Opinie o docFlow w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy docFlow. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie docFlow na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o docFlow w Wrocław

Karol

Nie polecam pracy w DF nikomu.

Qwerty

Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Junior Key Account Manager? Jaka jest podstawa i umowa?

@Qwerty

Do tej pory nie było takiego stanowiska, a rekrutacja wynika pewnie z braku klientów.

Wszyscy najmadrzejsi
@gość

Jest takie stanowisko, nie wiesz - nie wypowiadaj sie

FordocFlow

Już wielu ludziom powiedziałam co o nich myślę więc problemu nie widzę aby zrobić to również dla p. Prezes. Co najwyżej byłby to mój ostatni dzień w pracy ale całe szczęście już tam nie pracuje ;) PS. Jak ktoś ma znajomości to zawsze może sobie sprawdzić w jakiej sytuacji jest spółką ;) Współczuję ludziom, którzy dalej tam pracują i gratuluję tym, którzy już odeszli ????

fordocFlow

A może ktoś ma ochotę i się wypowie o obecnej sytuacji w firmie? Hahahahahah :D Ludzie, pomyślcie czy jest sens denerwować się każdego dnia, czy jest sens myśleć o tym "czy to przypadkiem nie jest mój ostatni dzień w pracy?", czy jest sens wgl tam chodzić skoro każdy kto tam pracuje wie jak jest.. Poleciało już tyle osób i poleci jeszcze więcej. Lepiej zrobić coś dla siebie i samemu odejść niż dać satysfakcję pracodawcy aby on to zrobił za nas... Firma byłaby idealna gdyby: - zmienić zarząd - pozyskać większą liczbę małych klientów niż skupiać się na tych dużych - pozyskiwać innych klientów a nie same firmy L.Czarneckiego - zatrudnić informatyków, którzy znają się na rzeczy a nie tylko jak codziennie zmienić "KOTA DNIA" (żałosne) - powiększyć zakres logistyki w firmie (współpraca z jedną firmą kurierską to nie logistyka) - stworzyć zespoły, które wiedzą co z czym się je a nie przypadkowych ludzi z ulicy, którzy "na chwilę" potrzebują pracy - dać wyższe wynagrodzenia dla pracowników stanowiskowych (1600 zł netto - śmiech na sali) Firma walczy z mobbingiem ?????? Jaki mobbing ? Pierw całej "górze" proponuje poczytać co to jest a później wyrzucać ludzi. Chcą się pozbyć pracownika ? To niech robią to w inny sposób a nie wymyślają durne argumenty. Nie oszukujmy się, zwalniane są osoby, które mają własne zdanie i nie boją się go wyrazić, czyli osoby które jednym słowem są zagrożeniem. Pomijam już fakt, że większość osób w tej firmie ma więcej oleju w głowie niż p.Prezes i wszyscy dyrektorzy razem wzięci. Bo napisać do pracowników to każdy potrafi ale powiedzieć szczerze prosto w oczy jak wygląda sytuacja to nagle brak odwagi. Nie dziwię się, że firma traci klientów skoro taka osoba przeprowadza wszelkie negocjacje. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam :)

@fordocFlow

napisać na go worku anonimowo też każdy potrafi, ale powiedzieć szczerze prosto w oczy prezesowi, co się mysli, to nagle brak odwagi

@fordocFlow

Wydaje mi się, że przez długi czas firma nawet nie starała się pozyskać innych klientów niż spółki Czarneckiego.

Wszyscy najmadrzejsi

Zle Ci sie wydaje ????

@gość

wydaje Ci się, czy wiesz?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
obeserwator

Nie jestem pracownikiem tej firmy. Ale rzeczywiście można "smiechnąć" czytając te wpisy. Ludzie !!! Teraz można przebierać w DOBRYCH ofertach. Jak jest się dobrym pracownikiem, to co Wy szukacie w firmie, która nie daje zarobić ? Najłatwiej narzekać. Ogarnijcie się

Prezydent

Zawsze jeśli są jakieś wątpliwości to można iść do Inspekcji Pracy z prośbą o rozwikłanie swoich wątpliwości. Z perspektywy czasu chciałbym podziękować pewnym osobom, które oskarżyły mnie o "mobing" (sami go robiąc). Dzięki Wam wyszedłem na tym lepiej niż nadal miałbym się kisić w docFlow :-)

camembert president?
@Prezydent

Tak, zrobiłeś wielki krok naprzód. Tylko dlaczego wciąż czytasz opinie o byłym pracodawcy? :)

byłem tu
@camembert president?

A to nie mozna czytać????

Śmiechłem
@camembert president?

Widać bardzo musi się nudzić w nowej i wartościowej pracy, skoro ma czas na przeglądanie absurdow jakie są tutaj :-D

Prezydent może być camembert, ale ten z wyższej pó
@camembert president?

Bo lubię kabaret i z sentymentem wspominam większość osób :-)

Wrocław - bezrobocie na poziomie 2,9% , zróbcie krok w przód i idźcie do innej pracy

@Gość

To, że bezrobocie jest równe 2,9% nie oznacza, że łatwo znaleźć dobrą i dobrze płatną pracę. Poza tym te 2,9% to zarejestrowani w PUP, a wiele osób wcale się tam nie rejestruje, bo nie ma z tego żadnych korzyści oprócz ubezpieczenia. Szukając pracy w wielu firmach większych od docFlow proponowali mi takie same wynagrodzenie za pracę z większą odpowiedzialnością. Gdyby podnieśli pensję minimalną w Polsce do 3-4 tyś. To większość firm zagranicznych wyniosłaby sie na wschód lub północ.

Alicja

@gość - wspominasz o nowym systemie przydzielania premii. Mógłbyś podać więcej szczegółów odnośnie warunków, jakie należy spełnić w celu otrzymania dodatkowego wynagrodzenia za swoją pracę? System premiowania to bardzo motywujący czynnik, wielu pracodawców decyduje się na wprowadzenie tego rozwiązania w swojej firmie.

@Alicja

"Dodatkowego wynagrodzenia za swoją pracę"? A co powiesz na oficjalne nazywanie pieniędzy za przepracowane przez daną osobę nadgodziny "premią"? Bo takie zwyczaje panują teraz w docflow. A to nie jedyny ciekawy przypadek tylko w odniesieniu do wypłat, sposobu ich liczenia oraz premii właściwych.

zenek
@Gość

Nikt tych nadgodzin robić nie nakazuje (poza tym nie są to i tak żadne nadgodziny, bo w inne dni pracujesz za nie krócej), a zauważ, że w niektórych firmach nadgodziny nie są płatne wcale.

@zenek

Eolne jest na umowie o pracę, tymczasem zdecydowana większość "pracowników produkcyjnych" to zleceniobiorcy, skądinąd wbrew prawu pracy (zachodzi stosunek pracy). I pewnie, mogą ludziom kazać przenieść się do kopalni albo kamieniołomu, tam na pewno jest znacznie ciężej, skoro już porównujemy docflow z innymi. Bo inne firmy nie płacą? A co to w ogóle za argument? Poza tym za nadgodziny nie płaci prędzej P.P.H.U. Januszex sp.z o.o. ze szwagrem ale nie spółka akcyjna i podobno poważna korporacja.

@zenek

Jeszcze jedna rzecz: nikt do nadgodzin nie zmusza, przynajmniej nie otwarcie, za to przełożeni intensywnie do nich namawiają. A co, jeżeli to jest propozycja nie do odrzucenia?

Zdziwiony
@Gość

Od kiedy przy umowach zlecenia są nadgodziny? I skoro w różne dni zalecają prace na inna liczbę godzin to gdzie tu podobieństwo do umowy o pracy. Jak tak tam źle to dlaczego tam pracujecie?

@Zdziwiony

Miło, że dodałeś kolejny argument potwierdzający, że to zlecenie jest lipne i naprawdę w każdym przypadku powinno być umową o pracę. Skoro jednak wszystko wskazuje, że firma stojąc nad przepaścią robi krok naprzód, ten problem i tak niedługo przestanie nas dotyczyć. Wszystkich a więc również i ciebie.

Wszedzie lepiej tam gdzie nas nie ma :/
@Gość

Musze Cie zmartwic, ale ja obecnie pracuje w dosc znanej firmie, nie typu Januszex itp, a za nadgodziny mi nie placa.

było

No nie było i przewinęło sie przez nia bardzo dużo pracowników i kadry zarządzającej.

Kierunek

Nie polecam, firma bez przyszłości. Każdy po cichu szuka nowej pracy od operatorów po kierowników a nawet dyrektorów. Więcej nie trzeba opisywać.

Abc

To miejsce w ktorym czlowiek traci poczucie wlasnej wartosci !!! Brak jakiegokolwiek szacunku ze strony kadry zarzadzajacej, okradanie ludzi z ich ciezko zarobionych pieniedzy jest w docflow na porzadku dziennym osobiscie odradzam prace w tym miejscu ....

@Abc

Pieniądze są wypłacane tak jak powinny. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o premię to w początkach działalności firmy były one przyznawane "po znajomości", teraz przynajmniej są jakieś zasady, chociaż wydajność mogłaby być liczona lepiej. Wg. mnie najbardziej brakuje w firmie porządnych pracowników "średniego szczebla". A jeśli chodzi o oszczędności to może nie wynikają one z bardzo złego stanu firmy, a z tego, że pensja minimalna rośnie i niedługo znowu ma wzrosnąć, a firma nie może sobie pozwolić na podwyższenie cen usług.

było

Mocne słowa a co na to Dyrektorzy..

Gosc
@było

To nie dyrektorzy podejmuja decyzje o celowym zaniżaniu wyników wydajności tylko po to żeby nie wypłacać pracownikom premii. Takie oszustwa jakie maja miejsce są poniżej jakiego kolwiek poziomu, takie rzeczy tylko w doflow. To ma byc pracodawca?

Wyrzucanie ludzi za "mobbing" przez osoby kompletnie nie mające pojęcia czym on jest, wiadomości o traktowanie się z szacunkiem...szkoda tylko, że osoba stanowiąca głowę firmy nie wie co to szacunek. Nic więc dziwnego, że firma idzie na dno jeśli Klientów traktuje się tak samo jak Pracowników.

Wszedzie lepiej tam gdzie nas nie ma :/
@Gość

To chyba dobrze, ze wyrzucaja za mobbing, tu gdzie tera pracuje mobbing jest niestety tolerowany.. a.nie.powinno tak byc..

gość

Lokalizacji poza siedzibą obcieli benefity, w drugiej nigdy ich nie bylo, kasa od R.Cz. sie skonczyła i więcej nie będzie, firma tez sie konczy. Kto może ten ucieka z tonacej łajby.

trg

Bawią mnie Wasze konwersacje... A co najlepsze, ktoś nie ma własnego rozumu i ciągnie ten bezsensowny dialog.

Nick w punkt paniusie

Różnica jest taka paniusie, że ja wiem kim Wy jesteście, a wy nie wiecie kim ja. Nie wiem czy to was bardziej boli, czy to jak szybko rozchodzą się informacje jakie praktyki stosujecie w swoim zakładzie pracy

SS Gość Sinsay
@Nick w punkt paniusie

nie jestem paniusią i tyle w kwestii Twojej wiedzy

kropek
@Nick w punkt paniusie

"Różnica jest taka [...], że ja wiem kim Wy jesteście"- to trochę brzmi jak groźba, koleżko.

SS Gość Sinsay

@Żenada aa to Ciebie z dwoma koleżkami wywali za chamskie, odrażające zachowania wobec innych. Twój styl wypowiedzi wskazuje z kim mamy do czynienia, no i ten nick - w punkt!

Kobieta

@Żenada Wyleciałeś z pracy za obrażanie koleżanek i kolegów i masz pretensje do tych którzy mieli odwagę powiedzieć dość a może powinieneś mieć pretensje do swojego żenujacego zachowania

DF
@Kobieta

Ciekawe dlaczego został usunięty komentarz zenady. Koleżanka chyba nie zna dokładnie sprawy a jak zwykle sieje największy kwas.

WYPAD WRESZCIE Z TEGO FORUM ! OWSZEM, MASZ ROZUM MNIEJ NIŻ ZERO!

Sinsay

UMIEM ODRÓŻNIĆ LITERÓWKĘ OD BŁĘDU ORTOGRAFICZNEGO :) JESTEM BARDZO DOBRZE WYCHOWANYM CZŁOWIEKIEM. JESTEM NA POZIOMIE*!! *0 to też poziom...

SS
@Sinsay

TWÓJ POZIOM TO MNIE NIŻ ZERO! TAKICH GAMONI POWINNO SIĘ TĘPIĆ!

SS
@SS

"MNIE NIŻ ZERO"... i wszystko jasne.. :D :D :D :D :D

Zostaw merytoryczną opinię o docFlow - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy docFlow?

Kandydaci do pracy w docFlow napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

docFlow
2.5/5 Na podstawie 265 ocen.
  • Aleja śląska 1
    54-118 Wrocław