Opinie o Unicardia Specjalistyczne Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń & Unimedica Specjalistyczne Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Unicardia Specjalistyczne Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń & Unimedica Specjalistyczne Centrum Medyczne Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Unicardia Specjalistyczne Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń & Unimedica Specjalistyczne Centrum Medyczne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unicardia Specjalistyczne Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń & Unimedica Specjalistyczne Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Kraków

Caroline Ca

Pracujac w tej firmie nauczyłam się czegoś, czego tak naprawde sie nie spodziewałam - ze Pacjent to Czlowiek przez duże C. Nasza szefowa zawsze nam zwracała na to uwage i prawdę mówiąc początkowo nie do konca to czułam az do dnia kiedy zachorowała poważnie moja babcia. Najpierw próbowaliśmy sami sobie poradzic, ale w swojej bezradnosci i ze wstydem poszłam po pomoc do naszej szefowej. To ile serca otrzymałam od Niej, ile wsparcia dala mojej rodzinie i Pan Profesor to nie da sie opisać. To nie tylko wspaniali szefowie, ale tez najcudowniejsi ludzie na świecie. Nikt nie wie o tym poki nie musisz sie przekonać, ze mój pracodawca okazał sie tez moim przyjacielem i mojej rodziny. Dziękuje za każdy dzień pracy raz łatwiejszy, raz trudniejszy ,ale zawsze wnoszący cos do mojego życia. Dzis cieszy mnie każdy sukces firmy, a udaje nam sie zdobywać ich nie mało. Nasza szefowa, pani dr jest niespożytym wulkanem energii i cały czas rozwija firmę i to tez nas mobilizuje do lepszej pracy. Polecam każdemu kto lubi energetyczne i rodzinne miejsce prace właśnie tutaj.

Zwykły pacjent Nowy wpis
Klient

28 czerwca b.r. Umówiona wizyta. Pani profesor spółźniona 1,5 godziny. Pacjenci pytają w recepcji , brak informacji. Nie spotkałem sie nigdy z podobnaą arogancja i brakiem elementarnego szacunku dla pacjentów- komercyjnych przynoszących " w zębach" 400 pln za 20 min. wizytę. . Zdecydowanie nie polecam

Pytanie Nowy wpis

Czy urlop w Unicardia Specjalistyczne Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń & Unimedica Specjalistyczne Centrum Medyczne Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Justis Nowy wpis
@Pytanie

Oczywiscie, tak jak wszedzie chyba. Skąd takie pytanie?

Caroline Ca

Hanka Nowy wpis
@Caroline Ca

No to na pewno pisała Szefowa to jej styl

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Magduś
Klient

Dzień Dobry piszę by ostrzec pacjentów obecnych i przyszłych pacjentów przed korzystaniem z wizyty u kardiologów w Centrum Unikardia . Choruje na nadciśnienie od kilkunastu lat trafiłam po pomoc w kryzysowej sytuacji do Centrum Unicardia przy nagłych skokach ciśnienie , przepisano mi leki objawy ustąpiły na jakiś czas objawy wróciły ponownie byłam prowadzona przez kardiologa ustawiono mi leczenie lekami , twierdząc że to optymalne leczenie jest ustawione dla mnie , wykonano mi echo serca, które nie wykazało żadnych zmian w sercu . Leki zażywałam cały czas , nie było efektu . Parę dni temu doznałam gwałtownego skoku ciśnienia , pomyślałam skorzystać w Prywatnej Klinice Kardiologicznej w Krakowie gdzie przyjęto mnie na badania zrobiono mi dużą ilość badań w tym echo serca. Diagnoza Duże przerosty mięśnia sercowego i niedomykanie przedsionków . Dla mnie ta informacja to Tragedia !!! Lekarz z Kliniki stwierdził miałam niepoprawnie zrobione echo serca w Centrum Unicardia wykonano badanie niedokładnie twierdząc , że wynik badania nie pokazuje , żadnych zmian . Trafiłam do Prywatnej Kliniki Kardiologicznej w Krakowie całkowicie zmieniono mi leczenie i zlecono dużą ilość badań , sugerując że trafiłam w ostatniej chwili do ratowania Mojego Zdrowia . Odbywam obecnie Pobyt w Klinice Kardiologicznej by wprowadzić profesjonalne leczenie do Mojej diagnozy . Ostrzegam wszystkich przed korzystaniem z wizyty u kardiologów w Centrum Unicardia .

Daria

@Olga a w jakich godzinach te dwie zmiany?

@Olga
@Daria

7-14 I 14-22

@Olga
@Daria

Sorki 7-15 i 14-22

Czy Unicardia Specjalistyczne Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń & Unimedica Specjalistyczne Centrum Medyczne Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Olga
@Pytanie

tak oczywiście, ze ma - pracujemy na 2 zmiany. mamy możliwość również zamiany , jeśli mamy takie potrzeby, wcześniej tez szefowie zbierają od nas zapotrzebowania - kto kiedy potrzebuje mieć wolne. Jest super wszystko zorganizowane.

Eae

Dramat z dodzwonieniem sie ! Nikt nie odbiera telefonu. Po usłyszeniu kilkudziesięciu komunikatów poddałam sie...

Dorota
@Eae

????Witam, Chciałam usprawiedliwić Klinikę, wiem, że jest dużo pacjentów bo sama nie mogłam się dodzwonìć, ale pani oddzwoniła i bardzo przepraszała. Natomiast pomogła mi uzyskać termin do specjalisty do którego nie mogłam się dostać w najbliższym czasie. Obiecała, że będzie pamietać i da znać, jak się zwolni termin. Ku mojemu zaskoczeniu nie czekałam długo i byłam bardzo wdzięczna, że dostałam się i uzyskałam od lekarza długo oczekującą opinie. Polecam Klinikę i pozdrawiam panie w rejestracji. ❤

Olga

No i właśnie za taką atmosferę firma ma opinię dobrego pracodawcy, polecam pracę.

Malwina

Najgorsza praca w jakiej KIEDYKOLWIEK byłam!!!!! (usunięte przez administratora) praca po godzinach za którą nie usłyszysz nawet "dziękuje", na etacie rejestratorki medycznej jesteś również sprzątaczką, i niekiedy pielęganiarką,(usunięte przez administratora) ( a może to i lepiej że nie dają jej w takim miejscu). I wiele, wiele innych... Jedyne co wyniosłam z tej pracy to perfekcyjna odporność na stres. Bardzo dziękuję moja noga NIGDY tam już nie postanie nawet w roli pacjnta, ponieważ nie ukrywam że ceny też są tam kosmiczne. Wizyty u tych samych specjalistów w innych placówkach można znaleźć o wiele taniej...

Ola

Witaj, jest możliwość jakiegoś kontaktu z Panią ? Mam pare pytań Pozdrawian

Ola

Witaj, jest możliwość jakiegoś kontaktu z Panią ? Mam pare pytań Pozdrawian

@Ola

Pani Olu, Jeśli tylko to Pani pomoże, chętnie odpowiem na każde pytanie!! Jednakże zważając na zwyczaje panujące w tej "firmie", odpowiedzieć mogę tylko i wyłącznie tutaj- publicznie. Myślę że dodatkowe informacje o pracy w tym miejscu przydadzą się każdej osobie ubiegającej się tam o jakies stanowisko. Pozdrawiam.

Nikaz
@Malwina

Równiez mam kilka pytań. Czy mogę prosić o kontakt?

@Nikaz

Tak jak wcześniej pisałam. Bardzo proszę o pytania tutaj. Bardzo chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam.

Nikaz
@Malwina

Mam pytanie odnośnie rodzaju umowy? Na stronie piszą że docelowo umowa o pracę.. ?

@Nikaz

Może coś się zmieniło ( chociaż szczerze mówiąc wątpię), ale ja miałam "obiecana" umowę o pracę. Której oczywiście się nie doczekałam :)

@Nikaz

Zdecydowanie dostją tam wszyscy umowę o pracę.

Dorota S.
 Rekomendacja

pacowałam wiele lat w tej firmie , bardzo z nia sie żżyłam i z calym personelem. Cieszyl mniei kazdy sukces firmy, a zdobywalismy ich nie mało. Ciagle nasza szefowa starała sie rozwijac firmę i była dobrym duchem tego miejsca. My uczylismy sie od niej empatii dla Pacjenta, pisania o nim duża literą, bycia pomocnym. Niestety względy chorobowe powiklaly moje plany zyciowe. Musiałam pojsc na rentę. Ale do dzis z rozrzewnieniem wspominam te parę spędzonych tam lat i naszą przeprowadzkę na wariata, ale sie udało!

Marcin G.

Jestem po praktyce absolwenta bardzo zadowolony. fantastyczne miejsce, szefostwo firmy bardzo przyjazne. Pani i Pan Dyrektor to ludzie na wysokim poziomie. Praca leci, czlowiek nawet nie wie ze juz ma konczyc. Niestety obecnie nie ma wolnych miejsc pracy w administracji, ale gdyby cos bylo to czekam w kolejce na zatrudnienie. Kasa fajna - więc jesli ktos z moich przed mówcow byl niezadowolony to mozepo prostu nie nadawał sie do pracy z chorymi ludzmi i w przychodni. Moje sugestie dla Unicardia Przychodnia Chorób Serca Sp z o.o.: Jestem po praktyce absolwenta bardzo zadowolony. fantastyczne miejsce, szefostwo firmy bardzo przyjazne. Pani i Pan Dyrektor to ludzie na wysokim poziomie. Praca leci, czlowiek nawet nie wie ze juz ma konczyc. Niestety obecnie nie ma wolnych miejsc pracy w administracji, ale gdyby cos bylo to czekam w kolejce na zatrudnienie. Kasa fajna - więc jesli ktos z moich przed mówcow byl niezadowolony to mozepo prostu nie nadawał sie do pracy z chorymi ludzmi i w przychodni. Lubię atmosferę w Unicardia Przychodnia Chorób Serca Sp z o.o. za: szefostwo firmy bardzo przyjazne. Pani i Pan Dyrektor to ludzie na wysokim poziomie. Kasa fajna - więc jesli ktos z moich przed mówcow byl niezadowolony to mozepo prostu nie nadawał sie do pracy z chorymi ludzmi i w przychodni. J ato lubie, jestem fizjoterapeutą i bardzo chciałbym pracowac w takiej firmiea nie w korporacyjnym molochu.

Krystyna
@Marcin G.

Dziękuję za merytoryczny komentarz. Jak rozumiem, gdy tylko rekrutacja zostanie wznowiona, zamierzasz podjąć pracę w Unicardzie? Czy możesz zdradzić nam, o jakich warunkach finansowych mówisz? Jak wyglądają stawki godzinowe w firmie? Możesz podać nam widełki płacowe.

miki
@Marcin G.

Hm no patrzac na tresć(usunięte przez administratora)

Januszek

Lubię atmosferę w Unicardia Przychodnia Chorób Serca Sp z o.o. za: bardzo jestem zadowolony z odbytej praktyki - zostalem bardzo milo przyjęty, dbano o moje wszystkie przywileje, na dodatek jak czegos nie rozumiałem to cierpliwe bylem wprowadzany we wszystkie zawiłości. Niestety trudno mi bylo opanować tak duza ilosc lekarzy i specjalistów. Ta firma to potęga! Chciałby wrócić tu po obronie licencjatu, ale to jeszcze trochę czasu. Dziękuję Pani dyrektor za mile potraktowanie i szanse na sprawdzenie się.

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Unicardia Przychodnia Chorób Serca Sp z o.o.? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Marta

Witam. Mam w najbliższym czasie rozmowe rekrutacyjna w Unicardia, ale z tego co czytam, to chyba nie bede sie nastawiac pozytywnie... A jakie zarobki? Bo jesli tez mizerne, to juz nie mam po co jechac... Dodam, ze na stanowisko pielegniarki.

Kasia
@Marta

Jeśli chodzi o wypłaty, moim zdaniem jest to jedyny pozytywny aspekt tej pracy. Wynagrodzenie było bardzo dobre, ale wypłacane do 15 dnia miesiaca. (Nie licząc kar pieniężnych nakładanych za mojej bytności w tej firmie, za absurdalne rzeczy. Zamiast po ludzku zwrócić uwagę.) Firma na początku robi bardzo dobre wrażenie. Ja wychodząc z rozmowy byłam zachwycona. Niestety rzeczywistość dość brutalnie starła się z moimi wyobrażeniami. Szczerze mówiąc nikomu nie poleciła bym tego miejsca. W żadnym tego słowa znaczeniu.

Wiesz coś o pracy w firmie Unicardia Przychodnia Chorób Serca Sp z o.o. oraz czy przestrzegają terminowość wypłat? Wiesz coś o warunkach pracy u nich? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Unicardia Specjalistyczne Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń & Unimedica Specjalistyczne Centrum Medyczne Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2.7/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kluczborska 15 lok. U3