Opinie o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Buczek-piekarnia cukiernia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Buczek-piekarnia cukiernia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Marcia

Witam, w ogłoszeniu na stanowisko sprzedawcy jest informacja o tym, że istnieje możliwość pracy w godzinach nocnych. Ktoś mi powie o co dokładnie chodzi? Czy chodzi np. o jakąś inwentaryzację którą się robi w nocy, czy trzeba aż tak wcześnie przed otwarciem przychodzić do pracy, że jest to liczone jako godziny nocne?

Cola
@Marcia

niżej w tym samym ogłoszeniu masz uściślone, że chodzi o jedną konkretną piekarnię na Makuszyńskiego, więc pewnie o to chodzi

@Cola

no, tam masz napisane, że chodzi o godziny między 21:00-7:00 i masz dodatek nocny 20%, ale to pewnie tylko w tym jednym miejscu, tak się domyślam

busz
@papi

chyba tak, nie spotkałam sie wg z takim dopiskiem...

pączekbezrączek
@busz

jak by ktoś wiedział co i jak dokładnie, bo ja się jeszcze nie orietuję a sprawa intrygująca

xyz
@pączekbezrączek

Buczek posiada jeden sklep całodobowy, dlatego "godziny nocne"

bułka
@xyz

a orientujesz się który dokładnie? ten o którym piszą czy jakaś inna lokalizacja? i jak tam wtedy wyglądają zmiany, w jakich godzinach konkretnie się pracuje?

tewq
@xyz

to jaki dodatek za te nocki?

lusi

Macie jakieś premie albo dodatki spoko?

mamba
@lusi

są premie, dodatki na święta itd.

someka
@mamba

na jakich zasadach są udzielane premie?

someka
@mamba

i w jakiej wysokości można je otrzymać? i te dodatki?

a w święta pracujecie?

hyh
@someka

raczej nie padną tu konkrente kwoty, poza tym to pewnie zależy od różnych czynników, nw stanowiska, lat pracy, itp.

@Ekkko

to zależy od danego sklepu, mój jest w galerii więc pracuje wtedy kiedy galeria jest otwarta

Cola
@Morfs

A nie wiesz może jak się ma zakaz handlu w niedziele do piekarni? Pracuje się tutaj w niedziele czy nie?

@Cola

a czasem piekarnie to nie są te wyjątki, jak cukiernie, apteki, że mogą być otwarte?

@Cola

wydaje mi się, że niektóre mogą być otwarte, ale nie wiem na sto procent

@papi

wydaje mi się że czasem byłam ale to jako klient w niedzielę.. ale nie jestem pewna, ale z tego co widzę to mają elastyczny grafik więc może jakoś go wypełniają, ale nie wiem bo sama dopiero zostawiłam cv więc na rozmowie się dowiem

Elf
@pszenna

masz jakieś informacje? da się podpasować grafik pod siebie?

@Elf

biorąc pod uwagę że mają duże rekrutacje i elastyczne etaty to myśle że nie był by to jakiś duży problem, wiadomo są też inni pracownicy więc nie będzie samowolki jeśli o to chodzi, ale mysle że jak na rekrutacji powiesz to może wezmą to pod uwagę?

@pszenna

bez pytajnika... ;)

suzie

czy faktycznie nie ma żadnych ofert do buczka, czy to ja nie umiem znaleźć?/

na olx bym patrzyła

@suzie

ja właśnie tam składałam kiedyś cv

suzie
@kamelia

właśnie tam szukałam. czyli chyba faktycznie nic nie ma. no trudno, będę obserwować dalej

@kamelia

I na samym złożeniu się skończyło?

@Ilona

biorąc pod uwagę mój podpis po nickiem, to chyba widać, że nie ;)

opek
@Ilona

jaki masz cel pisania tutaj, jak nawet nie patrzysz co jest w wątku tylko na ślepo bezsensu pytania zadajesz?

@suzie

nawet jak nie ma w internecie ogłoszeń to warto podpytać w piekarni albo zadzwonić i zapytać, bo bardzo często kogoś szukają

@suzie

wiem z doświadczenia, bo ja właśnie podeszłam i zapytałam i akurat kogoś szukali, ale jeszcze nie było ogłoszenia

jowita
@krakers

Obojętne do którego punktu się podejdzie? Też widziałam parę ogłoszeń bezpośrednie na sklepie

@jowita

tego to nie wiem, ja byłam na tym, który mi lokalizacyjnie pasował, nie chodziłam po wszystkich możliwych

@suzie

Są oferty w internecie, na pracuj pl na przykład trzeba poszukać, ja tam znalazłam

kulka

praca taka typowa jak to w handlu, warunki porównywalne do innych, nie jest źle, choć wspaniale też nie

vincent

i ile już pracujesz?

@vincent

no będą 2 lata z hakiem

@kulka

W sumie to się zgadzam. Warunki są okej, nie wiem czy porównywalne, bo nie pracowałam w żadnej innej piekarni, więc nie mam porównania, ale ja tam jestem zadowolona ogólnie

@kulka

Wiadomo, czasem duży ruch, ma się dość wszystkiego i wszystkich, bo nie zawsze się łatwo wyrobić, ale w ogólnym rozrachunku spoko jest

@kulka

Ale to też pewnie od punktu zależy

@swan

ma ktoś porównanie gdzie w Krakowie lepiej się zgłosić do pracy, w którym punkcie atmosfera fajna?

@Ekkko

moja rada, zgłoś się tam gdzie szukają, nie spodoba się to się zwolnisz i poszukasz czegoś nowego

@Ekkko

atmosfera to jest indywidualna dla każdego rzecz, a i też raczej nie ma osób co mają takie duże rozeznanie, żeby cały kraków znać

@Morfs

no tak, złoże CV, a powiedz mi Ty aplikowałaś/łeś online czy tradycyjnie w sklepie zostawiłaś/łeś CV.. bo zastanawiam się co lepiej, w sumie szukają u mnie na osiedlu i nie wiem czy nie warto od razu bezpośrednio zagadać, co myślisz?

@Morfs

a pamiętasz może jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna? o co pytają i wgl?

@Ekkko

kurde ja bym poszła do nich spróbować zostawić albo bezpośrednio żeby dali ci namiar do kierownika danego punktu, bo nie wiem czy przez rodo można zostawiać tak o cv...

domi
@Ekkko

standardowo, z tego co pamiętam to pytania o doświadczenie, pracę z klientem, dyspozycyjność, ja też coś tam dopytałam, no taka spokojna, rzeczowa rozmowa

@domi

a jaką umowe preferują?

@domi

bo mam w niektóre dni zajęcia i nie wiem czy by mnie chcieli przyjąć na umowe w niepełnym wymiarze godzinowym...

@bułeczka

Oferują przyjmowanie osób na niepełny etat, napisali nawet o tym w ogłoszeniu na pracuj pl, że jest taka możliwość

Sprzedawca

rozmowa kwalifikacyjna--kierowniczka Pani I.M-K miła sympatyczna byle by zwerbować do pracy ....i tyle dobrego później zaczyna sie piekło że nawet każdy boi się komukolwiek poskarżyć krzyki wrzaski wyzwiska godzinne rozmowy przez telefon a na sklepie prawie nie widać .Pupilek jeden jest a reszta to śmieć .

1. nie wolno chorować na moim sklepie 2. urlop na żądanie zapomnij 3. urlop w miesiącach wakacyjnych -dopiero jak dłuższe stażem skorzystają. 4.i k.....musisz byc dyspozycyjna czyli 24 pod telefonem a jak ma sie wolne to telefonów najwięcej jest od kierowniczki .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

chyba pomyliłeś firmy...

haha
@swan

Nie pomylił firmy, to wszystko prawda

jelonek

chciałbym aplikować, czy ktoś wie czy trzeba mieć już zrobione badania sanepidowskie czy wysyłają? i czy to na koszt pracodawcy czy samemu się płaci?

nero
@jelonek

praca z żywnością, więc na pewno trzeba

@nero

wiesz jak to jest z tym opłacaniem?

@jelonek

ja sobie zrobiłem sam wcześniej już to sobie płaciłem, już nie ma co się nad tym rozdrabnia to nie są niewiadomo jakie kwoty

@allinori

a ile mniej więcej za to płaciłes, pamiętasz jeszcze?

@allinori

długo sie to w ogóle załatwia długo trzeba czekać na wyniki?

@gogu

koło stówki chyba. potem niby jeszcze medycyna pracy, gdzie wizyta za 5 dych, ale mi się udało u rodzinnego samo zaświadczenie załatwić za free, lekarz mówił, że spokojnie mogą je wydawać na podstawie świstka z badaniami

@gogu

nie jakoś długo, 3 dni zanosisz próbki, potem po kilku dniach masz już badania. no i potem jeszcze po zaświadczenie do lekarza i tyle.

@allinori

to całkiem okej, nie powinno być najgorzej to ogarnąć chyba, wydawało mi się, że to bardziej, hm skomplikowany proces

@allinori

czyli tak w około tygodniu może półtora myślisz, że to zamknę?

tak, myśle, że na luzie

znaczy, tak myślę, ale ja robiłam dobre 5 lat temu

@gogu

nie wiem jak wygląda obecnie stan polskich sanepidów i ich terminowość po covidzie, ale myślę, że już raczej powinno to być unormowane

okej, dzięki

Była

Pracowałam w buczku kilka ładnych lat, bardzo dobrze wspominam a ekipę w punkcie miałam dosłownie wymarzoną! Zawsze było co robić, czas bardzo szybko mi leciał. Jeśli ktoś uważa że to praca dla niego, no to Buczka jako pracodawcę naprawdę polecam.

Babka
@Była

Czy Buczka można też traktować jako stałą pracę na lata? czy są tam też takie osoby?

@Babka

Oczywiście że tak, były również dziewczyny, które od lat już pracowały i będą pracowały dalej, bo po prostu odpowiada im taki system pracy :)

@Babka

Jeśli tylko ktoś chce pracować to będzie pracował i nie ma w tym żadnej większej filozofii czy sposobu

ANka
@Babka

Sporo osób jest takich, które zostają, choćby dlatego że jest stabilnie.

Lenna
@Babka

pracę naprawde da się lubić, jak już człowiek wszystko ogarnie i pozna ekipę to przychodzi z przyjemnością, ja lubię prace z klientami i sama jestem w Buczku już długi czas i np. teraz nie wyobrażam sobie nagle zmienić pracę na inną

ANka
@Lenna

Już nawet po czasie ma się swoich stałych klientów i jakoś tak miło jak przychodzą. Dużo mamy uśmiechu w tej pracy i to jest pozytywne :)

Sankaa27
@ANka

ojj tak, dobra atmosfera w pracy jest mega ważna i za to doceniam tą firmę, a konkretnie swoja lokalizację, bo za resztę nie ręczę, swoją drogą już po jakimś czasie faktycznie wiesz, że dany klient co piątek wpadnie po coś tam, inny po coś, osobiście uwielbiam kontakt z klientami, więc dla mnie ta praca, mimo że swoje obowiązki należy zrobić, jest swoistą przyjemnością jakkolwiek to brzmi :)

Mariia

Rozmowa w miłej atmosferze. Byłam podpytana o doświadczenie, czy obsługiwałam już kasę, o dyspozycyjność itp. I potem jeszcze o warunkach jakie by były współpracy. Na moje pytania też nie było problemu z odpowiedzią. Pozytywnie.

Aga
@Mariia

Dali odpowiedz od razu, czy czekasz na werdykt?

Mariia

Nie, nie od razu

Aga
@Mariia

A ustalili jakiś konkretny termin do kiedy odpowiedzą?

Aleksander
@Aga

No i nie wiadomo, czy pisząca dostała tę pracę, czy nie. Nawet nie wiadomo, na jakie stanowisko chciała się dostać. Sprzedawczyni? Dziewczyna szuka pracy i myślałem, że dowiem się jakichś konkretów o warunkach zatrudnienia.

EnKa
@Aleksander

wcale nie musi tu wracać i pisać czy dostała czy nie

EnKa
@Aleksander

z kontekstu spokojnie można wywnioskować jakie stanowisko, a poza tym sam nie podałeś na jakie się wybierasz a chcesz uzyskać konkrety o nim

cozaproblem
@Aleksander

To jak chcesz sie dowiedzieć, to sam zadaj pytanie, a nie oczekuj, że uda ci się podpiąć pod cudze...

@Aga

Ja odpowiedź dostałam jakoś po niecałym tygoniu

@Aga

Mi nie mówili konkretnego terminu kiedy będzie odpowiedź

@swan

I na pewno każdemu odpowiadają?

@Ilona

skąd mam wiedzieć czy każdemu? nie jestem każdym ani nie dopytuję wszystkich których spotkam czy dostali odpowiedź od Buczka. mi odpowiedzieli...

qwerty
@ulka

Niektóre te pytania są tak odklejone od rzeczywistości, że aż ciężko uwierzyć, że to na serio.

rewrt

da się tutaj awansować po czasie na coś wyższego niż sprzedawca albo dostać jakąś podwyżkę?

@rewrt

można, na kierownika sklepu na przykład, ale to wiadomo po czasie i trzeba się też wykazać jakoś

allo
@kokowa

no to raczej, że nie odrazu z marszu

allo
@kokowa

chyba, że ktoś by taki wybitny był ;)

@allo

takich cudów jeszcze nie widziałam :)

@kokowa

No ten komentarz to troszkę skrzydełka podcina. :( Czemu aż cudem to nazywasz? Serio nie ma szans czy to po prostu rzadkość?

@Ilona

no chyba, ze ty widziałaś takie coś jak awans w pierwszych miesiącach pracy to zwracam honor, ale z reguły to jest długa droga

@Ilona

jak skrzydełka podcina? bo ja jeszcze nie widziałam, żeby w jakiejkolwiek firmie awansowali kogoś po miesiącu pracy, jak ty widziałaś to szanuje, ale umówmy się to nie jest normalna sytuacja

@Ilona

poza tym, to jak już pisali wyżej, szansa na awans JEST, więc nie rozumiem trochę komentarza

turystka

Wstapilam na ciastko i kawe w GALERII KRAKOWSKIEJ 11 wrzesnia Jestem mile zaskoczona Paniami obslugującymi klientow Sa osobami bardzo milymi i pomocnymi w doborze ciast Punk sklepu Buczek w Galerii Krakowskiej jest w/w mnie godny polecenia

kulka

nie są zawsze... a na TK mam jedną działającą zawsze metodę - każdego klienta obsługuję tam samo dobrze i nie mam problemów. sorry, ale jakiś standard obsługi musi być.

Asia

Byłam niedawno na rozmowie. Rozmowa była bardzo profesjonalna,dużo się dowiedziałam ,pani rekrutująca była bardzo miła. Sama wybrałam sklep który mnie interesuje i zostałam przyjęta od razu - miałam jeden dzień na odpowiedź. Przyjęłam pracę i nie żałuję.

@Asia

o, super, że od razu feedback był, ciekawe, czy to ogólny standard, czy akurat w twoim przypadku tak się udało

@elina

to chyba trudno będzie stwierdzić na podstawie jednej czy nawet kilku rozmów

@elina

nie można gdzieś o to w rekrutacji dopytać?

@Paula

a to jest dział rekrutacji zajmujący się wszystkimi piekarniami, czy każda ma inną osobę za to odpowiedzialną?

@Paula

bo nawet nie wiem z kim się kontaktować

@Paula

chyba, że jest jakiś numer ogólny

@elina

nie mam pojęcia, sama o to pytam

@elina

być może na ogólny do biura

@elina

albo już w danym sklepie w sumie

@Paula

to może nie zastanawiajcie się tyle czasu, gdzie co i jak tylko próbujcie się czegoś dowiedzieć

@Paula

myślę, że gdzie nie pójdziecie czy tam zadzwonicie to jak ktoś nie będzie mógł pomóc to was przekieruje do odpowiedniej osoby

@kendi

przecież to właśnie próbuję zrobić

@kendi

przy czym nie widze nigdzie numeru do biura, są do konkretnych piekarni, a chyba sobie nie wybiorę na chybił trafił, do której akurat zadzwonić, i w której mogą wiedzieć

@kendi

ale dobra, coś wykombinuję.

@elina

na ich stronie chyba jest numer do biura i mail też

Jakub
@Asia

O to super że tak szybko ci się udało. Powiesz jaką kasę ci zaproponowali? Moja żona też chce iść tu do pracy tylko czy warto pod względem finansowym?

@Asia

a długo trwało zanim zaczęłaś pracować? w sensie wiem, że chyba jeszcze są jakieś skierowania na badania i w ogóle, ile to wszystko trwało?

studentka

Pracowałam na ¼ na Ruczaju. Spoko opcja dla studentów, którzy chcą sobie dorobić, szczególnie że piekarnia jest bardzo blisko kampusu UJ.

poliglotka
@studentka

Bez problemu można etat dopasować pod siebie?

Chodzi CI o grafik? Bo to pewnie od ludzi zależy

@poliglotka

No u mnie nie było problemu, bo też byłe spore zaplecze personalne, więc łatwo można było sobie dopasować, ale to może zależeć od punktu pewnie. Plus nie miałam aż takiego obłożenia zajęciami na uczelni

beti
@Ilona

grafik a etat to raczej dwie różne rzeczy ;)

poliglotka
@beti

chodziło mi o grafik, jejku no pomyliło mi się, ale po odpowiedziach widzę że inni zrozumieli o co mi chodzi

@poliglotka

Niektórzy czepiają się dla samego czepiania, znany motyw, nie ma się co przejmować ;)

@beti

No tak dlatego dopytałam o to, więc o co Ci chodzi? ;p

vixo

może trochę kultury... chyba każdy może mieć czasem gorszy dzień w pracy?

ouch

Jak mają takich klientów, to nic dziwnego, że jak za karę....

ouch

Bo sorry, nie musiałeś być zadowolony z obsługi, mogłeś to nawet zgłosić do Buczka, ale pisanie na publicznym forum to już cios poniżej pasa...odrobina wyrozumiałości nie zaszkodzi

Luiz

Czy są tu jacyś kierownicy sklepów? Ile pasuje mieć doświadczenia?

jacyś są

@Luiz

nie ma wymogu w liczbie lat

grunt to spełniać warunki

cola
@kiksa

ale jednak to doświadczenie musi przekładać się na umiejętności

cola
@kiksa

więc pewnie większą uwagę zwrócą na kogoś z większym doświadczeniem

Agata
@kiksa

Spelniać warunki? :D Jakie np?

Delia
@Agata

No takie jak w ogłoszeniu.

Gośka

Ile wcześniej przed otwarciem wypada być, żeby wszystko sobie przygotować na spokojnie?

@Gośka

Myślę, że powiedzą ci na rozmowie

@Gośka

To może trochę zależeć od ruchu z rana w danym sklepie

@Gośka

na pewno początkowo przygotowanie zajmie ci dłuższą chwilę, ale potem już będziesz ogarniać

Mania

Pracują tu osoby w każdym wieku? Czy mają jakieś wymagania odnośnie tego?

@Mania

Wymagania odnośnie wieku? pierwsze słyszę, przecież to by dyskryminacja była.

Różne rzeczy już widziałam

@ellie

A jakie mają wymagania? Jakie umiejętności są potrzebne?

@ellie

No co, doświadczenie idzie z wiekiem, więc ktoś może tego wymagać. To normalne… Pracujesz tu? Są jakieś wymagania co do tego czy nie?

@Andrzej

Tylko tu właśnie nie wymagają doświadczenia

@ellie

A, czyli wszystkiego uczą?

Oczywiście, że tak

@Mania

Skoro nie wymagają doświadczenia tzn., że muszą zrobić ci szkolenie

@ellie

No tak, na logikę tak. Dzięki.

Inaczej nie będzie

Klient punktu w Wieliczce

Od lat kupowałam pieczywo / zamawiała torty i ciasta w sklepie Buczek w Krakowie, zawsze byłam zadowolona. Obsługa na Rakowickiej bardzo miła i pomocna. Dzisiaj po raz byłam w Wieliczce. Mój rachunek to 23 zł. Dałam Pani obsługującej 50zł + 5 drobnych. Reszta jaką otrzymałam to 10zł + 2 zł drobnych. Kiedy zwróciłam Pani uwagę, że reszta została źle wydana Pani sprzedająca stwierdziła że może jakiś inny klient mi ją zabrał (oprócz mnie nie było innego Klienta do jej stanowiska), następnie Pani odwróciła się i nie reagowała na moją prośbę sprawdzenia kasy. Te 20 zł - nieważne, ale zachowanie skandaliczne, więcej tam nie wrócę. Mylić się rzeczą ludzką i można było to jakoś załatwić. Jeśli jednak te pieniążki się znalazły, a Pani przeczytała moją opinię i ogarnęła ją jakaś refleksja, to proszę o ich wpłacenie na dowolną organizację charytatywną.

Janek
@Klient punktu w Wieliczce

Pomyłka jest rzeczą ludzką, a z tą organizacją charytatywną to super pomysł! Z odpowiednim nastawieniem nawet nieprzyjemne sytuacje można przekuć w dobro.

Besa

Tak ogólnie czy jest możliwość zmiany punktu, w którym się pracuje? Bo się przeprowadzam i musiałabym kawałek dojeżdżać tam gdzie teraz jestem.

cadburry
@Besa

zależy od zapotrzebowania na ludzi w tym drugim punkcie, jak mają komplet no to ciężko, żeby kogoś zwolnili, tylko po to, zeby wepchnąć ciebie na jego miejsce

@cadburry

Zapytałam tak ogólnie... czy w ogóle jest możliwość...

cadburry
@Besa

no ale nie da się udzielić ogólnej odpowiedzi. ogólna odpowiedź brzmiałaby "może/to zależy".

@cadburry

To i tak daje jakąś szansę niż jednoznaczne nie

nona

Przyjmują też osoby bez doświadczenia?

@nona

Mam na myśli pracę w punkcie, na kasie

@nona

tak przyjmują, wszystkiego uczą

Super, dziękuję bardzo

@Kamcia

a na inne stanowiska też tak jest, że przyuczą?

@Pamka

na to pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć

@Pamka

tylko jako sprzedawca tu pracuję i nie wiem jak jest na innych stanowiskach

no tak, zrozumiałe

@Pamka

ja widziałam oferte na piekarza, ale niewiele tam jest i jestem ciekawa czy by tu przyuczyli czy niekoniecznie. Jak ktoś jest z tego stanowiska to dajcie znać

bee
@Pamka

po prostu zadzwoń i dopytaj, na pewno jest podany nr tel

Agata

A ile trwa taki okres "szkoleniowy"? :D Czy to zalezy po prsotu od osoby

@Agata

no tak, zależy w ile kto załapie

Zostaw merytoryczną opinię o Buczek-piekarnia cukiernia - Kraków

• Jak się pracuje w Buczek-piekarnia cukiernia?

Zobacz opinie na temat firmy Buczek-piekarnia cukiernia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buczek-piekarnia cukiernia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Buczek-piekarnia cukiernia?

Kandydaci do pracy w Buczek-piekarnia cukiernia napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Buczek-piekarnia cukiernia