Opinie o infakt.pl - Infakt Sp. z o. o.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Infakt Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infakt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infakt Sp. z o.o. w Kraków

xxxx

Zdecydowanie nie polecam, wynagrodzenie marne przy ogromnym wkładzie pracy jaki trzeba włożyć w obsługę klientów i wymagania jakie stawia inFakt. Firma chciałaby aby pracować najlepiej za darmo i zgodnie z umową ma możliwość nakładania bardzo wysokich kar. Jeśli ktoś się waha to zdecydowanie NIE!!!!

@xxxx

Zgadzam się!!!! I traktowanie drugiego człowieka jako pracownika jest straszne. Nie wiem jak tak można. Wielka korporacja nic więcej. Nie polecam! Omijajcie z daleka szerokim łukiem.

Paulina W.

Współpracuję z firmą inFakt od ponad pół roku i jest bardzo zadowolona z współpracy. Jest to praca w sam raz dla osób, które tak jak ja są rodzicami i muszą życie zawodowe dzielić z życiem rodzinnym i opieką nad dziećmi. Jet to również świetna alternatywa jako drugie źródło dochodu dla osób zatrudnionych na etacie. Ponad to praca zdalna eliminuje koszty i czas związany z dojazdem do pracy. To co jest dla mnie najważniejsze to fakt, że w pracy mogę liczyć na nieustanne wsparcie z strony doradców podatkowych i specjalistów księgowych oraz managera. Ponad to tworzymy z księgowymi inFakt, naprawdę świetną społeczność, która nieustannie dzieli się swoim doświadczeniem i służy pomocą. Dodatkowo organizowane szkolenia merytoryczne, które pogłębiają lub utrwalają najważniejszą wiedzę merytoryczną. Takie elementy są bardzo cenne w świecie dynamicznie zmieniających się przepisów podatkowych. Początki pracy wymagają dużo zaangażowania ponieważ konieczne jest przejście procesu wdrożenia oraz zbudowania bazy klientów. Jednak nie warto się zniechęcać, a ten czas potraktować jako moment budowania trwałej relacji z klientem. Później praca przebiega bardzo sprawnie wg jednolitych zasad obsługi klienta. Bardzo dużym atutem jest również niezwykle intuicyjny system CRM. Program inFakt jest na bieżąco z wszystkimi zmianami podatkowymi i posiada wiele udogodnień, które przyśpieszają proces księgowania dokumentów. Reasumując gorąco polecam współpracę z inFakt ja osobiście bardzo rozwinęłam się w tym czasie i nie mam nadzieję, że współpraca będzie dalej trwać.

@Paulina W.

Czy rozmowy kwalifikacyjne i wdrożenie odbywają się zdalnie?

Była księgowa

Jakiś czas temu rozwiązałam umowę z inFakt, ostatnio nawet myślałam o powrocie, ale z tego co widzę po najnowszych wpisach jest jeszcze gorzej niż było...

A.
@Była księgowa

Tak, zmienili aplikację. Są nowe widoki i księgowy nie jest nawet pewien czy zaksiegowal wszystko. Zmiany chyba zostały zrobione dla garstki koleżanek i kolegów ownera projektu, niestety ksiegowych nikt nie pytał. Żadnej ankiety ani przed, ani po zmianach.

Pracownik - nie księgowy

Pracuję w firmie inFakt prawie 3 lata. Jestem mobilnym specjalistą ds. księgowości. Moja praca jest zdalna, więc mogę pracować z dowolnego miejsca, jak również mamy elastyczny grafik, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających dzieci. Otrzymałam potrzebny sprzęt do pracy, zostałam odpowiednio przeszkolona, mamy stworzone procedury i możemy uczestniczyć w ich tworzeniu, wynagrodzenie jest zawsze na czas, mamy świetne zjazdy integracyjne oraz innego rodzaju benefity np. karta multisport, medyczna, czasami otrzymamy dobre jedzonko :) Przez cały okres pracy pozyskałam naprawdę dużą wiedzę dotyczącą księgowości i cały czas ją poszerzam. Dlatego uważam, że jest to idealna praca dla osób rozpoczynających przygodę w księgowości :) Ludzie, z którymi współpracuję są świetni :) Nie tylko z mojego działu, ale z całej firmy. Wysokość wynagrodzenia jest satysfakcjonująca. Mamy podstawę + prowizję i standardowo jak ktoś chce więcej zarobić to jest taka możliwość i warunki nie są wygórowane. Zdarzają się cięższe dni, zwłaszcza w okresie wykonywania rozliczeń rocznych, czy składania deklaracji, natomiast taki jest urok pracy w księgowości oraz pracy z klientem. Biorąc pod uwagę całokształt to jestem zadowolona z pracy i polecam tego pracodawcę :)

Jolanta Nowy wpis

W sieci jest wakat dla kierowniczki biura rachunkowego. Czy firma gwarantuje pakiet relokacyjny, jeśli zdecyduję się na przeprowadzkę do Krakowa?

Janusz

Nie polecam pracy w inFakcie. Chcieliby żeby pracować za darmo. Przykład- zakładasz firmę klientowi za 0 zł. Obiecują abonament dla klienta za 145 zł, więc policzmy ile księgowy nowy zarobi dla siebie. 145 zł x 60%= 87 zł - 75 zł prowizja = 12 zł !!!. Nieźle co? Żeby zarobić 1200 zł trzeba obrobić 100 klientów. Pierwsza płatność po 3 miesiącach, a oni w tym czasie zgarniają 145 złx100 klientów x 3 miesiące= 43500 zł. Łatwo policzyć, po 3 miesiącach twojej pracy jeśli zdobędziesz 100 klientów w pierwszym miesiącu, co jest niemożliwe ale dla wyliczenia przyjmijmy takie dane to oni zgarną 43500 zł, a ty z tej kwoty 1200 zł. Super wyzysk !!! Pozdrawiam wszystkich pracowników inFaktu

Julia
@Janusz

Ale skąd taka niska kwota? Teściowa ma w infakcie 14 spółek, z czego tylko 3 większe, reszta mało roboty, a zarabia około 8 tys netto. Sama zastanawiam się nad pracą w infakcie, ale jak czytam niektóre komentarze to naprawdę bardzo łatwo się zniechęcić, jeśli ktoś faktycznie nie wie jak to w rzeczywistości wygląda…

@Julia

To chyba jakiś (usunięte przez administratora) przy takich zarobkach, w oparciu o umowę którą daje infakt, musiałaby księgować miesięcznie tysiące dokumentów. Na samych spółkach musiałaby wyciągnąć obrotu na 20.000 netto, żeby netto na fakturze dostała około 8k :)

Pati Nowy wpis
@Julia

Jeśli ma spółki to inaczej to wygląda, a jeśli jdg to niestety bywa słabo. Jednoosobowe dzialalnosci chca mieć tanią księgowość, w granicach 200 zl. Na 2 poziomie za 1 firmę mam od 50 do 75 zł, zatem żeby wyjść na swoje trzeba tego trochę obrobić. I fakt jest taki, że aby mieć choć 10 klientów to trzeba przprowadzic kilkadziesiąt rozmów telefonicznych, bo nie każda osoba podesłana przez inFakt faktycznie jest zainteresowana. Wiem też, że jakiś czas temu było lepiej, teraz ksiegowych jak grzybów po deszczu i biorą klientów czasem za marne pieniadze, byle kogoś złapać.

Luiza Nowy wpis
@Janusz

A to też się tyczy stanowiska specjalisty ds. zakładania firm? Ogłoszenie jest dosyć obiecujące

Agbr Nowy wpis
@Julia

Ale teściowa ma 8 tys dla siebie ? Czy 8 tys netto na fakturze ? Bo.to.zasadnicza różnica. Ja w grudniu miałam.spolek 19. A realny zarobek - po odjęciu Zus z tym strasznym zdrowotnym i PIT do ok 6 tys

xyz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

wg mnie trzeba na to spojrzeć dwojako. z jednej strony znasz wszystkie nowości, szkolenia albo profesjonalne albo nie (ale zawsze poznaje sie jakieś zagadnienie), można sie skonsultować albo z pomocą albo z innymi no i oczywiście dostaje sie klientów nie trzeba ich szukać. Można pracowac w domu i wygodnych godzinach chociaż ja nadal siedze na etacie (jeszcze za mało zarabiam na tym) . Mozna tez sie rozwinąć bo ile firm tyle przypadków, nie prowadziłem wcześniej e-commerce czy IP BOX a to jest duży plus z drugiej jednak strony ogromne prowizje i opłaty (widać to dopiero po przeliczeniu), kadra "menadzerska" nie wszyscy ale jednak bez doświadczenia, nie ma z kim porozmawiać o negatywach czy aplikacji czy wspólpracy można miec tylko pozytywne zdanie a za negatywne opinie ponosi sie konsekwencje. Sprawdzanie ksiegowych. niby dobre ale szkoda ze te osoby maja mniejsze doświadczenie niż osoby sprawdzane wiec czepiaja sie rzeczy nieistotnych podatkowo ale ich ocena ma wpływ na ocene ksiegowego byleby zostać na największej prowizji Czy idzie zarobić? TAK idzie. trzeba sobie dać czas na uzbierania odpowiedniej bazy i wejsc na odpowiedni poziom a jest ich 3, im wyższy tym lepszy zarobek Czy płacą w terminie TAK, Jestem krótko i jeszcze sie nie zniechęcam licze ze kolejna weryfikacja mojej pracy da mi lepszy zarobek. jeśli po roku wspólpracy nie zbliże sie do mojej pensji zweryfikuje dalsza wspólpracę Szczerze to wspólpraca dla tych co potrafią sie dostosować jak to w korporacji

Beti

Natrafiłam na ogłoszenie dla specjalisty ds.zakładania firm i tam czytałam o narzędziach do pracy. MacBook Pro, iPhone - czyli z nich mogę też korzystać do celów prywatnych czy jedynie w biurze? Mogę też wybrać pomiędzy B2B lub UoP?

Infakt Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa - Pełna Księgowość. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
daniel

ja jestem zadowolony z perspektywy klienta po około 2 latach korzystania z infaktu. Aplikacja dodatkowo wiele ułatwia a księgowa którą wybrałem skupia na prawdę dużo uwagi na mnie. PS. Jak ktoś przymierza się do zakupu to pamiętajcie że pod tym linkiem macie zniżkę https://www.infakt.pl/polecam/rabat-na-start

Kuba

Niestety, jako pracodawca bardzo toksyczne miejsce. Piszą o wartościach itd, a w praktyce kiepskie traktowanie ludzi, szczególnie jeśli wyrażają swoje opinie. Jedno się mówi, a drugie robi...

Ramz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Dziwna firma. Szukają na młodszego księgowego z własną działalnością z pół rocznym doświadczeniem w prowadzeniu KPiR różnych branż. Oczywiście mnie odrzucili mimo, że prowadzę samodzielnie swoją księgowość w e-commerce od początku + w każdej poprzednich pracach miałem styczność z księgowością (różne branże). A jaka to jest różnica te różne branże? Inny vat na niektóre towary/usłgi, podatek linia/ryczatł/skala i tyle. Niby oferują kurs/przeszkolenie ale oczekują chyba mimo wszystko kogoś z 10 letnim doświadczeniem z 10 różnych branż bo przecież nie można się specjalizować w 1,2 czy 3 ale trzeba nie wiadomo ile. A kto im pójdzie z takim doświadczeniem pracować żeby zabierali 60% od klienta i jeszcze jakieś kary z tego co czytam. Ich strata. Mam dużo czasu w swojej działalności to sobie zrobie jakiś kursik i może rozwinę własne biuro rachunkowe, czemu nie. I rozliczane tam gdzie ja to robie, a nie u nich. Z infaktu korzystałem miesiąc za free. Może i ładne i wygodne ale za drogo. Wolałem się samemu poduczyć i konkurencyjny portal mam za 15 zł miesięcznie brutto. Człowiek im oferuje współpracę z własną działalnością więc jak nie ogarnie klienta to nie zarobi to jeszcze gardzą :) Dajcie spokój

Jagna

W ofercie dla specjalisty ds.zakładania firm jest mega sprawa bo piszą o treningach biegowych z profesjonalnym trenerem. Dużo biegam więc byłby to ekstra benefit. Można liczyć na coś takiego?

W

Nie polecam. Najgorsze miejsce do pracy. Uciekać gdzie pieprz rośnie.

Zpl
@W

mysle co innego, bardzo dobry pracodawca na krakowskim rynku.

@W

Widział Pan/Pani umowę? W czym pracodawca jest dobry skoro zabiera 60% wynagrodzenia jako prowizję co miesiąc?

mikra
@W

hm... ciekawa opinia, możesz napisać dlaczego tak uważasz? Chodzi Ci o prowizje? Sama tutaj pracuję i mam zgoła odmienna opinie :D

Doro

Pytanie do pracowników. Powiedzcie mi jak wyglądają kontakty z klientem? Czy są mailowe, czy telefoniczne, w jakich godzinach? Bo chcę pracować na początek 4-5 godzin dziennie i nie chcę żeby mi ktoś wydzwaniał później przez cały dzień, bo chcę się zająć czymś innym. No i jak wygląda kwestia brania urlopów, L4, czy to jest wpisane w umowę, że mam w ogóle do tego prawo?

mikra
@Doro

Kontakt masz zarówno telefoniczny, mailowy jak i przez czat. Zależy też trochę od klienta.

POLECAM

pisze to jako klient i to bardzo zadowolony. Współpracuję z infakt już 3 lata i gorąco polecam!!! Aktualnie mam już 3 księgową z kolei i z każdej jestem tak samo zadowolony, polecam ;)

klient
@POLECAM

również jestem klientem i współpracuje z infaktem już chyba 2-3 lata, polecam! Wszystko odpowiednio zaopiekowane, żadnych problemów i pełne wsparcie!

olo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Hej, podobno prezes się zmienił. Co się stało?

Aldona

Zauważyłam ofertę na zdalną pracę jako księgowa. Widzę że naprawdę macie bardzo dobre zdanie o atmosferze w zespole. Czyli mówicie że składać CV i będę bardzo zadowolona? :)

Martyna
@Aldona

Witam, jeżeli brak benefitów i kary umowne oraz duża prowizja od klienta jest dla Pani ok, to zakładam ze na start, przy jakiejś pracy "dodatkowej", jest to dobra opcja.

alis

Witam, Czy ktoś zaczynał ostatnio pracę w Infakcie i może podzielić się informacją jak wyglądało wdrożenie i czy na start dość sprawnie przydzielani są nowi klienci? Będę wdzięczna za informację.

Agnieszka
@alis

Dzień dobry, zaczęłam współpracę z inFakt z końcem lutego br. Proces wdrożenia przebiegł bardzo sprawnie i merytorycznie. Zbudowanie bazy Klientów mogę ocenić na szybkie, bezproblemowe, w miarę swoich możliwości można dostosować i wybrać ilość obsługiwanych klientów, ich branże oraz specyfikę prowadzonych działalności. Polecam i cenię sobie współpracę z inFakt.

Agnieszka
@alis

cebulowa pani

Zarobki zależą od tego ilu będziesz miała klientów i jak dobrze Ci sie bedzie z nimi współpracowało i czy beda Cię dobrze oceniać. Gdy zaczynałam swoją przygodę z infakt, pracowałam z 2-3 klientami i nie mogłam wyciągnąć więcej niz 1k. Teraz gdy mam już dużą ilość klientów którzy wysoko mnie oceniają i wracają do mnie, stawki znacznie urosły i na spokojnie mogę zarobić kilkukrotność pierwszej wypłaty

Irena
@cebulowa pani

Tylko jakby nie patrzeć nakład pracy jest ten sam? Zakładając 300 zł od klienta to sporo ich trzeba utrzymać żeby mieć godna kwotę. jest jakiś przelicznik na 160 godzin?

Klient

Porządna firma, tanio i solidnie

Monika W.

praca na stanowisku zdalnego specjalisty ds. księgowości jest moim najlepszym wyborem na drodze mojej kariery zawodowej jaką dotychczas miałam. Praca jest bardzo mocno rozwijająca , godziny pracy można dostosować do własnych potrzeb. Kontakt z każdym działem jest błyskawiczny. Zrozumienie pracownika (jego potrzeb) jest traktowane priorytetowo. Pracuję prawie dwa lata - nawet na moment nie pomyślałam o zmianie pracy (wręcz przeciwnie - zwiększam godziny pracy ;) )

Marzena
@Monika W.

Mam takie same doświadczenia i staż współpracy i nawet przez chwilę nie miałam wątpliwości, że to jest to, o co mi chodziło szukając swojego miejsca zawodowego.

Xxx
@Marzena

A jak finansowo bo widziałam propozycje ok 4700 i za każde rozwiązane zadanie 1-2zl więc żeby opłacić zus i żeby coś zostało to chyba trzeba 2000 tych zgłoszeń zrobić w miesiącu A to raczej niemożliwe

Xxx
@Xxx

Za pierwszy miesiąc zarobiłam mniej niż tysiąc, później z każdym miesiącem było 2x tyle. Obecnie przy 40 klientach mam od 5-8 tyś. z inFakt. To zależy ile jest pracy i zleceń dodatkowych. Przy rozliczeniach rocznych można zarobić dodatkowo. Jeśli masz dużo czasu i pracujesz systematycznie jest naprawdę dobrze.

Gonia0202
@Xxx

40 klientów to dosyć szerokie pojęcie bo klient który ma 200 pozycji fv do księgowania i klient z trzema fv to chyba różna waga Jak to wygląda?

Marzena
@Gonia0202

Tak, ilość pozycji do księgowania ma wpływ na cenę usługi dla klienta i przekłada się to na moje wynagrodzenie.

Hej, pierwsze co mi się w oczy rzuciło to ten ostatni komentarz w którym ktoś napisał, że z 10 lat pracuje. z tego w ogóle wynika cokolwiek? mam na myśli jakieś stażowe lub cokolwiek? chce się dowiedzieć czemu warto pracować przez lata

@pracownik

Pracuję w inFakt już prawie 10 lat i mogę polecić współpracę! Jest to doskonałe miejsce do pracy, w której od początku bardzo dużo się nauczyłam, w której zdobyłam też obszerne doświadczenie zawodowe. Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, zawsze można liczyć na pomoc przełożonych czy współpracowników.

Monika K

Dla mnie infakt to najlepsze się trafiło jak wróciłam po macierzyńskim. Mogę poświęcić czas dla dziecka, ale też na prace. Mam szkolenia, procedury, pomoc innych osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Infakt Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Infakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 111 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Infakt Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 86 ocen.

Infakt Sp. z o.o.