DB Schenker

Kraków

Opinie o DB Schenker

kuba

Witam zwalniam się z db schenker moi drodzy brygadziści mają jusz tak zrasowane psychikę że opinia na ich temat ''DEBILE''nie dowiary gościu nie umie mysleć logicznie jadł by cały czas i grał w gre a jak nie idzie to wyżwa się na pracownikach wrzeszczy i szkoda pisać jak tak dóża firma pozwala sobie na takiego człowieka .Omijajcie zdaleka db schenker Kraków terminal logistyczny .Pozdrawiam Kuba

Proszę ja was

Potwierdzam to co wyżej koledzy napisali firma schodzi na psy przy tych zarobkach 2500 brutto żaden pracownik z doświadczeniem tu nie zawita.Nowy pracownik doświadczenie tu zdobędzie chyba po 6 miesiącach i to co najwyżej na wózku podestowym bo żeby się dopchać do czołowego to tylko na nocce albo na rano.Magazyn jest nie przystosowany do takiej ilości samochodów i liczby towaru.Sprzęt wysłużony do granic możliwości baterie trzymające 3 godziny a w lecie co chwile jakieś awarie spowodowanie wysoką temperaturą ograniczenie prędkości na terminalu do 7 km/h gdzie w rzeczywistości wózki jadą 12. Bhp tylko na odprawach przed praca albo zebraniach na górze z Małym Grześiem :D .Załadunki po kilkadziesiąt palet na samochód(Schenker nie jezdzi z powietrzem :D) do tego towar tak marny i zróżnicowany po prostu cały szrot którego inne firmy nie chcą wozić a co do naczep to 90% nadaje się na złom.Co do zasobów ludzkich Ci na górze nie mają pojęcia co się dzieje na Terminalu (jest dobrze,robota idzie to trzeba coś spierd...ić i tak co kilka miesięcy. Boss Terminalu wszystko wiedzący Janusz dej że spokój.Co do Brygadzistów to ogarnięci ludzie poza jednym którego nie da się zrozumieć:D i pseudo BRYG od paczek"Herflik".A co do szarych pracowników to jak wszędzie jest trzeba zasłużyć na szacunek starej gwardii.Dobra bo się z tego zaraz opowiadanie zrobi podsumowując jeżeli jesteś zielony co do obsługi wózka i pracy na magazynie to wbijaj ale jeśli jesteś oporny na wiedzę,lękliwy,ze słabą psychą i zaje.....y mułem jak staw sołtysa to odpuść i daj pracować już i tak na skraju wkurw....m Pracownikom Terminalu.KONIEC!!!

anonymous
@Proszę ja was 03.06.2017 10:22

ludzie boją się zwolnień chmielarczyk pracuje niezgodnie z przepisami i zatrudnia swoich rodzinnych

Jeszcze chwilę

2400 brutto , praca na 2 zmiany popołudniu i noc , obowiązków masa , nie ma kiedy iść na przerwę , przesyłki niczym worki ze śmieciami walają się po magazynie , brak jakiegokolwiek bhp ograniczenie prędkości na magazynie do 7km/h a niektóre wózki jeżdżą 14km/h , przy rozładunkach i załadunkach podczas deszczu leje się na głowe , ślisko jak na lodowisku , to tylko pare rzeczy które u nas jest nie tak . Poza tym doprosić się o dzień wolny to jak trafić 6 w totka , odmawiają urlopów na żądanie bo proces jest wiecznie zagrożony a wysyłają na urlopynjak im się podoba , 50℅ to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i podpiepszacze .... Mógłbym jeszcze długo pisać ale każdy kto przegląda oferty pracy widzi że tam wiecznie są przyjęcia , co lepsi pracownicy od nas odeszli bo za to wynagrodzenie już poprostu nie mieli nerwów pracować a jeszcze więcej odejdzie ... Krótko mówiąc nie polecam .

Abc
@Jeszcze chwilę 07.03.2017 19:44

Pamiętam jeden wózek który jeździł 19km/h a potem wszystkie skrecili do 10.

Banan

Banan Witam przestroga dla magazynierów omijajcie db schenker szerokim łukiem ,wynagrodzenie najnisze jakie tylko można 2400 brutto ,a roboty tyle że cię zamordować pozdrawiam .

hubi

Zada, ale o jakim stanowisku mowa. Ja słyszałem, że spedytorzy/logistycy tu zarabiaja 4 tysiące.

Stefan
@hubi 23.04.2016 20:08

Chyba brutto... Widelki na stanowisku spedytor międzynarodowy to 3.5 - 5.5 tys brutto. Większość do tej pory miała 4.5 brutto co daje jakieś 3.2 na rękę. Zarobki wzrosły ostatnio po fali zwolnien i gróźb zwolnien ze strony pracownikow.

Zada

jak dostaniesz 1800-1900 na reke to bedzie dobrze premii niema ale bedziesz zapieprzał jak dziki wół

Kandydat

A może ktoś się wypowiedzieć jak mniej więcej kształtują sie zarobki na stanowisku magazyniera-operatora wózka widłowego wysokiego składowania ?, bo widzę że jest ogłoszenie a po opiniach tutaj nie za bardzo chce mi się wysyłać CV.Chodzi mi także czy pracuje się po więcej niż 8 godzin i czy w weekendy też trzeba chodzić do pracy.

kierowca

debile terminal wystawili poza miastem i nawet parkingu nie zrobili dla pracownikow(usunięte przez administratora)

totalne dno

oszukany

Święta prawda, obiecują gruszki na wierzbie a w rzeczywistości to [usunięte przez admina] od świtu do nocy a na końcu i tak zrobią z ciebie złodzieja, omijać szerokim łukiem, niepolecam, strata czasu (i kasy, to dla potencjalnych przewożników)

nie polecam.Jeżeli jesteś dobry jako kierowca lub masz własny transport unikaj tej firmy. same straty. Firma olewa tak przewoźników , kierowców jak również klienta.

Zostaw opinię o DB Schenker - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB Schenker