Opinie o Fachowcy.pl w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fachowcy.pl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fachowcy.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fachowcy.pl w Warszawa

Ewa Nowy wpis

Dziękuję za wykonanie dwóch szaf, jedna do sypialni,druga na korytarz. Obie wykonane są perfekcyjnie,bez zastrzeżeń i według moich oczekiwań.Panowie montażyści zamontowali szafy sprawnie z dbałością o szczegóły i zostawili po sobie porządek.Szafy prezentują się ślicznie.Wlaścicielka firmy Pani Beatka przekonala mnie do wyboru szerokości listew do szafy za co jestem jej bardzo wdzięczna.Nie spotkałam dotychczas tak sympatycznych ludzi,którzy są pozytywnie nastawieni do klienta.Właściciele stolarni Meb Dąb jak również menadżer Pan Zbyszek i Pan Kacper ze sklepu na Bartyckiej 24 w Warszawie to przesympatyczni ludzie umiejący wysłuchać i doradzić klientowi.A poza tym ceny mają przystępne dla klienta. Firma Meb Dąb wykonała również meble kuchenne w mieszkanie mojej córki według projektu znanej projektantki i wyszły perfekcyjnie. Będę polecać tą Firmę znajomym bo naprawdę warto.

Jakie są warunki zatrudnienia w Fachowcy.pl?

pixelshark.eu Nowy wpis

Szanowni Państwo, potrzebujecie pomocy w przeniesieniu? instalacji? strony/poczty z fachowcy.pl ? Chętnie pomożemy w błyskawicznym czasie, zapraszamy do kontaktu: pixelshark.eu

ANTEK

(usunięte przez administratora) Podobno MALARZE !!! tylko malować nie potrafią. Ściany niedomalowane , zacieki, (usunięte przez administratora) i brud pozostawiony. naciągacze z Warszawy , pochodzą ze Skarżyska Kamiennej. Jeden koło 190 zm. wzrostu koło 40- ki Drugi niski , krępy koło- 30ki OSTRZEŻENIE DLA INNYCH !!!

@ANTEK

Antek to krętacz i (usunięte przez administratora) nie zna się na robocie to konkurencje podkopuje głupimi komentarzami.

Rafał Nowy wpis
@Andrzej

Antek chce kasę wyciągać od uczciwych ludzi za dobre opinie w internecie

anonimowy

malowanie24.com ODRADZAM !!! NACIAGACZE I KRĘTACZE . JEDEN BARDZO WYSOKI I MA WŁOSY ZWIĄZANE W KITKĘ.DRUGI NISKI-GRUBAWY Z DOBRĄ GADANĄ.WSZYSTKO ROBIĄ. NIC NIE BYŁO DOBRZE ZROBIONE, POZOSTAWIONY (usunięte przez administratora) I ŚCIANY Z ŁATAMI. CHĘTNIE MALUJA W NOCY. TO NAWET NIE LUDZIE !!!

JOLA
@anonimowy

U mnie Panowie super wykonali swoją pracę. Przypuszczam, że konkurencja zazdrości profesjonalizmu.

@anonimowy

Chyba nie ludzie wypisują takie rzeczy i do tego wielkimi literami. Krzyczą własną głupotą chyba. U mnie Panowie wszystko zrobili na czas i bardzo porządnie.

Bruno

Firma wywiązuje się ze swojej działalności jestem bardzo zadowolony z ich usług.

Sławomir
@Bruno

Fajnie, że jesteś wśród osób, które są zadowolone z usług, które oferuje agencja marketingowa Fachowcy.pl. Mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać jeszcze, jak to się stało, że trafiłeś akurat na ich usługi? Ciekawi mnie, czy było to może z polecenia innej osoby.

Alicja

Witam, niestety skorzystałam z usług fachowcy.pl i nikomu nie polecam podpisania z ta firma jakiejkolwiek umowy. Wpłaciłam zaliczkę nie mogłam dogadac się z tymi pracownikami ja swoje co chce jak ma wyglądać moja strona www oni swoje. W ogóle nie słuchają klienta!!! po obsłudze juz z trzecią osobą z tej firmy zrezygnowałam z usługi. Nie zwrócono mi zaliczki nie otrzymałam produktu a co najlepsze zażądali zapłaty drugiej czesci całości do tego stopnia ze przekazali sprawę do komornika czy firmy ścigających dłużników!!! Uważajcie na tą firmę

Filona

Ale to forum dla pracowników natomiast klienci powinni pisać na adres firmy!!

były klient

Firma Fachowcy ?? . pl to totalne (usunięte przez administratora). Jestem byłym klientem , naciągniętym na usługi tej firmy. Nie otrzymałem nawet połowy z tego co mi obiecano. Tygodniami przepychałem się z obsługą klienta. Kiedy złożyłem pisemną reklamację z zapytaniem dlaczego bezprawnie wykorzystują moją domenę do reklamy swojej firmy pomimo faktu, że od kilku miesięcy nie wiąże nas umowa , oddzwonił do mnie "miły" pan i powiedział ,że skoro nie wiąże nas umowa to mogę sobie iść do prawnika i mam cytuję : (usunięte przez administratora) Czyli pełen profesjonalizm...

Agnieszka

http://rekrutacja.fachowcy.pl/#txt-3col-87639 Firma Fachowcy.pl prowadzi obecnie rekrutacje na kilka stanowisk, na przykład specjalista obsługi klienta czy też copywriter. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie aplikował? Ile trzeba czekać na kontakt ze strony pracodawcy? W ofercie podana jest informacja na temat benefitów, nie ma jednak nic o systemie premiowym, czy taki występuje? @..., czy od ilości podpisanych umów zależy wynagrodzenie pracownika? Możesz powiedzieć, czy należy samodzielnie pozyskać klientów?

Agnieszka

@Paulina, rozumiem że firma ma innowacyjne podejście dzięki czemu prężnie się rozwija. Pracownicy również mogą liczyć na dalszy rozwój i szkolenia? Czy istnieje jakaś ,,ścieżka" awansu? Jesteś obecnym pracownikiem Fachowcy.pl?

Paulina
@Agnieszka

Doceniają tych, którzy pokazują, ze chcą coś robić i "przychodzą pracować" , a nie "przychodzą do pracy" :) . Warto się wykazywać zapałem, nie mają problemów z docenianiem kogoś wysiłku i jest to bardzo miłe. ;) Już tam niestety nie pracuję, bo wróciłam do rodzinnego miasta.

...
@Paulina

Słabo musicie pracować skoro przez cały sierpień 2018 podpisaliście 3 umowy, tak TRZY umowy...

Jerzy

Wszystko się zgadza tylko, że pracownik oczekuje bardzo dużo od pracodawcy!!

Betty
@Jerzy

Oczekiwanie wynagrodzenia na czas, to nie jest górnolotne oczekiwanie ;)

ania

Na rozmowie rekrutacyjnej wszystko dobrze wyjaśnione, bez żadnego koloryzowania i ukrywanych haczyków. Pieniądze na czas, załoga pomocna, szefostwo miłe, wyrozumiałe. Wszystko na plus.

Doni
@ania

Ania jesteś bootem ? 1+2=

Fachowcy.pl to mydlana bańka, która ma przeterminowaną datę pęknięcia. Firma skrajnie niesłowna wobec swoich klientów (dużo przykładów), jak i samych pracowników (jeszcze więcej przykładów). Słowność, uczciwość, etyka to pojęcia obce dla ludzi, którzy zarządzali i zarządzają obecnie firmą. Kolega wymienił kolegę na „stołku”prezesa i powiedział robimy se „restrukturyzacje”... Pamiętam znamienne zdjęcie poprzedniego prezesa Piotra Surmackiego z Jordanem Belfortem (wiecie, pierwowzór Wilka z Wall Street), który zdaje się był i jest obiektem inspiracji dla włodarzy firmy. W przeciwieństwie do Fachowcow.pl Belfort nie kiwał swoich pracowników. Co do entuzjazstycznych komentarzy, które prawdopodobnie są pisane przez ludzi z otoczenia firmy... fakty nie pozostawiają wątpliwości co do kondycji firmy... Ilość podpisanych umów w sierpniu 2018 zgodnie z opublikowanym raportem wynosła... 3, tak, TRZY umowy abonamentowe! Nawet nie pytajcie o topniejącą liczbę aktywnych klientów, którzy się poznali na Fachowcach od fuszery. Wstyd się do Was przyznawać, a Wam nie jest wstyd ? Jest takie powiedzenie „Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka”

Stik

Przestańcie wreszcie wypisywać te bzdury. Ta pseudo firma to dno. Zwykli (usunięte przez administratora) którzy chcą mieć darmowych pracowników do czasu aż się zorientuje, że (usunięte przez administratora) nigdy nie wypłacą mu pensji. Wszystkie pozytywne informacje pisze największy oszust w tym czymś.

Agnieszka

Czy w ostatnim czasie coś ciekawego wydarzyło się w firmie? Być może zmienił się poziom wynagrodzenia, bądź też otwarto nowe rekrutacje? Zachęcam Was do komentowania. Czy pracodawca jest godny polecenia? Może istnieje możliwość dopasowania grafiku do swojej dostępności? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych? Wszystkie te informacje przydadzą się potencjalnym kandydatom.

Polecam zapoznać się z ofertą rekrutacyjną i składać CV-ki !! :)

Zgodze się z osobą niżej, że można się wiele nauczyć i to dobra firma jeśli chcemy iść w stronę marketingu. Ja polecam i dobrze wspominam. :)

Paulina

Fachowcy.pl to z pewnością firma mocno rozwijająca się, z dużymi perspektywami i "na czasie". Dużo można się nauczyć jeśli interesuje kogoś marketing sieciowy. Polecam pracę tam jeśli pragniecie się dokształcić i lubicie działać w Internecie. :)

Agnieszka

Witam Serdecznie, chciałabym się dowiedzieć na jakie obecnie stanowiska szukają kandydatów? Możecie podzielić się swoimi odczuciami związanymi z pracą w tej firmie, w jakich przedziałach oscyluje wynagrodzenie? Czy jest to firma z którą można wiązać plany na dłuższą współpracę? Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Fachowcy.pl - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fachowcy.pl?

Kandydaci do pracy w Fachowcy.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fachowcy.pl