3 Dodaj opinię
3 14 96 5 1

Opinie o Dom Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy często w firmie Dom Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Dobra Rada Nowy wpis

Wpis 95 z dnia 14.01.2020 usunięty O sprawie salmoneli było, jest i będzie głośno.

Tak17Nie
Edi-27 Nowy wpis

Polecam kawałek do przesłuchania Prince karma - later bitches Jazdeczka dziewczyny !!!

Edi-27 Nowy wpis

ELO, ja chętny na piwko !!!!!

TakNie

Mój wpis również został usunięty. Opisałam jak wyglądało moje zwolnienie, jak zostałam potraktowana - ŻENADA Jak widzę wygrałam los na loterii - ominęła mnie SALMONELA ???? Pozdrawiam

Tak88Nie1
Aaa
@Były pracownik

Proszę tak nie pisać, Salmonellą można zarazić się wszędzie. Kupując masło, mleko itd nigdy nie możemy być pewni, że produkty są bezpieczne. To nie wina praxodawcy.

Tak4Nie111
@Aaa

Ja już swoje przerobiałam. Życzę powodzenia. Pozdrawiam

Tak81Nie
@Były pracownik

Proszę opisać jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze.... Nie zdążyłam przeczytać ale myślę, że u mnie było podobnie ????

Tak104Nie
@Prawda

Można powiedzieć, było tak dobrze, że poprosiłam o dyscyplinarne zwolnienie - odmówiono mi - złożyłam podanie o zwolnienie natychmiastowe - odmówiono mi / oczywiście na piśmie / pracodawca nie uznał za zasadne zastosowanie wobec mnie takiego rozwiązania stosunku pracy. Złożyłam wypowiedzenie w trybie ustawowym / 3 miesiące /. Jak się okazało nie musiałam pracować do końca wypowiedzenia / oczywiście wynagrodzenie otrzymałam /. Pracodawca zaproponował mi rozwiązanie umowy za porozumieniem stron - odmówiłam CYRK na kółkach, po prostu ŻENADA. Tak są traktowani pracownicy i opiekunki, nic dodać nic ująć. Pozdrawiam

Tak87Nie
@Były pracownik

Myszko nie ma czegoś takiego jak " natychmiastowe zwolnienie", zwolnienie dyscyplinarne do tego też trzeba mieć podstawy (reguluje to kodeks pracy). Swoją drogą- ładnie oczerniać pracodawcę... a jakby tak Ciebie ocenić ? Założyć portal wpisać Ciebie z imienia i nazwiska i komentować Twoją postawę jako wzorowego pracownika. Komentującymi będą dawne zakłady pracy... oczywiście ANONIMOWO tak jak Ty to robisz. Gwarantuję Ci, że nie jesteś takim ideałem za jakiego się przedstawiasz. Proszę ogarnij się

Tak5Nie65
@Obiektywna

No właśnie proszę się ogarnąć. Tak się składa, że znam kodeks pracy. Przede wszystkim nie jestem dla Pani Myszką. Pozdrawiam

Tak65Nie
Postronna
@Obiektywna

Skoro uważa się Pani za osobę obiektywną, to może należy zająć się SALMONELĄ,w żłobkach, szkole.

Tak57Nie
@Postronna

Hej, postronna. Umówimy się na piwo ? Może razem coś wymyślimy i uzgodnimy wspólną drogę : ) Fajnie się tak spotkać,zrelaksować i wymienić uśmiech :*

TakNie51
@Były pracownik

Zluzuj szelki. Jesteś już dawno pełnoletnia i może też wybierzesz się z nami na piwko ?

TakNie51
Szczęśliwa

Ciężko się czyta te opinie .... w każdym maleńkiej opini jest ziarenko prawdy , pamiętam ja Ddp Rodzina zaczynało to był piękny czas wtedy działaliśmy dla Ludzi z biegiem lat wszystko się zmieniło, za czasów Klubu Malucha inaczej się traktowało pracowników ....może dla tego że przepisy były inne i wymagania (usunięte przez administratora) Pozdrwiam Dziewczyny które są od początku chodź niewiele ich zostalo :)

Tak114Nie
@Szczęśliwa

Zgadzam się. Jak zaczynałam pracować było fajnie, byłam zadowolona. Po kilku latach to się zmieniło. Zwolniłam się i teraz jest ok. Ale wierzę że są osoby którym praca w takich warunkach się podoba.

Tak112Nie
Magia
@Szczęśliwa

Tak, za czasów klubu maluchach faktycznie byliśmy "Rodziną". Robiło się wszystko ( opieka nad dziećmi, sprzatanie, nawet plewienie ogródka), praca była doceniana, pracowniką się chciało a teraz dużo ludzi bez pasji ale co się dziwić dzięki Pani P.

Tak114Nie1
@Magia

Potwierdzam tak było, dawno te czasy minęły, ale trzeba dodać że jest to zasługa nie tylko (usunięte przez administratora) Kierownictwo to jedna klika.

Tak103Nie
@!!!!!!!

Można usuwać wpisy, i tak to nie uzdrowi opini o DDP " Rodzina " już za późno. Zasługa kierownictwa.

Tak89Nie
@Szczęśliwa

Ma Pani rację, niewiele dziewczyn zostało. Nic dodać nic ująć.

Tak78Nie
Obserwator
@!!!!!!!

A ja tak grzecznie zapytam-śledząc komentarze... Jakim cudem teraz pracuje się gorzej? Skoro Pani powyżej napisała, że kiedyś do obowiązków "opiekunki" należało plewienie ogródka, sprzątanie + opieka nad dziećmi i wiele innych można tu wyczytać. A Pani poniżej (chyba ta zwolniona-rozgoryczona i nie obiektywna) pisze, że "straszne rzeczy się działy, bo schody trzeba było niedawno przetrzeć"... Sorry, ale nie ogarniam co Wam w końcu tam nie pasuje ha ha ha.

Tak2Nie60
;((

Ja to współczuję tym opiekunką wszystkim teraz .... I tyle chciałam napisać....

Tak116Nie
!!!!!!!!!!!!!!!

Jeden wpis usunięty / 77 / kolejny się nie ukazał, nic dodać nic ująć. Pozdrawiam

Tak77Nie
!!!!!!!!!!!!!!!

I znów jedna opinia zniknęła - jak widać to norma. Szkoda że Sanepid nie rozmawia z byłymi pracownikami na temat przygotowywanych posiłków w żłobkach prowadzonych przez DDP " RODZINA " Pozdrawiam

Tak86Nie
Paweł

Moja córka chodziła do żłobka Caritasu już lata temu. Byliśmy z żoną zadowoleni z opieki i bardzo miło wspominamy. Niestety jak czytam wydźwięk ostatnich zdarzeń to jestem przerażony. Nie rozumiem jak można było do czegoś takiego dopuścić.

Tak105Nie
Kochająca opiekunka
@Paweł

Panie Pawle, z całym szacunkiem ale do jedzenia nikt nie zajrzy :( ani kucharze, ani opiekunki, które karmią. Proszę mi wierzyć wkładamy całe serce, mnóstwo czułości i ogromne zaangażowanie w opiekę nad dziećmi. To wina kuchni, proszę nie winić żłobków. Pozdrawiam

Tak2Nie94
Kochająca opiekunka
@Kochająca opiekunka

Dodam jeszcze, że my pracownicy też jemy te posiłki. Więc problem dotyka wszystkich, ale bardzo Pana proszę niech się Pan skupi na dobrych wspomnieniach, bo żłobki są cudowne... Tu zawiodła kuchnia nie my

Tak1Nie97
@Kochająca opiekunka

Brawo !!! Kochająca opiekunka się tłumaczy - ciekawe czy to jest w Pani zakresie obowiązków. Pozdrawiam

Tak104Nie
@Kochająca opiekunka

Jestem byłym pracownikiem i mogę potwierdzić, że opiekunki robią co w ich mocy żeby było dobrze. Kuchnia to kuchnia a żłobek to żłobek.

Tak3Nie73
katrin
Nazwa działu: Marketing

Polecam wydanie Gazety Wyborczej z 17.10 2019 dodatek Katowicki (usunięte przez administratora)

Tak113Nie
Odradzam

Jako opiekun dziecka chodzącego do jednego ze żłobków mogę napisać tyle: 1. Pracownicy panicznie boją się kierowniczki Patrycji 2. Jest za mało pracowników - opiekunki nie są w stanie zapewnić odpowiedniej opieki dzieciom 3. Nie dba się odpowiednio o higienę 4. Posiłki są wątpliwej jakości, w porównaniu z ofertą innych żłobków jadłospis ddp rodzina jest bardzo słaby 5. Dużo się mówi o zajęciach dodatkowych, a w rzeczywistości odbywają się one ok. raz na 3 miesiące, za to oglądanie bajek jest w codziennym programie zajęć 6. Kierownictwo - beton, nie ma sensu nawet podejmować rozmowy

Tak107Nie4

W 100% popieram

Tak110Nie2

@Odradzam

Szanowni Państwo, przypominamy po raz kolejny, że portal Gowork jest serwisem pracy. W Państwa wpisach powinny znajdować się rzetelne opinie i uwagi dotyczące zakładu pracy. Wpisy nie dotyczące tematu lub takie, które są nieodpowiednie lub obraźliwe archiwizuje administrator portalu. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu. Z pełną ofertą żłobków można zapoznać się na naszej stronie internetowej, a aktualności w tym zdjęcia z zajęć śledzić na żłobkowych kontach na portalu Facebook. Z poważaniem.

Tak4Nie105
@Dom Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej

Całe szczęście, że mój wpis jest rzetelną opinią na temat zakładu pracy, nie jest obraźliwy lecz prawdziwy, a jak dla kogoś nieodpowiedni to już nic nie poradzę. Zastraszać „można” swoich pracowników, a nie ludzi postronnych. Jak ktoś z Państwa jest zainteresowany pracą w tej instytucji, sam najlepiej oceni wydźwięk wszystkich opinii. Pozdrawiam serdecznie i zdrówka życzę pracownikom i maluszkom

Tak105Nie1
Bez przesady
@Odradzam

Eeeee....bez przesady. Proszę sprawdź sobie stronę na fb. Jeśli chodzi o zajęcia to program jest bardzo bogaty. Widać na zdjęciach szczególnie na 1 z tych Żłobków.... Nie pamiętam teraz nazwy.

Tak4Nie98
@Bez przesady

No właśnie... polecam sprawdzić na fb - jest nawet harmonogram zajęć dodatkowych. Wstyd publikować takie materiały. Inne żłobki prowadzące np. dogoterapię mają zajęcia z psem co tydzień czy dwa, tutaj co 3 miesiące.

Tak96Nie4
Wstyd to kraść
@Odradzam

Ale niech sobie inne żłobki mają nawet codziennie .....wszędzie jest inaczej ( było, jest i będzie) Nie uważam, że taka publikacja jest wstydem. Wstydem bardziej jest Pani przesadna dociekliwosc i chęć przekazania za wszelką cenę, że coś jest nie tak. Świat jest pełen ludzi pełnych żalu....jakiś żal jest ewidentnie w Pani. Życzę Dużo Pogody Ducha;-))) i uśmiechu na Twarzy.

Tak2Nie94
Pracownice
@Odradzam

1.Jesteśmy obecnymi pracownikami żłobka .Zadna z nas Zapewniam nie boi się Pani Patrycji...wręcz przeciwnie jest dobry kontakt i pozytywną relacja¡¡¡¡ 2.jeśli było by mało opiekunek to pewnie kadra kierownicza by o to zadbała...jest wszystko według przepisów.. każdy z maluszków może liczyć na pomocną dłoń cioc 3.Jeśli chodzi o higienę zapewniam szanownego opiekuna że codziennie wszystko jest dezynfekowane +puszczane są lampy+Pani która zajmuje się czystością... Jesteśmy z tego rozliczane więc nie ma mowy o jakimś zaniechaniu pod względem czystości 4.co do posiłków gwarantujemy że nikt nie chodzi głodny A porcję są duże ???????? 5.W tym punkcie ma szanowna Pani Totalnie źle informacje.. wszystko widać gołym okiem na zdjęciach fb... W większości pracę pracę ręczne sensoryczne plastyczne i ogólnorozwojowe. Nie ma co się rozpisywać.. 6.A tu Panią zaskoczę pewne zmiany wyszly na lepsze bo kierownictwo jest skore do rozmów i negocjacji z nami

Tak4Nie94
@Pracownice

szanowne „pracownice” ciekawe to - pracownicy wchodzą na profil swojego pracodawcy i się za niego tłumaczą... nawet z wielkości posiłków (ps. Ilość to nie to samo co jakość). Sami cudowni ludzie tam pracują, jedna wielka rodzina, tylko pozazdrościć.

Tak95Nie2
Rozśmieszona

Może trzeba kupić własnego psa, będzie 24/7 odbywał zajęcia

Tak10Nie87
@Odradzam

O który zlobek chodzi i dlaczego jako opiekun nadal posyła Pan tam swoje dziecko?

Tak13Nie
Popieram
@Bez przesady

Pewnie chodzi o ten żłobek na Wolności. Znajoma posyła tam dziecko, sama często "lajkuję" posty.

Tak15Nie
@Pytanie

Moje dziecko na szczęście już tam nie chodzi ;)

Tak67Nie
Mogę tu być kimkolwiek

Ktos bardzo się uwziął i wypisuje oszczerstwa. Czuje swoje "pięć minut" i wykorzystuje to na portalu, gdzie wystarczy podpisać się jako KTOKOLWIEK i zwyczajnie oszukiwać. Tylko dlatego, ze nie może z nami pracować. Jeśli chodzi o funkcjonowanie złobków, zapraszam na Facebooka, szczególnie żłobka "Dzieciątka Jezus". Mało które żłobki dysponują tyloma kochajacymi ciociami, pełnymi pasji do tego co robią, wystarczy przejrzeć zdjęcia. Mają dobrą oddziałową, a kierowniczka Patrycja jest niezastąpiona w każdej sytuacji. Można na nią liczyć, znajdzie rozwiązanie w każdej sytuacji. Zastraszane opiekunki? Chyba ktoś postradał zmysły....

Tak3Nie87

Pracodawca

Szanowni Państwo, przypominam, że portal Gowork jest serwisem pracy. W Państwa wpisach powinny znajdować się rzetelne opinie o zakładzie pracy. Przypominamy także, że wpisy nie dotyczące tematu lub takie, które są nieodpowiednie lub obraźliwe archiwizuje administrator portalu, stąd też właśnie niektóre z opinii nie są wyświetlane. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu. Z poważaniem.

Tak8Nie118
Pytajnik
@Dom Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej

Z poważaniem kto?

Tak84Nie

Jak wygląda podstawa w Dom Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej?

Wasill
@Pytanie

Jaka podstawa?

Roześmiana

Dziwny wpis pracodawcy. Wszystkie wpisy mówią o atmosferze w DDP " RODZINA " i żłobkach, jak są traktowani pracownicy i opiekunki. Nic i nikt tego nie zmieni opinia wychodzi i będzie wychodzić poza mury budynku. Nawet nie pomoże zwalnianie pracowników i opiekunek.

Tak123Nie4
Łukasz
@Roześmiana

Czy jesteś obecnym pracownikiem tej firmy? Słyszałem o bardzo dużej rotacji Rodzinie. Czy to prawda? Jak myślisz, co jest powodem tego zjawiska? Będę wdzięczny za informacje.

Tak47Nie
Obecna pracownica
@Łukasz

Panie Łukaszu, myślę że pytanie jest skierowane do nieodpowiedniej osoby. Jedna rozżalona osoba(z pewnością była pracownica nie na daremno) wypisująca tu non stop pod innymi pseudonimami jest raczej kiepskim nośnikiem informacji. Pozdrawiam

Tak1Nie110
Obecna pracownica
@Roześmiana

A nie mówiłam Panie Łukaszu pytania nie do właściwej osoby. Konkretnych odpowiedzi na Pana pytania zwyczajnie brak. To zwyczajny hejt. AAAA tak w woli ścisłości wiemy, że - jedna osoba zwolniona (była tylko na chwilę), a druga która niebawem odchodzi to nikt nie wie dlaczego, ale liczymy że jednak zostanie w naszej mega ekipie . Rotacja - górnolotne określenie jak pracuje 1, 5 roku to w tej samej ekipie, którą mega ściskam i dziękuję że jest :-*

Tak1Nie109
@Obecna pracownica

@ obecna pracownica 01.10.2019 21:15 Czyżby to była nieprawdą, że jest duża rotacja pracowników, że znowu odeszły 2 pracownice ? Daleko mi do hejtu - ale jak widać po niewygodnych wpisach jest zawsze taka reakcja pozdrawiam.

Tak105Nie1
Byłaaa
@Roześmiana

Jest rotacja jak w każdej firmie. DDP" RoDzina" to duża firma i nie każdemu odpowiada rodzaj pracy- żłobki, kochanie, jadłodajnie. ludzie czasem się zatrudniają z myślą, że nic nie będą robić a pieniądze będą. Ważne kto się zwolnił, z jakiej działa i dlatego? Osobiście prace w tej placówce wspominam bardzo dobrze.

Tak3Nie101
Agnieszka

Witam, Pracuję w tej organizacji ponad 5 lat. Jestem zdziwiona,że dorosłe kobiety piszą i zachowują się jak rozkapryszone nastolatki. Prawda jest taka,że tak jesteśmy skonstruowani,że jeśli ktoś od nas czegoś wymaga,egzekwuje to z automatu tej osoby się nie lubi. Skoro drogie koleżanki jesteście tak wzburzone to dlaczego nigdy nie poszłyście do dyrekcji ? Tylko nie piszcie,że nie było możliwości. Puknijcie się w pierś i odpowiedzcie sobie na pytanie " Czy aby napewno nie mam sobie nic do zarzucenia ?" Siedzicie tutaj, wylewacie te swoje niezrealizowane ambicje i krzywdzicie. Krzywdzicie bo mierzycie swoją miarą.

Tak7Nie105
Roześmiana

Łukasz 30.09.2019 17:07 Nic się nie zmieniło, jest w dalszym ciągu dużo rotacja personelu, w tym miesiącu odeszły znowu dwie pracownice. Każdy powód jest dobry, pasuje powiedzenie " chcesz uderzyć psa kija zawsze znajdziesz " Jest to Firma nie szanująca pracowników, nie masz prawa głosu. Proszę przeczytać wpisy, wszystko mówią o Firmie. DDP " Rodzina " należy unikać szerokim łukiem.

Tak106Nie2
Roześmiana

Był wpis - 40Mati - i co oczywiście usunięty, bo się nie podobał, oj zabolało, popieram ta instytucja nie zna znaczenia słowa - RODZINA -

Tak110Nie
Alis

Czytając te wszystkie komentarze zastanawiam się czy choć jedna opinia jest napisana przez rodziców dzieci chodzące do żłobka czy to hejt byłych pracowników.

TakNie108
kati
@Alis

HA HA HA Pati teraz jest rodzicem ta dziewczyna odnajdzie się w każdej roli .pani propaganda kariera w PO-KO murowana

Tak110Nie
????????????

Alis 29.08.2019 22:27 Zastanawiam się dlaczego negatywne opinie są tak krytykowane, oczywiście prawda bardzo boli. Gdyby było tak dobrze to dlaczego jest taka duża rotacja personelu, odchodzą nie tylko opiekunki. Również odeszła rehabilitanka. Może czas zacząć wymienić kierownictwo. Opinia idzie w świat.

Tak100Nie
Aliss
@????????????

Osobiście miałam do czynieenia 1 z Pań kierowniczek, bardzo miłą, sympatyczna. Właśnie dzięki tej Pani zapisałam dziecko. Faktycznie gdzieś od Roku jej nie widuje. Panie opiekunki są cudowne, moja mała co rano biegnie uśmiechnięta do żłobka. Uczy się nowych piosenek, kolorów itd. Poprostu widze jak się dziecko rozwija. Co mnie bardzo cieszy

Tak3Nie79
Józek

Jak w rodzinie , dają u ujmują ;P

TakNie89
!!!!!

Polecam sprawdzić opinie o żłobkach prowadzonych przez DDP "Rodzina" Caritas Zabrze przed zapisaniem malucha - opinie+ fora ten rok i lata poprzednie - bardzo dużo negatywnych

Tak117Nie1
Rozbawiona

Zdenerwowana ko... 04.07.2019 8:29 Gdyby to była nie prawda - nie byłoby takiej reakcji z Pani strony . Przecież niewygodne wpisy są usuwane - prawda o oczy kole. Proszę się nie martwić o moje życie - zapewniam Panią u mnie wszystko w najlepszym porządku - pozdrawiam

Tak112Nie
Ciekawa

I co ciocia która tak bardzo chwaliła pracę i atmosferę w żłobku, krytykowała innych, miała tyle do powiedzenia sama odeszła. ŻENADA, CYRK NA KÓŁKACH.

Tak105Nie2
Zdenerwowana komentarzem
@Ciekawa

Odeszła ze łzami w oczach, z żalem żegnając się. Ale to nie Pani sprawa, że los bywa przewrotny. Radzę zająć się wreszcie własnym życiem, a nie czerpać satysfakcję z wypisywania tu bzdur nie mając pojęcia o sytuacji.

Tak4Nie106
Agnieszka

Jestem wychowawcą na jednym ze żłobkow Domu Dziennego Pobytu "Rodzina". Pracuję już na trzecim z nich. Nie należę do kierownictwa, obecnie pełnię rolę oddziałowej, co pozwala mi poznać każdą z opiekunek z osobna zarówno z charakteru, jak i sposobu pracy. Jestem osobą postronną, obiektywnie staram się wyrażać swoje opinie. Jednak osobiście boli mnie i denerwuje fakt, że w miejscu gdzie potencjalnym przyszłym pracownikom można polecać bądź odradzać pracę u konkretnego pracodawcy, pod przykrywką byle wymyślonego nicku rozpoczęła się niczemu nie służąca przepychanka słowna, dotycząca wypowiedzi, w dużej mierze nie mających nic wspólnego z założeniem tego portalu, a stawiająca w złym świetle nas opiekunki, naszego Pracodawcę, a przy okazji niwecząca nasze starania, poświęcenie i trud podejmowany każdego dnia. Dziś, jutro i za tydzień jesteśmy i będziemy w tym samym miejscu. Nikt nas siłą nie przytrzymuje, naprawdę nie jest nam źle, skoro każdego dnia wracamy, a atmosferę w pracy, tworzymy w dużej mierze my sami. Wspólnie możemy więcej niż osobno, dlatego też nie dajmy się zwariować i ponieść co poniektórym wystawianym tu komentarzom, tak dalece niewiadomego pochodzenia, że nawet wątpliwe by należały do naszego grona. Osobiście, serdecznie zapraszam, wypowiadając się w temacie pracy w żłobku, przyszłe kandydatki na fajne ciocie :). Nie sposób się u nas nudzić, a praca, którą same kreujemy dając siebie dzieciom, bardzo satysfakcjonuje. Negatywne opinie polecam czytać z rezerwą, a opierać się na własnych. Wszelkim- ukrywajacym się pod nickami- a może by się odważnie podpisać? Dla zachęty, robię to pierwsza. Pozdrawiam i polecam.

Tak18Nie107
PATI
@Agnieszka

HA HA HA mega rozdwojenie jażni kierowniczka znowu jest opiekunką .Opowieść z cyklu S/F lepsze od gwiezdnych wojen może ktoś zrobi film Oscar murowany .

Tak111Nie1

(usunięte przez administratora) kto miał przeczytać to już to zrobił. Opinia i tak wychodzi po za mury budynku i nie tylko. (usunięte przez administratora)

Tak92Nie
Ciocia

Nareszcie zadowolona 16.05.2019 18:39 - 18:50 Wiemy jak wyglądają zebrania z kierownictwem - odbywają się na korytarzu - i co ????? wtedy nikt nie wylewa swoich zali, natomiast po zebraniu na salach aż huczy, i wtedy dopiero się zaczyna wylewanie zali, pretensji - nikomu nie podoba się np. ze musimy myc schody na klatce schodowej / w okresie jesienno zimowym /, brać udział w akcjach charytatywnych /w okresach świątecznych - stanie po Biedronkach /, proszenie sie o wszystko np. o chusteczki mokre i suche, zakup nowych zabawek / co na to kierowniczka ?/ żłobki powinny się wymieniać zabawkami / itd.itd.itd. Oficjalnie mało kto powie co o tym wszystkim myśli i co tak naprawdę sie dzieje. Wielka szkoda ze nie umiemy się wszystkie dogadać- tylko poza plecami obgadywać i snuć intrygi.

Tak86Nie1

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło czytając pozytywne komentarze, które motywują do dalszego działania.  Jako organizacja otwarta na opinie naszych pracowników staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Mamy nadzieję, że wszelkie kwestie wymagające wyjaśnienia będą zgłaszane bezpośrednio kierownictwu placówki.

Prosimy zwrócić uwagę na formę Państwa wypowiedzi. Zgodnie z polskim prawem, które gwarantuje ochronę dobrego imienia, niedopuszczalne jest obrażanie kogokolwiek, naruszanie godności osobistej oraz rozpowszechnianie kłamstw. Informujemy również, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Wszelkie pytania dotyczące działalności Domu Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji Gliwickiej prosimy kierować na adres biuro@dom-rodzina.pl. Kandydatów do pracy, osoby zainteresowane współpracą, wolontariatem czy uzyskaniem pomocy zachęcamy,  także do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 277-50-20. Pracownik sekretariatu udzieli rzetelnych informacji lub skieruje Państwa do odpowiedniego działu.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje na temat naszych działań.

Mamy nadzieję, że profil zachęci potencjalnych pracowników do współpracy z naszą placówką oraz w jasny sposób przedstawi formę i cele działania organizacji pożytku publicznego.
Z poważaniem,

Kierownik Domu Dziennego Pobytu „Rodzina”

Caritas Diecezji Gliwickiej
Tak16Nie117
Pati
Nazwa działu: Marketing

Pokazali prawdziwą twarz tej szacownej instytucji !!!! Pracownicy nie ma co się bać szlachetna paczka też tak działała .Nie dajcie się zastraszyć informujcie prasę i instytucje chroniące interesy pracowników .Każde zgniłe jabłko w końcu zgnije !!!!!!!!!!

Tak128Nie1
Nareszcie zadowolona
@Pati

Chyba, że "zniły ogryzek" odchodząc naprawi atmosferę, tak jak w naszym przypadku po "były pracownik". Pati gratuluję wyobraźni,mocno Cię ponosi... polecam przyjść teraz popracować wśród totalnie wyluzowanych wreszcie pracowników.

Tak6Nie104
Nareszcie zadowolona

Otóż tak się składa Szanowni Państwo, że miałam wątpliwą przyjemność pracy z "Panią rzekomo pokrzywdzoną". Podjęcie przez Dyrektora decyzji o odsunięciu jej od wykonywania obowiązków, było dla nas lepsze niż premia. I powiem Wam tyle - to nie szefostwo psuje atmosferę w pracy - to właśnie takie zflusfrowane, wypalone osoby jak TA Pani. Wyładowując swoją złość na współpracowników i nie tylko... . Za każdym razem tekst "będę to musiała zgłosić" powodował w nas rezerwę, a jak się okazywało kierowniczka każdy problem rozwiązywała w przyjemnej atmosferze. Kierownik nigdy po nas nie krzyczała, nigdy za nic nie karała, zawsze szukała kompromisu, rozwiązania, tłumaczyła, wyjaśniła...nie to co" Pani były pracownik". Całe szczęście, że już jej nie ma, teraz z uśmiechem przychodzimy do pracy. Zachecam do pracy w super żłobku!

Tak9Nie103

Zostaw opinię o Dom Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej - Zabrze

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie