Opinie o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Domestos

Klienci dziękują za taki czas oczekiwania dziś na taxi, około godziny 17 pracowało 35 aut tuż po 18 już 23 auta, śmiech na sali temu co zezwolił na taki grafik. Nie można było jeździć mniej niż po 12h a tymczasem dużo kierowców pracowało po 6/7 h. POZDRO.

Pozytywka
@Domestos

Było nie zamawiać taxi jak Ci coś nie pasuje.. Pomysł ze kierowcy tez maja rodziny i chca spędzić swieta z nią. Powiesz ze na taka pracę sie pisali sami wiedzac co robia, tak masz rację, ale ja tez często miałem w d**ie pieniadze ktore w swieta zrobię, a ze bylem na własnej działalności to nie podlegalem grafikowi jaki taxi rabat probowalo narzucić. Wolałbym rozwalić samochód niz jeździć jak murzyn za te same pieniadze co w zwykły dzień. Byłaby 2 i 4 taryfa w swieta to i byłoby komu jeździć, ale za 8zl robić lokala nikomu się nie chce, a krolowie i krolewiczki co w swieta zamawiaja kaza jeszcze na siebie czekac.. Placac 10zl z szombierek na centrum w wigilie nie ma prawa nikt narzekac i marudzic ze musi czekać, nawet jakby czekał 6 godzin. Zamów prywatną taxi i zaplac jak należy 30zl to nie bd czekać. Mości lordowie od 7 boleści za kilka złotych. Rabat "okrada" tych co pod nim pracują. Teraz podnieśli trochę ceny, ale co to za zmiana skoro dalej musza być najtansi w mieście, to niech będą, zaraz nie bd miał kto dla nich jezdzic bo każdy myślący woli zrobić 2tys km i zarobić 5-6tys brutto (około 2500 na czysto, po zusach, paliwie i skladce dla korpo) niż z rabatem zrobić 4 tys km i zarobic 6-7tys i rowniez miec 2500 na rękę... Za to więcej roboty i większe zuzycie auta.. Rabat to taka tania prostytutka wśród taksówek, nie dziwcie sie zatem ze można zlapac hiv kile albo inna chorobe weneryczna, oczywiscie w cudzyslowiu..

@Pozytywka

A gdzie ja napisałem że to ja osobiście czekałem na taxi?! Sory ale jeśli ktoś ustala grafik to musi się z tym liczyć że w takie dni jest ruch wzmożony i więcej aut zadysponować a nie co dwa dni chwalić się na FB że mamy flotę 160 aut.

Miki
@Domestos

Z czego robisz problem? Kogo to obchodzi, że czas oczekiwania był długi? Szanujmy się. W pierwszej kolejności jesteśmy ludźmi a dopiero potem taksówkarzami. Gdyby w Święta obowiązywała taryfa świąteczna tak jak Pan Bóg przykazał to i taksówek byłoby dużo więcej na każdej zmianie. A tak to kierowcy woleli spędzić czas z rodziną niż zarobić tyle co w normalny weekend.

Krzychu
@Domestos

W innych miastach nie ma grafików,ok.godz.18.00 jest przerwa w działaniu dyspozytorni,kierowcy mogą z rodziną zjeść kolację,a po kolacji, jak który chce to wyjeżdża i koniec kropka,klienci to rozumieją,wiedzą że na taksówkę w takim dniu ,czeka się długo i nikt z tego nie robi problemu

Domestos

Wyższość może nie ale gdyby zrobić 3 zmiany po 8 godzin bądź po 10h na zakladke i co roku zmiana to też inaczej by to wyglądało.Pozdro.

Pozytywka
@Domestos

Proponowałem nie jeden raz ze w swieta i takie newralgiczne dni zrobić grafiki po 6h kierowcom. Na 6h wiekszosc by wyjechała, do tego 2 taryfa za dnia i w nocy żeby zachęcić. Brać zapisy, godziny na zakładkę czyli np od 6-12 rano, od 7-13, 8-14, 9-15.. Każdy wpisuje sie na ile chce, szefostwo PROSI a nie każe i od razu inna spiewka.. Ale to co odwalili w jedne swieta ze na nocce 65 taxi wolnych i od 23-5 każdy zrobił po 2 kursy, ale do domu nie można iść bo nie i tyle! Bo tak powiedziało szefostwo!! To czysta kpina.. To ja sie pytam po co? Żeby przepalac paliwo w celu ogrzania się i tracić tylko? Głęboko gdzieś hajs miało 45-50 wtedy. Chcieli jak ludzie spac w domu a nie w aucie, a 15-20 co by chętnie zostało to mogliby zarobić. Zostałby ktoś napewno, glownie żołnierze i byliby zadowoleni ze mają z czego haracz oddać..

Dzisiaj tj. 5.01.2020 wracalysmy z klubu Onyx w Tarnowskich Górach do Bytomia Stroszka. zamówiliśmy 2 taxi w Rabacie ale przyjechała tylko jedna. Drugą wzięliśmy z pod klubu. Była to korporacja Lider. Za kurs ku naszemu zdziwieniu zapłaciłam 18 zł i do tego mogłam zapłacić kartą bez żadnego stekania. Auto czyste kierowca miły. niestety przykro mi ale czas na zmiany od dzisiaj tylko Lider

Ciacia
@Karolina

Ciacia , jak już piszesz to sie podpisz, pracujący w Lider taxi, a wcześniej okupujący wszystkie korporację w Bytomiu. Patrz tam jako na swoje podboje na Bytomiu, bo widze z Katowickim Liderem macie tyle wspólnego że hoho.. nawet osobną przystawkę macie, żeby kolegom z Katowic kursów nie podkradać. Ale trzymaj sie ciepło na postoju, może jebniesz lokala na taksometrze

@Ciacia

Pan chyba mnie z kimś myli. Byłam waszą klientka. Nazywam się Karolina. Bardzo Pan podejrzliwy jeśli chodzi o konkurencję. Nie podszywam się pod nikogo. Pozdrawiam. Miłego wieczoru życzę mimo wszystko

Zmiany

Dziś jechałem Lider Taxi. Czysto auto nowe, pachnie, no i po kursie paragon. Będzie mi brakować tych klekotów smierdzacych i wiecznie narzakajacych kierowców Rabatu

Ciacia
@Zmiany

Ciacia , jak już piszesz to się podpisz ;), pracujący w Lider taxi, a wcześniej okupujący wszystkie korporację w Bytomiu. Patrz tam jako na swoje podboje na Bytomiu, bo widze z Katowickim Liderem macie tyle wspólnego że hoho.. nawet osobną przystawkę macie, żeby kolegom z Katowic kursów nie podkradać. Ale trzymaj sie ciepło na postoju, może jebniesz lokala na taksometrze.

(Nie)legalny przewoźnik
@Zmiany

Aż tak słabo idzie w tym liderku że takie komentarze wypisujesz?

Ojojoj

Jak zobaczyłem naklejkę z tylu auta Pana od marketingu to parskłem śmiechem (usunięte przez administratora) wyższości tego gościa mnie już nie bawi ale przeraża... musi mieć jakieś nie spełnione ambicje zawodowe ( może do policji go kiedyś nie przyjęli? ) :)))) nadal po krzakach się chowa i patrzy kto pali lub nie ma herbowki ? Dramat...

@Ojojoj

Ciekawe czy Pan Tom... SOB.... zdaję sobie sprawę że nadzór to nad nim zaraz będzie miała policja z wydziału przestępstw gospodarczych oraz służba celno skarbowa.

Uhaha
@Dżolero

Kogo i czym straszysz?!!!?

@Uhaha

Tym jak osoby które jeździły u Tomka były instruowane żeby nie nabijac na licznik i na kasę kursów, że na kasie jest nabitych kilkaset paragonów z ceną umową 1 zł gdzie cena wg licznika nie raz przekraczała 100 zł. Myślisz że nie dojdą do tego? W obecnej nagonce dojdą chociażby dlatego że spora część tych kursów była placona kartą płatniczą a to nigdzie nie ginie. Często kwota zapłaty pokrywa się z ceną z taksometru ktora też się drukuje nawet na cenie umownej razem z przejechany kilometrami

Prokura zastępcza.
@Dżolero

Kwoty z terminala nie muszą zgadzać się z kwotami na kasie. Czemu? Mądry jesteś, sobie dopowiedz. "kto sieje wiatr, zbierał będzie burzę". Dużo tego wiatru tutaj, pewnie burza Was nie ominie, bo jak się czyta to co piszecie, to na bank napytacie sobie biedy sami. I pewnie nie wiecie jak to jest, gdy ten co mówi że ktoś coś ma na sumieniu, sam ma i potem musi się wytłumaczyć a czasem kończy z wyrokiem. Prokuratura i Sądy znają takie przypadki - zapewniam. Ogólnie gdy jako klient obserwuję, jakie (usunięte przez administratora) sami tworzycie firmie która pewnie nie jednemu ratowała życie, to żal mi Was. Całe szczęście, jest wielu kierowców z którymi chce się podróżować w tej korporacji. Jeżdżą z Wami urzędnicy skarbowi, jeżdżą urzędnicy miejscy i prawnicy i nie tylko. Nie chwalą się kim są, chyba że jedzie z Wami Prezydent, którego większość zna. Mają swoje zdanie w tej sprawie i oceniają zarówno to, co widzą jak i to, co piszecie bo poza stanowiskami, są też ludźmi. Dziwnie mało kto, potrafi sygnować swoim imieniem i nazwiskiem to, co próbuje wywodzić jako tezę pewną, będącą podstawą do podjęcia działań proceduralnych, ale to znamy z praktyki.

Mentor
@Ojojoj

Połowa zła na tym świecie wynika stąd , że ktoś chce się czuć ważnym .

Taksówkarz

Żądnych konkretów. Miałem rozmowę z kobietą, która nawet nie raczyła się przedstawić od razu dopiero po jakimś czasie tylko z imienia. Chcieli żebym użyczył im swoje auto dadzą mi ich sprzęt taksometr i kasę fiskalną i mogę śmigać. Oczywiście mam nie nabijać za dużo na kase. Nie są mi w stanie zagwarantować jaki zrobię obrót a wymagają ponad 1100 składki. Na moje pytanie ile zarobię pada odpowiedz ze jak pojeżdżę to zarobię. Ale żadna konkretna kwota. Przecież jak mogę wsiąść taką robotę jak tego nie wiem. Na dodatek miałbym sobie zapłacić sam za badanie u lekarza medycyny pracy , psycho testy i montaż taksometru itp. Mam iść do pracy a tu 1000 zl kosztów na start a jeszcze nie wiem czy wogole cos zarobie. Poziom rozmowy na poziomie gimnazjum

Kiedy mogę zaczynać i czy mam dobre auto

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. na pozycję Pomoc Domowa? Pojawiło się 30 grudnia na Nuzle.pl. Będziecie na nie aplikować?

Uhaha

Podaj link

Mentor

Połowa zła na tym świecie wynika stąd , że ktoś chce się czuć ważnym .

Uciaprany

A mnie się to (usunięte przez administratora) podobo????bo jak my wrocomy z roboty w łachach to nos do knajpy na piwo nie chcą wpuscic to my se dzwonimy po rabatka i ten nos wiezie na tank szela po browarka i hod doga i w ciepłym se siedzimy i pod klatką za dycha zawiezie nos 3 to taniej jak bana a jak se z moją w niedziela jademy na pizza to se po tele taxi dzwonimy bo mają czyste auta. A roz to my nawet jeszcze zarobili bo jak se moją galoty pomarasila na Oktoberfest to jak my wysiadali to my modemu podzieli że małemu zgłosimy i będziemy chcieli odszkodowanie i łon nom pedziol że za kurs nie musimy płacić a jo mu pedziol że dorzucić 50dych na pranie i nie złoża skargi i (usunięte przez administratora) się bol ale zapłacił nom???? ten ich szef to mo łeb jak łon umie znaleźć takich frajerów????

Świadek

Uwielbiam oglądać ten film a wiem z pewnego źródła że masz ich więcej z innymi taksówkarzami

Informator anonimowy
@Świadek

Mam nie tylko filmiki ale również rozmowy w których mówią jak to jeżdżą po narkotykach jak mówią że mają stały dostęp i że np muszą wiedzieć kiedy wyjechać żeby na testy nie trafić... Jak również twierdzili twardo że Góra o wszystkim wie i pozwala im jeździć po 15h

Anonimo
@Informator anonimowy

Chce link

Dżolero

Wrzuć ten filmik z ogrodnikiem to im urządzisz święta

@Dżolero

Jak tam nasz bohater youtuba. Czy już się tłumaczy? (usunięte przez administratora)

Dżolero

Pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora) którzy pracują dziś i całe święta po 12 h. Ja mam już od wczoraj wolne bo tam gdzie teraz pracuje mój Pracodawca dał nam wolne bo dla niego ważniejsza jest rodzina i swieta

@Dżolero

Równiez pozdrawiam i wlaśnie widze jaki piekny ruch mają chlopcy. Zdrowych wesolych :)

@Domestos

A jeszcze bym zapomniał. Dostałem 1000 zł premii na święta za to że sumiennie pracowałem przez cały rok. Nie wiem czy to dużo. Sami oceńcie ile musicie jeździć na to

Byly

Niestety tzw szefostwo Kati mały itd zapomnieli że taxi rabat to nie tylko oni ale na cały ich dobrobyt my zwykli taksi drajwerzy zarabiarmy w pocie czoła za przysłowiiołową miską ryżu. Poniosą za to srogie konsekwencjime .jak można rozliczyć kasy fiskalne o przebiegu np 500000 pustych tzw płatnych 100000 płatnych jest to tzw przekręt .a inaczej nazywając przestwęstwo skarbowe niestety w tym procederze uczestniczyło wielu taxi drajwerzów nieświadomi o współudział wmawianie wam że ceny umowne są jedyne słuszne i właściwe a kasa fiskalna jest świętością dla urzędu skarbowego .

Taxi

Najbardziej zakłamana osoba to siostra nr.29 drugiej tak fałszywej osoby nie poznałem

Rozum

Chciałbym rozpocząć dyskusję na temat opłacalności pracy w taxi rabat , przeczytałem całość i niestety poziom intelektualny jest zerowy . Pierwsze co chciałbym przekazać to informację o uberze. Strajki w calej polsce mialy na celu przeciwdzialanie zanizonym stawkom za km . Nie wiem , czy sprawdzaliscie ,ale uber ma znacznie większe stawki niz firma w ktorej pracujecie . Ta informacja już wskazuje by jednak zrezygnować z pracy w rabacie . Ponadto przeglądając ofertę uberobodobnym sytuacja się powtarza, proszę abyście zglebili temat premiowania za ilość zleceń. Teraz przejdźmy do liczb : Średnio w miesiącu pracując 200 godzin wyrabiamy 400 zleceń. Koszty miesięczne: Składka:530zł ZUS od stycznia : 600-1500 zł Paliwo : 1200 zł Eksploatacja /naprawy - 150 zł/mc Oc : ok 100zł/mc Rata za samochód: 300 zł/mc(dolna półka) Proste wyliczenie : Koszty z dużym zus'em : 3780zł 3780zł podzielimy przez 400 zleceń = 9,45 zł Wniosek : Koszt jaki ponosimy za jedno zlecenie to 9,45 zł , przypomnę że większość zlecenie opiewa na kwotę 9zł , oczywiście sugeruje tu pracownika bez układów i ustawek. Proszę o merytoryczną dyskusję.

Basia50

Jestem chyba jedyna osoba w tej firmie,która nie narzeka na nic. Czytam i czytam te wszystkie wpisy i kłótnie pomiedzy kierowcami ale nie skomentuję żadnego z nich obraźliwe bo nie chce się wtrącać. Pracuje swoje 8godzin 5 czy 6 dni w tygodniu i jestem zadowolona. Wiadomo są lepsze i gorsze miesiące,ale potrafię wyjść na swoim żeby się opłacić utrzymać dzieci i zeby starczyło mi na tzw. waciki. Też zauważyłam, że kilka nr ma dużo fajnych kursow. Niech mają i niech się cieszą. Ja mam na tyle,że mi starcza. Nie potrzebuje grubych milionów w tym kraju i tak się zarobić tego nie da. Ewentualnie przez nieuczciwośc. Ja się nie pcham na żadne układy i nie będę. Jestem miła i uprzejma dla do wszystkich ale nie znize sie do takiego poziomu zeby na sile się komuś podchlebiac. Mi pracuje się dobrze. Nie mam póki co żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam wszystkich kierowców i życzę spokojnej pracy.

@Basia50

Pozdrawiam Cię Basiu. Gdyby wszyscy kierowcy byli tacy jak Ty,to ta firma wyglądała by inaczej. Niestety ma reputację jaką ma. O kierowcach którzy mają ustawiane kursy każdy dobrze wie.

@Tomek

@Tomek.Ale kto ta reputację psuje? (My sami). Apropo ustawianych kursów. Przeżywałam ta nieuczciwą grę przez rok pracując dla Tele Taxi. Tam było mało samochodów więc czarno na białym było widać wszystko. W Rabacie tego aż tak nie widać. Na tylu kierowców ilu tu jeździ jest to prawie niezauważalne. Chyba,że komuś się nudzi i cały czas podgląda każdego na przystawce. Co dla mnie jest glupie.Ale co kto lubi. Niech sie kazdy zajmie swoim zyciem swoja pracaa nie sledzi innych. Po co sie tym stresowac. I tak sie nic nie zmieni. Przynajmniej my kierowcy niczego nie zmienimy. Zmiany należą do zarządu.

Jaka firma,tacy kierowcy. Patologia wozi patologię,nigdy nie korzystałem i nie skorzystam z tej firmy i podobnych. Życie Mi jeszcze miłe,starczy że poczytałem opinie tutaj napisane. Gdy potrzebuje taxi to Mam zaufanego kierowcę,wiem trochę drożej zapłacę ale mam pewność dojechania na miejsce. Czego i Wam życzę. A do was kierowcy kiedyś wam się skończy ćpanie i wożenie ludzi.

Basia50

Wypisujecie tutaj same negatywy. A może ma ktoś pozytywne strony tej pracy. Ja wybrałam ten zawód bo uwielbiam jeździć mieć kontakt z ludźmi. Podoba mi się ta praca dlatego się jej podjęłam. Pomyslcie też o kolegach kolezankach. Może zamiast wieszać na każdego przysłowiowe psy lepiej się spotkać i porozmawiać na spokojnie przy kawie albo nawet przy piwie. Takie to proste. Każdy problem da się rozwiązać.

I zas 45 odjebala byla se na rejonie 15 jako pierwsza i se myk na 18 rejon i tu nagle impreza pyrzowice przypadek hmmmm i dlaczego masz imprezy jak masz wgniecenie nad kolem dosc spore

@Marcin

Moze tez odpowiedz sobie na pytanie dlaczego robiacy lotniska 60 ma imprezy skoro ma wgniecony zderzak od kilkunastu miesięcy?widzisz tylko jedna taksowke?zorientuj sie ile ich jest a potem się wypowiadaj

Lucky

Przecież 60 jest nietykalny. To największy sługus i kabel od Paździocha i Mariusza. Co tydzień chodzi mu zdawać relacje kto co i z kim. Kto ma rysy na aucie kto źle mówi na Caryce

@Lucky

Daje do myslenia kolego tylko czemu on sam ich wyzywa i narzeka jak mu zle Ze tu sie juz nie da zarobic?

Lucky

On od zawsze narzeka. Kiedyś Pazdzioch go przyłapał jak przejął kilku klientów i woził ich na lewo. Juz właściwie go wtedy wywalił Mały a 60 go ublagał że będzie dla niego donosił o wszystkim a Mariusz lubi wiedzieć każdą pierdołe

ONI
@Lucky

Przecież to taka podwójna gra. Dlaczego nikt z nim nie rozmawia i nie stają gdzieś razem. Czasem 102 i 85 ale oni też oboje są dobrzy i tez latają? dlaczego ? od paru miesięcy im się przyglądam i widzę co się(usunięte przez administratora) Jak jest jakaś impreza to nagle myk kursem na tą dzielnicą swoją drogą coś dożo mają kursów z postoju z tej bp na bytomskiej. Czyżby kolega 60 daje takie cynki za informacje? Dlaczego trio 59 85 i 102 już nie są kolegami odkąd 59 wszedł na miejsce 102? Skończyły się wspólne whisky... Spokojnie już od stycznia to się skończy jak nie będzie miał kto jeździć... Teraz będzie widać kto ma ustawione kursy żeby się nachapać przed końcem roku róbcie zdjęcia i pokażcie małemu później która ustawiała dyspozytorka i może jak pójdzie do Lidla na kasę to się nauczy uczciwie żyć. Ciekawe czy dyspozytorka 18 została ukarana za ustawianie kursów jej kolega 83 już został zablokowany za ustawiony pamiętny kurs z Szombierek. A co do 45 to wiadomo u kogo jeździ i dlatego nikt nie zareagował. Oby po nowym roku takie osoby już odpadły z naszego grona bo tylko przez takie robi się nie przyjemna atmosfera zaczynając od sióstr co biję po oczach jak walą ustawki tym pięknisie co nie bardzo chce płacić za kurs jak zamawia taksówkę po tych przybłędów dyspozytorek co płaca za kursy żeby tylko kolegę na kasę okraść ( tak okraść bo tego nie można inaczej nazwać jak zwykła kradzież!!!!! ) dzięki takim ludziom ja oni Ci którzy jeszcze wieża w taksówkę ( co już się kończy po mału ) maja dość tego syfu i szukają niestety prace gdzieś indziej .Szkoda że szefostwo razem z Paździochem maja nas gdzieś i się liczy tylko kasa i kasa. Robi się (usunięte przez administratora) i bym radził coś zmienić bo niedługo może wejść na nas rynek większy silniejszy i przystosowany do tego co się nadjedzie już niebawem. Później będzie już za późno. Mamy jeszcze czas naprawi to przed nowym rokiem Bo już kiedyś chodzili z myTaxi i namawiali na przejście do nich teraz może będą chcieli to zrobić to po nowym rokiu bo już większości miast jest. A stawki maja naprawdę bardzo atrakcyjne i kuszące. Marka RABAT zostanie tylko wspomnieniem jak niegdyś słynna VIVA. A na swojej działalności jest 95% normalnych aut te 5% możne zostanie u was.Jeszcze odpadną boby marketingowiec lexusy darki i inne tego typu osoby trudniący się niewolnictwem. Nowy rok daje nadzieje na lepsze jutro. Oby nie wyrosły nowe grzyby co będą płacić za lepsze kursy. Cieszy mnie fakt jeden ze patologia już nie będzie się panoszyć i robić z siebie pana za nasze Ciężko zarobione pieniądze co płacimy na nich. Dziękuję za uwagę i wysłuchanie. Panie i Panowie będzie dobrze nie słuchajcie pierdół co na postojach krążą. Odejdą od nas chwasty co truły nasz rynek i nasza reputacje. Zostaną tylko Ci którzy naprawdę wierzą że rynek taxi da się uratować jeszcze żeby tylko szefostwo tego nie zepsuło i trochę pomyślało trochę o nas co starali się żeby to się jakoś kulało jeszcze ,a będzie naprawdę wszystko dobrze ;) Powodzenia trzymajcie się ciepło i życzę miłej niedzieli i tym co muszą dzisiaj pracować owocnych kursów:)

Kingsajz
@ONI

Kolego, 45 ma wgniotki,obdrapane auto, drzwi kierowcy w kolorze odchodzącym od całego auta i rdze gdzie popadnie. A imprezy ma dalej.. 60 nie mam słów. Dziwne kursy z bp nocą? Lewuchy, albo wbije sie na 28 byle by Pyrzowice dostać. Tu sie nic nie zmieni, było jest i będzie. Jak po nowym roku się zrobi porządek z kierowcami pierwszej łapanki to zaraz wygryzie nas lider itd. podnoszenie cen od 1grudnia? Dziwne że składka do góry nie idzie. Bezsens. Takie zmiany to powinni zrobic juz dawno i nie tylko u nas ale cały bytomski rynek taksówek. Czas szukać normalnej pracy. A do dyspozytorek...szkoda komentować ich zachowania. Wystarczy spojrzeć co się dzieje w weekendy gdzie ludzie dodzwonić się nie potrafią a Bytom czy Piekary zielone, a potem rzucą 20zlecen na giełdę i znowu na bazie kolejne 20min przerwy bo się można przecież zmęczyć odbieraniem telefonów..

Moc
@Kingsajz

Odezwal sie twn co jak dostanie adres jest ciagle na zajetym i robi sie dojazdem ( spada z nieba ) a ty zaiwaniasz 7 kilometrow bo ty nie wbiles kursem. A jak ci uwagę ktos zwróci to obraza, foch, jesteś następną Parową!!!

ONI
@Kingsajz

Kolego na pewno będą pretensje i awantury ze strony klientów a marketingowiec przecież nie ogłosi tego żeby konkurencja nie widziała o tym (i tak już wszystkie korpo wiedzą )lepiej wstawić film z jazdy z auta ( oczywiście trzymając telefon w ręce) i pokazywać ludziom jaka jest pogoda jakby nikt nie patrzył za okno tylko śledził profil taxi rabat. Jedno jest pewne składka wzrośnie nic nie dają za darmo. Musieli dać więcej za kurs żeby my mieli z czego im dawać. Odjedzie większość aut przecież. Tutaj większość ma coś nie tak z autem ale jak się ma układy to wszystko można zrobić. Są tacy co jeżdżą gdzieś bez przystawki i to za nie małe pieniądze. A Ty dziadu użeraj się z patologią żeby panisko mogło jeździć konkretne kursy. Tak jak ta która się podpisuję za zarząd co jechała do warszawy bez koguta i nieoznakowana. Drodzy ustawiacze klienci mówią wszystko to z Kim dlaczego.

Taksowkarz
@ONI

Mały wie o ustawionych kursach dlatego grubcie pozwalają sobie na wszystko i rządzą wszystkimi kursami. Ciekawe czy jest ktoś kto o tym nie wie p. Kasia może czy Ola?

Lecymy_na_biołym

Pany nie dajcie się zbałamucić temu kolesiowi z lidera co to teraz wśród naszych kierowców odprawia rekrutację. Przedstawia się jako Pan Mirosław. Mają podobno wejść na nasz rynek(bytom,piekary,tg i okolice). Chłop każdemu mówi to co chce usłyszeć. Tego samego dnia dzwoniłem ja i ziomek. Mi powiedział składka 650zł a jemu że prowizja 2zł od kursu hahahahaha. Weź zrób 600kursów i przestaje to mieć, przeczy logice że n taryfie im więcej jeździsz tym więcej zarobisz. Druga recz to Pan Mirosław obiecuje że będzie tu lider miał miesięcznie 500zleceń dla kierowcy, chcę to widzieć rak szczerze moim zdaniem ten rynek jest opanowany przez Nas i przez onyx i tutaj zagwarantować 500zleceń na łeb to jakieś marzenia tego gościa nie mające nic wspólnego z realiami. Poza tym jak obi chcą zdobywać bazę klientów jak ich numer tel. który już mają uruchomiony na Bytom po połączeniu mówi " już niedługo będziemy w Bytomiu" A ostatnia rzecz jest taka że ten wyżej wymienionych Pan rekrutujący nowych kierowców to były kierowca onyxu. Gadałem z mordeczką z onyxu co jeździ tam wiele lat już i tam u kariera tego Pana była bardzo krótka, podobno miał kupować 10aut i być potentatem a skończyło się na 2 trupach z olmetu z którymi go po roku wyyyeebali. W poprzedniej swojej pracy był laweciarzem i tam też był z niego niezły Janek. Chciał podkopać rynek swojemu pracodawcy i szukał ludzi którzy pomogą mu kupić 10lawet żeby przejąć klientów swojego szefa, taki smrodek z niego i (usunięte przez administratora) więc radę uważać na te jego obietnice. Panie Mirosławie jak Pan czytasz a na pewno czytasz to chyba Pan nie zaprzeczysz co? To co napisałem to nie żaden hejt i pomówienia tylko fakty z Pana życia. Bytom jest mały. Świat jeat mały

Lecymy_na_biołym
@Lecymy_na_biołym

Aha no i najważniejsze. To że na pewno mówimy o tej osobie potwierdza fakt że Pan Mirosław w ogłoszeniu na olxie podaje numer telefonu , taki sam jak miał jeżdżąc jeszcze w onyxie hahahaha. Ten mój ziomek z onyxu miał go jeszcze w kontaktach

Gucio

Witam bardzo nieładnie się czyta wojnę taksówkarzy kontra pan Małecki. Chodzi mi o wzajemne oskarżanie się ale najważniejsze o wyzywanie się taksówkarzy. Jestem stałym klientem w Rabacie od 2006 roku bodajże. Czytając te wpisy co mam sobie pomyśleć o korporacji? że to jakaś (usunięte przez administratora) co ludzi wykorzystuje!!! a może co to za kierowcy o kurde bać się wsiadać do auta skoro ten karany ten ćpun? Warto zastanowić się jak nas ludzie odbiorą. Na dyspozytorki też spadają kubły pomyj, powiem tak ja im tej pracy nie zazdroszczę wyzwiska od klientów, które zapewne są codziennością, tryb pracy błyskotliwość szybkość - sam ponad 2 lata temu chciałem się przyjąć do pracy jako dyspozytor - jeden dzień po próbowałem stwierdziłem nie dam rady tu telefon tu wpisywanie tu to - to nie na mnie. Naprawdę te kobiety mają młyn i sajgon nie często ukłon w ich stronę.Ich praca nie należy do łatwych. Nie wiem ile tam pracuje dyspozytorek łącznie z panem dyspozytorem jednak będąc stałym klientem muszę być obiektywny. W miesiącach od lipiec prowadzę wspólnie z mym przyjacielem sklep zielarski w Halembie i nie mal kilka razy muszę jechać do pracy czy z pracy wysokim samochodem z racji stanu zdrowia na dodatek z średnim pieskiem guciem. Jako stały klient co zauważyłem iż faktycznie kilka kursów musiało być ustawianych i tu rację przyznam osobą o tym mówiącym. Trzykrotnie zdarzyła się sytuacja iż pan dyspozytor przyjął zlecenie kurs Halemba Piekary Śląskie gdzie powiedział taksówka będzie do 30 minut. Co się okazało po 30 minutach przyszedł dopiero sms jaka taksówka jedzie. Trzykrotnie czekałem na Halembie po ponad godzinę.- w jednym z tych przypadków wiem, że taksówki były jednak pan mi jej nie podstawił a taksówka co wozi pieski i jest wysoka stała na postoju 40 minut a mnie powiedziano, że nie ma wolnych aut. To akurat wyszło w rozmowie z jednym z taksówkarzy jak później jechałem a zapytał co to taki młyn był, że nikogo nie było. Pan z taksówki odpowiada nieprawda stałem w tym dniu i o tej godzinie 40 minut na postoju. Ja wiem, że działa to w dwie strony, ktoś dostaje lepsze kursy inni znowu umawiają się z klientami na telefon. Takie sytuacje są nieuniknione dopóki pan Małecki nie zmieni polityki firmy. Panie Małecki moim zdaniem całej takiej chorej sytuacji by nie było jak by pan miał kursy na życzenie tak jak kiedyś było w 919. i Pani dyspozytor wołała by 112 na życzenie Piekary Maczka , nie ma dostępnego 50 na życzenie itd itd, wtedy było by wiadomo, że o tą osobę prosi klient było by to wywołane na radiu i każdy y wiedział jak sprawy stoją. Taksówkarze nie musieli by jeździć na telefony, wszystko było by jasne i przejżyste. Panie Małecki ma pan fajnych ludzi w pracy naprawdę, warto ich po szanować, pan też musi z czegoś żyć firma musi zarabiać więc narzekania kierowców iż muszą opłaty robić też są nie na miejscu bo nic w Polsce za darmo nie ma. Ja zawsze uważam iż jak coś odpowiada to pracuję jak nie to nie każdy z nas ma swój wybór. Druga sprawa do pana Małeckiego proszę zrewidować zasady przewożenia piesków. Obecnie ma pan iż małe psy musi zabierać każdy a średnie i duże ten kto chce i tu jest samobója strzał w kolano. Proszę wprowadzić jako obowiązek jak pan ma małe ale dać wybór czy ktoś weźmie średnie czy duży czy średnie i duże, wielu taksówkarzy chętnie by wzięło kurs z średnim pieskiem ale niestety ie zgłosili tego bo musieli by wozić duże a się boją. Kilka taksówkarzy pokazywało zdjęcia jak mieli zabrudzoną taksówkę przez duże psy, u jednego pana wręcz klient oskubał z włosów psa chyba jak owcę bo pól taksówki włosów co widziałem osobiście na zdjęciu. Dlatego bardzo dużo osób nie deklaruje wożenia piesków średnich bo mu się wepcha duże. Proszę to przemyśleć. Zdarzają się często sytuacje, że dyspozytorka faktycznie nie ma dużego samochodu co bierze pieski- też takie sytuacje były i to nie jednokrotnie. Nie wspominam już o tych dziwnych trafach przyjęcia kursów a opóźnionych sms przez pana dyspozytora bo to inna para kaloszy. Reasumując moim zdaniem panie Małecki wprowadzenie drobnych zmian kosmetycznych w pana firmie poprawiło by dostępność do usług z pieskiem, a dwa możliwość wyboru taxi na życzenie ukruciło by procedery nieuczciwości, a wręcz pomogło by zweryfikować taksówkarzy nielubianych, którzy są nieuprzejmi gdyż na takich też trafiałem. Życie by zweryfikowało dobrych pracowników bo ludzie by chętnie jeździli z tymi co są mili uprzejmi, a zgrzędziuchy marudy mieli by takie kursy takich klientów jak oni sami Pozdrawiam pana panie Małecki, pozdrawiam te miłe dyspozytorki, które czasem nawet pytają jak tam czuje się gucio, pozdrawiam tych fajnych taksówkarzy z którymi mile się jeździ.. Marek

Bmw
@Gucio

Chopie co ty wiesz o zawodzie Taksówkarz. Nic!!! Moje auto mój wybór, a i tez można zrobic rotacje w śród klientów którzy śmierdzą, są brudni, wulgarni, płacą 8 zl i myślą ze są panami i wolno im wszystko. Chcesz sie wypowiadać, ok, ale poznaj temat od deski do deski.

smok
@Gucio

co za bzdety napisane, czytać się tego nie da, chłopie chyba nudzisz się w swojej robocie że takie głupoty wypisujesz

gucio
@Bmw

więcej wiem o zawodzie taksówkarz niż pan - kursując niemal dziennie od 2006 roku. To państwa zachowanie jest wstydliwe, wyzywając się jeden drugiego oraz brudy firmowe i bolączki. Zapominacie się, że czytają to klienci. Przez takie zachowania wyzywania straci firma klientów ale i i pojedyńcze osoby jak pan. Za co wtedy pan składki zapłaci i zus itd To proponuję zobaczyć wasze zachowania jak was ludzie odbierają a nie krytykować jak się normalny wpis zrobi. Ja nie kursuje za 8 zł i nie śmierdzę, W tygodniu na kursy zostawiam kilka set złotych w tej firmie. Pan nie musi brać kursów ze mną jak pan nie chce może to pan zablokować na dyspozytorni. Reasumując jak by klient miał do wyboru z kim jedzie to pana by nie wybrał nawet na kurs za 8zł. Marek

TaxiNeks

Panie i Panowie zapraszamy do Neksa. Ale tylko z normalnymi autami i ludzi ogarniętych. Rozwijamy się i idziemy do przodu z miesiąca na miesiąc. U nas każdy kierowca, który robi swoją robotę i ma sprawne zadbane auto a nie trupa jest szanowany i każdego traktujemy na równi z innymi. Każdy dostaje dalekie kursy, nie ma ustawek bo ktoś jest pociotkiem szefostwa. Zapraszamy do Nas. Pierwsze 20 osób- przez pierwsze 3 miesiące składka za symboliczne 99groszy:)Wiecie gdzie Nas szukać. Z pozdrowieniami NEKS TAXI

KierowcaZaWoDoWy
@TaxiNeks

A własnie że taki ...... W neksie też kursy są ustalane. Chyba że tylko dyspozytornia o tym wie. Jeździłem i mam wielu znajomych którzy gadali ze mną że tego i tego dnia o godzinie tej i tej będą jechać z punktu a do puntu b. Pare razy sie zdażyło że byłem pierwszy na rejonie i akurat czasówka z tego miejsca.....taki ......dostałem. po kliknięciu w adres mijało około 2 minut, gdzie ja dostawałem inne zlecenie a terminówka poszła do kogoś innego

007 k.k.

129 ty to masz tupet, Mikołaj na świętą protez nie przynosi wiec sie zastanow bo inni mogą ciebie skontrolować

Sik

Z Wami wszystkimi jest na prawdę coś nie tak, szerzycie nienawiść na każdym kroku. Zero toterancji, wszelką krytyka. Jeden na drugiego, ciekawe jakie macie z tego profity, chyba żadnych.. Tylko własne zadowolenie, nic poza tym. Człowiek do człowieka wilkiem. Proponuję każdemu spojrzeć na siebie i wyciągnąć wnioski że swojego życia, a nie wchodzić w cudze z butami. Jesteście chorzy na prawde. Szacunek dla tych, którzy zostali jeszcze normalni. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. - Bytom

• Jak się pracuje w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Kandydaci do pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.
1.3/5 Na podstawie 137 ocen.
  • Wrocławska 94 lok. 08
    41-902 Bytom

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.