TwojaOpieka24 Centrum Medyczno-Opiekuńcze

Wrocław

Opinie o TwojaOpieka24 Centrum Medyczno-Opiekuńcze

er 2015-01-08 18:32:55
tez czekam na opinie o tej firmie chce z nimi wyjechać zobaczymy
bbbb 2015-02-07 15:40:22
na ich stronie na facebooku jest jeden niepochlebny wpis.merzczyzna informuje ich ze niedlugo ukaze sie artykol o "ich oszukanczej dzialalnosci"
ewa w 2015-05-18 11:07:00
czy ktoś wypowie się o tej firmie?
Krzysztof 2015-07-23 20:58:59
Witam,
Pracuję w Niemczech od 10 lat. Pracowałem prywatnie, przez niemiecką firmę i przez polskie firmy. Z TwojąOpieką24 jestem na drugim miejscu pracy. Przede wszystkim, co dla nas najważniejsze to terminowość wypłat (nawet wcześniej niż deklarowany termin) Dopłaty to kosztów dojazdu uzgodnione "na gębę" - zapłacone. Współpracują z solidną firmą niemiecką - zawsze otrzymujesz pomoc w razie potrzeby. Odwiedzają Cię w miejscu pracy, pomagają rozwiązać sporne problemy. Czujesz, że ktoś jest zainteresowany Tobą i Twoimi ewentualnymi problemami. Jak się sprawdzisz, masz zapewnioną pracę na lata. Całość, to moja prywatna opinia!
bey 2016-05-17 09:10:40
Załapać się tutaj to rzeczywiście byłoby coś @ktoś wypłaty też na czas, umowa niemiecka więc i warunki dobre i dotrzymywane. A ktoś wie czy duże są wymagania na rozmowie o pracę? Trochę się obawiam, że moje doświadczenie (3lata) nie wystarczy
Zostaw swoją opinię o TwojaOpieka24 Centrum Medyczno-Opiekuńcze - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TwojaOpieka24 Centrum Medyczno-Opiekuńcze