Opinie o Postdata S.A. Filia w Wrocław Zygmunta Krasińskiego 1

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Postdata S.A. Filia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Postdata S.A. Filia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Postdata S.A. Filia w Wrocław Zygmunta Krasińskiego 1

Czy urlop w Postdata S.A. Filia jest płatny 100%?

admin

Nowych informacji brak, ale firma Postdata S.A. Filia nadal działa. Wiecie jaka jest jej obecna sytuacja, jak wygląda proces rekrutacyjny i warunki pracy? Czekamy na Twoją opinię.

BobSiSzarp
@admin

Tam się piło duuuuuuużo wódki. Patologia - chamstwo , dużo krzyku i mało wiedzy. Budowanie fasady spółki technologicznej . Ogólnie unikajcie tego miejsca.

BlaBlaBla
@admin

Firma raczej średnia. Dużo frustracji - jak to na poczcie :) - ale były dobre szkolenia, w sumie to nigdzie nie było takich szkoleń w PostData. Ja byłem na kilku z Microsoftu i na jednym bardzo fajnym szkoleniu z psychologami w Sopocie - chyba najlepsze szkolenie jakie wiedziałem kilka sesji przez trzy miesiące. Dużo wyjazdów na szkolenia nad morze - nawet latem :) A to nie chciał to nie pił :)

Holla
@BlaBlaBla

To jest PRL w czystej postaci coś jak ZETO :) - masakra. A siedziba to pokój na końcu korytarza na poczcie ...

Odradzam
@Holla

Właściwie to nie jest firma - to twór który istnieje na podstawie umowie Prokomu z Pocztą - bardzo złą umową dla Poczty Polskiej. We Wrocławiu - gorze nie ma. Tam się raczej niczego nie nauczycie - technologi ani zarządzania. Dziadowo na maksa !!!

Ktos
@Holla

Robili program Sklep w zeto i nie zrobili. Śmiech na sali.

Ciekawe
@Ktos

Stara mapa mentalna z zeto plus poczta polska to idealne połączenie. Beton.

CiekaweNie
@Ktos

Co jest śmieszne ? To że robili soft dla handlu DEKADE i nie zrobili i Zeto nie było w stanie sprzedać produktów finansowych, środków trwałych, HR, Payroll, analiz itd. Odpadł cały segment firm dystrybucyjnych w Polsce. Dlatego Zeto pracowało TYLKO z firmami produkcyjnymi i w rezultacie upadło. Handel i dystrybucja = HS?

Xerox Nowy wpis
@CiekaweNie

O!

Borsuk Nowy wpis
@Xerox

W tamtym czasie koniec lat 90-tych i po roku 2000 polskie fabryki upadały a zachodnie miały SAP’a natomiast potencjał firm dystrybucyjnych był ogromny. Ile było wdrożeń HS ? Zero. Ani jednego. Tzn były ze dwa ale polecieli na zbity … po kilku dniach. Zatopili ZETO HS-em. Tak że „O!” to mało powiedziane.

Danuta

"Gorzej"? A nie chciałeś napisać "gorszej" w sensie, że firmy? Bo czytając te komentarze... Chyba, że do dziś coś się zmieniło może? Cokolwiek jest lepiej odnośnie warunków?

Bx
@Danuta

A pisał opasły jak dekadę pisał program sklep z zeto i nie napisał ?

Danuta Nowy wpis
@Bx

Możesz jeszcze raz? Jaki opasły i o jaki program chodzi?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Postdata S.A. Filia?

TakToWyglada

tragicznie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Postdata S.A. Filia? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Programista

Widziałem, że szukają programisty Delphi. Jak wygląda projekt w Delphi? Pisze, że chcą go przypisywać na .NET (to realne?). Jestem zainteresowany bo sam chętnie "przebranżowiłbym się" z Delphi na .NET.

Były

Moje doświadczenia z postdata: - brudny kod - brak zarządzania zależnościami - stare technologie - liderszip to kupa śmiechu - typowa polska patologia - złe praktyki - wrogość (dosłownie) i brak profesjonalizmu - krzyk i agresja jako zamiennik profesjonalizmu - gwarantowana rentowność poprzez "nierozerwalny kontrakt" z pocztą. Podobno nie do zarwania. Poczta jak łatwo się domyślić nie jest zachwycona. I poczta ma racje.

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie Postdata S.A. Filia. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

Pamiętamy

Pamiętamy!!! no to chlup na zdrowie i tyle w temacie.

Lol
@Pamiętamy

Podobno firma słynie z talentów których nie chcieli w Zeto i na Poczcie, do tego duzo sytuacji mobbingowych.

PP
@Pamiętamy

Szkoda tylko Poczty Polskiej. Firma z taką tradycją żeby była zdana na taki badziew. Bardzo fajni ludzie pracują na poczcie, moim zdaniem zasługują na więcej .

Zuzanna
@Lol

Mobbing to poważny zarzut, czy faktycznie takie sytuacje miały miejsce? Jak problem został rozwiązany? Zerknęłam na stronę internetową firmy i wydaje mi się zaufanym pracodawcą, działa na rynku już od 25 lat. Widzę, że aktualnie jest kilka wolnych stanowisk: https://www.postdata.pl/kariera/ Pracodawca oferuje możliwość rozwoju oraz elastyczne godziny pracy, jak to wygląda z Twojej perspektywy?

A.
@Zuzanna

Działa na poczcie a nie na rynku. Oferują patologię.

Trochę dziwne, że nikt z pracowników nie podzielił się swoją opinią o pracy w firmie, czy jest jakiś powód?

Igor

No cóż, praca jest dobra chociaż może nie jest idealnie ale ja nie narzekam!

Łukasz

@Odradzam, jak długo współpracowałeś z Postdata? Twoim zdaniem, firma ta nie jest dobrym miejscem, aby zdobywać nowe cenne umiejętności zawodowe. Co w takim razie mógłbyś powiedzieć o samych warunków zatrudnienia jakie zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej u tego pracodawcy? Informacje, które zamieścisz będą niezwykle istotne dla innych użytkowników forum.

BlaBlaBla
@Łukasz

a może zostałem zwolniony a może dalej tam pracuje ? a może zapijaczone twarze i chamstwo tego opasłego typa mi się znudziły ... Ktoś powinien dodać że że postdata to także brak kontrolingu i przyzwolenie na chamstwo i alkoholizm - dosłownie. Takie rzeczy w IT ? A niech się ludzie dowiedzą co wy jesteście ...

Zostaw merytoryczną opinię o Postdata S.A. Filia - Wrocław

• Jak się pracuje w Postdata S.A. Filia?

Zobacz opinie na temat firmy Postdata S.A. Filia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Postdata S.A. Filia