Opinie o Lpp company w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lpp company. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lpp company o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lpp company w Kraków

Zólte polo

Święta prawda. Jak czytam ten komentarz po raz 15 to wiem że to co jest napisane to okrutna i bolesna prawda.(usunięte przez administratora) Szkoda że talent osob dobrze rokujacych nie został wykorzystany bo prawda jest jedna poznałem kilka super osób dobrze sprzedających A musiały się zwolnić. Jedni poszli na etat A drudzy w zasadzie jedną babka o której coś wiem od kogos pracuje dla konkurencji i robi tam wyniki że aż trzeszczy. Jedna była w Katowicach może dwie też petardy. Jeden gość w Krakowie pomowiony A wyniki klasa, a klienci zadowoleni że szok. Następnych dwóch z Gdańska a zrobili z niego nastwonego pseudo menago bez kasy a facet super czlowiek i dobry sprzedawca ten drugi chyba się zwolnił. Ogolnie wroclaw kiedys to byla petarda za sprawą dwóch gości... sam pracowalem we wroclawiu i wiem jak to dziala. Sciany cienkie jak papier i wszystko slychac. (usunięte przez administratora) Szkoda że ta ekipa o której mówię powyżej nie ma czegoś swojego bo ludzie by byli zadowoleni a oni pewnie tez. Pozdro

katowice_wrzesien2018

Byłem dzisiaj na rozmowie w tej firmie. Od samej rozmowy było dla mnie podejrzane to, że nazwa, która podała mi babka przez telefon, a później w smsmie, czyli "AI" w ogóle nie figurowała w internecie i nie mogłem nic znaleźć na temat tej firmy. W ogłoszeniu na olx nie było żadnych konkretów poza tym, że szukają młodych osób bez doświadczenia do super pracy w centrum Katowic. Po wyjściu z 15 minutowej rozmowy w Katowicach na (usunięte przez administratora) nadal nic nie wiedziałem. (usunięte przez administratora) zero konkretów na temat stanowiska pracy, obowiązków, czy formy umowy, a także stawki. Dowiedziałem się natomiast, że współpracują z organizacjami charytatywnymi i że dzisiejsze spotkanie to dopiero 1 etap rekrutacji, na drugi mnie być może zaproszą (zaprosili, dzwonili do mnie parę godzin później) w poniedziałek. No i w ten poniedziałek niby mam sobie zagospodarować 8 godzin czasu na ich dzień próbny. Nie mam zamiaru tam iść, bo w między czasie szukając w necie info na temat tej firmy dotarłem do tego forum oraz kilku podobnych. (usunięte przez administratora)Kto to widział na rozmowie o pracę nie podać żadnych konkretów jak chociażby wysokość stawki, rodzaj umowy oraz zakres obowiązków. Odradzam!

Nimorut
@katowice_wrzesien2018

podeslesz ogloszenie na jakie aplikowales?

katowice_wrzesien2018
@Nimorut

Linka mi usuwa stąd to wkleję treść: umowa o pracę, centrum Katowic, tytuł "nowy projekt w centrum Katowic" Jesteś młodym, ambitnym człowiekiem natomiast brak Ci doświadczenia? Głowa do góry! Nasza firma daje możliwość zdobycia niezbędnego na rynku pracy doświadczenia, wiedzy i umiejętności. Obecnie pracujemy na kilku projektach marketingowych i promocyjnych dla naszych klientów szukamy ludzi, którzy pomogą nam w codziennych obowiązkach i staną się częścią naszej firmowej rodziny :) Wymagamy dyspozycyjności od poniedziałku do piątku (weekendy wolne), mnóstwo zaangażowania oraz chęci do zdobywania nowych umiejętności i wiedzy. Gwarantujemy: - świetną atmosferę w pracy - sprawiedliwe wynagrodzenia - imprezy, wyjazdy integracyjne - możliwości zdobywania doświadczenia - możliwości awansu i rozwoju zawodowego Aplikuj i przekonaj się, że warto! Czekamy na Twoje CV. Powodzenia!

Chyba ty

A gdzie teraz mieści sie siedziba energii w katowicach?

danielos

na Sienkiewicza 10

KrwawaMary

Na Wojewódzkiej

Takiatam

Na Kopernika na pewno i chyba Mariacka

Olololo
@Takiatam

To teraz jest kilka lokalizacji w Katowicach?

Ona ona
@Olololo

Na pewno są 100 % na wojewódzkiej i Kopernika !!

bezprzecinka

Siedziba jest na pewno na Sienkiewicza byłem na rzozmowie

nosy

Witam. Po nie przepracowaniu niespełna 1,5roku w wyżej wymienionej firmie do czasu na prawdę było fajnie gdyby nie fakt ze tylko moja osoba się starała o wszystko zamiast pochwal były wieczne wymagania z początku fakt wyjazdów i płatności ze swoich odłożonych pieniędzy wydawał mi się daleki od normalności ale jednak psychologia manipulacyjna była od menagerow na najwyższym poziomie i fakt faktem zostało mi to obojętne bo w sumie racja... potwierdzam wszystko co jest napisane jeżeli chodzi o rozmowy kwalifikacyjne jest tu bardzo dużo prawdy o tej firmie z tym, że jeżeli chodzi o podejście do pracownika w trakcie pracy w trakcie dołu sprzedażowego "góry" jest na prawdę na innym poziomie niż wykładają. Mam wrażenie że większość menagerów/ prezesów nie do końca rozumie to co wykłada i z takim podejściem stracili dużo obiecujących się osób ale cieszę się ze moja osoba zrezygnowała z tej pracy z tego względu że ta miła atmosfera przerodziła się w istne piekło naciskania na wyniki ... co do wypłat dla mnie było na prawdę wszystko w porządku... czy POLECIĆ tą firme ? Zależnie kto co lubi - moja opinia zostaje neutralna poprawić to i owo i szczerość zamiast mydlenia oczu myślę że mogło by się udać ... jednak prezesi zamiast inwestować w ludzi inwestują w dobrą zabawę z domieszką "bardzo dobrej" zabawy. Powodzenia z takim podejście 3majcie się na szczęście to już za mną !

No więc
@nosy

Nie wiem kim jesteś ale pewnie dobrze się znamy i gratuluję podejścia... ta firma to jakieś nieporozumienie.... :)

Makarena

Ja dostałam

nosy
@No więc

Z pewnością się znamy :)

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap - luźna rozmowa. Drugi w firmie - również luźne spotkanie, "poznanie się". Trzeci - dzień próbny i decyzja o predyspozycjach.

Dokładnie nie pamiętam ale ogólne: o plany na przyszłość, o podejście do pewnych spraw takich jak na przykład marketing pośredni i bezpośredni.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Na plus

Pracuje w LPP w dziale teleko od 2 miesięcy, owszem jest to chodzenie od drzwi do drzwi i przedstawienie ludziom warunków współpracy, aczkolwiek firma nie współpracuje z jakąś firmą kogucik a z dużą znaną marką więc nie chodzisz i nie wciskasz ludziom g.. a naprawdę dobrej jakości usługi:) Jeżeli chodzi o wyjazdy o których wcześniej wspomniano, jest ich sporo Kraków, Wrocław, Rzeszów i tak w kółko przejazd jak i nocleg w 100% opłacony i nie ma żadnego odciągania od wypłaty. Godziny pracy tak jak ktoś pisał wyżej suma sumarum wychodzi koło 4 godzinek dziennie bo nie wiem czy siedzenie w biurze żartowanie, śmianie się można nazwać pracą :) Atmosfera w biurze jest świetna, dzięki temu że forma pracy jest jaka jest ludzi którzy są firmie są pozytywni, pełni entuzjazmu i żartobliwi. Ludzi którzy szukają posady w biurze rzeczywiscie się tam nie odnajdą i będą pisali komentarze tego typu które są wyżej ponieważ aby pracować w LPP musisz kochać kontakt z ludzmi i przede wszytskim mieć dystans do siebie

green stick
@Na plus

,,Ludzi którzy szukają posady w biurze rzeczywiscie się tam nie odnajdą" Tam nie odnajdą się ludzie, którzy szukają pracy. Natomiast gówniarze na garnuszku rodziców mogą się pobawić w tą śmieszną firmę, gdzie liderem zostaje się po miesiącu pracy. Szkoli się innych klepiąc regułki, w praktyce samemu nie potrafiąc sprzedawać. ,,Top Leaderów" nie stać na piwo i fajki...i idą na tzw. ,,żebry" XDDD

yolo
@Na plus

Nie zgodzę się z tym, że noclegi i dojazdy opłaca firma. Mnie wysłali na tripa na drugi koniec polski po czym w drodze na miejsce okazało się, że chłopak, który jest kierowcą wraca dzień wcześniej i trzeba wrócić na własną rękę i własne pieniądze bo panu P.W nie odpowiadało byśmy wrócili kilka godzin wcześniej razem z kierowcą.

@Na plus

Ty chyba dalej wierzysz w te brednie, które Ci wciskają... I jesteś zwyczajnie głupi, że tak się dajesz (usunięte przez administratora)

Jjj

Dziękuję za ciepełko na serduszku. Małe, ale jednak pocieszenie, że instrumentalne traktowanie pracowników się w końcu odbiło :-D

Zbity z tropu

Czy ktoś wie coś więcej jak obecnie działa ta firma w Krakowie?

Malfustyn
@Zbity z tropu

dołączam się do pytania, ma ktoś informacje czy oni dalej sa w Krk?

??
@Malfustyn

był ktoś na rozmowie w Krakowie u nich ?

ja wiem
@Zbity z tropu

kraków zamknięty

kandydatka

Ostatnio zostałam zaproszona na rozmowę do tej firmy. Problem polegal na tym, ze poszlam na rozmowe do firmy, ktorej nazwy nie znalam, ani stanowiska, na ktore aplikowalam. moze sie wam to wydawac smieszne, ale gdy poprosilam pania przez telefon o nazwe, uslyszalam kompletnie cos innego, niz bylo to w rzeczywistosci. na moja prosbe w smsie o powtorzenie nazwy nie bylo reakcji. W swoich aplikacjach nie znalazlam tej firmy. dodatkowo zostal wyslany mi nie adres siedziby, a relacje, jak trafic do tego miejsca. wszystko, zeby nie znalezc jej w internecie. na rozmowie mydlono mi oczy, poniewaz ciagle zapewniano mnie, ze sa szkolenia ktore podnosza kwalifikacje i sa etapy rozwoju zawodowego. niestety wychodzac z rozmowy, nie potrafilam powiedziec, jaki bylby moj zakres obowiazkow. na szczescie nikt nie oddzwonil. przestrzegam was przed ta firma.

Monia
@kandydatka

Gdzie byłaś na tej rozmowie? Jak przebiegała?

kandydatka
@Monia

W-aw trwala moze 7minut. Pani pytala dlaczego chce zmienic prace, czy wiem jaki marketing bardziej sie "sprzedaje", co jest w pracy dla mnie wazne no i ile bym chciala zarabiac. Na poczatku tez krotka prezentacja swojej osoby.

Aaaaaaajh

Jesteś w stanie się ze mną skontaktować? Mam problem z ta firma

Sprawiedliwość
@Aaaaaaajh

A może napisz jaki? A nie, (ewentualnie)liczysz na głupotę wtawiającego anonimowy wpis ????

BIAŁYMERCEDES
@Aaaaaaajh

DAWAJ, ODPOWIEM

Weryfikator

Ktoś zna NIP, KRS tej firmy? Na stronie nawet zarządu nie ma wyróżnionego...

Cześć, interesuje mnie opinia o firmie "sp-org" - to jest ta sama? Czytałem poniższe komentarze i mam złą opinię, ale może ktoś się wypowie kto tam pracował? Jak wygląda praca w tych działach? Dział Energetyczny? Dział Marketingowy? Dział Charytatywny? Ile tam można zarobić, czego można się nauczyć? Czy w ogóle warto tam pracować czy lepiej wybrać inna firmę? Jak wygląda wdrożenie nowego pracownika? Czy są jakieś szkolenia? O co chodzi z tymi płatnymi szkoleniami i komornikami? BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA ODPOWIEDŹ!! ;)

Biały jeleń
@Piotr

Pracowałem tam jakiś czas, nie polecam szczerze tej pracy. Niby atmosfera fajna i wszyscy mili ale pieniędzy to z tego nie ma :)

trelemorele

Ahh cóż ja mógłbym dodać? Nie pracuję już tam jakiś okres czasu. Marketing bezpośredni, praca w fundacji bądź w dziale ze sprzedażą energetyczną. Z tego co wiem zmienili zasady, aktualnie jest podstawa+premia. (usunięte przez administratora) Rozwój? Wyniki? Atmosfera? Tym ostatnim Ciebie właśnie zatrzymują wtedy kiedy nie masz wyników. Wpajają Ci, że możesz zostać milionerem. Co prawda - dużo się tutaj nauczyłem, zdobyłem bardzo przydatne doświadczenie lecz dopiero z czasem zrozumiałem że czas na mnie. Umowa nic nie warta (bo po co umowa o pracę skoro za jakiś czas możesz zostać managerem a później zastąpić któregoś z prezesów i mieć miliony monet - ha, logiczne!). Ta praca nie jest dla matek z dziećmi, ludzi którzy muszą się sami utrzymywać i mieć wielkie opłaty np za mieszkanie. Jeden miesiąc jest pewny, drugi natomiast nie. Wiele by pisać... Pozdrawiam wszystkich, wnioski wyciągnijcie sami ;)

Dejv
@trelemorele

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Dzisiaj moja dziewczyna była na rozmowie rekrutacyjnej we Wrocławiu w firmie "sp-org" - wg niej wszystko jest super, ale po waszych opiniach wygląda to źle - nie chce jej zniechęcać, ale też nie chce aby wpakowała się w jakieś (usunięte przez administratora) Czy gdybyś mógł cofnąć czas i jeszcze raz zacząć tam pracę to zdecydowałbyś się czy wybrałbyś inną? Ile zarabiałeś? Czego się nauczyłeś i jakie doświadczenie zdobyłeś?

tacolaco

co tam w tej fimie się porobiło?

tacolaco

właśnie o co chodzi z komornikiem?

Wrocław

Ktoś wie jak wyglada zespół we Wrocławiu? Ludzie się pozwalaniali?

Białaastra
@Wrocław

No nie za ciekawie się tam dzieje :)

Judasz
@Białaastra

Żadnych konkretów? Coś więcej?

Wujek Dobra Rada

O każdym pracodawcy mówi się złe i dobre rzeczy. Ale ku przestrodze - powinna się zapalić lampka kiedy telefonicznie nie jest wprost wyraźnie powiedziana nazwa firmy, kiedy jest problem z dowiedzeniem się szczegółów, wychodząc z rozmowy dalej nic nie wiemy, kiedy jest problem z podaniem strony internetowej czy nawet adresu firmy... Dodatkowo kiedy znajdziemy forum z 10cioma różnymi nazwami tej samej firmy i z połową usuniętych komentarzy. Jeśli taki jest start nie liczmy,(usunięte przez administratora)

Maria

@CZYJŚ Czy jesteś pewny, że chodziło Ci o firmę Lpp company? @NiebieskiLEXUS Przed zamieszczeniem wpisu zapoznaj się z regulaminem forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Regulamin zabrania na przykład podawaniach danych osobowych pracowników w sposób pozwalający na ich identyfikację. Czy ktoś z nowych pracowników firmy Lpp company chciałby napisać coś więcej o firmie? Czy zgadzacie się z opiniami zamieszczonymi dotychczas?

wolny wybór

@wyjasnienie i @niebieskilexus wydaje mi się czy tutaj chodzi o umowę o dzieło? naprawdę? Że przez rok na umowie o dzieło? a czy to przypadkiem nie był Twój wybór czy ją podpisujesz czy nie? Jak się nie podobało to dlaczego nie odszedłeś?/nie odeszłaś? Nudne te komentarze które naprawdę nic nie wnoszą...! a propos "gówno-burzy" to Ty ją robisz i to takie śmieszne jest bo rozpruwasz się tylko TY tutaj.

A któż taki? Z ciekawości pytam :D

Objaśniepan
@wolny wybór

"Przez pierwsze 3 miesiące dajemy zawsze umowę o dzieło - taki okres próbny, a potem robimy rachunek sumienia..." A potem mataczenie i stawianie przed pozornym wyborem ;)

Smiech na sali

Społecznościówka pokazuje inny stan rzeczy. Hmmm

Czyż nie?
@Smiech na sali

Trzeba stwarzać pozory przecież

@Czyż nie?

Ale żeby żadnego zdjęcia przez dziewięć miesięcy? Aż ciężko normalnie w to uwierzyć (choć nie zaprzeczam rzecz jasna)

Rumorysta

Że co? Że jak? XD

@Rumorysta

Wpisz swoją odpowiedź.

Rozbawiona

Znowu usunęli niewygodne dla nich komentarze, to jest już zabawne :D

krajowy

nie otwarli, a otworzyli ;) i chyba masz błędne info! i od kiedy on ma przyjaciół?

Eh...
@krajowy

Polecam zajrzeć do słownika... Obie formy są poprawne.

Maria

@Zdruzgotany Na forum GoWork.pl usuwane są jedynie komentarze łamiące regulamin. Z jego treścią możesz zapoznać się pod adresem https://www.gowork.pl/regulamin Do usunięcia kwalifikują się na przykład wpisy wulgarne, obraźliwe, atakujące inne osoby, zawierające konkretne dane osobowe. Jak obecnie wyglądają warunki pracy w firmie Lpp company? Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie i może podzielić się świeżymi informacjami?

Possible solution

W regulaminiach jest info, że można post wysłać na maila do administracji gowork z wpisem jak jest usuwany często. Może warto napisać i się dogadać. Ewentualnie do tego ubrać ładniej w słowa; przeredagować niektóre słowa na mniej wulgarne i oczywiste. Może nie ruszą wtedy. (I dodać wszystkie nazwy firmy).

#usunięte przez administratora

Hahahahaha. Nowy rekord :)

Zostaw merytoryczną opinię o Lpp company - Kraków

• Jak się pracuje w Lpp company?

Zobacz opinie na temat firmy Lpp company tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lpp company?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lpp company?

Kandydaci do pracy w Lpp company napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lpp company