Dom Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej

Dom Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej

Opinie o Dom Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Ciekawe co ciocia powie - kolejna ciocia odchodzi pewnie dlatego ze atmosfera jest super ha ha. Nagle pojawiły się 2 opinie "pozytywne " bo za dużo było napisanej prawdy, a jak wiadomo prawda w oczy kole i nie podoba się to kierownictwu i kierowniczce. Ciekawe ile znowu zostanie usunięte przez administratora. Jeden wpis został całkowicie usunięty - to po co jest to strona ???

Opinia

Ciekawe co ciocia na to powie - kolejna ciocia odchodzi ze żłobka - pewnie dlatego ze atmosfera jest super ha ha. Ja również nie spotkałam cioci i pracownika którzy maja dobra opinie tej instytucji. Dziwne jest ze po wpisach osób które maja inne zdanie niż kierownictwo i kierowniczka - nagle pojawiły się 2 wpisy " pozytywne " śmiechu warte żenada. Ciekawe ile znowu zostanie usunięte przez administratora.

Ciocia
 Opinia

Uważam, że tylko źli ludzie mogą wypisywać takie negatywy. Pracuję tu od 10 m-cy, rozpoczynałam od stażu z PUP, to dzięki pracodawcy ukończyłam kurs na opiekunkę dziecięca i nabyłam kwalifikacji. Wolontariat? - owszem, brałam udział w świetnym festynie w zeszłym roku, na który zaprosiłam tesz swoją rodzinę. Nie była to ujma, a raczej super zabawa. Akcje zbiorki produktów - fajnie spotkać się z dyrekcją w innych okolicznościach, a zaraz pomagać potrzebującym. Jako pracownik mam wypłatę, która mi się zgadza, obiady, które dostajemy za free, spotkania integracyjne (wigilia, wyjazd z bryczką), świetne koleżanki. Najgorsze w pracy? - nowe osoby, którym wszystko palcem trzeba pokazać, bo nie chce im się nic robić a ptoem takie bzdury piszą.

Tak4Nie3
Pati
Nazwa działu: Marketing
@Ciocia 15.04.2019 20:39

Kierowniczka znowu nadaje hahaha ,takie bajki to po 19 dzieciom na dobranockę , czy niby dobrym ludziom wypada kłamać? to grzech w kościelnej instytucji . (usunięte przez administratora) Nie ma 1 pracownika który był by zadowolony ze współpracy z tą instytucją ,wszyscy co uciekli (usunięte przez administratora)wygrali los na loterii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak2Nie2
 Opinia

Potwierdzam atmosfera beznadziejna. Gdyby było super to dlaczego jest taka duża rotacja personelu - nawet odeszła rehabilitantka. Potwierdzam jeżeli pracownik jest donosicielem / kierownictwu + kierowniczce żłobków /to ma jak paczek w maśle.Jedzenie pozostawia dużo do życzenia.Paski z wypłaty dostajemy raz w roku / razem z PIT /Kontrola Sanepidu + Państwowej Inspekcji Pracy powinna odbyć się bez uprzedzenia.Wszystkie wrażliwe tematy były i sa zamiatane pod dywan - niewygodne opinie natychmiast są usuwane przez administratora.Opiekunki są zastraszane przez kierowniczkę / nie mogą miedzy sobą się kontaktować, nawet dzwonić do siebie, utrzymywać kontaktu z osobami które już nie pracują - to jest chora sytuacja - straszy zwolnieniem.Potwierdzam należy żłobki omijać szerokim lukiem. Ciekawa jestem ile z tego wpisu zostanie usunięte. (usunięte przez administratora) to po co jest założona ta strona ?

Tak2Nie

Wieloletni pracownik
 Opinia

Nie zgodzę się z wcześniejszymi opiniami. Łatwo wystawić negatywny komentarz po miesiącu pracy nie angażując się w jednostkę. Jestem wieloletnim pracownikiem DDP "Rodzina", po blisko 2 letniej nieobecności wróciłam do pracy z uśmiechem na ustach. Praca w żłobku nie jest dla każdego, jeśli nie ma się w sobie chęci do pracy, zaangażowania, oraz empatii to lepiej faktycznie omijać te miejsca szerokim łukiem. Wynagrodzenia wcale nie są złe. Praca pod szyldem Caritas sama w sobie wiąże się z wolontariatem- w końcu to organizacja pożytku publicznego! Jeśli chodzi o atmosferę - to tworzą ją ludzie - czyli także Wy jako byli pracownicy. Pozdrawiam

Tak5Nie3

PATI
Nazwa działu: Marketing
@Wieloletni pracownik 10.04.2019 08:58

Ha ha ha witamy panią kierowniczkę ,pełna propaganda PRL

TakNie1

Opinia

Od dłuższego czasu sledze opinie o DDP " Rodzina " Caritas Diecezji Gliwice - wygląda na to, ze każda opinia która się nie podoba kierownictwu i głownie pani kierownik żłobków jest zaraz usuwana przez administratora. Widać prawda w oczy kole. Lepiej udawać ze wszystko działa na 100 % ze wszystko jest ok - a tak nie jest - atmosfera jest beznadziejna -żłobki omijać szerokim łukiem - 3 x dno

Tak2Nie1

Opinia

Nie polecam (usunięte przez administratora) Jedzenie pozostawia wiele do życzenia.Bardzo dużo pracowników + opiekunek odchodzi z pracy.Jest bardzo duża rotacja personelu.(usunięte przez administratora)

Tak3Nie1

Cyla
 Opinia

Pracowałam tam.. Najpierw umowa zlecenie - nigdy wypłata mi się nie zgadzała (nawet ilość przepracowanych godzin). Potem umowa o pracę - tu też zawsze było coś nie tak. Za nadgodziny nie płacili. Kazali wybierać godziny, jak człowiek chciał wybrać to okazywało się, że nie może, bo przecież nie było nadgodzin. Paski z wypłaty dawali raz na pół roku. Nie szanują pracowników, czasem wymagają rzeczy wykraczających poza zakres obowiązków. Przerzucają człowieka z ośrodka na ośrodek. Pani kierownik jest arogancka zarówno dla pracowników jak i rodziców dzieciaków ze żłobków. DNO, DNO, DNO!

Tak3Nie1

Opinia

Totalna porażka, normalny (usunięte przez administratora), firma nie szanująca pracowników, jedna klika, kompletne dno. Zdecydowanie nie polecam.

Tak2Nie1

Zabrze
 Opinia

Totalna porażka, firma nie szanująca pracowników. Idziesz na rozmowę o pracę, dostajesz pracę, po czym dowiadujesz się że pracujesz za darmo. DNO

Tak6Nie1

Ciekawa O.
 Opinia

Ostatnio widziałam ogłoszenie do pracy w tym Caritasie. Czy ktoś może coś więcej o Pracodawcy powiedzieć? Jaka płaca, warunki, atmosfera? Warto tam wysyłać CV?

Były naiwniak
@Ciekawa O. 28.03.2018 17:31

Zależy czy ogłoszenie dotyczyło kuchni czy żłobka? Tak czy siak atmosfera słaba. Dyrektor ma mało do powiedzenia. Firma "rodzinna". Pieniądze małe, a pracować trzeba. Oczekują również wolontariatu, na co mało kto się pisze.

Tak1Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Dom Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie