Opinie o Repty Górnośląskie Centrum Rehabilitacji Im.Gen.Jerzego Ziętka w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Repty Górnośląskie Centrum Rehabilitacji Im.Gen.Jerzego Ziętka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Repty Górnośląskie Centrum Rehabilitacji Im.Gen.Jerzego Ziętka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Repty Górnośląskie Centrum Rehabilitacji Im.Gen.Jerzego Ziętka w Tarnowskie Góry

Ola

Nie polecam tego ośrodka.Mama dostała udaru w wyniku czego zawiozłam mame z mężem do Rept w stanie dobrym.Po 3tygodniach otrzymałam wiadomość że mama jest w stanie krytycznym.Zmarła 21 czerwca.To jest piekło nie ośrodek dla chorych.Nie którzy bez empati.Koszmar.

danielakosytorz@gmail.com
@Ola

Byłam tam przez pół roku. Chciałbym zapytać kogoś mądrzejszego?bylam tam na rehibbilacji przez pół roku a czy to rehabilitacji jest potrzebna zdrowemu człowiekowi tabletki na Parkinsona i na Stwardnienie rozsiane.piekna rehibitacja szczerze tego ośrodka nie polecam

K

Dzis wlasnie wrocilam z Rept bylam na I oddziale rechabilitacji kardiologicznej,wszystko super,pielegniarki,lekarze,rechabilitantki bardzo fajne wszystko wytlumacza pomoga nie ma zadnych problemow. Jedzenie jak na szpital tez jest ok chyba ze ktos mysli ze jedzie do chotelu 5 gwiaztkowego. Bardzo polecem ludziom ktorym zalezy na zdrowiu

Lidka
@K

Potwierdzam, wszystko jest super, jestem od dwóch tygodni na II oddziale rehabilitacji kardiologicznej,

Lalunia

Praca w tym miejscu to porażka, szanują tylko pracowników zamieszkałych w Reptach lub jeśli jesteś po znajomościach lub od szanownego obecnego p. Dyrektora. Rekrutacja to czysty casting. Osoby fałszywe, (nie ma koleżeństwa ) bo i tak koleżanka wbije ci nóż w plecy aby osiągnąć własne korzyści. Nie polecam

@Lalunia

Zgadza się. Najgorszy ośrodek pod względem atmosfery pracy. Płoty , fałsz i donoszenie . Nie liczy się czyjąś wiedza i doświadczenie. Potrafią tak skrzywdzić , że potem latami trzeba chodzić do psychologa. Tylko czy ktoś się zastanowił jaką miały motywacje te osoby , które tak 'obgadywaly' ze aż doszło do zwolnienia. Castingi -zgadza się, bardzo nieprzyjemne z nieżyczliwymi paniami, które uważają się za super merytoryczne. Niestety pozostaje to w pamięci i zostawia duży niesmak i nie tylko.

Ja Nowy wpis
@Lalunia

Zgadzam się.

Ania Nowy wpis

Jestem zbulwersowana tym co przeżyłam. Pewnego dnia wszedł (nie miły pan ) z ulotką i krzyczał należy się wam 4 koła za niepełnosprawność. Ja sobie nie życzę nazywać mnie niepełnosprawną. Niby był z fundacji. Bardzo nachalny i nieprzyjemny. Pogadałam z nim a on mnie namawia na pobyt w prywatnej klinice Amed. Okazuje się ,że dla niej pracuje w Reptach i mówi ,że ma zgodę dyrekcji. To już przelało fale mojej goryczy. Jestem na turnusie szpitalnym a ktoś namawia mnie na prywatne turnusy. To nie jest targ a szpital ! Gdzie władze szpitala !

Ania Nowy wpis

Ja jestem zbulwersowana. Na oddział wszedł jakiś (niemiły na marginesie pan ) o krzyczał należy się wam 4 koła za niepełnosprawność. Ja sobie nie życzę by ktoś mnie nazywał niepełnosprawną. W szpitalu a ktoś pozwala na takie praktyki jak na targu. Później jak z nim gadałam to mówił ,że jest z prywatnej kliniki Amed. To mnie już totalnie zbulwersowało. Państwowy szpital ,płacę podatki a gość mnie namawia na prywatny pobyt ! Gdzie władze szpitala !

Krystian Nowy wpis

To piekło na Ziemi dla osoby leżącej. Lekarze okłamują rodzinę na temat stanu zdrowia pacjenta, byle dostać z NFZ pieniądze trzymając pacjenta u siebie. W te kłamstwa brną rehabilitanci, pielęgniarki oraz opiekunki, bo boją się stracić pracę. Ośrodka Nie interesuje stan zdrowia. Opiekunki oraz pielęgniarki poza kilkoma wyjątkami są wyjałowione z uczuć. Innymi słowy to wredne babska, które nie zasługują nawet na pracę w mięsnym. To najgorsze miejsce do rehabilitacji osoby leżącej. Proszę, nigdy nie wysyłajcie w takim stanie zdrowia tam bliskiej osoby. Ten Ośrodek mogą chwalić co najwyżej Górnicy (nie mam nic do górników) po złamaniu nogi, bo jeśli chodzisz to sobie jakoś ogarniesz wokół siebie. W tym miejscu dzieją się rzeczy nie dużo różniące się od tego, co w kryminale. Bóg powinien zniszczyć ten ośrodek.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Repty Górnośląskie Centrum Rehabilitacji Im.Gen.Jerzego Ziętka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Lili

Dzień dobry. w ofercie dla fizjoterapeuty jest napisane wprost, że należy być gotowym do pracy w trybie zmianowym. Czyli ile ich w zasadzie jest i jak to rozkłada się godzinowo? Same w sobie nadgodziny też się zdarzają?

Andzia

Dzień dobry Ja zbulwersowana jestem. U mojego męża był jakiś pan z ulotką fundacji do nieba coś tam i na siłę zachęcał do płatnej rehabilitacji w klinice z Katowic. Amet czy amed. Jeszcze nie byłam u meza i nie widziałam tego ale to nas zdenerwowało. Dlaczego w państwowym szpitalu ktoś namawia nas na drogą placówkę. Nie mamy pieniędzy by płacić 30 tys zł za turnusy. Co się w tym kraju wyrabia to głowa mała. Trzeba mieć zdrowie i pieniądze by chorować. Szpital w miarę ok ale opieka wiele do życzenia. Jak coś dowiem napiszę tu więcej.

Domi

Czy faktycznie jest tak jak napisano, że pracownicy zamieszali w określonej miejscowości mogą liczyć na jakieś lepsze taktowanie? Jeśli tak to z czego w zasadzie się to bierze? I w sumie jakie warunki pracy wtedy wychodzą? Jakie profity się z tego ma?

Blondi

Dzień dobry, nie ma szans na zatrudnienie osób z licencjatem fizjoterapii? Po przejrzeniu ofert na głównej stronie centrum widzę, że wymaga się tytułu magistra, mimo wszystko ciekawi mnie potencjalna oferta stażowa. Czy taka występuje?

Ola

@Ola

Trafna opinia.Moja mama również po udarze pojechała do Rept.Po 3tygodniach dostała tam drugiego.Nie mogłam z bratem jej zobaczyć z powodu pandemi.Ostatni raz widziałam mame jak przywiozłam do Rept bo pozniej przez pandemie były problemy.Mogłam ją tylko usłyszećZmarła 21 czerwca 2020.Do końca życia będe z tym żyć z tym bólem.Tam jest koszmar.

@Ola

Bo doświadczyłam tego samego z moją mamą.Nie pomogli jej, a wręcz zaszkodzili.Najgorsze miejsce.Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!

@Joanna

W jaki sposób jej zaszkodzili? Wyciągałyście z tego powodu jakieś konsekwencje?

Zyta
@Ola

MOZE DYREKTOR SIE TYM WRESZCIE ZAINTERESUJE!!!!!!!!Mama była w szpitalu na SOR w Reptach dwa miesiące po udarze po czym przewieziono ją do GCR-u na rehabilitację gdzie mieli ja postawić na nogi!!!Mama żyje w swoim świecie i mówi od rzeczy a tam się ja pytają czy chce iść na rehabilitację!!!;Mówi nie więc jej nie biorą i leży dalej jak kłoda.Czy dyrektor tego szpitala nie czyta opinii że ten szpital to porazka????Jak można się pytać czy chce iść na zajęcia?????Bierzesz ja na wózek i musi robić to co ma zapisane .A oni przystawiaja pieczątkę że wszystko się odbyło .To stwierdzenie osób będących na sali z mamą ZENADA ZA CO WY KASE Z NFZ BIERZECIE!!!!!

danielakosytorz@gmail.com
@Ola

Od jakiegoś czasu widzę, że przywoływane jest tu pielęgniarki ale jakoś nie widzę konkretnego opisu warunków pracy na tym stanowisku. czy mógłby ktoś zatem się co do niego ustosunkować? Jakie są stawki i bieżące wymogi by moc się dostać?

Na jakie benefity można liczyć w Repty Górnośląskie Centrum Rehabilitacji Im.Gen.Jerzego Ziętka?

Zk

Neurologia ,,A ,, Wspaniałe pielęgniarki, Panie do pomocy oraz pozostały personel medyczny. Przecudowne kobiety z wielkim sercem i podejściem do schorowanych pacjentów z neurologicznym splątaniem . Niestety jest to miejsce dla osób samodzielnych. Człowiek po udarze z problemem otępienia wysyłany jest do domu. Na podstawie paru dni obserwacji. ,, Guru, bez empatii , przedmiotowo podchodzi do pacjenta. Arogancki i nie znoszący sprzeciwu. ,Nie polecam akurat tego oddziału . Dramat. w życiu nie doznałam takiego upokorzenia .

Dzień dobry. :) chyba na temat pracy jako fizjoterapeuta nikt się jeszcze nie wypowiedział? Chyba, że źle spojrzałam? W każdym razie ile zarobię pytając wprost? Mam ponad trzyletnie doświadczenie i szukam czegoś dla siebie w Tarnowskich w tym przypadku aż tak blisko nie mam, wiec liczę ze zarobki mi się na trasie odbiją?

@Monika

Moim zdaniem ośrodek super mój tata już tam jest miesiąc po zawale Opieka jest super jedzenie takie jak w szpitalu wiadomo trzeba się dokarmiać.Cwiczenia są super rowerek itd polecam

Amelia

Znalazłam na stronie informację o ofercie pracy dla lekarza specjalisty chorób wewnętrznych. Jestem zainteresowana. Jaka panuje tam atmosfera i na jakich warunkach się pracuje? Czy jest to umowa czy kontrakt?

K

Lidka
@K

Czy w Repty Górnośląskie Centrum Rehabilitacji Im.Gen.Jerzego Ziętka poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Czy pracownicy Repty Górnośląskie Centrum Rehabilitacji Im.Gen.Jerzego Ziętka mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Bożena

Z tego co widzę po jednej z ostatnich opinii podobno Panie na stołówce wydawały się być jednej z klientek dość nieuprzejme. Czy warunki pracy tam są tak złe, że okazywały takie niezadowolenie czy po prostu trafił się im gorszy dzień w pracy? Orientuje się ktoś jak to na stołówce tam wygląda sytuacja od środka?

Beata
@Bożena

Jestem obecnie na rehabilitacji w GCR .Panie w stołówce są bardzo sympatyczne i pomocne.Trzeba mieć swój garnuszek i sztućce. Kilka razy zdażyło mi się zapomnieć kubka z pokoju, bez problemu dostałam od pań wydających posiłki.Jedyny minus, niezależny od nich to zbyt mała obsada - tylko 1 osoba i czasem dość długa kolejka po posiłek.

@Beata

A to może i gorszy dzień wtedy jakiś miały skoro tak twierdzisz. Faktycznie trochę niefajnie, że tylko jedna wydaje, nikt czekać to nie lubi ale to tak właściwie ile ich tam jest w takim razie, wiadomo? Co ciekawe nie odniosłaś się do smaku / jakości jedzenia, jak oceniasz?

emo
@Bożena

Tam problemem nie jest stołówka, tam problemem są nieodpowiedzialni pracownicy i pracownice, morderstwa pacjentów i dobre mataczenie

@emo

A tego to ja już nie wiem ja pracę na stołówce się zapytać chciałam... ale skoro wpadło kolejne potwierdzenie że ona wcale problemem nie jest... to wiadomo jak na nie płacą teraz od nowego roku? Stawka raczej nie zależy od liczby pacjentów?

Joanna

Tragedia rehabilitacja !! II oddział lekarki aroganckie i apatyczne !!! Pacjent po udarze krwotocznym według nich nie nadaje się na rehabilitacje bo nie ma chęci ćwiczyć ?! Jak to ? Nie mówi , tylko leży i nic nie widzi to jest mega problem dla ten placówki ! Za dużo pracy trzeba włożyć żeby pacjent w miarę możliwości zaczął funkcjonować . Nie wspomnę ze pacjenci z sali powiedzieli ze tata w nocy spadł z łóżka z soboty na niedziele i dopiero w niedziele go podnieśli !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Repty Górnośląskie Centrum Rehabilitacji Im.Gen.Jerzego Ziętka - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Repty Górnośląskie Centrum Rehabilitacji Im.Gen.Jerzego Ziętka?

Zobacz opinie na temat firmy Repty Górnośląskie Centrum Rehabilitacji Im.Gen.Jerzego Ziętka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Repty Górnośląskie Centrum Rehabilitacji Im.Gen.Jerzego Ziętka?

Repty Górnośląskie Centrum Rehabilitacji Im.Gen.Jerzego Ziętka
  • Śniadeckiego 1