Flora Point Izabela Kaszuba

Opinie o Flora Point Izabela Kaszuba

pracownik 2013-11-28 21:01:30
Początki pracy wspominam całkiem dobrze z czasem niestety robi się coraz gorzej. Pracownik nie zostaje doceniany puki nie zaczyna walczyć o swoje jest ok .
Pracodawca(usunięte przez administratora) niestety nie ma wiele do powiedzenia (a szkoda) Dzieci przejmują biznes i strasznie traci to wedle szacunku do pracownika (a to przykre) Nawet pracownicy o długoletnim stażu pracujący lub też nie mówią że jest coraz gorzej. To miejsce pracy polecam jako prace okresową zamienną na dłuższą metę szkoda czasu i nerw.
bolek 2013-11-28 21:10:36
Robota dobra na wakacje
Joanna 2013-11-29 08:59:49
Owszem jako praca sezonowa jest to super sprawa. Pracowałam około 2 miesięcy póki był zbyt w wakacje, było super, nikt nie narzekał, że robię coś nie tak. Nawet nadgodziny nie przeszkadzały szefostwu. Lecz okazało się że nie mogę liczyć na nic więcej ze strony pracodawcy i mam dwa tygodnie okresu wypowiedzenia.
tito 2016-04-20 23:15:03
rzeczywiście jesli chodzi o pracę we Flora Poincie to nie wiem za wiele ale jako klient mogę się wypowiedzieć , że naprawdę jest to firma która zna sięw swojej branży na rzeczy. Polecam jesli zauważycie wakat
Zostaw swoją opinię o Flora Point Izabela Kaszuba - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flora Point Izabela Kaszuba