Opinie o Lex Nostra Maciej Lisowski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lex Nostra Maciej Lisowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lex Nostra Maciej Lisowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lex Nostra Maciej Lisowski w Warszawa

Mirosław

Witam serdecznie, czy na forum znajdzie się ktoś kto jest pracownikiem firmy Lex nostra i zechce napisać na tym wątku coś na temat ogólnych warunków zatrudnienia? Jak Wam się tu pracuje? Jaka jest ścieżka kariery?

Jarek

Jeśli komuś nie odpowiada to może zmienić firmę, może to nie jego poziom?

Eligiusz

Fundacja Lex Nostra dobrze pomaga pokrzywdzonym i podejmuje trudne interwencje. Jednakże jak każda Fundacja napotyka na ograniczenia finansowe, ludzkie, logistyczne. Czesto opinie kreują ludzie którzy nie poradzili sobie ze sprawami lub je przegrywali przez lata i nagle mysleli, że kto wyczaruje czy dokona rzeczy niemozliwych. Gdy tak się nie staje wówczas były grzeczny petent przeistacza się w wojowniczego krytyka. Ludzie pracujący w Fundacji, wolontariusze, młodzi prawnicy zasługują na szacunek.

Helena

Fundacja Lex Nostra podejmuje trudne tematy i odważnie podchodzi do problemów! Takie działanie musi rodzić i rodzi "wrogów i osoby nieżyczliwe". Prezes Maciej Lisowski to przyzwoity patriota starajacy się realizować zadania Fundacji. Każda fundacja ma ograniczone fundusze i zarobki muszą być adekwatnie niższe. Wolontariusze będą zadowoleni i będą się rozwijac zawodowo i praktycznie. Wynagrodzenie zatrudnionych będzie zawsze stosunkowo niższe. Co do ogólnej opinii przydatna i potrzebna. W indywidualnych sprawach, trudnych sprawach trzebą zamiast Fundacji wziąsć - polecić "dobrze opłacaną kancelarię". Realnie ludzie Fundacji lex nostra cięzko pracują. Konkrety pozytywnie. Liczą się wyłącznie opinie merytoryczne.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lex Nostra Maciej Lisowski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Bubel

LEX NOSTRA pomaga. Choć nie zawsze dzieje się to z dnia na dzień. Stare "wiarusy" nie lubią tej Fundacji. Wielu nadal żyje z krzywdy maluczkich, mieniąc się obrońcami. Jak Bubel niejaki.

Łukasz

Witajcie, moi rodzice korzystali z pomocy Fundacji LEX NOSTRA i udało im się uzyskać odszkodowanie do Skarbu Państwa, bardzo dziękuję za to że nam pomogli !

obserwator

I bardzo dobrze, że są fundacje które pomagają ludziom.

do zadowolonej

a z czego?

zadowolona

Jestem zadowolona !

Znający sprawę

(usunięte przez administratora) zalazł za skórę wielu urzędnikom i przedstawielom wymiaru sprawiedliwości, tzw. władzy. Nie zamierza poprzestać ich gnębić, podejmując się spraw, których nie podjęłaby się żadna kancelaria. Stał się osobą publiczną, z wielu wzgledów dla bardzo wielu bardzo niewygodną. Proszę to wziąć po prostu pod uwagę, czytając te nieprawdziwe opinie, posty, wpisy, etc, oraz pomyśleć chwilę; kto oraz z jakich powodów je zamieszcza.

Zostaw merytoryczną opinię o Lex Nostra Maciej Lisowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Lex Nostra Maciej Lisowski?

Zobacz opinie na temat firmy Lex Nostra Maciej Lisowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lex Nostra Maciej Lisowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lex Nostra Maciej Lisowski