Opinie o POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA w Warszawa

SILESIA

Poszukujemy pracowników do pracy na produkcji w Sosnowiec Milowice. Chętnych proszę o kontakt 32 731 10 75 , kadry@duda.pl.

Iwona

@patryk11917 na podstawie jednej opinii zrezygnowałeś z aplikacji do firmy POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA? Może zawsze warto zawsze sprawdzić firmę na własnym doświadczeniu? Każdy z nas jest inny i inaczej odbiera różne zachowania.

@Iwona

Nie warto nawet nawet próbować. Szkoda zdrowia.

Strażak

Jedno wielkie dno dno dno kierownictwo sposób planowania zarządzania ludźmi totalna porażka, łaskę robią że dadzą zjeść na stołówce ale nich powiedzą skąd to mają ano ze zwrotów co już po terminie. O kadrze kierowniczej lepiej się nie wypowiadać bo to są półmózgi a zwłaszcza Lidia.G to już jest brakmózg cały zakład się z niej śmieje Ale jej możesz napluc w twarz a ona ze pada deszcz. Patologią nie wybierajcie się tam do pracy. Ogólnie syf kiła i mogiła.

patryk11917
@Strażak

dzięki ci za opinio to już tam nie IDE czyli tenneco nr 2 pozdrawiam z Rybnika uwas tyle zakładów a ummie niema nic

Iwona

@obiektywny a czemu nie czujesz się bezpiecznie bez ochrony? Co mogłoby Wam zagrażać? A obowiązki jakie uważasz, ze powinieneś wykonywać w POLSKIM KONCERNIE MIĘSNYM DUDA masz spisane na umowie? Może każdy pracownik ma ruchome obowiązki?

Czy po rozmowie w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
obiektywny

Jeśli chodzi o Gobarto i zarobki to jest to najnowsza krajowa plus premia uznaniowa. Jeśli chodzi o to jaka jest atmosfera to generalnie jest różnie. Zakres obowiązków nijak się nie ma do tego co tak naprawdę robisz. Zmiana zakresu obowiązków na większe nie pociąga ze sobą podwyżek. Podtykaja dokumenty o zmiane zakresu z data zatrudnienia w firmie. Czyli wstecz.To jawny wyzysk. Oprócz tego do czego firma cie zatrudniła musisz sprzątać kible jadalnię szatnie hale magazyn oraz wokół siebie tam gdzie przebywasz. Podwyżek nie ma. Zawsze jest jakiś konkrargument. Ludzi którzy wykazują jakasię kreatywność coś robią lepiej więcej traktuje się jak głupców. Genormalnie masz milczeć i robić to co każe kiero. Nawet jeśli się z nim nie zgadzasz. Poza tym nie ma ochrony. Człowiek nie czuje się bezpiecznie. A ta cała koordynacja jakości to pić na wodę dla weterynarii. Szkoda czasu na te firmę. Nie szanują pracownika.

Iwona

@Żarłok, @Tymon mają rację. Nienawiść i obrażanie siebie nawzajem nie spowoduje zmian w warunkach pracy w POLSKIM KONCERNIE MIĘSNYM DUDA. Może naprawdę warto wybrać się do zarządu i porozmawiać? Lub ewentualnie tutaj swoje propozycje zmian w firmie. Może ktoś z szefostwa zajrzy na wątek firmy i zobaczy Wasze sugestie. Moim zdaniem takie małe czyny mogą być pierwszymi krokami do zmian w firmie.

Tymon

Zastanawiam się dlaczego tak negatywnie wypowiadacie się o firmie? Może warto rozmawiać z zarządem i tak przedstawić swoje wnioski? Teraz brakuje rąk do pracy i sądzę, że o wielu problemach nikt w zarządzie nic nie wie. Szkoda tracić pracę a zgoda buduje!!

Żarłok

Aż nie chce się czytać takich wpisów. Później ludzie dziwią się, że ich komentarz został usunięty. Tyle zawiści i obrażania. Żeby się dobrze pracowało ludzie musza dbać o to.

Iwona

@jo, @obywatel to nie miejsce na takie kłótnie i obrażanie się wzajemnie. Forum ma swój regulamin, którego wszyscy użytkownicy muszą przestrzegać. @obywatel skąd wiesz, że POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA jest sprzedany? Ważne, by informacje na forum były potwierdzone źródłowo, więc możesz to jakoś udowodnić? Nie ukrywam, że to ważne dla potencjalnych pracowników.

Czy jesteście pewni, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Firma działa już tyle lat, wiele zdobyła.

Strażak

Metody

Taka firma to spokojna przyszłość dla pracowników. Narzekanie to dla niektórych pracowników podstawa, tylko po co?

Bartek

Tak duża firma musi mieć pewne procedury nadzoru nad pracownikami. Gdyby firma była zła jak piszą niektórzy to przy tej konkurencji nie byłoby śladu po firmie. Może niektórym nie odpowiada charakter pracy?

@Bartek

jaka duża firma za dudy to była firma 4500 osób pracowało a teraz 1000 osób + ukraincy teraz firma bedzie nosiła inną nazwe bo przejeli ja inni ced drób

Inna firma

Czesc prawdopodobnie bede pracowal w Dudzie w Sosnowcu , mam dwa pytanka o socjal ... Czy idac na przerwe jest dostep do wyrobow miesnych z firmy jak szynki , pasztety do sniadania ?? i czy sa jakies bony lub karty przedplatowe ( jak tak to w jakiej kwocie do wydania) w firmowym sklepie Dudy ?? .... Z gory dziekuje za odp.

@Inna firma

chłopie zejdz na ziemie jaki socjall jakie bony zawsze morzna zjesc bo sie maprzerwe nastołówce

Moralista

Czy jesteście pewni, że o firmie nie można napisać pozytywnej opinii? Czy faktycznie jest wam tak źle? Jeśli tak to może lepiej odejdźcie i poprawcie sobie byt.

Iwona

@Globus rozumiem, że nie zgadzasz się z @Żarłok. Piszesz, że w firmie nie można liczyć na szacunek oraz godne traktowanie. Co dokładnie masz na myśli? Twierdzisz również, że w firmie panuje mobbing. Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce? Firma ma obowiązek ich przeciwdziałaniu. Czy próbowałeś je zgłaszać?

@Iwona

to czemu wiceprezes suchan odszedł

Iwona

@Żarłokrozumiem, że nie do końca zgadzasz się z negatywnymi opiniami na temat firmy. Chętnie dowiemy się więcej również o tym jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy?

Żarłok

Jak ktoś bardzo chce to zawsze znajdzie powód żeby oczernić firmę. Dlaczego niektórzy nie pomyślą, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma? Może nie zawsze jest super.

Globus
@Żarłok

Super ? To jest totalne dno. Brak profesjonalizmu w tej firmie. Okropny bałagan panuje w tej firmie. Pracuje sie ponad godziny za które firma placi! Odpowiednie instytucje powinny sie tym zainteresować . Mobbing na porządku dziennym.Do nowych - ludzie nie idźcie do tej firmy . Jezeli cenicie czas wolny szacunek i godne traktowanie .

Kiepasa

Jak to wyglada teraz ? Chodzi mi o prace ph? Warto tam isc do pracy ?

Kiepasa

Jak to wyglada teraz ? Chodzi mi o prace ph? Warto tam isc do pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA - Warszawa

• Jak się pracuje w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA?

Zobacz opinie na temat firmy POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA?

POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA