Meco System Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Meco System Sp. z o.o.

były pracownik 2011-08-08 14:01:10
Firma dno!!! Nie dość, że co miesiąc wypłacają jałmużnę, to jeszcze prezesowi [usunięte przez moderatora]. wydaje sie że powinno się pracować przez 7 dni w tyg, 24h na dobę za te pieniądze i całować go za to w 4 litery. W firmie tej przewineła się masa naiwnych ludzi. Artur uważa, że pracownik za 1300zł zawsze się znajdzie. Byłem serwisantem i monterem w jednym. Dostałem samochód firmowy, pustą skrzynkę z narzędziami, komórkę firmową i zapierdalałem przez całą Polskę od rana do wieczora na pełnym gwizdku, żeby wszedzie zdążyć. 160km/h to była średnia prędkość mojego auta. O mandatach nie wspomnę, ale nie zapomnę tego ironicznego uśmiechy prezesa. Po pierwsze nie dało się w pojedynkę zrobić tej roboty którą chcieli, a po drugie handlowali takim szajsem, że w każdej firmie opierdol zrywałem od właściciela, czemu sie wcale nie dziwiłem. Jedyne co było fajne to sympatyczne towarzystwo, nic więcej, a koleżanka [usunięte przez moderatora] to głęboko musiała wejść prezesowi ...
T. - były pracownik 2012-01-11 09:26:23
Popieram, ostatnią wypowiedź - firma KRZAK - miałem wątpliwą przyjemność pracować na stanowisku handlowca, krótko ze względu na kanty P. Prezesa. W pierwszym dniu pracy okazało się że wynagrodzenie będzie niższe niż to o którym była mowa w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Pan Prezes nic nie robi po za planami na podbój świata. Jego chore wizje nijak nie odnoszą się do rzeczywistości. Podobno w ostatnich 3 latach przez firmę przewinęło się ok 50 pracowników - firma ma abonament na ogłoszenia w sprawie pracy. Brak właściwego serwisu to podstawowy problem tej firmy. Jeden technik, o wątpliwych zdolnościach manualnych, nie mówiąc o sposobie wysławiania - jaskiniowiec. Firma, która się stacza przez \"politykę\" właściciela.
Marian 2012-01-11 15:07:18
T. - były pracownik - 2012-01-11 09:26:23

Autor [usunięte przez moderatora]
Tomas 2013-01-10 16:54:44
Nie wiem kto to pisał, ale najwyraźniej nie jest w temacie. Kiedyś tam pracowałem. Faktycznie nie tęgo płacili. Atmosfera fajna. Można się było wielu rzeczy nauczyć, ale też trzeba umieć z tej wiedzy korzystać. Sam poprawiałem po kilku kolegach ich robotę, gdzie elementarnych rzeczy nie potrafili zrobić, a potem zwalali winę na wszystko i wszystkich dookoła. Mnie to wystarczyło żeby nabrać doświadczenia i znaleźć lepszą pracę. A prezes [usunięte przez moderatora] był ok, tyle, że wymagał i nie cierpiał nieuctwa i głupoty. Wtedy potrafił być cięty, co wkurzało.
J.T. 2013-08-15 22:15:48
Pracowałem na zwolnieniu lekarskim bo mnie błagali żebym przyszedł, mój kolega miał wtedy operację, podpuścił mnie kierownik produkcji, nawet mi [usunięte przez moderatora] za to nie zapłacili
jazda 2014-11-05 18:36:34
Najgorszy krzak w jakim "udalo" mi sie pracowac. Zreszta wystarczy siedzibe zobaczyc i juz wiesz wszystko.
Tony Hawk 2015-12-17 21:18:13
Polecam połknąć całe opakowanie xenny razem z kartonikiem a następnie rozlegniżowane dupsko skierować w strone ich piepszonych MORD i schlapać je jak najczarniejszy sroc!
EMPEL 2016-06-09 11:25:40
Meco jest w likwidacji i jako firma nieistnieje. technologie Meco kupila i zarządza firma Empel System (pod tym samym adresem)
Zostaw swoją opinię o Meco System Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meco System Sp. z o.o.