Buczek-piekarnia cukiernia

Kraków

Opinie o Buczek-piekarnia cukiernia

klientka

Obsługa fatalna - stoisz w kolejce ok. 10 min., obsługują dwie panie, którym wcale się nie spieszy. Zostałam bezczelnie pominięta chociaż stałam w kolejce - pani zaczęła obsługiwać osoby stojące za mną, więc opuściłam piekarnię. Zawsze uważałam, że ta piekarnia jest lepsza od aviteku, ale w avitekie przynajmniej nie olewają klientów. Ja rozumiem, że panie mogły mieć zmianę zmian, ale fochy w stylu, że ja na tej kasie nie stane mogą wyrażać tak, żeby klienci tego nie słyszeli... Moja noga już nie przekroczy progu tej cukierni w najbliższym czasie przynajmniej...

Nowa
@An 06.07.2017 19:25
Farmaceutą* droga Pani. "-om" używa się, gdy mowa o liczbie mnogiej. I proszę nie obrażać innych. Każdy ma prawo do w...

Klient nasz Pan - SPRZEDAWCA NASZ WŁADCA

Nowa
@Pani 29.06.2017 20:03
A tak kobieto,,KLIENT TO WASZ PAN'' i to jest podstawowa zasada rządząca handlem.Wbij to sobie do głowy....

SPRZEDAWCA NASZ WŁADCA

Klaudyna

Witam sama zaczęłam pracę i pracuje w BUCZKU 3 dzień mój początek był najgorszy jaki mogłam sobie wyobrazić... Kierowniczka mi tylko pokazała jak bułki przekładać. Cały dzień myłam tylko naczynia kuchenne, zamiatalam i kawę patrzyłam. Koszmar!! 2 dzień pracy taki sam tylko że przy garach spędziłam cały dzień totalnie zero szacunku,nic się nie nauczyłam przez te 3 dni oprócz układania i przejrzystości szklanek. Kierowniczka zadowolona bo ona jest,, góra,, w lusterku się przegląda (ze swoimi 2 pracownicami monitoring oglądały i się nasmiewaly z Ciebie).. Zgłosiłam to do osoby, która mnie zatrudniala i czekam na jak najszybszą droga przenoszenia mnie do innego sklepu gdzie ktoś mnie czegoś nauczy i zaczniw normalnie traktować.! Powodzenia wszystkim! Nie dajcie się i walczcie o swoje!

@Klaudyna 23.05.2017 19:52

bardzo długo pracowałam w tej sieci ..i jedynie co mogę napisać to możne teraz jak dyrektora zwoili to jest lepiej .ja przeżyłam koszmar któremu nikomu nie życzę

ogon

teraz ta firma buczek, to nie tylko piekarnia, bo i to firma developerska. w miejscu starej piekarni sklep biedronka) na ul. kniaźnina, mają powstać 2 bloki. tak więc, zaczyna się od pieczenia chleba... :) nie dziwota, że zarobki są takie, jakie są, chleb drogi, bo liczy się zysk. właściciele głównie nastawieni na niskie koszta, czyli to biznes, nie rzemiosło. moim zdaniem nie warto tam pracować, bo niby dlaczego moja praca ma służyć komuś do robienia pieniędzy. nikt nie jest głupi, jak rzekomo ekskluzywne sklepy, to i ekskluzywna ma być płaca! a jak nie, to niech se sami sprzedają i pieką... a poza tym, dlaczego za część mojej pracy i niewypłaconych należycie dochodów, ktoś ma budować bloki i zarabiać nie tyle na mnie, bo i na innych idiotach. a guzik! róbcie se sami. :)

@ogon 03.10.2017 06:44

Jeden z bloków na pewno ma być dla ukraińskich pracownikòw a obecnie połowa firmy to pracownik z Ukrainy bo nikt nie chce u nich pracowac.Pewnie dostali dofinansowanie od miasta za pomoc.We wsxystkim widzą pieniądz.

@ogon 03.10.2017 06:44

krakowianka_97

Zastanawiam się nad złożeniem CV do Buczka. W ogłoszeniu piszą o licznych benefitach i premii - czy ktoś może powiedzieć coś więcej jaka to premia i jakie bonusy? Bo teraz każde miejsce się tym chwali w ogłoszeniu a nie chcę ślepo składać CV. Dzięki za odpowiedź.

olo

no, no.. prywatna działalność gospodarcza w czasach PRL-u, a obecnie wynajmowanie lokali pod sklepy w miejscach powiedzmy nie tanich w Krakowie.. to albo trzeba być okropnym "dusigroszem" tzn. oszczędzać na wszystkim, na czym tylko się da, albo mieć pewne związki z tymi dawnymi czasami.. nie mnie oceniać. ważne, że ludzie z polski pracują, a nie byli towarzysze zza Buga, czy ciapaci.. jak oczywiście wszędzie gdzie są skupiska pewnych grup ludzi, nie ważne za co pracują.. czy za czapkę gruszek, czy za dwie, każdy chce uzależnić od siebie innych. to też i poprzez przypadkowe łączenie się z pewnym skupiskiem ludzi, wchodząc w taką grupę, można się uzależnić i myśleć dokładnie tak jak oni. oczywiście w firmach typu krzak, czy troszkę podchodzących pod drzewko, zawsze brakuje poszanowania innego człowieka i to niezależnie, czy jest się na czele grupy, czy będąc w szeregu. Moje, a w zasadzie to co mam, jest zawsze najlepsze. Nie ważne czy produkuje się chińskie gacie, czy jest się na stanowisku do upłynniania towaru, miernikiem jest ilość gotówki, jaką z tej czynności mi zostanie i ewentualne postawienie się wyżej, ze względu na hierarchię w tym skupisku ludzi. Toteż i uzależnianie przez hipermarkety punktami rabatowymi, to że będziesz kupować, dostaniesz rabat 10 groszy, ale jak będziesz ciągle kupować u mnie, a i tak nie spostrzeżesz się jak cię ładnie wydoję. Jak tak jest źle i istnieje mobbing, to po co łączyć się z tą grupą ludzi i później nadawać na falach, jak i oni? mało to piekarzy jest? roboty wszędzie co nie miara, nawet za portiera w hotelu masz 2o zeta i nic nie robisz. to po cholerę łączysz się z środowiskiem ludzi pysznych jak bochenek chleba. :)

bum
@olo 25.01.2017 05:47

co Ty brałeś??

henryk z krakowa

A co to jest ten Buczek? wszedłem raz i patrzę, a tam bochenek najtańszego chleba kosztuje 8,7 zł, czyli prawie 10 zł za chleb.. Co to za chleb? chyba ze złota... jeszcze 5 lat temu w biedronce mogłem go kupić za 2,7 zł, ten sam.. a teraz? haaa masakra!!! za co płacić 3x tyle? Przecież upieczenie tyle nie kosztuje.. 1,2zł może.. lipa!

Klient 01

Dzien dobry!!!! a raczej nie dobry... Chciałbym zamieścić kilka słów odnosnie pracowników w niektorych sklepach w Piekarni Buczek... Nadmienie ze chodzi mi o sklep przy Lindego mam wrazenie ze niektorzy ludzie pracuja tam za kare podejscie do klienta jest karygodne z tego co sie orientuje cały czas wystepuja konflikty, brakuje pieniedzy, Kierowniczka ( o ile mozna nazwac kogos kto moim zdaniem nie ma zadnych kwalifikacji - zero znajomosci zarzadzania pracownikami ) nie mowiac o p. Dyrektor ktora uciekła jak szczur z tonącego okrętu zostawiajac za soba Alme ktora jak chodza słuchy sama zatopiła... Mam nadzieje ze Szanowny Pan Buczek w koncu przejrzy na oczy i zabierze sie za ten &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. Pozdrawiam p. Buczka serdecznie

Klient

WITAM SERDECZNIE JESTEM KLIENTEM PIEKARNI BUCZEK PRZY UL. LINDEGO A CHYBA RACZEJ BYŁEM PONIEWAZ STRASZNIE MNIE DENERWUJE OBECNOSC DWOCH LALUNII NA SKLEPIE (JEDNA MOCNO WYMALOWANA DRUGA NISKA BLONDYNKA PRZY KOSCI) KOLEJKA SPORA A ONE ZNIKAJA NA ZAPLECZU CO CHWILA LUKAJAC CZY KOLEJKA SIE ZMNIEJSZYŁA... WIEM ZE TO FORUM NIC NIE DAJE ALE LUDZIE OGARNIJCIE SIE TO JEST PRACA A NIE PLAC ZABAW!!!! NAPRAWDE WSPÓŁCZUJE P. BUCZKOWI TAKICH PRACOWNIKÓW... CHYBA SIE PRZENIOSE DO KONKURENCJI BO TAM MAM PRZYNAJMNIEJ LEPSZE WRAZENIA. NIE POZDRAWIAM !!!!!

klient

2 x kupiłem tam chleb i nigdy więcej tego nie zrobię. twarda skóra i po 3 dniach zapleśniał.. nic ciekawego

Polk

No ja tam uważam, że gra jest naprawde w porządku i warta świeczki, piekarnia jestjedną z lepszych które znam i nie wiem skąd macie takie wrażenie, że może być inaczej, nie jest przecież a to wiadomo.

Pracownica

Jesteśmy zmuszane pracować w innych sklepach w niedziele mimo, że jesteśmy zatrudnione na sklepach, które w niedziele nie są otwarte. W tej firmie zaczyna się przymusowo wykorzystywać ludzi.

była pracownica
@Pracownica 21.08.2016 21:23

''Pracownica '' poczytaj sobie co masz napisane w umowie o pracę ,tam była wzmianka o zastępstwach i nie narzekaj na Forum,tylko do szefostwa się ze swoim ''problemem'' zgłoś. Narzekanie tu nic nie da,takie teraz są rządy w Firmie,nowy menedżer nowe rządy.

@była pracownica 28.08.2016 19:43

Ja nie piszę, że mam problem z zastępstwami, tylko jak się przyjmowałam do pracy to do sklepu, który w niedziele nie pracuje. Wiem co mam w umowie. Godzę się na zastępstwo ale w czasie, w którym jestem ustawiona w harmonogramie. Pani M&M nie powinna nas zmuszać do pracy w niedzielę. Lepiej niech się zajmuje porządkami, a nie ustawianiem grafiku ludziom.

Qwerty

Jestem zawiedziona i zażenowana. Zauwazylam spadek jakości pieczywa, niekiedy jest ono ewidentnie odświeżane. Bochenki chleba są znacznie mniejsze, niż rok temu. Uważam, że klient, który płaci za chleb nie małe pieniądze powinien dostać świeże pieczywo. Jesteśmy w piekarni, nie w sklepie spożywczym! Mrożone bułki, odswiezany chleb, tarty z robakami, mole. Co to ma być?! W miejscu, w którym zostawiamy tyle kasy powinniśmy się spodziewać wysokiej jakości produktów, a ona zauważalnie spada. Jeśli chodzi o prace-sama w sobie nie jest zła. Kontakt z ludźmi, nie da się nudzic. Ale jak długo można być ponizanym przez klientow? I to za takie śmieszne pieniądze, które można tam dostać? Ile można słuchać skarg dotyczących nieswiezych produktów? Jak to wytłumaczyć, kiedy same widzimy, co się dzieje? Nie zamierzam swiecic oczami przed klientem. Wstyd dawać komukolwiek coś takiego. Totalna, masowa produkcja. Liczy się zysk.

@@ 15.08.2016 19:27
Calkiem niezle

Praca jest w porzadku dopoki nie przejmuje rzadow ktos kto nie ma pojecia o prowadzeniu firmy. Pracownicy odchodza z firmy z okolicznosci na zero zorganizowania ze strony pracodawcy. Zarobki nie sa zle dopoki nie bierzemy pod uwage pchania galerii handlowych zarowno jak sklepow osiedlowych do jednego wora pod wzgledem zarobkow. Jak mozna zaplacic pracownicy ktora na swoim punkcue utarguje dziennie 5500 tys i takiej co utarguje 1000 zl taka sama pensje. Zenada. Nie polecam pracy w tej firmie nikomu. Kiedys panowala dyscyplina a teraz chaos i zero zorganizowania. Ale jak tu mowic o czymkolwiek skoro pracownićy maja wieksze pojecie o prowadzeniu sklepu niz nieektore pracownice a zarabiaja polowe mniej. Jak osoby na wlasciwym miejscu zaangazuja sie bardziej w to co do nich nalezy i zaczna odpowiednio wykonywac swoje obowiazko to moze praca na tych punktach zacznie miec sens. Bo poki co to jest sielanka . a co to sprzedazy. Hmmm sprzedajemy kilkudniowe pieczywo po 8 zl za bochenek. Tylko stali klienci dostaja swiezy towar kamienne bochenki musimy wciskac calej reszcie. Nie sugeruje ze gdzies jest inaczej ale skoro mam placic ponad 6 zl za bochenek chleba chcialabym zeby dalo sie go ugryzc. Pracujac tam kupowalam bulki w lewiatanie albo biedronce. Bo kajzerki z buczka o 17 nie nadawaly sie na nic oprocz bulki tartej. Owocnych zakupow w buczku.

gość
@Qwerty 12.08.2016 04:37

Zawsze tak było.Wypychanie starego towaru klientom,którzy są tego nieświadomi.Świeże ciastka przy szybie, a stare pod ręką sprzedawczyni,okrawanie starych ciast żeby uchodziły za świeże,przykrywanie wilgotnymi szmatami drożdżówek francuskich,żeby nie wyschły i trzymanie do następnego dnia. Widziałam,bo tam pracowałam.Nigdy tam nie kupuję i nie polecam innym.

xyz

Buczek to masakra = wyzysk ludzi. Praca w stresie ... zarobki nie przekraczaja 1500 zl , plus premia jak wyrobia plan miesieczny (115zl miesiecznie )

@xyz 25.07.2016 22:51

Przecież dostałaś podwyżkę na 2200 brutto :):):) o co ci chodzi? masz 1600 na rękę, nie narzekaj :)

Dość tego
@Pracownica 27.07.2016 12:41

Daj spokój. Dobrze wiemy, że praca jest do niczego i z apsie pieniądze. DO tego każa nam sprzedawac obce towary jako ich produkty! a oastatnio dziewczyny pisaly ze w tartach sa robaki. Ja mam juz dosc wysluchiwania od klientow.

jak to nie...

praca na ranną zmianę , ( dotyczy lizusów), 900 zł na tydzień... tyle można zarobić i to nie mając wykształcenia zawodowego.... kto pracuje ten wie o kim mowa

nana

jak wyglada praca w buczku czy jest trudno?

kotek

Kotku jakby (usunięte przez administratora)płacił 3500zł dla ludzi to by poszedł z torbami kto takie pensje wymyśla to szok a premie to są nie ujawniane tylko do koperty przez kierownika po jego widzimisie wypłacane i to do niczego się nie liczy a lata lecą i na emeryturze mój kotku będziesz miał 800zł do 1000zł więc nie wiem kto takie bzdury pisze życzę tym ludziom powodzenia zwłaszcza na stare lata jak tak długo tam pracują opamiętajcie się w końcu jak tam jest

niewierząca

nie ma takich zarobków w tej firmie na stanowisku sprzedawcy.ktoś was robi w konia dziewczyny.Pracuje już dość długo więc wiem

x

ponad 2,5 to maja kierowcy

xxxx

Koleżanko trochę u ciebie to jaki czas miesiąc rok dwa lata tam pracujesz że tak się wypowiadasz w samych superlatywach od kiedy tam ta dobrze jest jak pozakładali kamery na sklepie i jestescie cały czas pod obstrzałem to może się zmieniło ale przedtem była gehenna mobing na całą parę i wykorzystywanie ludzi do zera a płace pod psem

yyyy
@xxxx 25.02.2016 19:09

pracowałaś tam że tak wszystko wiesz?jesteś lepiej poinformowana niż,nie zmyslaj koleżanko,to żałosne jest. my sie kamer nie boimy nie mamy nic do ukrycia.

Była pracownica

To miałaś koleżanko farta że było wolne miejsce i tam się dostałaś do pracy tyle że nie wiem jak tam długo popracujesz ze względu na atmosferę jaka tam panuje szkoda ze nie przeczytałaś wcześniejszych postów opisywanych przez ludzi życzę ci powodzenia w pracy

yyyy
@Była pracownica 14.02.2016 20:30

Koleżanko pracuje juz trochę i wcale nie żałuje.Poczytaj sama te stare posty teraz tu tak niema.ja jestem zadowolona

Gk

Ciekawe jakie plecy? Ja jakoś dostałam się bez problemu bo było wolne miejsce. Z resztą nie tylko ja. Więc droga koleżanko zastanów się co piszesz i lepiej nie kłam :)

pracownica

Najlepiej to jest w galerii krakowskiej atmosfera super zarobki bardzo dobre tyklo tam trudno się dostać do pracy trzeba mieć plecy pozdrawiam

YYYYYYYYYYYYY

NIE POLECAM PRACY U BUCZKA WYKAŃCZALNIA. KOLEJKI LUDZI MAŁO,BO DYRO OSZCZĘDZA NA LUDZIACH, A ON MA ZATO PREMIE. KIEROWNICZKI NIC NIE ROBIĄ, TYLKO SIEDZĄ NA ZAPLECZU I UDAJA ORAZ DZWONIĄ NA PLOTY.TUMACZĄ SIĘ ZE MAJĄ LUDZI OD TEGO.,ALE JAKA KASĘ MAJĄ???POTO STARTUJĄ NA TO STANOWISKO, ABY NIE PRACOWAĆ TYLKO SIEDZIEC WYCHODZIĆ PO PIĘCIU GODZ, PRACY TŁUMACZA SIĘ LEKARZEM, DZIECMI I INNYMI SŁOWAMI. DYREKTOR OCZYWIŚCIE ONICZYM NIEWIE, ANI SZEFOSTWO.PRACUJEIE DOLEJ W CHOREJ NA UMYŚLE FIRMIE.

@YYYYYYYYYYYYY 16.01.2016 19:16

Zastanów się dziewczyno co ty piszesz.Nie wkładaj wszystkich do jednego wora,nie na wszystkich sklepach jest tak jak piszesz,ja nie narzekam chociaż też pracuje u Buczka juz ładnych parę lat.Jestem pracownicą,choć mogłabym byc kierowniczka,tylko po co? aż tak dużej kasy to wcale nie mają,za to mają stres i dużo wiecej obowiazków niz pracownice.Nie narzekaj więc,najlepiej sie zwolnij i daj pracować tym co lubia swoja pracę.Pozdrawiam

xxxxxxxx
@pracownica 18.01.2016 20:42

to ciekawe na którym sklepie jest tak dobrze ??? moze sie pochwalisz

filip7

Witam;często kupuje kanapki na ulicy wiślnej nigdy sie nie zawiodlem zawsze sa swieze,nie mam tez zadnych zastrzezen co do drozdzowek a kupuje je prawie codziennie poniewaz studuje na uj.Juz nie dlugo zacznie sie rok akademicki wiec nie moge sie doczeka kanapek i drozdzowek personel mily

sylwia
@filip7 25.09.2015 18:59

To jest forum dotyczące opinii o pracodawcach, nikogo nie obchodzi smak bułek, matołku

karpiu

co tam słychać na produkcji ? panie Julku pracuje pan jeszcze ?

byla krakowianka

mimo tych wszystkich niemilych opinii chleb kresowy pieczony na lisciu kapusty to mistrzostwo swiata,jest pyszny,wlasnie wczoraj wrocilam z Krakowa z wielkim bochnem tego chleba,zajadamy sie wszyscy,pycha,mam pytanie czy P.Buczek nie otworzylby takiego sklepu w Piastowie k.Warszawy?pysznie by bylo,pozdrawiam

ELUNIA

myśląca
@ELUNIA 25.03.2015 14:10
BUCZEK= WYZYSK PRACOWNIKÓW = WIELKA MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!

Witajcie miłe Panie jak tam okna pomyte w domu posprzątane bo idą Święta trzeba u Buczka rąbać całymi dniami kasę im nabijać tymi wypiekami które mają ze 3tygodnie a wy musicie mielić gębami ze to wszystko swieże a wiadomo ze jak jest 30 sklepów to się nie upiecze w jeden dzień a ludzie czekają na ostatnią chwilę że będzie swieże a to będzie rozczarowanie jak położą w Święta na stole masakra zastanówcie się ludzie jak coś bedziecie kupować bo najgorszego gnieciucha jak sobie w domu zrobicie to będzie lepsze niż tam kupicie nie polecam Buczka \\\

uwaga
@ELUNIA 25.03.2015 14:10
BUCZEK= WYZYSK PRACOWNIKÓW = WIELKA MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!

Tak moja Eluniu potwierdzam że Buczek to wyzysk na całą skalę w Krakowie dlatego lepiej iść pracować do zwykłego sklepu osiedlowego a będziesz lepiej traktowana i doceniana niż u Buczka nikt cię nie będzie szkalował ani obgadywał za plecami a nie mówiąc o tych zadufanych niekiedy po zawodówkach kierownicach jest tam masakra dlatego jest taka rotacja ludzi bo np u Michalskich jak obserwuję to kadra trzyma się kilka lat dlatego nie polecam pracy w Buczku masakra ;;;;;;;

jjj

zależy na jaki traficie sklep widocznie, nie każda kierowniczka jest taka jak opisujecie, ja tam akurat nie narzekałam wszystko było w porządku , nie piszcie wiec ogólnikowo o wszystkich kierowniczkach i nie wieszajcie psów na wszystkich bo to że wam się trafiło tak a nie inaczej nie oznacza że na każdym innym sklepie też tak jest

myśląca
@myśląca 04.02.2015 20:51
Masz rację - moje zdanie jest takie samo,co sklep to i inna kierownica w nim rządzi.Jeśli chodzi o konferencję i nagrody to chy...

Widać kim ty jesteś bo po tym co piszesz to ortografia u ciebie to pod psem chyba jestes z wykształcenia po gimnazjum z taką wiedzą a ty na konferencji zbierasz poklaski za znęcaniem się na ludziach i wyżywaniu się na ich psychice kto dłużej wytrzyma za to jesteś gwiazdą (usunięte przez administratora)kto jest mądrzejszy to już dawno z tej firmy odszedł tylko ci zostali co mają pętlę na szyjii i nie maja honoru ...

niemyśląca
@myśląca 04.02.2015 20:51

Pani "myśląca" oraz do wszystkich tego typu "myślących" . Po to są te wypowiedzi żeby ocenić danego robodawcę na wstępie czy próbować się w danej firmie się zatrudnić (prawda na miejscu raczej zawsze okazuje się dużo gorsza niż tu w opisie) czy od razu OLAĆ pajaca. A porady typu : jeśli się komuś nie chce to niech się zwolni i tak dalej - to myśląca paniusiu są dobre dla takich prowincjonalnych "myślących" paniusi. A zresztą cham z chamowa wyjdzie ale chamowo z chama nigdy . Pozdrowienia "myśląca" kieeeeeeerowniczko.

praca

Też pracowałam w tej firmie i wiem jak to się odbywa szefowie nic nie robią dla pracowników a z dyrektorem nie ma co gadać. Sklepy których kierowniczki wchodzą mu do d.... mają dobrze . Ktoś tu pisał o lasce z zarządu i kierowcy a przecież kierowniczka z czyzyn to dziewczyna dyrektora .

klient

Gdyby szefostwo miało tak dobre serce, to by wam nie płaciło po 5,3zł/h tylko 20zł/h, bo tyle się za taką robótkę należy. :) Ale mniejsza z tym, wiadomo, narzędzia pracy trzeba szanować.. ;) Byłem raz w jednym ze sklepów, odnoszę wrażenie, że to jakaś próba kopiowania sieciówki McDonald's. Jak rozumiem, firma zajmuje się pieczeniem chlebów i ciastek, i aby zwiększyć zyski, pozyskuje lokale pod wynajem, aby upłynniać swoje wyroby, nie ważny czy stare, czy świeże, ważny jest zysk. Kolor czerwony,jakim afiszują się sklepy tej piekarni, ma działać jak płachta na byka na klienta. podobnie kolor żółty w sieci McDonalds. Sądzę, że małpowanie z amerykańskiej sieci szefowi tej piekarni się uda i za parę lat, oszczędzając wyraźnie na kosztach pracowniczych, płacąc tym samym za wynajem dość słono, nie zawsze przynoszących zysk, powierzchni sklepowych (wiadomo, reklama kosztuje) i zapewne kredytów za wyposażenie sklepów, piekarnia będzie znana nie tylko w rejonach niektórych ulic w Krakowie, ale też we wszystkich miastach Polski, a być może i za granicą, a może stanie się polskim konkurentem sieci McDonald's opartej na franczyzie - czyli minimum kosztów za firmowanie... I tego mu życzę. :)

była pracownica

Witam,pracy w tej firmie również nie polecam ,szkoda tylko że to forum nic nie daje że szefostwo się nie zainteresuje bardziej sprawa sklepów co na nich sie wyprawia , dlaczego pracownicy odchodzą dlaczego kierowniczki odchodzą , co i jak dyrektor wyprawia .Moim zdaniem szkoda tu żale wylewać ,bo nic się nie zmieni , choć istnieje nadzieja że wreszcie Pan Buczek przejrzy na oczy i zobaczy jaka nam się przez rządy ( dyr ) Rafała krzywda dzieję .Pozdrawiam osoby które już na szczęście już tam nie pracują , a te co pracują ......poszukajcie czegoś lepszego .Ja jedyne czego żałuję jak się zwalniałam to tego że z szefostwem nie porozmawiałam ....

@była pracownica 07.01.2015 17:51

Cześc dziewczyno o czym byś ty rozmawiała z szefostwem jak to wszystko jedzie na jednym koniu po to jest zatrudniony dyro i za to mu płacą wielką kasę żeby tak rozwiązywał problemy oni wszystko na bieżaco wiedzą co się w firmie dzieje ale to mają d..ludzi jest dużo co maja biedę w Polsce i będą robić i poniżani będą ale to tylko ci co nie mają wykształcenia i nie znają języków pozdr

były pracownik
@była pracownica 07.01.2015 17:51

Szef tam nigdy nie zmądrzeje sklepy to jedno a pracownia drugie.Pracowałem to wiem ludzie są zastraszani i zmuszani do pracy po godzinach,Mobing pełną parą a szef udaje że nic się nie dzieje pomimo skarg pracowników na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownika Cebularza Mariusza.Nie polecam nikomu pracy u Buczka.Szef jest spoko ale reszta do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

niania

Witam, ogólnie praca nie jest zła owszem jest jej ,duzo i, cięzko ,żli są tylko ludzie ,ktorzy tam pracuja głównie kierownictwo.Szef Jerzy BUCZEK jest dobrym człowiekiem ,tylko niepotrzebnie wierzy kierownikowi,mysle ,że kiedyś zmieni sie to.Z poważaniem była pracownica

UWAGA!!!!!!!!!

UWAGA !!!UWAGA!!! NA PRACĘ W FIRMIE BUCZEK W PUNKCIE NA GALERII KRAKOWSKIEJ!!!!!!! WSPÓŁPRACE Z TĄ FIRMĄ ZAWIĄZAŁAM NIE DAWNO ALE SYTUACJA KTÓRA MIAŁA TAM MIEJSCE ZMUSIŁA MNIE DO ZŁOŻENIA REZYGNACJI. GINĘŁY PIENIĄDZE: KASA PO ROZLICZENIU ZGADZAŁA SIĘ ,A NASTĘPNEGO DNIE W KASIE BRAKOWAŁO PEWNEJ SUMY . NIE WIADOMO JAK BO PANI KIEROWNIK TŁUMACZY SIĘ ŻE NA KAMERACH NIC NIE WIDAĆ , NIE WYJAŚNIŁA TEJ SPRAWY TYLKO GŁUPIMI ODZYWKAMI TWIERDZIŁA ŻE NIEMA CZASU I NIC NA TO NIE PORADZI.PIENIĄDZE MUSIAŁAM DOŁOŻYĆ ZE SWOICH.Z MOICH USTALEŃ WYNIKŁO ŻE NIE PIERWSZY RAZ MIAŁA MIEJSCE TAKA SYTUACJA.SPRAWA TA ZOSTAŁA ZA RETUSZOWANA I NIE ZOSTAŁA WYJAŚNIONA DO DZISIEJSZEGO DNIA. TAKA SYTUACJA NIE POWINNA MIEĆ MIEJSCA .!!!!!! TĄ SPRAWĄ POWINNA ZAJĄC SIĘ INSPEKCJA PRACY!!!!

tiramisu

Ja wiem ze najlatwiej krytykowac , ale w kwzdym calu ta krytyka jest celowa . Ja tam pracowalem , mowie o produkcji . Brod ,smrod i ogolny(usunięte przez administratora)Dziwi mnie postawa sanepidu [niejedna tam kontrol przezylem ]. Wspolczuje panu (usunięte przez administratora)tak krotko wzrocznosci . Jego kierownicy pozostawiaja wiele do zyczenia . Pozatym za duzo wladzy , a za malo ludzi do pracy , normalnej pracy. Mobing to tam norma , chlew i brak poszanowania , ogolnie poszanowania . Do czasu gdy PAN (usunięte przez administratora)NIE ZROBI PORZADKU Z PODRYWACZAMI PRAKTYKANTEK [MOWA O KIEROWNIKU CUKIERNI] I JEGO PODNOZKAMI DOPUTY TAM BEDZIE ZLE . DLACZEGO TEN PAN MA ZAMKNIETE OCZY . W tej firmie bylo dobrze , ale niektorym wladza odbila i sa mondrzejsi od samego BOGA [notabene porownuja sie z nim ]to nienormalne .Na szczescie znalazlem nowa prace wsrod ludzi o wyzszym poziomie inteligencji .Z powazaniem byly pracownik

klienta od lat

Na Podwalu naprawde cos sie dzieje z personelem ...zostala tylko kierowniczka i 3 stare pracownice. Jestem stała klientka i od poczatku wrzesnia co chwile nowe twarze stoja za kasą i ruszaja sie jak muchy w smole...

PORAZKA NA PODWALU AGA

Byłam na Podwalu na rozmowie z miesiac temu i tam kierowniczka wygada jak krasnal... hehe to jest dziewczynka a nie kierowniczka buczka jak ona wyglada... kto ja wybrał na kierownika :( porazka jak powiedziala mi o obowiazkach jakie sa na sklepie i płacy to zwątpiłam 1200 zl + premia ktorej nie ma w weekendy pracuje sie w soboty od 6 do 18 i w niedziele od 8.30 do 16....strasznie dlugo a za niedziele powinno byc dodatkowo dzien wolny PŁATNY 100 % a nie wolne liczone jak zero w jakis internetowych grafikach !!!!!! Inspekcja pracy powinna tam wpasc i zrobic tam porzadek.....

xxxx
@PORAZKA NA PODWALU AGA 30.11.2014 20:17

matka nie nauczyła Cię kultury,szacunku dla drugiego człowieka?,a może nauczyła ,tylko to było zbyt trudne,aby to pojąć?no jak widać myślenie w Twoim wypadku bardzo boli i dlatego nie nadajesz się do pracy ,a za leżenie jeszcze nikt nie płaci,chyba że rodzice.

sama prawda
@xxxx 01.12.2014 10:58

kultury to matka może i nauczyła ale nie tego co trzeba.Co prawda kole w oczy?Ciekawe kto to odpisał sama kierowniczka czy jedna z jej córeczek?Pracowałam na podwalu i całkowicie się z tym zgadzam.Rano kierowniczka Kasia kanapeczki robi a później deleguje jedną z pracownic do robienia a sama tworzy gorącą linie z długą lub starowiślna, aczkolwiek setka telefonów rodzinnych też się przewija.Co do TK to też sama prawda ciekawe czy kierowniczka dobrze by wypadła?Raczej słabo bo siedzi na zapleczu i nikt nie ma nad nią kontroli a powinien.Być może teraz jak jest tam taka rotacja pracowników zarząd się tym zainteresuje, choć szczerze wątpię.Jak to w powiedzeniu przyjdzie kryska na Matyska zobaczycie :-)

Karola

Ta firma jest chora i straszny wyzysk pracowników, a w szczególności na Podwalu. Dziewczyny pracuja od rana do wieczora bo Kaska nie moze znalesc sobie pracownika bo kazdy jej nie pasuje. Za taka płace 1230 zl to nie sa kokosy żeby tak zapieprzać, a kolejka cały czas jest i nawet spokojnie to wc wyjsc nie mozna. A kierowniczka siedzi rano na kanapkach a potem idzie do biurka i do konca zmiany wisi na telefonie i gadu gadu ze swoimi kolezaneczkami.Zanim wziasc sie do pracy i pomoc dziewczyna na sklepie obsługiwac. Nie obsługuje bo sie boi ze padnie na tk i bedzie zle.Jak to bedzie wyglądać ze Kaska zle obsłuzyła tajemniczego. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A dyrektor powinien zwrócić uwage na ten sklep w szczególności bo co chwile tam dziewczyny sie zmieniaja i odchodzą.......

bylapracownica

No i to prawda - drozdzowki, chleby, bulki sa zostawiane na drugi dzien, nie zwraca sie ich. Ze starych bulek robi sie te "pyszniutkie" sniadania u Buczka :) stare drozdzowki ida na wierzch a nowe pod spod. Kiedy zapytalam czemu ich nie oddajemy oczywiscie jedna z pracownic sie na mnie wydarla, ze nie moja sprawa, a poza tym to sa pieniadze.

bylapracownica

Tez pracowalam w Buczku, az tydzien ... Mobbing to w tych piekarniach to chleb powszedni. Pracownice z dluzszym stazem tez nie daruja nowemu. Co do wyjsc do lazienki - niestety prawda. Jak jest kolejka to nie ma opcji by zejsc bo od razu sa teksty, czy nie widzialas ile osob czeka i Twoje potrzeby nie sa najwazniejsze. Co do placy - marne 5.3 na godzine. Radze szukac pracy w innych miejscach.

nowa

UWAGA NIEDŁUGO ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA CZAS PRACY W OKRESIE PRZED ŚWIĄTECZNYM 12 GODZ I DŁUŻEJ SZYKUJCIE SIĘ DZIEWCZYNY DO HARÓWY I SŁUCHANIE KOLĘD ......ŚWIĘTA BOKAMI NAM WYJDĄ A RAFAŁEK BĘDZIE MIAŁ PIĘKNE TABELKI I ŚREDNI KOSZYK W GÓRĘ PÓJDZIE .ON TO MA ŻYCIE PENSJA WSPANIAŁA ŻE NA WCZASY ZA GRANICĄ GO STAĆ PALIWO ZA FRI ZA ZAKUPY NIE PŁACI A W CIĄGU MIESIĄCA TO SUMKA SIĘ NIEZŁA UZBIERA OK 1000ZŁ.........REWELACJA .A MY CO DEPUTAT 4,20 PENSJA 1280 GDZIE SPRAWIEDLIWOŚĆ :((

byly pracownik

Witam, moze wspaniali klienci, pan dyrektor i prezes do ktorych trzebabylo sie wiecznie usmiechac i udawac ze jest wspaniale zauwaza w koncu co sie dzieje na niektorych sklepach. Dziewczyny tyraja jak roboty, ktore sa inteligentniejsze to nie gadaja bzdur ze nie ma przerw, nie ma sie kiedy wysikac itp. tylko poprostu schodza na przerwe i tyle na temat, ale niektore, wystraszone, zmobongpowane bpoja sie wyjsc nawet do toalety bo jest kolejka a kierowniczka siedzi w biurze i widzi ze ktos idzie do toalety.. porazka, moze troche rozsadki, poszanowania dla pracownika, mysle ze gdyby nie Panie sprzedawczynie Panie Prezesie to firma by nie istniala.. a za najnizsza krajowa moze chociaz troche zrozumienia i poszanowania.. jak dla czlowieka nie pracownika, moze prosze sie przyjrzec co sie dzieje na sklepach, Panie kierowniczki, moze zrobic ankiety na sklepach? moze pracownik tez niech ma cos do powiedzenia a nie tylko kierownik poniewaz tez potrafi pieknie zamiesc pod dywan.

zainteresowana
@byly pracownik 20.11.2014 22:46

Witam o mobbingu ze strony dyrektora w tej firmie mam bardzo dużo do powiedzenia i proszę uwierzyć nawet mycie klatek schodowych albo i kibli jest lepsza pracą niż praca z P.Rafałem .Mam nadzieje że szefostwo przejrzy w końcu na oczy ,albo że ktoś zdecyduję się iść do sadu pracy .Bo szef jest dobrym człowiekiem tylko ma nie właściwego managera ( Rafała) . Ankieta była by bardzo dobrym pomysłem pod warunkiem że wyniki osobiście sprawdzałby Pan Jan Buczek .

WIELBICIEL...

Witam pamiętam firmę Buczek jak mieli zaledwie kilka sklepików w Krakowie i słynęli z pysznych paluchów z serem za 50gr.!!!obecnie od kilku lat przebywam za granicą moja rodzina zawsze zachwalała chleby m.in. kresowy oraz IG-dla cukrzyków z racji tego że ta choroba jest w mojej rodzinie powszechna i sam na nią choruje zawsze smakowałem tego chleba i był pyszny!!!natomiast to co zakupiłem 14.11.2014 w jednej z piekarni na krowodrzy to istna masakra chleb IG śmierdzi KARMELEM!!!!dzięki niemu mam strasznie wysokie cukry z czym jako cukrzyk nie mogę sobie poradzić...ODRADZAM PIEKARNIE BUCZEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zoska

Wbuczku pracowalam długi czas odeszlam bo nie moglam juz dłuzej wytrzymac MOBBINGU ze strony kierowniczki czlowiek tlko nerwowy chodzi ,nawet jak wszystko jest zrobione to i tak sie dra na ciebie ze jeszcze to czy tamto do roboty pomiataniem pracownika za marne pensje premia jest jak ja wyrobisz a jak nie to goła pensja zostaje premia za zdrowie marna 100 za 3 miesiace pod warunkiem ze nie pójdziecie na L4 a premia kwartalna o ile jest to jest rozdzielana wedlug kierowniczki kogo najbardziej lubi tak zwanych lizusów i kabli a pieczywo ciasta i drozdzówki stare sprzedawane sa jako swierze KOSZMAR !!!!!!! a dyrektor bazuje na durnych tabelkach i wynikach tajemniczego klienta a nie na prawdziwym zaangarzowaniu pracownika to niech sobie maszyny zatrudnia to wtedy tabelki benda ok :) panstwu buczkom współczuje takiego dyrektora który zarabia gruba kase i nic nie daje od serca i rozumu tylko zimne nic nie warte opinie tk nie polecam tej firmy jak nie chcecie sie wykonczyc psychicznie i fizycznie to odradzam ze szczerego serca

nowa

Byłam na szkoleniu w tej firmie , porażka faktycznie zostawiane jest prawie wszystko na drugi dzień sprzedaje się jako świeże a tak naprawde jest stare ,szkoda kasy na to marnować , a praca .....ciężko przerwy nie ma bo kolejka jak kolejki nie ma to sprzątanie i tak w kółko . Nie polecam tej pracy za te pieniądze znajdzie się dużo lepszą ofertę .A najlepsze jest to że w ciągu paru godzin dowiedziałam się jaki to dyrektor jest niepoważny i jaki z niego tyran a jakie szefostwo naiwne że w niego wierzy , zakłamanie totalne .

pracownnnnik

Pracuje w tej firmie 8 lat, nie uważam aby było źle, wynagrodzenie jak wszędzie w sklepie. Jeżeli trafisz jak Ja to masz jak u Pana Boga za piecem ale nie ma miejsc, w takich sklepach nikt normalny się nie zwalnia . No niestety jak trafisz na Starowiślną lub Stradomską to masz pecha. Panie mają przerost ambicji nad treścią, ale to dlatego że są bardzo proste. Nie obrażając nikogo zrobią dosłownie wszystko aby były najlepsze, co świadczy niestety o ich braku inteligencji. Inne sklepy polecam. P.S. Nie sprzedajemy starych chlebów ani drożdżówek a tym bardziej ciast.

@marika 02.10.2014 20:09
dobry żart że chleby ciasta drożdżówki nie są sprzedawane na drugi a nawet trzeci dzień . proszę uwierzyć :ciasta są rano obkr...

Dajcie już spokój bo to jest chore to co tu piszecie i tak nie jest brane pod uwagę w firmie....

aurinko
@marika 02.10.2014 20:09

Nie zgodzę się, pracowałam na Starowiślnej jak i na (usunięte przez administratora)- niebo a ziemia. Być może na Starowiślnej wcale nie było tak miło jak mi się wydawało - nie byłam długo, acz w porównaniu do sklepu przy Szymanowskiego, to na prawdę do rany przyłóż. Jeżeli nie przeszkadza Wam terror, obmawianie, plotkowanie, oskarżanie o kradzież i cała masa nieprzyjemności - próbujcie. Przecież nowego pracownika koniecznie trzeba zrównać z ziemią, prawda? Nikt Ci nic nie powie, nie pomoże, nie odezwie się, cały czas towarzyszą Ci szepty. Pani kierownik jest miłą i wyrozumiałą osobą, ale całkowicie urobioną przez pracownice. Ma się wrażenie, że nie ma własnego zdania, całkowicie ulega wpływowi najstarszej pracownicy, oraz jednej z najmłodszych. Na prawdę nie pojmuję jak można być tak zakłamanym i bezczelnym jak owe dwie. Z całego serca odradzam. Poza tym to co się dzieje z towarem "kiedy klient nie widzi" przechodzi ludzkie pojęcie. Plus traktowanie klientów. Być może w innych punktach praca wygląda w porządku. Natomiast Szymanowskiego - nie ma co. Za takie psie pieniądze szkoda Waszej godności, nie pchajcie się tam. Przeszłam przez niejedną ciężką harówę, ale taka paranoja jak tam zdecydowanie mnie przerosła. Uciekać, gdzie pieprz rośnie.

ewka

nie można brać nic do domu wieczorem .bułki są oddawane wieczorem na piekarnie a chleby, drozdzowki i ciasta zostają na następny dzień i się je sprzedaje jako. świeże

nick
@ewka 21.09.2014 19:03

A to dziwne że są takie starocie sprzedawane na drugi dzień i to jeszcze za swieże w tak prestiżowej piekarni a gdzie własciciele gdzie dyrektor i i te głupiutkie kierowniczki że taki towar puszczają do obrotu i psują renomę piekarni co i tak nie jest dobra bo w Krakowie są lepsze piekarnie i cukiernie niż buczek gratuluję

pracownica

Bajki opowiada ta marzena. Pewno wyleciała, bo chciała za darmo pensję brać. Idź sama zobacz. Możesz iść na dzień, dwa i jak ci się nie spodoba to zrezygnujesz. Nikt na siłę nie trzyma w sklepie. A do toalety chodzę kiedy potrzebuję i czas na dymka się znajdzie. Nie rozumiem takich osób. Im nie wyszło to innych na siłę zniechęcają jak psy ogrodnika.

marzena
@pracownica 04.09.2014 20:11

żadne bajki długo w tej firmie pracowałam i wiem co pisze , pracownica byłam najlepsza , i zdania o tej firmie nie zmienię wyzysk brak poszanowania pieniądze marne z tego co wiem to już nawet kierowniczki zaczynaja się zwalniać bo psychika im siada .

marzena

Witam. pracowałam w tej firmie i muszę napisać ze lepiej tam do pracy się nie wybierać ,kierowniczki zastraszane przez Piotrusia pana (dyrektor tak nazwały go pracownice lub wujek samo zło )wyzysk jeden wielki nie ma szans na przerwę bo trzeba obsługiwać bo kolejka z ledwością do toalety wyskoczysz szefostwo które udaję że problemu nie ma ,nie polecam .kasa marna jak na takie wymagania .

ELUNIA Z AZORÓW

A do tego jakies małpy stojace za lada i gadające w kółko jedno i to samo. Namawiają do kupowania jeszcze czegos, a czlowiek wie po co idzie do piekarni. BOZE LUDZIE NIE KUPUJCIE TAM NIC BO TAM DROGO A PO ZA TYM STARE!! ZAPRASZAM DO AWITEKSU. SWIEZE BULKI WYPIEKANE NA MIEJSCU I MILA I SPOKOJNA OBSLUGA NIE POLECAJACA NIC NA SILE!!!!!!!

Zostaw opinię o Buczek-piekarnia cukiernia - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buczek-piekarnia cukiernia