DuClean Firma Porządkowa

Kraków

Opinie o DuClean Firma Porządkowa

Pracownik 2013-09-02 12:44:26
Pracowałem w firme okolo pol miesiaca i do tej pory nie otrzymalem pieniedzy tak jak osoby, ktore ze mna pracowaly. Z panem prezesem nie ma kontaku, poniewaz nie odbiera telefonu. Nie polecam, praca dosyc ciezka i za darmo!!!
3
mysza 2014-01-08 18:34:24
Witam. "Byłam zatrudniona" w tej firmie ok. 2 miesiące przełom 2012/2013. Zlecenia głównie dotyczyły sprzątania pobudowlanego. Wydawałoby się, ze praca niezbyt uciążliwa i możliwość zarobienia pieniążków całkiem całkiem. Niestety to fikcja. Brak organizacji, wszelkich środków do pracy a przede wszystkim z Panami Prezesami jak to sie szumnie nazywają. To ludzie, którzy nie mają szacunku do innych. Obiecywano nam umowy o dzieło. Co byłam w stanie zaakceptować, jednak na obietnicach się skończyło. Z pensją to po prostu śmiech na sali.Początkowo dostałam część pieniędzy, bo ponoć nie było przelewów(to była pierwsza wypłata) resztę w niedługim czasie. Zrozumiałam. Ale z drugą wypłatą to już totalna paranoja. Poskutkowały dopiero ostrzeżenia, że zgłoszę wszystko do Inspekcji Pracy.Ci ludzie mają nas za idiotów. Tą pseudo firmę powinno się zamknąć.Dzisiaj Pracodawcy nie mają szacunku do pracowników.
3
Ela 2014-08-08 11:21:30
Witam, pracowałam w firmie Duclean ponad 6 miesięcy ogólnie ok, czasem wypłata sie
opóźniała ale wszystko było regulowane, przy najmiej szef informował o tym fakcie a nie jak gdzie idziej zapadał sie pod ziemię, w sumie ok, po wakacjach mam zamiar wrócić jak będą miejca
1
pracownik 2015-01-01 10:36:28
Witam.Pracowałam w firmie duclean w listopadzie 2014 bez umowy było to mycie okien pobudowlane .Po skończonej pracy w danym dniu wpisywało się ilość wymytych okien i kwotę zarobioną do zeszytu i to jest jedyny ślad moich zarobionych ciężko pieniędzy .Do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia ani ludzie z którymi pracowałam .Szef nie odbiera telefonu a nr telefonu podany na internecie do biura nie istnieje .Zdarzyło się że raz odebrał telefon kłamiąc że pieniądze przelał co jest nieprawdą.Ludzie ostrzegam was przed tym człowiekiem to oszust.Niech to będzie przestroga dla was jak człowiek człowieka potrafi wykorzystać.
2
Robercik 2015-09-28 13:57:45
Nie polecam tej firmy.Non stop walenie ściemy że czeka na pieniądze z "góry"
Bez umowy.Normalnie kupa kamieni i mułu to mało powiedziane
1
Zostaw swoją opinię o DuClean Firma Porządkowa - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DuClean Firma Porządkowa