Opinie o Rachela Molicka Specjalistyczny Gabinet Psychoterapii - Psychoteka w Kraków

counter
yoyo

Ja jestem dopiero na poczatku drogi w swojej terapii u Pani Molickiej, bo dopiero od ok. 3 miesiecy, ale jak na razie jestem zadowolona. Wyglada na profesjonalna osobe, jest punktualna do bolu, potwierdzam ze ma bardzo dobra pamiec, widac ze wie o czym mowimy. A nie tak jak inna terapeutka, ktora potrafila nawet pomylic moje imie i spozniac sie notorycznie oraz odbierac telefony podczas terapii. Pani Molicka budzi zaufanie. Nie bez znaczenia jest tez to, ze ma gabinet bardzo ladny, estetyczny, przyjemnie jest tam sie spotykac, na dodatek jest w bardzo dobrej lokalizacji. Jedyny minus to bylo to, ze byl w tej kamienicy remont i bylo troche kurzu i czasem slychac bylo odglosy remontowe, ale widze, ze wlasnie zakonczyl sie ten remont i kamienica tez jest bardzo ok. Podoba mi sie tez to, ze mimo iz mialam czekac na terapie w kolejce, myslalam ze kilka miesiecy, ale juz po miesiacu okazalo sie ze zwolnilo sie miejsce i moglam zaczac terapie szybko. Napisze cos wiecej za jakis czas, gdy juz troche minie tej terapii. Ale na razie jestem bardzo zadowolona

Zostaw merytoryczną opinię o Rachela Molicka Specjalistyczny Gabinet Psychoterapii - Psychoteka - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad