Opinie o Admiral Tax w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Admiral Tax. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Admiral Tax o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admiral Tax w Kraków

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Admiral Tax? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Księgowa?

Barbara

Poprzednie opinie na temat pracy w tym przedsiębiorstwie są bardzo pozytywne Czy może ktoś z obecnych pracowników, potwierdzi, czy w tym roku warunki pracy nadal są zadowalające? Może zaszły jeszcze jakieś zmiany - na plus lub minus? Czy obecna sytuacja z epidemią wpłynęła jakoś na fukncjonowanie tego przedsiębiorstwa?Jaka teraz panuje tutaj atmosfera? Poszukują może nowych pracowników?

Gosia Nowy wpis
@Barbara

Warunki w czasie pandemii zmieniły się na jeszcze lepsze, bo jest możliwość pracy zdalnej oraz także hybrydowej. Bardzo elastycznie z uwzględnieniem pracownika.

Czy firma Admiral Tax w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Marcin Nowy wpis

Tak

Olga Nowy wpis
@Marcin

A często takie szkolenia się odbywają :)) ?

Jakub

odradzam każdemu, kto nie chce zostać (usunięte przez administratora) Sprawa została skierowana na drogę sądową celem odzyskania pieniędzy jakie pobrali i nie wykonali usług, za które je otrzymali pozostawiając olbrzymi bałagan prawno księgowy. NIGDY nie korzystajcie z usług tej firmy! w razie dodatkowych informacji służę pomocą na priv.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Admiral Tax odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
MT

Byłem pracownikiem tej firmy i tez klientem polecam firme do pracy i do prowdzenia kadr.

Olga

@Arkadiusz czasami firmy praktykują część wypłaty na konto, część do ręki, zapewne stąd to pytanie...

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Admiral Tax?

Arkadiusz

A kto tobie rodziela wynagrodzenie w pracy???

Czarek

Świetna firma i jak widzę, że na forum cisza to wiadomo, że ludzie sa zadowoleni. Może potrzebujecie pracowników?

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień rodziny. Pracujemy dwie godziny krócej, żeby spędzić więcej czasu z rodziną. Fajna inicjatywa Szefowej - doceniam :)

Waldemar

W przeciwienstwie do innych tego typu firm, oni maja prawdziwe biuro i istnieja i mozna przyjsc i ich zobaczyc, zadzwonic, a nie znikna po wzieciu od ciebie kasy. jestem czlowiekiem po przejsciach z kilkoma cwaniakami co to mi firme w anglii zakladaly i mam porownanie, bo z jednym oszustem na sadzie sie skonczylo. najbardziej sobie cenie kontakt osobisty a bylem i w krakowie i w katowicach w ich siedzibach. na razie to najlepsza firma odpukac.

Obiektywny

Bardzo fajna firma. Ludzie tam są pomocni i mili. Mogę z czystymcy. sumieniem polecić zarówno do pracy jak i do współpra

Paulina

Firmę tworzą przede wszystkim ludzie tam pracujący, a Ci są świetni. Widać, że to zgrana ekipa. Polecam.

Sylwek

Napiszę tak, widzę że dużo tutaj różnych znawców , ale chyb już istnieją rok ponieważ 1 maja założyli nas spółkę z powodzeniem. Dodatkowo mają już platformę do faktur itp.. , ogólnie biuro w Katowicach istnieje, są w nich pracownicy i zawsze chętni do pomocy. To moja opinia ze współpracy z Admiral Tax

Sylwek
@Sylwek

Zapomniałem dopisać że 1 maja 2015r.

Geniusz Mściciel

Na jakiej ulicy mają swoją siedzibę w warszawie? od ponad miesiąca próbuje to ustalić i nie mam do tąd żadnych informacji.

Darooo
@Geniusz Mściciel

Chyba kolego w Warszawie nie mają swojej siedziby. Ale z tego co ja wiem to lepiej poszukać sobie firmy bezpośrednio w UK. Są bardziej wiarygodni.

Geniusz Mściciel
@Darooo

Kolego?!?! oferty pracy w internecie świadczą o tym że szukają pracowników w Warszawie - czyli mylisz się.

Aidi

to chyba jakas pomylka, pracowalem tam 2 lata i nigdy nie bylo u nas medicaveru. takie opinie zamieszczane przez konkurencje ze zlosliwosci bo widac ze czlowieku nie wiesz co piszesz powoduja ze ludzie nie aplikuja do fajnej pracy. gdyby nie to ze moja zone przeniesli do pracy na pomorzu jeszcze bym tam pracowal

s

Czy mogłabyś mniej więcej opisać jak to wygląda? w sensie jakiego rzędu wypłaty itp.

Hej, Zostałem wczoraj zaproszony na rozmowę w sprawie pracy w Admiral Tax. Rozmowa ma być w poniedziałek, nie wiem czy jest sens tam iść, czy to nie będzie oferta typu orange, gdzie obiecują gruszki na wierzbie a wypłata ledwo wystarcza na czynsz. Był tam już ktokolwiek? Warto tam iść? Będę wdzięczny za informacje

Zostaw merytoryczną opinię o Admiral Tax - Kraków

Admiral Tax