Opinie o PIT-RADWAR w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PIT-RADWAR. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PIT-RADWAR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIT-RADWAR w Warszawa

Tak jak napisał @Maciek zakładowy społeczny inspektor pracy zupełnie pomylił funkcję inspektora ze związkową. Ważne jest dla niego by związkowcy Solidarności mieli się dobrze. Nieważne czy mówią mądrze czy głupio ale to związkowcy z jego związku. ZSIP jest dla wszystkich pracowników a nie tylko wybranych. Widać że nie zrozumiał przez tyle lat jaka jest funkcja ZSIP. Już dawno nadszedł czas ma zmianę ZSIP. Oby tylko to znowu nie był ktoś z Solidarności, zwłaszcza ten obecny społeczny z W1 czyli żelbeton.

Jarr

Wszystkich na zieloną trawkę z wilczym biletem aby odczuli na własnej skórze to co zgotowali innym.

El Habibi

Co z tym Wrocławiem się dzieje. Cały czas jakieś kwasy się tu wypisuje o Oddziale. Wiem że jest tyrania i nadprogramowa rotacja kierowników i pracowników. Czy ktoś w końcu to zmieni, tak niewiele trzeba aby oddział odżył. Pozbyć się należy tych którzy stwarzają gęsta atmosferę i postawić na pozytywne osoby. Tylko oparcie na pozytywnych wartościach coś może zmienić.

Benjamin
@Ok

Tak to na obecną chwilę wygląda. Pytanie tylko co z kontaktronami. To produkcja rodem z XIX wieku ale daje ludziom zatrudnienie i nawet jest ostatnio opłacalna. Chyba ktoś będzie musiał podjąć męska decyzję. Szkoda tylko tych inwestycji w lokalizację krakowska. Parę milionów pękło. Oby cena sprzedaży była na tyle atrakcyjna że zrekompensuje te nakłady. Wygląda też że nowy rząd jaki powstanie będzie średnio lub wcale za pracownikami więc wsparcia w utrzymaniu lokalizacji raczej nie będzie. Inżynierowie jednak będą mieli szansę na rozwój w Czernicy, przestaną też się w końcu obijać bo będą mieli jakieś zajęcie. Raczej jestem pesymistą jeśli chodzi o przeprowadzkę wszystkich działów. Kto będzie za najniższą krajową jeździł do pracy z Wrocławia do Czernicy. Żenujące jest że nie ma długofalowych planów rozwoju tylko co jakiś czas zmiana banana - oszczędziłoby to nakładów na remont krakowskiej oraz kosztów przeprowadzki Grabiszyńskiej. Od razu trzeba było wszystkich do Czernicy przenieść.

Zmiany zmiany zmiany

Wie ktoś dlaczego zwolnili EB? Czy podobnie postąpiono jak z RD? Tj szopka z ochrona i reszta.(usunięte przez administratora)

@Maciek

Naprawdę dobrzy... naprawdę cyniczni, bezwzględni, kłamliwi, podli, źli - to na pewno.

Komentator

Zapach nieprzyjemny trzeba czyscić od góry. W Wa-wie tam pan prezes(celowo ze wzgledu na dokonania malą literą) dokonał wydaje się niemożliwego zwalniając najwartościowszych ludzi, którzy odchodzą czwórkami.... Jego za to trzeba by polewać tym sosem co pachnie na odległość. W OW na przestrzeni ostatnich 15 lat każdy zarządca był zły i do wymiany. Jeden chciał za dużo drugi nic nie robi i też jest zły. Kto sie nada??? Jeśli nominat Sol i Ściekowgo nie nadaje sie to teraz nominacja dla pana Wiem Wszystko?.

@Komentator

Jeśli nie było ani jednego konkursu na wybór szefa OW to czego można się spodziewać? Znajomki nominaci zero wiedzy merytorycznej. Tu trzeba się znać na wyrobach a nie być wujkiem dobra rada. Zarząd jaki jest każdy widzi i nic wykrzesać się nie dało i nie da. Ale przynajmniej ostrich zarobił. Tylko co to za zakład bardziej manufaktura.

Robol
@Komentator

Wiesz dlaczego prezes ich wywalil? Bo najwiecej mieszali w BR i co roku 70tys premii. A dla zwyklego pracownika 2700 brutto

Kornik Nowy wpis
@Robol

Ogarnij się człowieku i nie powtarzaj tych bredni. Mniej drinkuj, bo i po ciebie przyjdą.

Tranzystor Nowy wpis
@Robol

Koleś, mówisz o dyrektorach pionu BR i najważniejszego biura w BR. Kto miałby mieszać w BR jeśli nie oni?

Zorro

Czego dzisiaj szukały bagiety w żółtym budynku?

Robol
@Zorro

Winnych

QPR Nowy wpis

Grubo wyłowili

Lepiej jest być jednak z zewnątrz tak jak sugerują…? Dziś dodano ofertę dla specjalisty ds. utrzymania ruchu na Krakowską. Czy jest szansa na wskazanie widełek placowych? Oraz na krótkie omówienie pracy? zatrudniam się na podobnym i chce sobie porównać warunki bo tu mam bliżej

Biały

Na horyzoncie jest przeprowadzka do Czernicy, warunki i atmosfera jest taka jak tu pisze się na forum. Jeśli ci to nie przeszkadza to aplikuj. Kasa mała

Nie

Nie aplikuj omijaj szerokim łukiem. Kiedyś można było tam pracować teraz już nie. Szefostwo fatalne o ambicjach dyrektorsko dyktatorskich. Nie będzie spokojnej głowy po pracy chyba że jesteś typem pokornym z nisko zwieszoną głową pozbawionym godności osobistej. Nie wiem jakim kluczem wybiera się kadrę kiedyś było inaczej teraz to dno.

On
@Nie

Wiesz moze jakie zarobki ma planista produkcji?

Lila

Czemu uważacie, że poniżej oczekiwań? W ofercie dla planisty niby piszą o wymaganym 2-letnim doświadczeniu. jak taki staż się wycenia? I jeśli ktoś ma więcej lat to czy na cokolwiek wpływa?

Pracownica

Zarobki zależne od wielu aspektów. Kasa dla specjalistów na poziomie 10 tys brutto. Krzykaczy jak zwykle wielu ale to wygodne bo bezkarne i anonimowe. Wielu odchodzi ale wielu przychodzi. W tak dużej firmie zawsze są niezadowoleni szczególnie Ci co najmniej robią . Benefity to dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą. To jest parę tys złoty. Opieka PZU i inne. Poziom napewno zarobków nie jak w komercji ale nie ma zasuwania jak w korpo. Układy są wszędzie bo tworzą je ludzie i są wszedzie

Chyba śnisz
@Pracownica

10 tys? A któż tyle zarabia na pewno nie specjaliści, może główni specjaliści i zapewne tylko w Warszawie. Bryndza jest generalnie, na niektórych stanowiskach luz ale na innych trzeba zasuwać. 10 tys? Nie mogę przestać się śmiać.

@Chyba śnisz

Akurat OW dużo lepiej żyje niż oddział w Warszawie, który jest ZNACZNIE większy. We Wrocławiu od magazyniera po specjalistę można spokojnie ponad 5k netto wyciągnąć. Przynajmniej jeżeli chodzi o produkcję wojskową, a nie cywilną. Także Pit-Radwar jeżeli chodzi o zarobki, śmiało zapraszamy. Po 2-3 latach nic nie robienia zarabia się kokosy.

OW

Akurat widełki to jest tylko względna wartość... jak ktoś ma zarabiać ponad widełki to nie ma problemu. Co do 4k netto dla specjalisty od kilku lat to gadasz głupoty ponieważ w ostatnim czasie same podwyżki dyrektorskie oraz inflacyjne to minimum 1k netto. Także jeśli ma 4k netto od kilku lat to naprawdę musi być niekumaty.

Robol Nowy wpis
@Chyba śnisz

Bo jesteś głupi. Od dawna kasa okolo 10 tys to nie jest wielki wyczyn

Adka

Dzień dobry, czy jest tu może ktoś kto był już na rozmowie na Administratora infrastruktury wirtualizacji i mógłby ją omówić? Rozważam swoją kandydaturę. Jak testują podczas części technicznej to wymagane minimum 3-letnie doświadczenie?

Specjalista Ds. Zakupów

Porażka - etap pisania testów jak do matury. Ich poziom - profesorski, jakbym miał tam być analitykiem.

Oprócz klasyki, w stylu: dlaczego chce pan u nas pracować, obrzydliwie niemiła czarnula zadawała pytania nie związane ze stanowiskiem, takie psychologiczne bardziej.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Ktoś coś o pracy w IT? Atmosfera, zarobki, zadania?

@Michał

Jakieś szanse na podwyżki? Regularne?

X
@Michał

Zadania pewnie zależnie od stanowiska, ale raczej nie będą specjalnie trudne, gdyż poziom nie jest zbyt wysoki. Zarobki jako początkujący programista 6,5k brutto. Atmosfera bardzo słaba.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Jakich widełek można się spodziewać na umowie o prace stanowisko - Programista Java mid jakie senior? Jakie możliwości szkoleniowe ? Atmosfera ? Plusy? Minusy?

XYZ

Ok widzę ze już niektórzy pytali i zarobki planisty produkcji a sam byłem ich ciekaw, bo w ogłoszeniu nie podają ich wprost niestety. Teraz tylko zastanawiam się co jest powodem aktualnych naborów. czy na dziale jest dużo osób i to takie naturalne rotacje czy coś się tam dzieje? Mam doświadczenie i chce zmienić zakład

G

Potwierdzam zbiorowo posunęli JR. Kwestia czasu aż wypełni się to co piszesz

XYZ

Podobno 10 lat temu zarobki były porównywalne w stosunku do konkurencji, a przynajmniej tak to ktoś opisał tu. A teraz jak to wypada? Bo przez tyle czasu mogło się pozmieniać na plus albo na minus. Powiecie przy okazji ile może zarobić u nich programista do technologii webowych oraz jaki jest przebieg rekrutacji? Wg ich strony jest opcja też współpracy na działalności, czy w takim przypadku otrzymuje się płatny urlop?

@XYZ

Zarobki wypadają bardzo dobrze. Dużo podwyżek(średnio 2 do roku). Na początku musisz uzbroić się w cierpliwość ale po pewnym czasie możesz liczyć na konkurencyjną wypłatę względem rynku, a i spokojnie sobie odpoczniesz w pracy :)

Żart ?
@OW

Podwyżki w jakiej wysokości 2 razy do roku? Bo niedawno były ale około 100 zł brutto raz do roku. Kto odpoczywa ten odpoczywa niektórzy jednak ciężko pracują. Jest wybrana kasta tych którzy się nie narobią to prawda ale to raczej wokół sekretariatu.

No właśnie

Podwyżki zazwyczaj dostają (usunięte przez administratora)szefa ewentualnie kadrowa jako niezawodne źródło informacji. Jest pula do podziału można podzielić na swoich podległych pracowników lub samemu przytulić do serca. Zazwyczaj to ostatnie się dzieje i nie można mieć o to pretensji. Szefowie mają rodziny domy w budowie potrzeby zakupu nowych aut. Bądź człowiekiem.

czas zmian
@No właśnie

Kiedy nastąpi ta słynna centralizacja pożal się boże kancelarii czy jednoosobowych kadr - przecież 2/3 roboty jak nie więcej robi Centrala i kierownicy wydziałów więc po co utrzymywać stanowisko z pensją dyrektorską?. Może w końcu komuś z nowego rozdania spadnie kurtyna i przejrzy na oczy.

Centralizacja
@czas zmian

Centralizacji już nie będzie, wystarczy że scentralizowano zakupy a raczej dwóch frustratow dokonało zemsty się na uczciwych pracownikach przy udziale kilku służących i to właściwie koniec centralizacji w OW, no bo ile razy można sobie strzelać w stopę. Można przecież scentralizowac jeszcze kadry sprzedaż i zostawić tylko produkcje. Ale to nikomu nie jest na rękę w OW więc to nie nastąpi do czasu połączenia z Czernica.

Jarek

Widzę że OW sięgnęło (usunięte przez administratora). A taki był to przyjemny zakład kiedyś. Czegóż jednakże oczekiwać gdy pierwsze skrzypce grają osoby zupełnie nienadające się do roli liderów. Kto na to pozwala - Zarząd oczywiście. Zmiana zarządu= zmiana wladz OW. A ściekowego zmienić w wyborach na Piotrka. To Boży człowiek i w żadne układy nie wejdzie.

Cześć, wczoraj odświeżyli ofertę dla planisty produkcji. myślę o aplikowaniu tak wstępnie. Nie znam jednak jeszcze zarobków, a są dla mnie jednak kluczowe. ile więc mogą wynosić i czy jest tu ktoś z działu, kto mógłby polecić pracę?

Czy opiszecie mi sytuacje młodszych specjalistów ds. pomiarów? Jest nowa oferta na takim portalu. nie są w żaden sposób wskazane zarobki, więc to pierwsza sprawa, ile wyniosą? I za jaki nakład pracy, jak ją ocenicie? Czy można się rozwinąć?

???

Jakie zarobki w dziale IT?

MM

Atmosfera w pracy bardzo nieprzyjemna, ludzie są w dużej części niemili. Stanowisko programisty w dziale systemów wspomagania dowodzenia/radiolokacyjnych. Poziom wytwarzania oprogramowania i testowania jest niski, można się czegoś nauczyć będąc początkującym, jednak nie polecam tej pracy osobom planującym na bieżąco się rozwijać w branży IT.

Nie ma teraz żadnej opcji na juniora do działu IT? po przejrzeniu ofert widzę, że są 4 dla poczatkujących ale na inne działy. Z jakich przyczyn nie można pracować jako programista C++ w formie zdalnej? Pokazuje mi się jedynie hybryda, ciekawi mnie kultura pracy przy projekcie

Bumtarara

Nie polecam naboru do @Pracodawca. Ghostują kandydatów. Po ostatnim etapie przejścia całej ścieżki rekrutacji informują o pozytywnej decyzji, po czym kontakt urywa się.

A możecie porównać warunki finansowe na helpdesku? Również chętnie o pracy samej w sobie poczytam. Teraz poszukują starszego specjalisty, wiadomo ile mniej więcej zarabia? I jak kwoty dla osób z mniejszym doświadczeniem wyglądają?

Jarosław

Zarabiam 8 tys netto w zakupach w spółce skarbu państwa czy można zarobić w Pit radwar porównywalna kwotę? A bonusy są jakieś? Obecnie mam pełen pakiet Luxmed ze stomatologiem i pełny pakiet Multisport. Warto pomyśleć o przejściu do zakupów Pit radwar?

Jak tam po nowym roku? są dalsze doniesienia odnośnie tej przeprowadzki do Czernicy? Ludzie już tam aplikują albo są wstępnie zatrudnieni? Widzę po komentarzach ze mimo wszystko interesują się tu praca, możliwe ze tam będą nieco inne warunki już tu opisywano?

OW

Jak to po nowym roku :) wpadły wszelkiego rodzaje premie i socjale więc oddziała zadowolony. Czernica to tylko wydmuszka, która i tak się nie spełni.

FS
@OW

Obyś się tylko nie zdziwił/a z Czernica. Parę groszy dwa razy do roku na święta nie czyni wiosny. Zarobki słabe a nawet bardzo słabe na tle rynkowych.

Krzysztof
@OW

Na jakie i jakiej wysokości premie/ socjale można liczyć w tej firmie? Z góry dziękuję za odpowiedź

Tomi

Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku szlifierza narzędziowego?

Marcela
@Tomi

Dołączam się do pytania, bo mój tata jest ciekawy pracą w firmie. Poza pensją stałą, wiecie coś o premiach na tej posadzie? Szlifierze tu pracują zmianowo jakoś, czy jedna zmiana jest? I jak ktoś ma doświadczenie w pracy 9 lat, to ma dobrą perspektywę szybkiego awansu w firmie?

Hanna

Z jakich przyczyn ma omijać? Czy możesz to jaśniej doprecyzować? Padło 9 lat doświadczenia, chodzi o to, że osoby z mniejszym lepiej się odnajdą? Kasa w pewnym momencie stanie już na tym samym poziomie? Jaki będzie max?

Nici
@Hanna

Są pewne uwarunkowania których nie można tak łatwo opisać. Kiedyś to była fajna firma ale nie teraz.

KL

To jest aż nieprawdopodobne że oddział tak się stoczył. Pamiętajmy jednak o przyczynach i kto był tego początkiem a więc dwóch panów którzy doprowadzili do niewykonania umowy z MON co zaskutkowało powołaniem osoby do uporządkowania oddziału a reszta to już jest wynikiem tej decyzji. No cóż, przeniesienie do Czernicy zapewne wszystko zmieni. A że ono będzie to jest pewne. Trzeba poczekać na decyzje nowego rządu. Żal oddziału bo są tam też porządni ludzie szkoda że tak to się potoczyło, a pan Ściekowy może przegrać wybory jest przecież dużo lepszy kandydat prawdziwy społecznik który nie będzie się z nikim układał. Nadzieje co do ściekowego rozwiały się zaraz po jego wyborze gdy zaczął układać się z tamtymi kreaturami tj gdy go zaczęli urabiać. No miotła nowej władzy będzie miała co robić. A ludzie głosujcie macie pana Piotrka to człowiek wiary i nie pozwoli się kupić ani władza mu nie zaszumi w głowie.skromny i ideowy

KL

Były dyrektor Adam M. zapewne wróci i w końcu zrobi porządek. Szkoda że niektórzy już na emeryturze są bo powinni dostać wcześniej wypowiedzenie za doprowadzenie oddziału do ruiny. Kibicuję aby sprawiedliwości stało się zadość bo to co z nim zdobiono to prawdziwa podłość i skandal.

Zostaw merytoryczną opinię o PIT-RADWAR - Warszawa

• Jak się pracuje w PIT-RADWAR?

Zobacz opinie na temat firmy PIT-RADWAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIT-RADWAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIT-RADWAR?

Kandydaci do pracy w PIT-RADWAR napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIT-RADWAR