Opinie o Fachowcy.pl w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fachowcy.pl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fachowcy.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fachowcy.pl w Warszawa

Konkurencji widać nudzi się do tego stopnia, że wystukuje na klawiaturze negatywne komentarze. Polecam zaaplikować do pracy i osobiście się przekonać, że praca jest naprawdę fajna a warunki pracy i płacy komfortowe. Pozdrawiam serdecznie

"byłym pracownikiem" i wszystko jasne. :) Daj innym spokojnie spróbować osobiście i ocenić zmiany. :)

Klaudia

Z początku byłam negatywnie nastawiona na współpracę, bo się naczytałam opinii. Zaryzykowałam, bo oferta pracy wydawała się wyjątkowo atrakcyjna i zgodna z moimi zainteresowaniami i wykształceniem. Nie żałuję. Bardzo miło się zaskoczyłam. Pieniądze na czas, szkolenia itd. Polecam

Olka

Ja polecam. Pracuję od kilku miesięcy i jest super. Szefostwo dba o załogę, wypłaty na czas. Nie ma na co narzekać.

Irek

Czy możecie podpowiedzieć czy zaszły jakieś korzystne zmiany w firmie? Warto aplikować?

@Irek

Firma zrestrukturyzowała zatrudnienie. Obecnie budujemy mocny zespół i zaczynamy od nowa na silnym fundamencie technologii, która powstawała przez ostatnie 5 lat. Zostali najlepsi ludzie, z dużym doświadczeniem, więc jest się od kogo uczyć. Zapraszamy!

Alex
@Fachowcy.pl

Restrukturyzacja.... jak to ładnie brzmi:) Szkoda tylko, że z prawdą nie ma nic wspólnego. (usunięte przez administratora)

Greg

pracuję od grudnia, na razie jest okej, bardzo mi się podoba

Klara

Pracodawca nierzetelny,(usunięte przez administratora) Pracowałam w tej ... firmie, szkoda czasu.

Janosik
@Klara

a moze cos wiecej Klara powiesz na priv? Bardzo mnie intersuje ta firma

szczera prawda

czy ktoś jeszcze wierzy w te kłamstwa, które tu są powypisywane? :)

przyszły

@Fachowcy.pl

oczywiście, że nie warto

Klient
@szczera prawda

Ja również polecam się dwa razy zastanowić czy być ich klientem. Ja jestem mocno rozczarowany.

vvv

Fachowcy pl nie potrafią przeprowadzić prawidłowo procesu rekrutacji. brak odpowiedzi zwrotnej pomimo zapewnień.strasznie słabe według mnie

Patryk

Po ostatniej restrukturyzacji firma się oczyściła z maruderów i tych pracujących "na alibi". W ekipie zostali najlepsi - więc jak lubisz pracować z najlepszymi, to warto. ;-)

Klo

A pensję otrzymujecie

A co z wyplatami dostaliście

Yo

Tamara

Jak ktoś zaliczył wypad z firmy to teraz bardzo chce zaszkodzić firmie??

@Tamara

Tak to wygląda. Niestety od września do grudnia firma prowadziła restrukturyzacje i zostało zwolnionych sporo pracowników.

Witek

Czy ktoś jeszcze tam pracuje?

@Witek

Ja pracuję. Na brak koleżanek i kolegów też nie narzekam :)

funfact
@Witek

ponoć właściciel w końcu przyszedł do pracy i siedział 12h przy słuchawce - bo nie ma nikogo do kontaktu z klientem :D

Patryk

Pracuję w Fachowcy.pl już od przeszło 8 lat. No w zasadzie to nie tylko w Fachowcy.pl, bo wcześniej pracowałem w innej spółce, która po konsolidacji w 2013 roku wchłonęła katalog internetowy działający wcześniej pod tą nazwą. Jestem z tego czasu naprawdę bardzo zadowolony. Czuję, że mam wpływ na to, w którym kierunku idzie firma i czuję się częścią tego, co udało się nam zbudować (a udało się niemało). Jestem wręcz dumny z bycia częścią firmy, która zmienia oblicze polskiego small-businessu. :) Jeżeli masz otwartą głowę i chcesz zmieniać świat - dołącz do nas. Nasz cel jest ambitny, ale smaku satysfakcji z jego osiągnięcia nie zaznasz w żadnym korporze. :)

Uuuu
@Patryk

Nie wiem skąd takie opinie zadowolonych ale jakoś nie wierze.Napiszecie proszę czy otrzymaliście wynagrodzenia i czy zatrudniają was na umowę o pracę czy macie łącząca z umową zleceniem

Obsługa Klienta

przyszedłem tu trochę z braku innych opcji i jestem miło zaskoczony kasa jest naprawdę sensowna i w koncu mogłem kupić mojej dziewczynie pierścinek zaręczynowy. POWIEDZIAŁA TAK!!!! może moja opinia niewiele wnosi ale musiałem się podzielić świetny pracodawca już na zawsze zostanie w sercu moim i mojej przyszłem żony

Joy

Te negatywne komentarze to chyba jakiś żart... niech lepiej Ci śmieszni trole wracają do swojej konkurencji. To rzetelna i profesjonalna firma, zawsze wywiązująca się z umów!

Elka

nareszcie zaczęli tu pisać prawdziwy pracownicy, a nie płatne trole konkurencji jak wcześniej. Praca jak praca ale najlepszy jest atmosfera, a ta jest naprawdę fajna, do tego jest normalna sala relaksu, gdzie stoi stół do bilarda, stół pingpongowy i kije do golfa xD raz rozpykałam w ping ponga samego prezesa! można sobie pograć w przerwie w pracy albo zostać z resztą zespołu po godzinach o się pointegrować, to jest naprawdę super!!!!!!

Brunatny

@essi ja jadę, jak chcesz pogadać i się naradzić to napisz na priv

Essi

Napiszę jeszcze raz bo dziwne ale znika. Jest może ktoś kto przeszedł rekrutację i jedzie na szkolenie 5-6 września do Warszawy ?

Essi

Witam. Czy jest może ktoś kto przeszedł rekrutację i jedzie na szkolenie 5-6 września do Warszawy ?

Michał z DOK

dokładnie zgadzam się z kolegami wyżej,nie ma na co narzekać. wiadomo że czasami jest ciśnienie ale to tylko czasami poza tym normalna robota z ludzmi

Gustaw

Masz tu wszystko, czego możesz oczekiwać od solidnego i rzetelnego pracodawcy, jest klimat, jest atmosfera motywująca do pracy, jest after-hours. Nie ma mobbingu czy (usunięte przez administratora) bez powodu (co zdażało mi się w poprzednich pracach). Jeśli się zastanawiasz to wbijaj, nie będziesz żałować, a firma chyba cały czas szuka nowych pracowników, do tego praca z nowymi technologiami wiec jest sie czym chwalic przed rodzina i znajomymi !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fachowcy.pl - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fachowcy.pl?

Kandydaci do pracy w Fachowcy.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fachowcy.pl