Opinie o Fachowcy.pl w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fachowcy.pl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fachowcy.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fachowcy.pl w Warszawa

Starszy szeregowy

Pracuję tutaj czwarty rok w dziale obsługi klienta i jestem bardzo zadowolony. Warunki finansowe OK, w moim dziale super atmosfera i szef z którym idzie się dogadać, a i czasem po pracy wyskoczyć na piwo. Nie tylko ja mam takie odczucia - ludzie tutaj siedzą latami, rozwijają się, awansują (niedawno koleżanka N. z którą razem startowaliśmy została dyrektorem działu - bez żadnych znajomości!). Jak lubisz robić coś konkretnego i czujesz się w tym mocny, to nie ma problemu pójść do dyra i dogadać się, żeby się w tym kierunku specjalizować - a najczęściej sami Ci to zaproponują. Można przejść do działu social media, do reklamy, grafiki, są nawet osoby które z obsługi klienta poszły do IT i zostały wyszkolone na programistów. :) Pracując tutaj założyłem rodzinę - tak jak wiele innych osób. Niech o atmosferze w pracy świadczy to, że często spotykamy się wspólnie z dziećmi, włączając w to kierownictwo.

giełdowy

Pracuję tu już łądnych parę lat i złego słowa nie dam powiedzieć. Wiadomo, że - jak to w startupie - czasami kierownictwo wpada na różne "ciekawe" pomysły i zaczynają kombinować, ale jeśli ktoś - tak jak ja - rzetelnie pracuje od 8 do 16 a później ma w (usunięte przez administratora) co się dzieje w firmie, to robi to co mu aktualnie każą, bierze kasiorkę i żyje spokojnie.

kosmita

Fachowcy.pl... mam mieszane uczucia jesli chodzi o ta firme... Duzo niespodzianek dla pracownika, duzo niedopowiedzen, niedociagniec, cala prawda wychodzi w trakcie pracy, nic nie jest szczerze powiedziane przed rozpoczeciem pracy... zasady gry wychodza w trakcie... plus pracy tutaj to calkiem dobra wyplata... organizacja TRAGICZNA... i ta ciagle zmiana zasad gry... nie moge jednoznacznie sie wypowiedziec o tej firmie, moze za krotko tu pracuje... z jednej strony praca fajna pieniadze sa tez ok jest umowa o prace wiec naprawde dobrze... z drugiej strony nigdy nie wiesz jakie beda zmiany, jaki pomysl bedzie jutro i to tez wzbudza niepewnosc pracownika...

@kosmita

OOO Fajnie, ze mozna zarobic kasiorke. W czym polega balagan ?

Ile jest samochodów służbowych ? Każdy ma swój ?

@Kasia

W ramach narzędzi pracy każdy handlowiec otrzymuje: samochód służbowy, komputer oraz telefon

Jack
@Fachowcy.pl

Jak jest z samochodem ? Mozna uzytkowac prywatnie ? Sa jakies dodatkowe benefity, socjal? Prosze o odpowiedz

@Jack

Każdy Handlowiec otrzymuje niezbędne narzędzia: komputer, telefon oraz samochód służbowy, wraz z ryczałtem, który może używać również do celów prywatnych.

Wojtek

No dobra, podpisać z fachowcami.pl umowę czy nie ??? Już sam nie wiem.

Rozmowa rekru . Handlowiec wwa

Proces rekrutacji w tej firmie to porazka. Juz na poczatku mijaja sie z prawda jesli chodzi o warunki zatrudnienia wiec nalezy uwazac.W "fachowcach" na stanowisku handlowca mozna liczyc na minimum przewidzianym w polskim prawie czyli mniej niz w biedrze. Lepiej nie tracic czasu. Nie polecam.

@Rozmowa rekru . Handlowiec wwa

Wynagrodzenie w dziale sprzedaży Fachowcy.pl składa się z dwóch części: podstawy wynagrodzenia, oraz części zmiennej uzależnionej od wyników sprzedaży. Przy realizacji targetu łączne wynagrodzenie handlowca może nawet trzykrotnie przewyższać średnią krajową. Ponadto każdy z handlowców otrzymuje potrzebne narzędzia pracy: samochód służbowy (wraz z ryczałtem), laptopa, telefon.

handlowiec
@Fachowcy.pl

"może nawet trzykrotnie przewyższać średnią krajową" - jeżeli zacznę dziś trenować może zostanę maratończykiem. To co się dzieje w tej firmie to skandal.

Doświadczony
@Fachowcy.pl

Tylko że doświadczony/ dobry handlowiec nie przyjdzie pracować za 2 tys i na umowę zlecenie. Dodatkowo tez coś tu widziałem o samochodach ze jakiś Fiat 500. . Super gratuluje taka praca dla jakiegoś mlodziana bez doświadczenia . Puścicie takiego w teren to go klienci zjedzą i zwolnicie po miesiącu. Jeśli chcecie mieć dobry zespół to musicie oferować godna płace i umowę do tego jakiś socjal! Pozdrawiam

Fachowiec

Który z handlowców odebrał już swojego nowiutkiego służbowego żółtego fiata 500? Mi się bardzo podoba! Samochodzik ma swój charakter i jest nietuzinkowy. Jest meeega!

@Fachowiec

Zolty, ale slodki! Pokaz zdjecia :) Wasz Porche "Racing Team" gdzie można zobaczyć w akcji ?

handlowiec
@Fachowiec

buahahahahaha, rzeczywiście fantastyczny samochód, dla handlowców, którzy jeżdżą po całym województwie... idealny, żeby się dorobić choroby kręgosłupa, to jest niewiarygodne, żeby podstawiać takie opinie. biedni ludzie cieszą się z tego co jest w firmach standardem, wiem, że pan Górka grzmi, że w idea banku był jeden samochód na wszystkich doradców i się dało, ale to tylko kwestia jego sposobu zarządzania, w którym zupełnie nie liczy się z ludźmi

Robert
@handlowiec

Pamietaj, ze nie w kazdej firmie masz dostepny samochod sluzbowy ! Najlepiej jakby pakiety same sie sprzedawaly. Handlowiec siedzial calydzien na FB lub ogladal Youtube ! Pomyslcie troche !!

Ex
@Robert

Oczywiście. .. Standardowe podejście Sprzedawać. Cieszyć się ze jest 1400 zł podstawy i samochód. Dlatego właśnie, że jest taki standard pracy, są tacy handlowcy i takie wyniki...

Robert
@Ex

Dokładnie.

Magda

To juz wszyscy chyba zarabiaja OK lub zostali zwolnieni

Jonathan
@Magda

Nie wiem czy dobrze jest jak kierownik Krzysztof z Wrocławia szuka nowej pracy!!!!!

@Jonathan

Bo on wkrótce zostanie zwolniony bo nie ma wyniku i nie dostanie wyplaty jaki inni kierownicy co odeszli

@Oli

To az tak ogromna rotacja pracownikow jest ?

@Magda

Jest duża rotacja jak kierownik nie zrobi w wyniku maks ma 2 miesiące, to jest zwalniany i zostaje mu obcięta wypłata dostaje 200 złalbo 300 zł i nara

@Oli

To slabo. Zero wsparcia, pomocy i zero drugiej szansy ?

klient

Nie pracowałem w tej firmie, ale jestem niestety jej klientem i wszystkich przestrzegam przed zawieraniem z nimi umów. Firma maksymalnie nierzetelna, nie dotrzymuje założeń umowy. Potrafią tylko namawiać do podpisywania umów i nic więcej !!! Strony które tworzą są wykonywane na najtańszych szablonach, nie pozycjonują jej, a optymalizacja samej strony woła o pomstę do nieba. Nigdy tam nie pracowałem, ale jeżeli tak traktują pracowników jak swoich klientów to wszystkim odradzam !!!!!!!

Klient
@klient

Mam ten sam problem! Dodatkowo ma kłopoty z ludźmi do których dzwoni numer przyznany mi przez grupę Fachowcy, po odebraniu jest głuchy, więc ludzie oddzwaniają i w ten sposób generują się wykonane na dany numer połączenia, a ja dostaję po uszach od ludzi za zakłócanie ich spokoju natrętnymi telefonami. Jedyne co zrobiła ta firma, to stwierdziła, że mogą łaskawie zmienić mi numer na stronie, reszta nie jest ich winą i mogę się bujać. Ponieważ ja przed podpisaniem nie mogłam znaleźć opinii o tej firmie, tą droga ostrzegam zastanówcie się dwa razy zanim powierzycie im swoje pieniądze i nerwy

Łukasz z Wrocławia

Dostałem na konto wypłatę , więc firma się zachowała w porządku , Więc poprzedni post nie aktualny. Więc mogę powiedzieć Fachowcy.Pl zachowali się w porządku.

Uwaga szukam byłych pracowników Fachowcy PL którzy nie otrzymali wynagrodzenia za pracę. Napisałem do TelewizjiPosat program Interwencja jest zainteresowana zrobić reportaż. Mam już 2 osoby poszkodowane Będzie również reportażu cala prawda o tej sztucznej inteligencji ze to wielki kit, ile zarabiają przedstawiciele handlowi i kierownicy na 1 umowie i jeszcze ciekawych rzeczy. Dodatkowo Powstanie nowe forum całą Prawda o tej firmie , które będzie pozycjonowane na 1 miejscu Piszczie na gpstropiciel@gmail.com Pracujesz cały miesiąc i nie dostajesz wypłaty wystarczy że się zwolnisz

Łukasz

Jestem za Mi nie wyplacii wypłaty za cały miesiąc sprzedałem im 4 pakiety. Pracowałem jako przedstawiciel handlowy we Wrocławiu.

Ola
@Łukasz

Jak to nie wyplacili ci wypłaty ? aż strach unich pracować tak jest z umową zlecenie to smieciowka. Jak nie wypłacają wypłat to porostu oszuści i tyle trzymaj się

Kamil

Interwencja w tv Polsat ? Forum internetowe ? Chyba kolega na zbyt duzo wolnego czasu.

Kamil

10 000 co miesiac na reke to pikus. Wystarczy tylko samemu podszkolic sie z technik sprzedazy oraz z fenomenalnych funkcji jakie oferuja pakiety. PROSTE !!!

Oli

To prawda kierownik z Wrocławia szuka pracy wysyła CV Dobre co następny chce odejść

Kamil Fachowiec za 500

A co na to wszystko zarząd ? Byl ktoś z tym u Prezesa ?

3 razy usunięta

Cwaniaki usuwacie wpisy aż miło

Tu się nie da wpisów krytycznych usuwać, Einsteinie

Agata

Wiecie czemu kierowników nie dają umowy o pracę tylko zlecenie !!! Już odpowiadam ponieważ mają inwestorów muszą zrealizować projekt sprzedać ilość pakietów X Jeśli to osiągną to umowę zlecenie w każdej chwili ci wypowią. KIEROWNIK KTÓRY NIE ZREALIZUJE planu min 50% 1 w miesiącu to mu dziękują i zatrudniają następnego takie zasady są i tyle np W Poznaniu wciągu 2 miesięcy juz 3 kierowników było. Wrocław juz 2 kierownik wciągu 2 miesięcy . Już podobno sobie nie radzi , wszyscy handlowcy odeszli mu z biura, że mu mają podziękować a chłop pracuje 2 tydz I tu dziękują ci z dnia na dzień. Co jest najgorsze nie ma szkoleń żadnego wdrożenia tylko iść na żywioł presja parcie na wynik w 1 miesiącu pracy .

@Agata

"wypowią"??? Serio??? Weź powiedź, że tam nie pracujesz! Błagam, bo to przerażające. Jak pójdziesz do klienta i otworzysz usta, to koniec.... :-(

fachman
@Michał

"Przygarnął kocioł garnkowi" Weź "powiedź"?

Maciej

Moje źródła podają, że będą niedługo duże zmiany na WIELKI PLUS w fachowcy.pl Jak tylko wejdziemy na główny parkiet GPW zacznie się eldorado!. Samochody, wyjazdy, 500+ na paliwo. Wilk z Wallstreet w Warszawie !!!

Zawiedziony
@Maciej

A to wszystko na umowie zlecenie żeby można z dnia na dzień każdego zwolnić w ramach braku umiejętności zarządzania zespołem Ciężko w to uwierzyć pracownikom, którzy to słyszą od paru miesięcy. Inwestorzy będą oczekiwać 3 razy takiego wyniku a wsparcie sprzedaży otrzymuje 4 wybrane osoby w firmie.

Filip
@Maciej

Rozumiem, że to ironicznie było, bo zwykle kasa z giełdy nie idzie na szaraczków.

Moje pytanie Panie Dyrektorku po co sa zatrudnieni kierownicy jak nic nie robią a biorą pensje może dać lepsza podstawe handlowcom niż ich zatrudniać?

regio
@Tomek

jak to po co, żeby zatrudnić handlowców, przeszkolić, odpowiadać codziennie na tysiące pytań, na które nie ma odpowiedzi z poszczególnych działów, do zbierania po uszach za brak wyników, stworzenie regionów z biurami i call center, do tego pozyskanie klientów, kontrola handlowców, uczestniczenie w ich spotkaniach, plus podejmowanie lokalnych działań promocyjnych i marketingowych, a to wszystko za kasę mniejszą niż handlowcy, a żeby było zabawnie, wciskanie nowym kierownikom, że otwierają regiony w Polsce po raz pierwszy, po to jest regionalny. ostatecznie i tak do zwolnienia po paru miesiącach kiedy jest wyciśnięty jak cytryna

Jacek
@regio

Faktycznie rok temu mieli biuro we Wrocławiu, i co znowu rozkręcają region Wrocław? Moim zdaniem do końca roku zamkną biura co otworzyli na kilka miesięcy, jak sprzedadzą odpowiedna ilość pakietów

Czesiu

O co ci chodzi?

Nie martw się zgłoś do Dyrektora to ci go na prawia i dadzą inny teraz będą BMW 3 nowki zgłoś jutro ze chcesz BMW

Ubawiony
@Marcin

Jeśli dają BMW serii 3 to chyba kadrze kierowniczej :) a jeśli handlowcom to i ja wyślę CV oraz z zaangażowaniem będę realizował plany sprzedaży :))

Zostaw merytoryczną opinię o Fachowcy.pl - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fachowcy.pl?

Kandydaci do pracy w Fachowcy.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fachowcy.pl