Opinie o Szpital Zaborze Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Szpital Zaborze Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Szpital Zaborze Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Zaborze Sp. z o.o. w Zabrze

Matylda Nowy wpis

Najlepsi lekarze specjaliści, którym warto zaufać.

Adam Nowy wpis

Ja wiem jedno jak leczyć choroby ortopedyczne to tylko w tym szpitalu. Bardzo mi pomogli i szybko wróciłem do pełni sił.

Olga Nowy wpis
@Adam

A długo się czeka na jakiekolwiek wizyty albo przyjęcia?

Adam Nowy wpis
@Olga

W tej sprawie trzeba się z nimi kontaktować indywidualnie ja czekałem dość krótko ale uwierz , że warto bo potem rehabilitacja działa cuda.

Teofil

Pod względem zarówno medycznym jak i uprzejmości nie mam im nic do zarzucenia.

Urszula
@Teofil

A w sumie to polecasz czy podejście neutralne?

Bardzo się cieszę że mogę dodać opinie polecająca. Nie to będzie forma wdzięczności za waszą życzliwość.

@Ewa

A za co konkretnie polecasz? Tylko za życzliwość?

@Ewa

Operowali mi tutaj kolano i wszystko super się zagoiło bez żadnych komplikacji i teraz jestem o wiele sprawniejsza niż wcześniej, a na początku miałam wiele obaw czy warto. Pozdrawiam Olga. :)

@Ewa

O to fajnie, również pozdrawiam :) A jakies rehabilitacje tez zapewniają?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Szpital Zaborze Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Czy jakiś pracownik może zdradzić mi coś na temat pracy na stanowisku pielęgniarki? Włąsnie skończyłam studia, nie mam doświasczenia a chciałabym zacząc prace w zawodzie.. najlepiej w tym szpitalu :P Mam po co skladac cv, jako początkująca?

Jerzy

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Bardzo dbają o formę fizyczną, ale również i psychiczną pacjenta.

Dariusz

Tu jest najlepsza opieka medyczna. Jestem po operacji endoprotezy.

@Dariusz

Super, że masz takie doświadczenie, a opowiesz może o leczeniu w tej placówce? Jak wygląda karmienie pacjentów?

Hanna

Wspaniale czyta się te opinie zadowolonych pacjentów, to jest właśnie coś dlaczego warto działać w ochronie zdrowia. Ale no niestety muszę tu spytać o zarobki - na co może liczyć pielęgniarka, czy to zadowolenie pacjentów bierze się stąd że szpital dobrze płaci personelowi, więc jest on w stanie spokojnie wykonywać swoje obowiązki bez lęku że nie starczy na jedzenie do wypłaty?

Nikola

Specjaliści z ogromną wiedzą medyczną i przy tym empatycznym podejściem do cierpiących pacjentów.

Zdzislaw

Na najlepszym poziomie szpital!

Janina

Bardzo dziękuję za doskonałą opiekę. Złoci ludzie tu pracują.

Iwona
@Janina

Zauważyłam, że naprawdę całkiem sporo osób wychwala personel Szpitala w Zaborzu, a to bardzo dobrze o nim świadczy. Udało Ci się całkowicie dojść do zdrowia przy ich pomocy? Czy ktoś z Was wie, czy w jakoś w najbliższym czasie będą tam potrzebować nowych pracowników? Jeśli coś na ten temat wiecie, to dajcie znać!

No przyznać musze, że ortopediai rehabilitacja jest tu na bardzo wysokim poziomie. Po operacji więzadeł szybko mnie tu postawiono na nogi. Dziś juz nic nie widać, że jaką kolwiek operację miałem.

Radek
@Marek

Taki szpital to wzór dla innych szpitali.

Hanna
@Radek

Zgadza się. Tu pracują najlepsi z najlepszych!!

jakub
@Radek

Szpital bardzo, bardzo dobry!!implant stawu biodrowego wstawiony i teraz nie ma różnicy pomiedzy chorym a zdrowym biodrem.

Robert

Szpital jest bardzo dobry i nowoczesny i opieka w nim również. Bardzo tu pomogli moim rodzicom. Tata był na ortopedii, a mama na okulistyce. Świetna obsługa i bardzo ludzcy lekarze.

Emila
@Robert

Mam 5sk zoperowane kolano, że bardzo szybko moja noga doszła do siebie.

Paweł Smolak

Tu są najlepsi specjaliści od okulistyki. Dziękuję.

Tomasz

W tym szpitalu są bardzo dobre warunki żeby dochodzić do siebie.

Magda

Przyjazne pacjentowi miejsce! Super!

na oddziale ortopedii doprowadzili moje kolana do pełnej sprawności za co wszystkim bardzo dziękuję.

Befrnard

Wspaniali ludzie SPECJALIŚCI!! Dziękuję za wszystko!

irka

Państwo fizjoterapeuci bardzo mi tu pomogli. Zabiegi ultradźwięków i diadynamik bardzo mi na moje bolące schorowane kolano pomogło.

admin

Jak wyglądają warunki pracy w firmie Centrum Fizjoterapii Sanvimed ? Czy współpraca między pracownikami układa się dobrze? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Zaborze Sp. z o.o. - Zabrze

Szpital Zaborze Sp. z o.o.
  • Moniuszki 78
    41-807 Zabrze

Szpital Zaborze Sp. z o.o.