Dom Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej

3 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło czytając pozytywne komentarze, które motywują do dalszego działania.  Jako organizacja otwarta na opinie naszych pracowników staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Mamy nadzieję, że wszelkie kwestie wymagające wyjaśnienia będą zgłaszane bezpośrednio kierownictwu placówki.


Prosimy zwrócić uwagę na formę Państwa wypowiedzi. Zgodnie z polskim prawem, które gwarantuje ochronę dobrego imienia, niedopuszczalne jest obrażanie kogokolwiek, naruszanie godności osobistej oraz rozpowszechnianie kłamstw. Informujemy również, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Wszelkie pytania dotyczące działalności Domu Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji Gliwickiej prosimy kierować na adres biuro@dom-rodzina.pl. Kandydatów do pracy, osoby zainteresowane współpracą, wolontariatem czy uzyskaniem pomocy zachęcamy,  także do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 277-50-20. Pracownik sekretariatu udzieli rzetelnych informacji lub skieruje Państwa do odpowiedniego działu.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje na temat naszych działań.


Mamy nadzieję, że profil zachęci potencjalnych pracowników do współpracy z naszą placówką oraz w jasny sposób przedstawi formę i cele działania organizacji pożytku publicznego.
Z poważaniem,

Kierownik Domu Dziennego Pobytu „Rodzina”

Caritas Diecezji Gliwickiej

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny