brak logo

Wakat Agencja Pośrednictwa Pracy

Warszawa

Opinie o Wakat Agencja Pośrednictwa Pracy

Marcin 2011-03-07 11:27:29
No cóż, po ostatniej historii z "agencją Wakat" (celowo nie nazwę tego firmą) zastanawiam się, czy to rzeczywiście jest firma, czy po prostu kilku wesołków zabawiających się cudzym kosztem. Aplikowałem na ogłoszenie zamieszczone na Gumtree - oferta na stanowisko asystent ds. szkoleń. Na moją aplikację nazajutrz otrzymałem w odpowiedzi SMS z prośbą o kontakt w sprawie oferty pracy. Na moją grzeczną replikę, iż to raczej ja oczekuję kontaktu, co jest chyba powszechnie przyjętym standardem, otrzymałem odpowiedź, cytuję: "Z przykroscia z naszej strony wiecej kontaktu nie bedzie a pana dane usuwamy" (gramatyka i składnia zachowane w oryginale" Moja opinia - trzymać się od wesołków z daleka :)
1
Kandydat 2012-06-06 17:57:29
Identyczna sytuacja. Na grzecznego maila zwracającego uwagę na brak profesjonalizmu, otrzymałam mniej grzeczną odpowiedź, zawierającą literówki. Żenada. Nie jest to poważny partner do współpracy. Nie polecam.
1
Jerzy 2013-07-29 11:20:40
Cześć,
wiem ,że działają bardzo długo i kiedyś ja miałem a ostatnio znajoma ma od nich pracę.
Przykro patrzeć na uwagi odnośnie czyjegoś wieku. A może Ty tego wieku "starego dziada" w ogóle nie dożyjesz? Nie myślisz o tym?
1
Artur 2015-02-24 13:20:04
Miernota i brak profesjonalizmu. Byłem z nimi umówiony na rozmowę, wziąłem wolne z pracy a na godzinę przed rozmową facet zadzwonił do mnie i powiedział, że niestety ale stanowisko o które się ubiegam jest już obsadzone i nie może się ze mną spotkać, ewentualnie mogę od biedy przyjechać to porozmawiamy sobie o przyszłości:D hahhahahah Nie wiem co autor miał na myśli. Użyłbym tutaj bardziej dosadnych słów lecz na forum nie wypada się tak wyrażać. Żałosne podejście do kandydata i totalny brak profesjonalizmu i myślenia. Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą. Szef tej firmy (bo chyba to z znim przyszło mi się kontaktować)jest pozbawiony jakiejkolwiek logiki i szacunku do ludzi-wnioskuję, że mając podpisane kontrakty z kilkoma większymi firmami na zapewnienie pracowników nie zwraca uwagi na stosunek do pojedynczego człowieka - więc może to typowy przemiał bez ładu i składu.
Nie mi to oceniać ale zdecydowanie odradzam tę pseudo rekrutacyjną firemkę...
Jan 2015-02-24 21:14:11
Hej nie bądź tak pewny swego. A może dowiedzieli się czegoś o tobie, czego nie umieściłeś w życiorysie? I tu leży przyczyna rezygnacji z rozmowy z tobą. Dobrze popatrz na to co napisałeś w cv i uderz się w serce. Może oferta nie była aktualna tylko dla ciebie? Wiem, że ta agencja jest bardzo drobiazgowa i wymagająca, a niektórym to nie odpowiada.
Andrzej 2015-09-14 13:28:40
@Artur a może poza Tobą, byli umówieni z kilkoma innymi osobami i na przykład CV którejś z tych osób było lepsze i dodatkowo ta osoba wypadła dobrze na rozmowie. Więc w sumie nie chcieli zawracać Ci już głowy. Jedyny minus to to, że powiadomili Cię tak późno, bo jednak zdążyłeś wziąć wolne, ale poza tym chyba źle się nie zachowali.
lusa 2016-01-26 10:05:46
Agencja raczej nie będzie skupiać się tylko na jednym pracowniku. Np. w tym momencie szkuają handlowca oraz specjalisty ds. obsługi kontraktów z językiemm niemieckim, andrzej - wiesz coś o tym?
koomo 2016-02-16 16:09:50
Z tego co wiem @lusa na tym stanowisku nie trzeba znać wszystkich tych języków, tylko właśnie jeden z wybranych. Na poziomie B2 minimum, ale obojętnie który.
firlej 2016-02-18 21:14:22
@koomo a wiesz może gdzie można szukać ofert pracy z tej agencji? Bo jak zaglądam na różne portale to nie kojarze żeby kogoś szukali, a mogę pracować jako serwisant maszyn
krótki 2016-02-23 15:59:44
z tego co widzę nadal jest aktualna, dlatego warto startować, póki jeszcze szukają kogoś na to stanowisko :) skontaktuj się może bezpośrednio z firmą :) dają umowę o pracę i pensję podstawy około 2100 zł
jogi 2016-02-27 14:34:48
podstawa na 2100 zł to nie jest dużo, ale to i tak niespotykana suma przez agencje pracy. Rozumiem, że serwisanci też mogą na tyle liczyć w Wakacie ?
romek 2016-05-12 12:28:25
Wydaje mi się, że u nich to mocno stawiają na relacje ze swoimi klientami - i tymi obecnymi i tez potencjalnymi, bo widziałem ogłoszenie pracy jako Specjalista ds. obsługi kontraktów - j. niemiecki, j. francuski lub j. angielski.
Zostaw swoją opinię o Wakat Agencja Pośrednictwa Pracy - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wakat Agencja Pośrednictwa Pracy