Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Partner Taxi Wrocław

Pracowałeś w firmie Partner Taxi Wrocław i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
takisamjakty - 2012-01-24 18:25:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
PARTNER TAXI (usunięte przez administratora)POZORNA RENOMA ZNISZCZONE AUTA PŁACA MNIEJ NIZ NA KASIE W BIEDRONCE ZADNYCH SZKOLEN UBEZPIECZENIA SKLADEK ZDROWOTNYCH NIC ŁYSY PAZERNY SZEF TYLKO NA WAS CZEKA NIE DAJCIE SIE OSZUKAC CHYBA ZE BRAKUJE WAM DWA LATA DO EMERYTURY ALBO MACIE 10 DZIECI I OPIEKA SPOŁECZNA SIE NA WAS (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
darecki - 2012-07-08 18:36:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
omijajcie tą firmę szerokim łukiem no chyba,że chcecie pracować za grosze.wypłata przy dobrych wiatrach 1200 zł przy jezdzie 12 godzinnej na dobę 7 dni w tygodniu.Auta zasyfione !!!
zdjecie uzytkownika
Stefani - 2012-12-23 09:19:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Marne zarobki praca po 12 godzin odradzam !
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-05 12:52:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Marne zarobki w Partner Taxi Wrocław to znaczy jaka jest płaca za godzinę netto ?Jak to jest w przeliczeniu?Dobry kontakt z biurem?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-09-10 08:35:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
A ilezarabiaja kierowcy w Partner Taxi we Wrocławiu?pytam z ciekawości bo nawet nie mam pojecia jakiego rzedu sa to kwoty
zdjecie uzytkownika
mm - 2014-05-17 10:26:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
praca 2razy 12g w dzien potem 2razy 12 w nocy potem 2 dni wolnego,zarobki - jesli zarobisz dla nich do 7000zł dostaniesz 20% tej sumy ..jesli przekroczysz 7000zL to masz 25% ,nie ma stawki godzinowej ,tylko prowizja
zdjecie uzytkownika
wiktor - 2014-05-17 18:02:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a naprawdę trudno jest wyrobić w Partner Taxi ponad te 7000zł? czy Tobie może się już to udało kiedyś?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partner Taxi Wrocław

Twoj email:
Wiadomość: