Opinie o Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz w Warszawa

Jakie są mocne strony pracodawcy Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz?

John Nowy wpis

Najniższa krajowa na umowie.

Dobra oferta, fajny socjal, i wreszcie nowa siedziba w dobrej lokalizacji. Co do samej pracy to bardzo fajny stały zespół

Marti Nowy wpis

Pracowałam krótko, ale ogólnie mogę napisać, że firma, ok, zespół super. Ni jest to dusza firma, ale cały czas coś nowego się dzieje. ROzwija się i to chyba dla firmy najważniejsze. Polecam

Nowa

Pracuję króciutko, ale jestem bardzo zadowolona. Zespół w biurze super!!! Wszyscy pomocni.

Czy w Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Pablo

Poza przeprowadzką do prawie 3 razy większego magazynu i lepszymi warunkami chyba nie.

Marcinek

Tak zmieniło się trochę. Mamy duży i wygodny magazyn, pracy dużo jak zawsze. Ekipa trochę się zmieniła bo spora rotacja w firmie. Kto ma trochę większe ambicje to ucieka po kilku miesiącach a mniej ambitni zostają bo boją się zmian. Pan Jarosław dał podwyżki i czas płynie od poniedziałku do piątku robota a w weekend luzik

Jarek
@Marcinek

Niestety nie ma podwyżek są za to kilkumiesięczne opóźnienia w zapłacie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Co wchodzi w socjal Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz?

Żabek

Socjal? Co to jest?

Były wyrobnik

Mam nadzieję, że już niebawem Inspekcja Pracy sprawdzi dlaczego pracownicy magazynu nie mają badań medycyny pracy, brak odzieży ochronnej, brak uprawnień na wózki widłowe, brak badań wysokościowych.... Urząd Skarbowy i ZUS może zajmą się faktem, który powala na kolana tzn. Magazynier dostaje umowę na minimalną krajową i od tego ma płacone składki i podatki a "premię" dostaje pod stołem w kopercie. Rotacja w firmie ogromna ale pan właściciel nic sobie z tego nie robi...

Karkaczek
@Były wyrobnik

Dopóki pieniądze się zgadzają to tacy jak ty siedzą cicho i wszystko im odpowiada. Wystarczy jednak kilka potknięć i zachowan nieakceptowanych i juz jest źle. Zamiast pisać o donosach i urzędach zapytaj sam siebie czy byles uczciwy wobec swojego pracodawcy. Bo właśnie tacy " pracownicy" są najwiekszymi marudami. Będzie źle gadał o wszystkich dookoła a sam w swoim mniemaniu jest nieskazitelny... Brak mi słów na twój poziom...

Gilad
@Były wyrobnik

Trochę się zmieniło w firmie i nie ma już żadnych umów i pieniędzy też się już tam nie dostaje

Czy w Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Hubert K

Tak wypłacają

@Hubert K

I co trzeba zrobić żeby te nagrody dostać? Mam nadzieję że nie są dla wybrańców a reszta się tylko przygląda?

Niosek
@Kazimierz

Jeśli widać że się starasz. Ze zalezy ci na dobrym wykonaniu pracy to dostaniesz cos w rodzaju premii uznaniowej

Hubert K

Na forum widnieją różne opinie o tej firmie. Ja pracowałem zaledwie pół roku i mogę napisać krótko : - umowa o pracę na start ( zazwyczaj) - wypłata zawsze na czas 10 każdego miesiąca ( można też uzyskać zaliczkę w sytuacji kryzysowej) - firma daje szansę osobom bez doświadczenia w pracy magazynowej ( tylko należy mieć chęć do pracy) - kierownicy doświadczeni i pomocni - zespół mały ale zgrany i wesoły ( ok 10 magazynierów + kierownik magazynu i kierownik logistyki ) - pracy dużo ale atmosfera przednia ???? - dziewczyny z biura miłe, chętne i pomocne - szef jak to szef wymaga ale krzywdy pracownikom nie robi. Miło wspominam okres pracy w Hexon II

Stary

Polecam, stałe zatrudnienie, bezpieczna praca nawet w covid nikt nie stracił pracy. Atmosfera przynajmniej na magazynie i u Kierowców ok. Ogólnie czuje sie bezpiecznie a to teraz najważniejsze

Młody
@Stary

Tylko większość odeszła z pracy...

Kazimierz

O czym piszesz? Jakieś zmiany w zespole się szykują? :) Opowiedz coś więcej.

Młody

Tak Szykują się zmiany

Czy w Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz pracuje się na open space?

Rufus

Tak Na magazynie

@Rufus

A na magazyn są przyjęcia obecnie? I ile na początku się dostanie netto? Bo jestem ciekaw czy w ogóle warto się starać.

@Kazimierz

Minimalną krajową oficjalnie i koperta pod stołem

Basia

Czy firma gwarantuje kartę multisport ?

@Basia

Niestety nie, nic z tych rzeczy żadnej opieki medycznej, karty Multisport. To jest mała firma około 25 osób nie opłacalne to dla firmy.

Kamil
@Basia

Nie, ale z tego mało kto korzysta. Kasa jak dla mnie ważniejsza

@Kamil

Jak maja korzystać jak tego nie ma? Hm

Kamil
@Ania

Było, ale nie ma bo mało kto korzystał

Maria
@Kamil

Rozumiem, to jasne w takim razie. A prywatna opieka medyczna typu Luxmed, Medicover - coś takiego funkcjonuje w Hexon II czy raczej też nie było/byłoby na to chętnych?

@Maria

Nie okłamuj Marii, te opinie mają pomagać a nie wprowadzać w błąd

xoxo
@Maria

Nie ma chętnych bo firma nie ma w ofercie opieki medycznej ani karty multisport. Nie słuchaj głupot i bzdur. Nigdy w tej firmie nawet nie było propozycji czy ktoś byłby chętny na takie benefity.

Anka

Chyba jednak były w Uniqa

@Anka

Ale to było raz 14 lat temu

ANIA
@Basia

CHYBA JEDNAK KASA WAŻNIEJSZA. TAKA KARTA KOSZTUJE PRYWATNIE 50-60ZŁ A LEPIEJ DOSTAĆ WIĘCEJ KASY

Tobi
@Basia

Tak gwarantuje ????. Wszyscy trenują nosząc kartony i paczki ????

Miki
@Tobi

Jak to na magazynie, ale czepiać się można wszystkiego.

Gosia
@Tobi

@Tobi a co chciałbyś nosić na magazynie ? Taki typ pracy i takie zadania….

@Basia

Ja dostałem kijki biegowe aby szybciej po magazynie biegać ???? ????

Perspektywiczny
@ANIA

ANIA dokładnie kasa ważniejsza, więc jeśli mam iść na siłownię i płacić za karnet PRYWATNIE 180 zł to jasna sprawa że KAŻDY wolałby wziąć Multisport i "tracić" z pensji 60 zł. Czego tu nie rozumiesz? Po prostu za duża rotacja ludzi żeby ciągle zgłaszać nowych użytkowników a dezaktywować tych którzy odeszli

Kor

Fajna ta firma. Każdego Hexon przyjmuje bo chętnych mało. Stary Lord manat, kiero zawsze wkurzony i elita z wakacji pies, wariat i dziwak. Super ekipa i do tego kurdupel z bratem... Mam ich dość i szefa, który każdemu daje minimalną krajową. Młodzi nie mają kasy z ulgi rządowej itd... Kto mądry ten ucieka...

Syn Jarka
@Kor

To zwolnij się i nie becz jak mućka na pastwisku. Nikt nie trzyma na siłę pracowników. Zespół jest ok

Avatar69TwójStaryŻreZpodłogi
@Kor

No nie wiem,czy każdego przyjmuje ta firma,ale,że taką jełopę zatrudnili co znajomych z pracy szufladkuje jako wyżej wymienionych to musisz być poniżej tego wszystkiego co wypociłeś ze swojego styranego brakiem elokwencji pomarszczonego zwoju mózgowego,chcesz pracuj nawet w (usunięte przez administratora) a i tak nie uzyskasz rezultatów.pozdro mordo.powodzenia pod monopolem.ps.z kim pracujesz,tego szanujesz..no chyba,że to byle łajza co wypisuje takie bzdury.

Świder

Pracuję w tej firmie ponad rok, oceniam dobrze. Fajni Ludzie, można liczyć na pomoc i szacunek. Polecam.

Kierowca

Magazyn to zaledwie 8 osób łącznie z kierownikiem ale klimat jest ok Nowi, których Pan Jarek przyjął w wakacje już wciągnęli się w rytm i interes kręci się. Wśród kierowców też jest ok. Pracy dużo ale dajemy radę ???? Polecam tę firmę

Czy urlop w Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz jest płatny 100%?

Tak

Tak

PIP

hmmm mam wrażenie że niektórzy maja syndrom sztokholmski czyt. warszawski albo kredytowy i za wszelką cene probują wybielić rzeczywistości... nowy pracowniku chcesz : -umowy na najmniejsza krajową? pamiętaj nikt o tym ci nie powie na rozmowie -pracy pod presja czasu -krzykow, wysmiewan,wyzwisk przy innych -wytykania ( w ramach motywacji hehe ) blędów -BEZPŁATNEJ PRACY PO GODZINACH zostań w hexonie

@PIP

CHyba pracowałeś w innej firmie, ale powodzenia z takim podejściem. Staż pracy większości pracowników chyba mówi zupełnie co innego

Majowy
@PIP

Bzdura... Za nadgodziny firma płaci, klimat i kierownik jest ok Szef pracuje poza magazynem. Pracy dużo ale jest ok

Domi

Jest, ok, czasami ciężej czasami lekko. Pracuję ok 3 miesięcy ale ogólnie polecam

@Domi

Potwierdzam

Bardzo fajna firma, nic dodać. Umowa o prace od początku, bez żadnych śmieciówek. Pracę biurową bardzo polecam bo atmosfera jest nie do zastąpienia.

@Nowy

Potwierdzam

Miko

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... Jeśli ktoś męczy się w tej czy innej firmie to warto coś zmienić...

@Miko

Dokładnie tak

Zostaw merytoryczną opinię o Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz - Warszawa

• Jak się pracuje w Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz