Opinie o Plus GSM w Kraków Królewska 57

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Plus GSM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Plus GSM o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plus GSM w Kraków Królewska 57

Daria Nowy wpis

Co macie w pakiecie socjalnym?

Dr. Plus Nowy wpis

Że (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to wiadomo ale dlaczego prawo dopuszcza takie zachowania ? Powiązania biznesowe ??? (czyt. mafijne)

Agnieszka Nowy wpis

Jest bardzo dużo ofert pracy w Plusie, ale do Krakowa akurat tylko jedna na doradce biznesowego https://www.plus.pl/oferta-pracy/-/asset_publisher/4345/content/doradca_biznesowy_b2b?redirect=https%3A%2F%2Fwww.plus.pl%2Fpraca%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_4345%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview Oprócz standardów firma jest oferuje system motywacyjny w postaci atrakcyjnych nagród i wyjazdów zagranicznych dla najlepszych pracowników. Ktoś z Was był na takim wyjeździe i powie do jakich krajów się wyjeżdża i jakie atrakcje zapewnia pracodawca?

Agnieszka Nowy wpis

A jakie macie opinie na temat plus gsm w 2017 roku?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Plus GSM. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
pomogłem

W takim razie ja ci pomogę i odpowiem na twoje pytania @lelek. Premie są, ale tylko dla tych, co się nie obijają i przychodzą do pracy. Odnośnie tego czy wypłata jest na czas to jest, nie ma co się martwić, że nie będzie o czasie. Atmosfera owszem jest bardzo przyjemna. Ogólnie pracownicy cenią sobie to, że mogą się rozwijać i mają sporo szkoleń.

Poldek

no widze maciek ze jestes bardzo dobrze poinformowany - tak sie zastanawiam jesli masz takie dobre ifnormacje o tej rpacy w lodzi to dlaczego chcesz cos jeszcze wiedziec na ten temat. wyglada to wszystko ze tam to nie warto pracowac i tyle nie ma co sie dopytywac dalej moze warto bedzie mi praowac w salonie bardziej ale nie mam takich ogloszen

ups

i jak się sprzedaje tego plusa...? jakie warunki...? te pieniądze to w końcu na czas czy z opóźnieniem?

A co do wyplacania pieniedzy nas czas,niegdy nie bylo z tym problemów.Chyba że teraz cos sie zmienilo...?

:/ wydaje mi sie ze wiekszosc tych komentarzy jest pisane przez jedna/dwie osoby którym szefostwo zaszlo za skóre.Tak sie nie robi...Co Wam to da ze teraz bedziecie wypisywac bzdury na temat Firmy.Ja też pracowalem w SPS dosc dlugo,i dla mnie 90% tego co tu piszecie to bzdury...

dora..KR

Zgadzam sie z przedmowcami ...atmosfera "sztuczna" pieniadze....ehhh szkoda gadac , i nie wyplacane w terminie!!! Ja nie polecam absolutnie;/ tyle ztego dobrze ze mam doswiadczenie na przyszlosc.W życiu sie na coś takiego juz nie zgodze.Jakies kaza podpisyfać fałszywe rachunki....itp

dobrarada

Nie polecam!!!!!!!! Ludzie sie tam nie przyjmujcie do pracy, pieniadze nie sa wyplacane w terminie, kierownictwo niekompetentne!!Szefostwo oszukuje!!!

jaka atmosfera, zarobki i szefostwo???

jagienka

ile tam mozna zarobic tak realnie?

pistacje

a dajcie wy mi swiety spokoj z ta firma !!!!!!

blogger2

jaki system wynagradzania?

co oznacza "kłamać"? możecie napisać coś więcej....

była pracownica

Praca srednia zeby nie powiedziec do [usunięte przez moderatora] :/ Jeżeli umiesz kłamać kręcic to nadajesz sie do tej pracy. Ja niestety nie potrafiłam kłamać i musiałam zrezygnować. Szkoda mi tylko tych klientów.

sialabamba

hm... a mozecie cos wiecej napisac? Slyszalem, ze wlasciciel prowadzi dwa biura - jedno gdzies na lea i tam sprzedaje sie orange, a drugie wlasnie z plusa... gdzie jest lepiej?

J33

[usunięte przez moderatora] ludzie szkoda słów na tą firmę.

gal anonim

praca spoko mila atmosfera kasa od 1000 - 2000 podstawy + premia okolo 1- 3 tysiakow co 3 miechy polecam kazdemu

Zostaw merytoryczną opinię o Plus GSM - Kraków

Plus GSM