Opinie o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Buczek-piekarnia cukiernia, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Buczek-piekarnia cukiernia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Buczek

W buczku prawie zawsze są przyjęcia. To czy jest ogłoszenie, czy wisi kartka na drzwiach naprawdę nie ma znaczenia. Jest duze zapotrzebowanie bo jest duzo punktów. Teraz przyjmują też facetów (mowie o stanowisku sprzedawca), także nie zniechęcajcie się, jeśli nie ma ogłoszenia. Praca jak każda inna. Masz obowiązki, musisz je wykonać i koniec. Najlepsze jest to że jak sie trafi na fajny punkt miedzy super ludzi to praca sprawia przyjemność. Co jak co ale atmosfera najważniejsza. Trzeba sie tez wiazac z tym ze im spokojniejszy i mniej ruchliwy punkt tym mniej kasy wpada z premii. Trzeba przemyśleć kto co woli :)

Tess

Witam serdecznie w dniu 2.04 zakupiłam torta czekoladowego w piekarni na os złocień wszystko byłoby okej tort jak tort ale po przyniesieniu do domu i rozkrojeniu bo mąż miał urodziny coś okropnego tak mokrego tortu jeszcze nie jadłam poprostu tak mokry mało słodki no fatalny a kosztował miało bo koło 60 zł wiem że na wagę i musi być ciężki ale to już przesada żeby z torta się lało kupowałam podobny czekoladowy na dzień dziadka i był pycha a ten był mokry tak jakby był rozmrażanie już nigdy nieskusze się a jeżeli kiedyś trafię na coś podobnego to odrazu oddam .Na drugi dzień zostało kawałek torta i nienadawal się do zjedzenia

Nick
Kandydat

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Ile etapów? Czego można się spodziewać?

Kandydat

Pracowałam w buczku kilka ładnych lat, bardzo dobrze wspominam a ekipę w punkcie miałam dosłownie wymarzoną! Zawsze było co robić, czas bardzo szybko mi leciał. Jeśli ktoś uważa że to praca dla niego, no to Buczka jako pracodawcę naprawdę polecam.

Other Half

Podobno oferują dobre warunki. Sporo dobrego można usłyszeć o firmie w najbliższej okolicy.

Alx Nowy wpis
@Other Half

czasem nie chce sie iść do pracy, ale jak wszędzie, ogólnie nie ma się do czego przyczepić

Buczek

Szybka
@Buczek

Dokładnie, ja tam np. wole większy ruch bo raz, że lepiej wypadają premie to jeszcze czas szybko leci. Ja mam już wszystko obcykane więc bez stresu, wszystko się robi i koleżanki fajne.

Kandi
@Szybka

A łatwo się wdrożyć w pracę? Ile tak mniej więcej to zajmuję?

Szybka
@Kandi

Zależy też od człowieka ale mi szybko poszło, nwm, max pewnie z 2 tygodnie. Ja miałam super koleżanki, które mi pomagały i były wyrozumiałe i dzięki temu teraz wiem co robić nawet jak jest jakiś problem. Ogólnie bardzo fajny punkt mi się trafił.

Bartek Nowy wpis
Klient
@Buczek

Zacznijcie ludziom placic a nie że odchodzą bo Was nie stać na pracownikow. To co się obsługa zepsuła na norymberskiej to jest aż niedowiary no ale co się dziwić że jakieś wulgarne huciary zatrudniacie jak nikt normalny za taka kasę nie będzie pracować. A kierowniczka ze zgnitymi zębami dramat osoba niech lepiej nigdy maski nie ściąga bo takie obrzydzenie czlowieka nachodzi że rezygnuje z zakupów u Was. Serio ogarnijcie ten sklep albo zamknijcie.

Tweetie Nowy wpis

Jak ktoś się zastanawia, to niech śmiało aplikuje, nic nie straci

Yummy

wszyscy ci co hejtują to pewnie innej pracy nie widzieli. zapierdziel jest wszędzie taki sam. a ja w poprzedniej robocie to ani pensji nie widziałem na oczy, bhp każdy miał w d&%## i ogólnie atmosfera była nie do zniesienia. tu jest normalnie jak powinno być. pójdźcie sobie gdzie indziej zobaczyć to pogadamy.

Cicha
@Yummy

A jak oceniasz ogólnie atmosferę w pracy? Wiem, że to pewnie zależy od punktu ale tak mniej więcej chciałabym zapytać.

CH
@Yummy

to żenujące jak ludzie serio mają dobre warunki pracy albo przynajmniej akceptowalne i jeszcze im źle, a w złej robocie nawet dnia nie byli

rampamPAM Nowy wpis
@CH

polecam się przejść do jakiegoś fastfoodu czy czegoś takiego. Podziwiam ludzi, którzy tam wytrzymują. Tu na prawde jest spokojnie.

Przyszły pracownik
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Miła Pani porozmawiała ze mną na temat zarówno tego co proponuję i czego ja oczekuję. Atmosfera bardzo luźna, nieformalna. Od razu po mojej decyzji, że chcę podjąć pracę, otrzymałam skierowanie na badania. Oceniam rozmowę pozytywnie.

Pytania

1. Dyspozycyjność 2. Oczekiwania finansowe 3. Czy się uczę czy już nie 4. Czy planuję coś z dużym wyprzedzeniem, czy raczej spontanicznie działam

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Babka
@Była

Czy Buczka można też traktować jako stałą pracę na lata? czy są tam też takie osoby?

@Babka

Oczywiście że tak, były również dziewczyny, które od lat już pracowały i będą pracowały dalej, bo po prostu odpowiada im taki system pracy :)

@Babka

Jeśli tylko ktoś chce pracować to będzie pracował i nie ma w tym żadnej większej filozofii czy sposobu

ANka
@Babka

Sporo osób jest takich, które zostają, choćby dlatego że jest stabilnie.

Lenna
@Babka

pracę naprawde da się lubić, jak już człowiek wszystko ogarnie i pozna ekipę to przychodzi z przyjemnością, ja lubię prace z klientami i sama jestem w Buczku już długi czas i np. teraz nie wyobrażam sobie nagle zmienić pracę na inną

ANka
@Lenna

Już nawet po czasie ma się swoich stałych klientów i jakoś tak miło jak przychodzą. Dużo mamy uśmiechu w tej pracy i to jest pozytywne :)

Honey Bunny

Chciałbym zmienić swoją dotychczasową pracę ze względu na niskie zarobki. Od ludzi słyszałem , że całkiem przyzwoicie tutaj płacą stąd moje zainteresowanie firmą.

Heart & Soul

Każdy ma swoje uwagi negatywne, ale pracują i są zadowoleni pracownicy. Firma inwestuje w nowe rozwiązania, ale obsługa nie do końca chce się uczyć. Mają potencjał i na szczęście ludzie z pomysłem są nagradzani.

Shadow

czy jak nie ma ofert to można podrzucić cvke do siedziby czy jest to wgl mile widziane?

Toh
@Shadow

podrzucić zawsze można albo spróbować zadzwonić i zwyczajnie zapytać

Toh
@Shadow

ale nie nastawiaj sie za bardzo, bo skoro nie ma ofert to raczej nikogo nie chcą na razie nowego

Cola
@Shadow

W sensie do siedziby, czyli, że na produkcje/do biura? Tam od dawna wakatów nie ma, więc nie sądzę. A do punktu myślę można zanieść, nie zaszkodzi.

www
Klient
@Cola

Potrzebuja ludzi ina sklepy i na cukiernie

Sprinkles
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Pracują tu też młodzi? Jest szansa na nawiązanie jakiś znajomości?

Aksamitna

w jakiej grupie wiekowej jest najwięcej pracowników? raczej młodzi, czy np. w średnim wieku i starsi?

Ciri
@Aksamitna

Różnie się to rozkłada, nie ma zasady

Ciri
@Aksamitna

U mnie np. raczej same młode dziewczyny, ale wiem, że to nie zasada i są osoby w zróżnicowanym wieku

Vortex

można pracować na 3/4 etatu?

Nax
@Vortex

to jest akurat kwestia dogadania z szefostwem w konkretnym punkcie czy chcą kogoś na 3/4 czy jednak wolą na pełny, ale w wielu pracach to nie problem

robol

Przymierzałem się do tej firmy jakiś czas. Poczytałem sobie komentarze, kilka artykułów jest w sieci. Polecam poczytać

Mooch

Pracuje od kilku miesięcy dopiero. Na razie jest dobrze. Zobaczymy jak się rozwinie, ale jestem pełen nadzei

Alic
@Mooch

Praca jest naprawde przyjemna i można ja bardzo polubić, jesli tylko ma sie checi do pracy.

Tough Nut

Właściciele to dobrzy ludzie z pomysłem. Znam osobiście, chociaż nigdy tu nie pracowałem.

?
@Tough Nut

to czemu podpisałeś się jako pracownik?

Tough Nut
@?

Przypadkowo, nie zwróciłem w ogóle uwagi na te podpisy

Genius

Stabilna praca, nie trzeba siedzieć po godzinach, a towarzystwo w pracy też jest wporządku. Warunki są naprawdę ok.

Terminator

Jak ktoś się zastanawia, to niech śmiało aplikuje, nic nie straci

usagi
@Terminator

mówisz o pracy w piekarni, czy na produkcji?

Gerra
@Terminator

Ja pracuje obecnie w jednej z piekarni i naprawde bardzo lubie swoja prace. Mam stałe i pewne zatrudnienie, wynagrodzenie zawsze na czas i ogólnie git.

Ala
Kandydat

Buczek zapewnia stabilne zatrudnienie czy niekoniecznie? Zależy mi na sprawdzonym info, bo jak niejedna osoba stracilam prace przez Covida, wiec teraz szukam tylko z umowa o prace.

Pikki
@Ala

Tak, Buczek zatrudnia tylko na umowę o pracę, więc jak się na niego zdecydujesz na pewno nie będziesz musiała obawiać się piątej, ósmej ani dziesiątej fali. Stabilne zatrudnienie masz zagwarantowane na bank.

Cuddle Bug

widocznie wiekszosc z was wie jak wyglada rynek,ze nikt nikomu nie da od razu 3000 tys, na umowie, wiadomo ze trzeba na to troche zapracować, poza tym jak widac narzekaja ci co nic nie robia

Seey
@Cuddle Bug

Zwłaszcza, że to nie jest jakaś skomplikowana praca

Xxx
@Cuddle Bug

Śmieszne jest to że za niedzielę dostajesz za cały dzień pracy 25zł premii. Powinni się wstydzić. Wypadną ci 2 niedziele i masz najniższą krajową i plus 50zł ... . Żenada kto w tej firmie wpada na takie pomysły. Wstyd

Gissi
@Cuddle Bug

święta prawda! nie można isc na rozmowe do nowej pracy i oczekiwac nie wiadomo jakich zarobków, a juz zwlaszcza jak sie w podobnej pracy nigdy nie robilo. Przecież pracodawca tez chce zobaczyc zaangażowanie pracownika i chęć do pracy, a wtedy i u niego pojawi sie chec dania podwyżki.

Ula99
@Xxx

Jak komuś wstyd albo mu nie pasuje, niech się zwolni i poszuka innej pracy. Nie wiem, w czym problem. Kazdy ma warunki przedstawione na rozmowie i albo sie na nie zgadza, albo nie. Po co ten caly cyrk i wylewanie żali w internecie?

Smutna

śmieszne to jest to że każdy kto przychodzi do tej pracy idzie również na rozmowę rekrutacyjną. A na rozmowie rekrutacyjnej rozmawia się o warunkach i wynagrodzeniu. Jeśli ktoś podejmuje pracę to znaczy że odpowiadają mu owe warunki takie jakie są. Ale nie bo zawsze pojawi się jakiś "dzban" który potem będzie narzekał że np za mało kasy zarabia. A to przepraszam nie słuchało się na rozmowie? Nie podpisywało się umowy?

Raya
@Smutna

dokładnie widziały gały co brały

Cream

Ludzie są uprzejmi i nie ma niepotrzebnego wyścigu szczurów, a dla mnie atmosfera to jeden z głównych czynników wpływających na moją pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Buczek-piekarnia cukiernia - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Buczek-piekarnia cukiernia