Opinie o infakt.pl - Infakt Sp. z o. o.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Infakt Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infakt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infakt Sp. z o.o. w Kraków

xxxx

Zdecydowanie nie polecam, wynagrodzenie marne przy ogromnym wkładzie pracy jaki trzeba włożyć w obsługę klientów i wymagania jakie stawia inFakt. Firma chciałaby aby pracować najlepiej za darmo i zgodnie z umową ma możliwość nakładania bardzo wysokich kar. Jeśli ktoś się waha to zdecydowanie NIE!!!!

Ania
@xxxx

Zgadzam się!!!! I traktowanie drugiego człowieka jako pracownika jest straszne. Nie wiem jak tak można. Wielka korporacja nic więcej. Nie polecam! Omijajcie z daleka szerokim łukiem.

Paulina W.

Współpracuję z firmą inFakt od ponad pół roku i jest bardzo zadowolona z współpracy. Jest to praca w sam raz dla osób, które tak jak ja są rodzicami i muszą życie zawodowe dzielić z życiem rodzinnym i opieką nad dziećmi. Jet to również świetna alternatywa jako drugie źródło dochodu dla osób zatrudnionych na etacie. Ponad to praca zdalna eliminuje koszty i czas związany z dojazdem do pracy. To co jest dla mnie najważniejsze to fakt, że w pracy mogę liczyć na nieustanne wsparcie z strony doradców podatkowych i specjalistów księgowych oraz managera. Ponad to tworzymy z księgowymi inFakt, naprawdę świetną społeczność, która nieustannie dzieli się swoim doświadczeniem i służy pomocą. Dodatkowo organizowane szkolenia merytoryczne, które pogłębiają lub utrwalają najważniejszą wiedzę merytoryczną. Takie elementy są bardzo cenne w świecie dynamicznie zmieniających się przepisów podatkowych. Początki pracy wymagają dużo zaangażowania ponieważ konieczne jest przejście procesu wdrożenia oraz zbudowania bazy klientów. Jednak nie warto się zniechęcać, a ten czas potraktować jako moment budowania trwałej relacji z klientem. Później praca przebiega bardzo sprawnie wg jednolitych zasad obsługi klienta. Bardzo dużym atutem jest również niezwykle intuicyjny system CRM. Program inFakt jest na bieżąco z wszystkimi zmianami podatkowymi i posiada wiele udogodnień, które przyśpieszają proces księgowania dokumentów. Reasumując gorąco polecam współpracę z inFakt ja osobiście bardzo rozwinęłam się w tym czasie i nie mam nadzieję, że współpraca będzie dalej trwać.

Kasia
@Paulina W.

Czy rozmowy kwalifikacyjne i wdrożenie odbywają się zdalnie?

Była księgowa

Jakiś czas temu rozwiązałam umowę z inFakt, ostatnio nawet myślałam o powrocie, ale z tego co widzę po najnowszych wpisach jest jeszcze gorzej niż było...

A.
@Była księgowa

Tak, zmienili aplikację. Są nowe widoki i księgowy nie jest nawet pewien czy zaksiegowal wszystko. Zmiany chyba zostały zrobione dla garstki koleżanek i kolegów ownera projektu, niestety ksiegowych nikt nie pytał. Żadnej ankiety ani przed, ani po zmianach.

Pracownik - nie księgowy

Pracuję w firmie inFakt prawie 3 lata. Jestem mobilnym specjalistą ds. księgowości. Moja praca jest zdalna, więc mogę pracować z dowolnego miejsca, jak również mamy elastyczny grafik, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających dzieci. Otrzymałam potrzebny sprzęt do pracy, zostałam odpowiednio przeszkolona, mamy stworzone procedury i możemy uczestniczyć w ich tworzeniu, wynagrodzenie jest zawsze na czas, mamy świetne zjazdy integracyjne oraz innego rodzaju benefity np. karta multisport, medyczna, czasami otrzymamy dobre jedzonko :) Przez cały okres pracy pozyskałam naprawdę dużą wiedzę dotyczącą księgowości i cały czas ją poszerzam. Dlatego uważam, że jest to idealna praca dla osób rozpoczynających przygodę w księgowości :) Ludzie, z którymi współpracuję są świetni :) Nie tylko z mojego działu, ale z całej firmy. Wysokość wynagrodzenia jest satysfakcjonująca. Mamy podstawę + prowizję i standardowo jak ktoś chce więcej zarobić to jest taka możliwość i warunki nie są wygórowane. Zdarzają się cięższe dni, zwłaszcza w okresie wykonywania rozliczeń rocznych, czy składania deklaracji, natomiast taki jest urok pracy w księgowości oraz pracy z klientem. Biorąc pod uwagę całokształt to jestem zadowolona z pracy i polecam tego pracodawcę :)

olo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Hej, podobno prezes się zmienił. Co się stało?

Aldona Nowy wpis
Inne

Zauważyłam ofertę na zdalną pracę jako księgowa. Widzę że naprawdę macie bardzo dobre zdanie o atmosferze w zespole. Czyli mówicie że składać CV i będę bardzo zadowolona? :)

Martyna Nowy wpis
@Aldona

Witam, jeżeli brak benefitów i kary umowne oraz duża prowizja od klienta jest dla Pani ok, to zakładam ze na start, przy jakiejś pracy "dodatkowej", jest to dobra opcja.

alis
Kandydat

Witam, Czy ktoś zaczynał ostatnio pracę w Infakcie i może podzielić się informacją jak wyglądało wdrożenie i czy na start dość sprawnie przydzielani są nowi klienci? Będę wdzięczna za informację.

Agnieszka
@alis

Dzień dobry, zaczęłam współpracę z inFakt z końcem lutego br. Proces wdrożenia przebiegł bardzo sprawnie i merytorycznie. Zbudowanie bazy Klientów mogę ocenić na szybkie, bezproblemowe, w miarę swoich możliwości można dostosować i wybrać ilość obsługiwanych klientów, ich branże oraz specyfikę prowadzonych działalności. Polecam i cenię sobie współpracę z inFakt.

Agnieszka Nowy wpis
@alis

cebulowa pani

Zarobki zależą od tego ilu będziesz miała klientów i jak dobrze Ci sie bedzie z nimi współpracowało i czy beda Cię dobrze oceniać. Gdy zaczynałam swoją przygodę z infakt, pracowałam z 2-3 klientami i nie mogłam wyciągnąć więcej niz 1k. Teraz gdy mam już dużą ilość klientów którzy wysoko mnie oceniają i wracają do mnie, stawki znacznie urosły i na spokojnie mogę zarobić kilkukrotność pierwszej wypłaty

Irena
@cebulowa pani

Tylko jakby nie patrzeć nakład pracy jest ten sam? Zakładając 300 zł od klienta to sporo ich trzeba utrzymać żeby mieć godna kwotę. jest jakiś przelicznik na 160 godzin?

Rozmowa kwalifikacyjna
Infakt Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa - Pełna Księgowość. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Klient
Inne

Porządna firma, tanio i solidnie

POLECAM
Inne

pisze to jako klient i to bardzo zadowolony. Współpracuję z infakt już 3 lata i gorąco polecam!!! Aktualnie mam już 3 księgową z kolei i z każdej jestem tak samo zadowolony, polecam ;)

Monika W.

praca na stanowisku zdalnego specjalisty ds. księgowości jest moim najlepszym wyborem na drodze mojej kariery zawodowej jaką dotychczas miałam. Praca jest bardzo mocno rozwijająca , godziny pracy można dostosować do własnych potrzeb. Kontakt z każdym działem jest błyskawiczny. Zrozumienie pracownika (jego potrzeb) jest traktowane priorytetowo. Pracuję prawie dwa lata - nawet na moment nie pomyślałam o zmianie pracy (wręcz przeciwnie - zwiększam godziny pracy ;) )

Marzena
@Monika W.

Mam takie same doświadczenia i staż współpracy i nawet przez chwilę nie miałam wątpliwości, że to jest to, o co mi chodziło szukając swojego miejsca zawodowego.

Xxx
@Marzena

A jak finansowo bo widziałam propozycje ok 4700 i za każde rozwiązane zadanie 1-2zl więc żeby opłacić zus i żeby coś zostało to chyba trzeba 2000 tych zgłoszeń zrobić w miesiącu A to raczej niemożliwe

Xxx
@Xxx

Za pierwszy miesiąc zarobiłam mniej niż tysiąc, później z każdym miesiącem było 2x tyle. Obecnie przy 40 klientach mam od 5-8 tyś. z inFakt. To zależy ile jest pracy i zleceń dodatkowych. Przy rozliczeniach rocznych można zarobić dodatkowo. Jeśli masz dużo czasu i pracujesz systematycznie jest naprawdę dobrze.

Gonia0202
@Xxx

40 klientów to dosyć szerokie pojęcie bo klient który ma 200 pozycji fv do księgowania i klient z trzema fv to chyba różna waga Jak to wygląda?

Marzena
@Gonia0202

Tak, ilość pozycji do księgowania ma wpływ na cenę usługi dla klienta i przekłada się to na moje wynagrodzenie.

Marta
Inne

Hej, pierwsze co mi się w oczy rzuciło to ten ostatni komentarz w którym ktoś napisał, że z 10 lat pracuje. z tego w ogóle wynika cokolwiek? mam na myśli jakieś stażowe lub cokolwiek? chce się dowiedzieć czemu warto pracować przez lata

@pracownik

Pracuję w inFakt już prawie 10 lat i mogę polecić współpracę! Jest to doskonałe miejsce do pracy, w której od początku bardzo dużo się nauczyłam, w której zdobyłam też obszerne doświadczenie zawodowe. Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, zawsze można liczyć na pomoc przełożonych czy współpracowników.

Monika K

Dla mnie infakt to najlepsze się trafiło jak wróciłam po macierzyńskim. Mogę poświęcić czas dla dziecka, ale też na prace. Mam szkolenia, procedury, pomoc innych osób.

Kandydat

Dla mnie jest super, praca zdalna, mogę pracować kiedy chce, ważne ze robie to dobrze

Zaneta
Kandydat

Żeby mój wpis miał sens, zacznę od początku. Dwa lata temu znalazłam firmę Infakt i zaaplikowałam na Księgową (księgowość uproszczona), testy zdałam bardzo dobrze, przeszłam rozmowę kwalifikacyjną- została mi przesłana umowa do podpisu, jednak w międzyczasie zachorowałam na Covid, okazało się też że przy założeniu firmy musiałabym płacić pełne składki ZUS i jeszcze sprawy w domu nałożyły się tak, że musiałam zrezygnować z podpisania umowy pomimo chęci nawiązania współpracy. Pani rekruterka była bardzo miła, powiedziała że rozumie. Po dwóch latach (i nabyciu jeszcze większego doświadczenia), mając już prosperującą firmę-biuro rachunkowe, postanowiłam zaaplikować ponownie zaaplikować, tym razem na księgowego zarówno w zakresie księgowości uproszczonej jak i ksiąg handlowych. Wysłałam CV, dostałam testy do zdania - od razu je rozwiązałam, znów z dosyć wysokim wynikiem, czekałam na telefon od rekruterki. Jakie było moje zdziwienie, kiedy następnego dnia odebrałam telefon od pani Marzeny Wierzbickiej, która z pretensją w głosie zakomunikowała mi że zaaplikowałam i podałam inny adres e-mail niż poprzednio i system mnie nie wyłapał (nie wiedziałam, ze jest obowiązek żeby przez całe życie korzystać z tego samego adresu e-mail ;)) i nie powinnam w ogóle dostać testów i ona mnie odrzuca, bo już kiedyś aplikowałam. Próbowałam jeszcze zadzwonić i wyjaśnić sprawę bo było to dla mnie niezrozumiałe- przecież nawet nie zdążyliśmy poprzednio nawiązać współpracy i chciałam wyjaśnić powody poprzedniej rezygnacji, jednak pani Marzena nie była tym zainteresowana. Powiadomiła mnie (tak samo nieuprzejmym tonem) że teraz już wiem żeby nigdy nie aplikować bo będę od razu odrzucona. Cała sytuacja jak i polityka firmy jest dla mnie na tyle nieprofesjonalna, że postanowiłam się nią podzielić. Już wiem, żeby więcej współpracy z Infakt nikomu nie polecać. Także uważajcie, w Infakt macie tylko 1 szansę na całe życie, nie możecie zachorować bo dostaniecie wilczy bilet ;)

Lucy
Inne

Jak teraz była dodawana oferta pracy dla Specjalisty ds. Obsługi Klienta w księgowości. To napisano w niej, że zarabia się w zakresie widełek z różnicą w postaci 2 000 zł. jak ją dobrze nadrobić, żeby mieć zawsze ten górny próg? I czy warto?

pirafa
Kandydat

Witam, jestem w trakcie rekrutacji na współpracownika InFakt (na zas B2B), ale zastanawia mnie jedna kwestia - a mianowicie koniecznośc wskazania 4 kontaktów do referencji.\ Czy to mają być klienci, których się obsługiwało, współpracownicy,szef? Powiem szczerze, ze mam z tym problem. Pracowałam w 3ch BR. W ostatnim BR nadal pracuję (już 12 lat) i generalnie nie chciałabym aby mój szef dowiedział się o tym,że próbuję jeszcze robić coś dodatkowego (znając go będzie podejrzewał ,iz będę miała zamir podebrać mu firmy czego zupełnie nie planuję, ale to już taki charakter paranoiczny). I teraz jestem w kropce z tymi referencjami - szef oczywiście odpada a co do współpracowników czy obsługiwanych klientów.... nie mam pewności czy się nie wygadają przed szefem...... I stąd moje pytanie, - jakie Wy referencje przedstawialiście ? od kogo? E

Kandydatka
@pirafa

Z tymi referencjami to jest jakieś nieporozumienie nie od dziś wiadomo że nie jest to w żaden sposób miarodajne kryterium w rekrutacji kandydatów. Równie dobrze można podać namiary do koleżanki, która potwierdzi, że była naszym klientem i jest zadowolona z usług. Pomijam już fakt, że ktoś może nie życzyć sobie podawania kontaktów do obecnych współpracowników jeśli pracuje w jednej firmie przez dłuższy czas. Moze w takiej sytuacji przedstawic referencje od cioci i mamy? :)Podejście rodem z podręcznika do zarządzania z lat 90tych, zadna normalna firma tak nie robi :D ja się nie zgodziłam na te dziwne wymagania.

kandydat
@Kandydatka

A kiedy nie zgodziłaś się podać referencji to rekrutacja się zakończyła? Też nie życzę sobie kontaktów w obcymi ludźmi i rozmów o mnie. Szczególnie, że to praca w obsłudze klienta, a nie praca w NASA.

Ela
@Kandydatka

Te referencje to jakaś pomyłka. W jednym biurze to mnie nawet nie pamiętają kto ja jestem, w drugim może właścicielka by wystawiła jakieś referencje ale ona każdego pracownika nie cierpiała wręcz, to jakie to będą referencje... Kolejne biuro to moja siostra, z którą się nie odzywam. Wystawi mi referencje niezgodne z prawdą. To biuro w którym pracuję teraz no to pracuje i pracować będę, o referencjach nie ma mowy. InFakt miałby być dodatkową pracą, a więc nie będzie, bo .... Potrzebne są referencje. ????

Kandydat

Brałem udział w rekrutacji już dwa razy i za każdym razem miałem podobne doświadczenie. W obu przypadkach rozmowa była telefonicznie, za każdym razem z inną osobą. Sama rozmowa przebiegła bardzo luźno, w miłej atmosferze, wręcz obiecująco. Na koniec rozmowy w obu przypadkach otrzymałem obietnice kontaktu , niezależnie od wyniku rekrutacji i w obu przypadkach zostałem przez infakt zgohstowany. To bardzo nieprofesjonalne i nie buduje mojego zaufania do tej firmy.

MagdaJ

Pracuję w inFakcie od 2018 roku jako Specjalista ds. księgowości i jestem bardzo zadowolona. Bardzo mi pasuje, że jest to praco zdalna z dom w elastycznych godzinach pracy. Sama decyduję w pewnych ramach czasowych kiedy pracuję, a kiedy mam wolne. Pomimo jedynie zdalnych kontaktów z resztą zespołu, odczuwam miłą atmosferę pracy i serdeczność ze strony innych pracowników, czy przełożonych. Mam możliwość rozwoju i pięcia się do góry w organizacji. Mocno wspieramy się na wzajem w zespole. Naprawdę polecam :)

Proces rekrutacyjny przebiegł bardzo sprawnie (test + rozmowa z rekruterem). Podczas etapu wdrożenia udostępnianie były materiały a do nich testy, które należało zdać. Po zakończeniu okresu wdrożenia następuje przydzielanie klientów - zazwyczaj są to klienci, którzy planują dopiero otworzyć firmę. Księgowi sami decyduje o ilości klientów, których chcą i mogą obsłużyć, również samodzielnie ustalają stawki, które płaci klient Infaktowi. Księgowy zarabia 60% kwoty netto - określoną prowizję (w zależności od stopnia na którym się jest, na początku jest to ok.50zł od klienta). Polecam prace w Infakcie - wszystkie warunki są jasne określane. Dla mnie stanowi to pracę dodatkową.

Inne

Prowizja. Jest ona uzależniona od poziomu zaszeregowania. Polecam współpracę. Wszystko jasne i przejrzyste.

@Pracownik

Wszystko jest jasne i przejrzyste? Mam na myśli zasady finansowania. Czy istnieje możliwość by zarabiać 12 tysięcy na rękę? Podkreślę przypadek osoby bez praktycznego doświadczenia.

Były.
@Pracownik

O jakiej kwocie marży piszesz. Infakt zdziera na początkującym 75 zł, a nie 50.

Agbr
@anonim

12 tys na rękę przy dzisiejszych podatkach i Zus to trzeba by wystawiać fakturę ok 17 tys jeśli się decydujesz na skalę podatkowa - czyli w PIT wpadasz w 32 % ( liczę beż dodatkowych kosztów- tylko Zus i podatek) Lub 18 500 jeśli decydujesz się płacić liniowy podatek. A to w Infakt jest trudne. Ja w którymś etapie miałam 17 różnych spółek- mówię o spółkach bo tylko takie obsługuje- nie jdg. I to jest kwota od 7 do 8 tys netto. Żeby mieć fv 17 tys trzeba by ich wziąć ok 25- 30 , chyba że by się miało.szczescie pozyskać dużego klienta, a to przy spółkach bardzo dużo. Dużo klientów, dużo problemów, dużo indywidualnych ustawień. Dużo pracy jednym słowem A marzec sprawozdaniowy - nie wyobrażam.sobie jak przeżyć przy 30 tu sprawozdaniach.

Niezdecydowany
@Agbr

Dzięki za super komentarz! Rozwiał moje wątpliwości! Pozdrawiam

Antosia
Inne

Hej, jak oceniacie teraz to cale wsparcie mentora z opisu oferty dla młodszego księgowego i uproszczonej księgowości? Niby w treści jest ono wskazane ale bez jakiegoś konkretnego rozwinięcia. Dodatkowo po niektórych wpisach widzę wątpliwości co do opłacalności tego wszystkiego a liczę na zysk

@infakt.pl
@Antosia

Hej, jestem świeżo po programie młodszy księgowy uproszczonej księgowości od marca 2024r. jest już księgową :) Oceniam bardzo pozytywnie wsparcie mentora, który przygotował mnie do pozostania samodzielną księgową. Nie miałam zbyt dużego doświadczenia wcześniej a więc zaczynając współpracę czułam się bezpieczniej, że ktoś nade mną czuwał i sprawdzał moją pracę przez 6 mcy, wskazywał błędy i na co zwracać uwagę aby tych błędów unikać. Wynagrodzenie przez ten czas jest nieco mniejsze ale mamy też mniejszą odpowiedzialność. Co do zarobków tak jak chyba każdy na własnej działalności w tej branży ile mamy klientów tyle zarobimy, a co najlepsze inFakt nam tych klientów daje nie musimy ich pozyskiwać sami, dodam jeszcze, że nie ponosimy wkładu własnego otrzymujemy program do pracy. Polecam !

David
@@infakt.pl

You know we can see that you writing from a company account right?

Ona
Inne

Nie wiecie czasem jak zarobkowo wychodzi się podczas pracy jako Office & Event Coordinator? W ogłoszeniu niestety nie precyzują żadnych kwot, podkreślają za to pracę w trybie stacjonarnym. Tym samym jaka jest dodatkowo atmosfera na miejscu?

@Była księgowa

Jeszcze gorzej? napiszesz po jakiej obserwacji to stwierdzasz? Za Twoich czasów jak z tym było? ciekawi mnie co docelowo się zmienia i jaka sytuacje mogą mieć tu u siebie teraz od nowego roku

Basia
@anonim

Cały kontakt i obsługa klienta jest na barkach księgowego, a wynagrodzenie zamiast wzrastać to maleje. Cena za usługę dla klienta przez to jest coraz większa a klient ma pretensje do Ciebie. Do tego nakładane są dodatkowe obowiązki na księgowych.

@anonim

@NZ stwierdzam to na podstawie wpisów o wynagrodzeniu, a odpowiedzialność co raz większa

@Była księgowa

Opiszecie szerzej zakres zadań? Nie miałam jeszcze z systemem żadnej styczności a piszecie, że odpowiedzialność jest wysoka i w zasadzie cały czas wzrasta. Nie wiem czy dam radę

pimpi
@anonim

Też mnie zastanawia czy zakres kompetencji nie bywa przekraczany, żeby udowodnić zasadność obniżenia wypłaty - sposób rozliczania nie brzmi na przejrzysty. W obecnej sytuacji nie ma księgowych które znają się na absolutnie wszystkich aspektach. Człowiek nie wie czego się spodziewać i na co może liczyć.

nn
@Była księgowa

z tego co pamiętam, to były dwie duże zmiany w okresie ostatnich dwóch lat. Generalnie teraz menadżer ocenia i klasyfikuje do danej grupy (od tego zależy marża). Kiedyś była po prostu marża, a teraz zależy od wielu czynników. Dodam tylko, że nieudana próba podniesienia ceny klientowi może wpłynąć na nasz poziom bo klient oceni negatywnie pracę. Coraz więcej szkoleń ale ich poziom jest niższy (prowadzą je inni księgowi, czyli trochę inaczej niż wcześniej) za to coraz więcej egzaminów w których można znaleźć błędy (to też wpływa na ocenę a zgłoszenie uwag nic nie daje). Długo można wymieniać generalnie polecam omijać

A.
@Była księgowa

Zostaw merytoryczną opinię o Infakt Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Infakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 111 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Infakt Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 85 ocen.

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130