albo nie mogli założyć własnej działalności przeszli do Feniksa na tych samych zasadach jak pracowali u nas.Bytom jest specyficznym rynkiem i tutaj ludzie pytający o Taxi zawsze jednym tchem wymienią Rabat,Neks no i Feniks który jest pokłosiem Neksa wiec na start już jakąś tam bazę klientów Neksa przejęli .Nikt inny nie da rady się tu przebić no chyba że obniży ceny kursów co przestanie być opłacalne dla kierowców .

@Gdzie ten wasz Lider?

No i znowu ta pewność siebie i buta !!! Komuna miała nigdy nie upaść a upadła !!! Kolego pomysł zanim będzie za późno! Wiele tu się pisze złych rzeczy o szefostwie i zasadach w firmie skąd masz pewność że ktoś z tych co odeszli nie będzie się mścił ??? Co za problem anonim do Warszawy jak tu się walki kręci i co wtedy ??? Kolega 39 miał już problem myśmy się zzucili ale jak wpadnie nas 5 to reszta się zesra uwierz mi i co wtedy??? Każdy kto lekceważy konkurenta się spazy nie takie firmy upadały ale spoko myśl że nic rabatka nie zatrzęsie tak myślała szefowa neksa i obyście nie podzielili jej losu bo mi to zwisa pod kim jeżdżę czy neks czy rabat czy Feniks czy lider bylebym zarobił!!! Ja i koledzy pracę znajdziemy a wy szefostwo i kierownictwo z marketingiem ??? Źle nikomu nie życzę bo i czemu bym miał źle życzyć!?

@Gdzie ten wasz Lider?

I jeszcze na koniec. My wszyscy stąpamy po cienkim lodzie!!! I lekcje dyr Jacka żeby kombinować na kasie nie są dobrymi lekcjami żeby niby kasa nr3 itp bo co to że Jacek mówi że klient nie będzie marudził że rachunek ma większy niż my mu każemy zapłacić hehe klient nie ale co ci powie urzędnik ??? Ano że dając wyższy rachunek niż zadasz bierzesz udział w oszustwach podatkowych bo ten niby klient większą kwotę sobie odlicza z kosztów firmy !!! Więc wiedz że łatwo jest nas wkopac modlę się tylko bym nie był tym wkopanym bo na pomoc nie bardzo liczę. Za dużo wśród nas jest osób rozgoryczonych i tego się boje bo ktoś może nam zaszkodzić i układy szefostwa mogą tu nie dać rady!!! A o układach w firmie dużo się pisze i to widać gołym okiem że są bo są. Skoro Feniks rośnie w siłę to oczywiste że czyimś kosztem - prawda? Więc da się ale lidera bym nie lekceważyć!!! Narazie Bytom jest za tani by szło dobrze zarobić ale jak długo??? Rynek się rozwija o coraz łatwiej znaleźć pracę za dobrą kasę więc wystarczy że zaczniemy odchodzić i to nas osłabi a raczej was a słabego łatwo już będzie pokonać!!! Tyle z mojej strony. Proponuje pracować nad wzmocnieniem firmy oraz dobrych stosunków w firmie między pracownikami bo inaczej sami się zniszczymy a to nie byłoby dobre dla nikogo. Dajcie też nam zarobić bo to ważne bo pracownik będzie dbał o dobre imię firmy w której on jest godnym pracownikiem z godnym wynagrodzeniem!!! Narazie widać dużo jadu !!! Pozdrawiam

@Wesoły Romek????

Dalej nie rozumiem dlaczego bierzesz mnie za kogoś z zarządu ale niech Ci będzie :) Co za bzdury piszesz z tymi paragonami ? Jeżeli ktoś wrzuca przejazd w koszty to przede wszystkim podstawą takiego odliczenia jest faktura .Jeżeli klient chce fakturę zawsze mówi o tym przy wejściu lub masz taką informację z bazy .Nie wiem jak Ty ale ja w takim momencie zawsze wbijam „cenę umowną” i co tu ma do tego urząd skarbowy? Jeżeli będzie incognito jechał z Tobą i wybijesz większy paragon to też nic się nie stanie bo niby czemu ma się stać?.Dla skarbówki nie jest problemem że płacisz większy podatek ,problemem dla nich jest gdy płacisz go mniejszy lub w ogóle .Juz gwiazdeczka Kasia straszyła tutaj niewiadomo jakimi siłami nadprzyrodzonymi i cisza :) Pisali tu niektórzy o jakiś nagraniach zdjęciach i Bóg wie czym jeszcze. Pisać można wszystko bo papier (klawiatura ) jest cierpliwa .Pomijając fakt jakim to trzeba być pacanem żeby odgrażać się w ten sposób firmie która przez dłuższy czas dawała Ci zarobić to wartość takich „donosów” jest zerowa.Nie straszcie jeden drugiego bo to nie ma sensu .Niech każdy solidnie robi swoje a nikt o prace martwić się nie będzie musiał.

@Gdzie ten wasz Lider?

Kolego z końcówką twojego wpisu zgadzam się w stu procentach to obrzydliwe szkodzić innym gdy się już z nim nie współpracuje !!! Ale jeśli chodzi o wydruki z kasy to myślę że nie po to one są by co innego drukować a inna kwotę inkasować. A wiedz że urzędnik jak zechce nas skontrolować to o tym nas nie poinformuje- przypomnij sobie głośna sprawę z żarówką u mechanika ! Dlatego dziwi mnie że szefostwo nic nie robi by wyeliminować ten jad który niektórzy mają w sobie być może słusznie jeśli widza tyle kombinatorstwa! Czemu mamy czuć do siebie urazy bo ktoś ma układy a ktoś nie! Zobacz co neks zrobil- zmienił przystawkę i teraz po znajomości baza kursu nie przydzieli bo nawet jak przydzieli a ty jesteś bliżej to sam go możesz odebrać komuś co go dostał czy jakoś tak. Więc nawet jak ktoś szybciej weźmie kurs ale jest dalej a ty byś go chciał to ty go dostaniesz a tamten go musi oddać!!! Zobacz kto u nas ma lotniska !??! Jest taki nr co ma non stop widać wie z jakiej strefy o której będzie tam zlecenie ! Niezaprzecxaj kombinacjom!!! Bo wszyscy to widzimy i ci co głośno o tym nie mówią to czują gorycz a ta może nam zaszkodzić. Mi to zwisa czy rabat będzie istniał czy nie zmienię naklejkę na aucie i dam se radę !!! Tylko po co skoro może i rabat istnieć i MY w nim dobrze się czuć i dobrze zarabiać !!! Co za różnica komu place składkę ??? Szefostwo niech zarabia miliony mi wystarcza tysiące (4) i miła i spokojna praca- myślę że większość myśli podobnie. Ale jeśli jedni zarobią dwa razy tyle co inni bo układy to źle!!! A że jest ZLE to chyba niezaprzeczysz ???!

@Gdzie ten wasz Lider?

Ja nie miałem zamiaru straszyć a wręcz sam się boje straszenia przez innych. Pisałem jedynie o takim czy innym sposobie jak można nas utopić!

rabatnik
@Wesoły Romek????

co ty gadasz??? jezeli u nas by miało być kto ma blizej to co za problem napisac na smsa albo messengera jedz obok tego adresu. Wy dalej nie rozumiecie nam zdjeli gielde własnie dlatego bo ktoś musi zarobić!!!!!!!!!!!!!!! rabat sie konczy tyle wam powiem. A kontrola bedzie predziej czy później płacilismy przez rok 10zł wiecej i potem dostanie ktoś kare to mały wam powie masz swoją firme? swój rozum?? cza było tak skasować jak wyszło na kasie i taka oto bedzie pomoc

@rabatnik

Właśnie o tym pisze że mały się wypnie!!! A z tym jak ktoś tu komuś podaje inf że będzie dobry kurs to nie wiem ale wiem że inf idą sam już nieraz dostałem zlecenie na czasówkę 4 minuty przed czasem czyli 4 minuty na dojazd!!! Tak krótkich czasów się nie daje!!!! Widać miało iść dla kogoś innego i było przetrzymywane ale że nic się nie działo to mi dali a kurs na Balice !!! Dlatego wiem na sto proc że są ustawki!!! Jeśli zadam zagadkę który kierowca mający srebrne auto ma kilka razy w tyg lotnisko to jaki nr byście obstawili??? Szkoda tylko że sami sobie szkodzimy nie jesteśmy fer w stosunku do kumpli z korpo. Gdyby firma może działała bardziej uczciwie to by tego nie było a tak my składki po 530zl a faktura po 50 :) dlatego w tak szarej strefie nikomu nie zależy na fer w stosunku do innych :( . My kierowcy powinniśmy dobrze życzyć konkurencji np Lider bo mając możliwość zmiany korpo szefostwo już tak nie zawsze chętnie może nam powiedzieć że jak się nie podoba to wypad z rabatki bo widać to było w styczniu jak im się uszczuplił dochód to nawet płacili by im znaleźć kierowcę a kierowcę zwalniali z 3 składek!!! Dlatego podkreślam jak lawina ruszy to może być za późno bo wiedzcie że koszty firma ma stałe np pensje dla dystrybutorek i jak braknie to co wtedy??? A firmy naprawdę dają już nieźle stawki i to przy pełnym uczciwym ZUSie więc dziewczyny za psie pieniądze robić nie będą tak jak i my!!! Pozdrawiam życząc by nikt z nas nie został wkopany w problemy z rachunkami no i dużo dobrych kursów

Już niezalezny

Panie Marku a może jeżdżą kierowcy i popołudniami ale zablokowali pana nr!!!??? (usunięte przez administratora)to kierowcy z tych bardziej dbających o swoje auta blokują takich kierowców co im smrodu naniosła i auto poobikaja życzymy panu zadowolenia z innej korporacji i szanujmy się wzajemnie a nie tylko czujmy się jak panisko za 8 no teraz za 9zl gdzie po pana nieraz trza było gnać z Bytomia by spełnić pana oczekiwania a kurs z Halemby do piekar tylko na straty nas narażał więc niechętni byliśmy tam jeździć. Ci co odeszli z korpo obojętnie czy nexs czy rabat nie narzekają aż tak bardzo

@Już niezalezny

Panie Pan gadasz (usunięte przez administratora) bo akurat ten pan Gucio to setki złotych zostawia tygodniowo jeździł kupę lat w tej korporacji i grube tysiące tam pozostawił A pan nie masz prawa obrażać. Napisał Pan teraz jak już zapewne nie robi w taxi rabat j teraz bohater bo już gdzie indziej szkoda słów na takich ludzi j dzięki tam ludziom jak Pan pasażerowie przenoszą się do innych korporacji.

gucio
@Już niezalezny

Nie jeździłem za 8 zł - nikt za mną nie ganiał.Pies ani ja nie śmierdzimy. Zostawiałem setki zł w tej firmie miesięcznie. więc miałem prawo zasugerować zmiany, tym bardziej, że odeszło z Rabatu bardzo dużo kierowców.Nikt mnie nie po blokował z tego co wiem. Natomiast opłacalność kursów. Nie ja ustalałem ceny na Halembę - jeżeli komuś nie pasowało nie musiał podejmować kursów. Mimo tego iż w cenniku było 55 zł plus 3 zł piesek i tak płaciłem 60 zł. Po podwyżce z psem 64 a i tak kierowcy liczyli mnie po staremu widocznie im się opłacało. Jeździłem często z nr 3,27,50,101,112,118,73, i jeszcze z kilkoma innymi co nr nie pamiętam. Nawet kilka pań też mnie woziłó co nie woziło piesków a potem stwierdzili że chętnie ze mną by jeździły, to samo kilku innych panów też chętnie chciało ze mną podejmować kursy i właśnie to oni sugerowali iż pieski małe i średnie winny być oddzielone od dużych. Wracając do opłat w Rabacie nigdy nie miałem problemu z płaceniem za kursy, jak takim kierowcom jak pan cenniki były nieopłacalne mogli państwo zrezygnować i jeździć na małych kogutach z postoju ze słupka.. Każdy z nas godzi się na daną cenę albo nie - jak i na warunki. Pana wpis pokazuje pana poziom myślenia ( pańska pisownia) i ton pisania pokazują pana poziom na pograniczu szkoły gimnazjalnej, więc z kim ja wogóle dyskutuję. Kończąc to dodam, że całe szczęście, że Rabat musieli opuścić ludzie bez wykształcenia, karani, chamy staruchy zmierzłe itp. Marek

@Już niezalezny

Szanowny panie gucio po pierwsze nie napisałem że pan śmierdzi czy też pana pies! Napisałem że być moze! Jak widzę jest pan inteligentny po studiach a ja panu niedorastam do pięt więc czytaj pan że zrozumieniem ????jest jak widzę pan tak mądry że poucza szefa jednej z największych firm w Bytomiu jak ma prowadzić biznes czemu zatem pan nie otworzy super korporacji taxi marek end gucio np??? (usunięte przez administratora)Widzę że dobrze że nie miałem sposobności wozić pana czterech liter z psem. A no i w innych korpo też są spoko kierowcy nie tylko w rabat więc powodzenia

Już niezalezny

A i rozbawił mnie pan tym napiwkiem dwa złote???? cieszę się choć na początku troszkę było żal to teraz widzę że praca na hali jest lepsza niż z takimi klientami jak pan! Jeden z tych kryminalistów to ja

@Już niezalezny

Ale mi pan ciśnienie podniósł kurde chłopie co ty za brednie piszesz tu się chwalisz że napiwek dwa złote dajesz a tu że cię tak lubią że kasują po starych (usunięte przez administratora)w główkach się poprzewracało takim paniskom jak ty za 9zl kurs chrabia jeden i to jemu kierowca napiwek daje bo kasuje go o 6zl taniej na kursie do Halemby aż dziw że się nie biliśmy o zlecenie z twojego nr tel. A teraz reszta tobie podobnych poczyta i też będą chcieli by ich po staremu kasować hihi współczuję kolegom że muszą takich jak ty obsługiwać nawet jeśli już z innej korpo bo my kierowcy nie dzieliliśmy się na lepszych i gorszych bo z tej czy innej korpo!!! To wy pseudo klienci że w tej korpo tacy źli a tu tacy super i na odwrot- w każdej korpo taxi są kierowcy spoko i czasem jakiś palant ale to żądło tylko tacy jak ty (usunięte przez administratora) nam obrabialiscie bo coś wam nie pasuje za 8zl przyjdź popracuj z mc i wtedy pogadamy o szacunku do nas i do was i o zarobkach i super pracy na taxi. Bez pozdrowienia tym razem bo nie twój poziom mam inteligencie Jeden

@Już niezalezny

Ciekawe czy Pan by tak samo pisał i gadał impuskowałnjakhy Pan był w korporacji dalej. Zresztą nie ma poziomu nie ma rozmowy i radzę przestać obrażać bo to grozi sądem. P.S. radzę czytać że zrozumieniem A potem gadać. A po drugie czemu 60 taksówek musiało odejść z rabatu A większość z nich nie dostanie nowych licencji... bo jest karana. Bohater bo już nie w rabacie... i wiem nawet kto tu Pan jest który tak piszesz. Tylko Pan nie umie uczciwie powiedzieć kto Pan jest a Pan "Gucio przynajmniej się podpisuje imieniem i nazwiskiem.

@gucio

Panie przeczytaj se pan co pan piszesz. Po pierwsze to właściciel firmy ustala zasady a nie klient! Kolega pisząc że gania z Bytomia miał na myśli że pańskie zlecenie dostał będąc w Bytomiu więc miał daleki dojazd po trzecie skoro sam pan piszesz że jak komuś cennik nie pasuje to może zlecenia nie brac-widac nie brali bo im nie pasowało???? poza tym jak pan sam piszesz że każdy się godzi na warunki dobrowolnie a jak komuś coś nie pasuje to niech zmieni firme- zatem zmień pan korpo i nie pisz bzdur na rabat że 60 z nas to jacyś kryminaliści lub starzy zmierlzuchy bo tu pan obrażasz nas!!! Pewnie gościu teraz jeździsz mężem bo cen nie podnieśli i to jest prawdziwy powód a nie problem z naszej strony chwalisz się setkami zostawionym i u nas a tak naprawdę to byś se jaka dał oskubać pinceta do ostatniego włoska byle taniej

@Obserwstor

Sprostowanie miało być że jeździ pan nexem a nie mężem przepraszam za błąd słownik wrzucił a ja nie sprawdziłem???? reszta jest oki

gucio
@Obserwstor

obserwator czy jak ci tam ukończ lepiej podstawókę prymitywie dwa lecz się u psychiatry- więcej nie będę się wyowiadał z kim jężdże i za ile - to moja sprawa. żegnam plugawe hieny takie jak pan. Więcej tu głosu z takimi prymitywami jak pan zabierać nie będę szkoda mego czasu. Jak panu się nudzi niech pan idzie na odwyk bo ma an tak mózg przecpany że szok

@gucio

No to gucio pokazałeś swoją inteligencję. Życzę zdrówka bo to ważne ty pewnie nie ćpasz bo już jesteś taki że nic ci nie pomoże żal mi ludzi chorych bo to nie ich wina jeszcze raz dużo zdrówka życzę i szczęścia w życiu i zadowolenia z innej korpo taxi

Profesor

Wejdźcie sobie na stronę www.dlugi.info w wyszukiwarkę i wpiszcie odpowiednie dane. Wystarczy miasto i imię i nazwisko. Zgadnijcie kogo tam można znaleźć. Swoją drogą niezła sumka

Ciekawski Dżord`ż
@Profesor

No no...Caryca tam zebrała niezły dorobek

Krzysztof
@Ciekawski Dżord`ż

To może założymy zrzutke żeby Caryce z tego wyciągnąć. Albo jeszcze lepiej wykupim to i będzie nam płacić składki a nie my jej

XYZ 123

Tak patrząc na te komentarze to jedno powiem większość to banda de..ili i ameb umysłowych, która zamiast myśleć to wolą obrażać bo na tyle ich stać. Oki niektórzy kierowcy są naprawdę w porządku. Ale niestety z powodu większości baranów muszę zmienić korporacje.

Tvn

Kiedys za kierowce, za żołnierza sie opłaciło a teraz numery za darmo rozdawają, masakra

Wiesia

Zauważyłem na postoju pod agora wysyp aut udających korporacje. Większość z nich z przerobionymi naszymi kogutami lub udający neksa. Zauważyłem również że jest to chyba jedyny postój na którym taxi zamiast podjezdzacdo przodu cofaja na wstecznym.

Dżolero
@Wiesia

Oni na wstecznym jeżdżą żeby cofnąć taksometr. Jak klient wsiada to dostaje od taryfiarza już napiek

@Wiesia

Wiesiu ty się śmiejesz ale to dzięki temu że duża część taxi odeszła z korporacji ty masz większy ruch i więcej hajsu zobaczysz jak korporacje znowu dobija do 160-180taxi i będziesz sama na postoju czekała godz na klienta. Życie idzie do góry a zarobki w taxi korpo Bytom w dół

Romcio

Dajcie 3 miesiące i Lider te całe bytomskie (usunięte przez administratora) korporacyjne zniszczy z powierzchni ziemi. Wspomnicie moje słowa. Poki jestescie mądrzy w gadce to pomyślcie o zmianach i o tym czy warto pracować gdzieś gdzie nigdy od lat się nic nie zmienilo i nie zmieni. Pracowałem w Rabacie, skończyłem z Taxi I ze swojej strony życzę Liderowi rozwoju, niech zrobi porządek z tą sektą jaką jest neks, feniks I rabat I inne korporacje jeżdżące z kartki. Niepozdrawiam ludzi którzy dużo piszą I mówią A (usunięte przez administratora) robią! ;)

były rabatnik
@Romcio

mam te same zdanie, za chwilkę lider opanuje rynek i również im kibicuje, jak sobie przypomnę te spotkania z tymi durnymi aplikacjami WEE czy jakoś tak to mi się dziś śmiać chcę, że na tym byłem. A najlepsze te komunikaty typu: w dniach 24.12 - 02.01. nikt nie może brać wolnego, pod groźbą wyłączenia aplikacji, i inne tym podobne pierdoły

Dawny taxi driver
@były rabatnik

Też się cieszę, że już nie muszę czytać tych komunikatów. Nie muszę dyskutować z Paździochem dla którego jak brakowało mu argumentów a działo się to bardzo szybko zaczynał odgrażać się Małym albo gadał że inni tak mają i tak ma być lub porostu szczycił się że on tu jest dłużej i zawsze ma rację. Chłopaki i Dziewczyny jak tam właśnie teraz się sprawuje Wasz dyrektor Paździoch? Dalej wozi darmo ta Panią że Skarbówki?

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. - Bytom

• Jak się pracuje w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Kandydaci do pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.
1.3/5 Na podstawie 137 ocen.
  • Wrocławska 94 lok. 08
    41-902 Bytom

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.