Opinie o Appen (Appen Butler Hill) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Appen (Appen Butler Hill). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Appen (Appen Butler Hill) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Appen (Appen Butler Hill) w Warszawa

Czy w Appen (Appen Butler Hill) występują paczki/bony świąteczne?

rater

Nie występują.

Mateusz

Jak z praca zdalnie w tej firmie?

kwiecien 2021
@Mateusz

wlasnie od paru tygodni ostro poszukują np search evaluatorów.

Bela

Mam pytanie odnośnie rozliczenia jako Independent contractor. Jak to rozliczaliscie? Czy w ogóle rozliczacie ten dochód? Jeśli ktoś może pomóc to proszę o wiadomość na flower.of.my.secret@hotmail.com. dzięki z góry :)

EWA
@Bela

Cześć, i jak z rozliczeniem wpływów? Nie trzeba mieć założonej działalności?

Czy pracodawca Appen (Appen Butler Hill) motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

hosko

Tak, co jakiś czas każą szybciej pracować.

Kamil
@hosko

Co to dokładnie znaczy? Skoro już piszesz, to możesz krótko przedstawić sytuację pracowniczą w firmie? Jakie są relacje i atmosfera?

hosko
@Kamil

Bardzo dobre relacje i atmosfera bo z nikim nie trzeba się kontaktować, rozmawiać, konsultować, pytać, widzieć, itp. I żaden manager nie zawraca głowy. Prawie jakby pracowało się z samymi maszynami :-) Tylko te kretyńskie "pracuj szybciej" co jakiś czas.

@Kamil

to znaczy dokladnie tyle, że co miesiac jest cos a la egzamin wewnetrzny oraz team leader ma podglad na twoje tempo pracy przez caly czas. takie podkrecanie śrubki. z atmosferą na + jest to, że praca zdalna, na minus - też. skoro ludzie pracuja, to znaczy, że wiecej plusow jednak.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Appen (Appen Butler Hill).
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Appen (Appen Butler Hill)?

#mnienieśmieszy

tak, trzeba jednak przejsc testy rekrutacyjne. angielski b2 i wyzej.

Emma

Czy ktoś ma doświadczenie w pracy dla tej firmy jako tłumacz?

Gabriela
@Emma

@Emma Znalazłaś zatrudnienie w Appen jako tłumacz? Jaką umowę oferuje firma? Zlecenie, czy może od razu umowa o pracę?

@Gabriela

independent contractor oznacza ze trzeba rozliczyć jako dochód jak na działalności.

jaka stawka za 1h

ile teraz płacą godzinowo na stanowiskach -web search evaluator -social media evaluator?

Majka
@jaka stawka za 1h

6 dolarów na godzinę. Tylko mi ta godzina zajmowała dużo dłużej niż godzinę

Paula
@Majka

Co się dzieje, gdy nie wykonasz zadań z kontraktu? Pytam hipotetycznie bo różnie może byc

johana123

Hej, zgłosiłam się do appen z polskiego dość lakonicznego ogłoszenia. Przysłali mi umowę napisaną bardzo pokrętnie...np. czy ktoś miał podobne wątpliwości? Poza tym, czy trzeba mieć firmę, aby z nimi współpracować, bo nadal to jest dla mnie niejasne, a na maila milczą.

Majka
@johana123

Nie nie musisz mieć firmy, pracujesz jako "contractor".

Kamil
@johana123

Ostatecznie podpisałaś umowę? Dlaczego twoja umowa była niezrozumiała? Daj znać jak rozwinęła się Twoja sytuacja.

Paula
@johana123

Też mam.umowe i mam wątpliwości odnośnie kar umownych. Jak ja wypowiedzieć?

Olek

Podpowie mi ktoś jak przebiega rekrutacja? Trudno dostać się?

Magda

Czy ktoś może mi podpowiedzieć, czy można u nich zdanie pracować, mieszkając trochę w Belgii i trochę w Polsce, czyli 2 lokalizacje jednocześnie.

yojo
@Magda

Formalnie możesz pracować tylko z Polski.

jaka stawka za 1h
@yojo

i to tylko z jednego i tego samego IP. niestety nie jest to zajecie dla cyfrowego nomady

Karol

@yojo orientujesz się czy były w Appen (Appen Butler Hill) już takie próby pracy zdalnej? @Grzegorz zajrzyj na: https://join.appen.com/ możesz tu znaleźć kilka wolnych wakatów. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Szukasz czegoś na początek swojej kariery zawodowej czy masz już doświadczenie?

Grzegorz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

odpowiadacz

wcielo mi druga czesc odpowiedzi. pod tamtym adreem wpisujesz w lokalizację "Poland" i będzie info o aktualnych naborach

Cześć. Na czym polega praca jako web search evaluator? Jak wyglądał proces rekruatcji, jak długi, z czego się składał?

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Karol

@sh1t hAPPENs, czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Jesteś pracownikiem firmy? Czy podzielisz się z nami informacjami na temat procesu rekrutacji w tym miejscu? @Bolo, czy pracujesz w Appen (Appen Butler Hill)? Możesz powiedzieć nam coś na temat atmosfery w firmie? Jak wygląda ten aspekt w Appen (Appen Butler Hill)?

sh1t hAPPENs
@Karol

Pracuję na zasadzie crowdsourcingu jako tzw independent contractor. Nie mam kontaktu z nikim innym niż zmieniający się jak w kalejdoskopie project menagerzy z Indii ; których angielski jest trochę gorszy niż mój. Za krótko działam dla appen, żeby napisać coś miarodajnego - zapraszam na forum GlassDoor gdzie jest mnostwo opinii na temat pracy crowdsourcingowej dla Appen i podobnych firm

Wlada
@sh1t hAPPENs

A czy trzeba rejestrować się jako indywidualny przedsiębiorca? i co z podatkami?

sh!T hAPPENs
@Wlada

dopiero podjalem tam pracę, z wczesniejszych wpisow tutaj wynika, że wykazuje się dochod jak na um o dzielo - nieoskladkowany. kasa wplywa na Paypal lub Payoneer. zapytam w biurze rachunkowym, czy rozlicza się po prostu tak, jak podatek od zarobkow zagranicą.

Bolo

Bardzo mylne podejście. Jeśli będziecie mieszkać za granicą to tak ale u nas jest taniej dlatego dają nam pracę!

sh!T hAPPENs
@Bolo

Życzę ci żebyś dostał te prace i bez problemu ja wykonywal znajac niuanse kanadyjskiego rynku. Po polsku ledwo klepiesz, wiec watpie.

sh1t hAPPENs

rekrutują, a owszem. jak znasz angielski to na bank dadzą cię do projektów (web search evaluation) dla USA, Kanady i Australii. Za 1/3 ichniej stawki. bangladesz pełną gębą. i wyrzucą bez ostrzeżenia.

Karol

Jak obecnie wygląda praca z Appen? Widzę że firma na swojej stronie ma liczne oferty pracy w Polsce. Warto aplikować? Od jakiegoś czasu nikt z pracowników nie wypowiadał się na ten temat. Wszystkich potencjalnych pracowników, rozważających zatrudnienie w Appen, na pewno zainteresują najświeższe informacje z firmy.

the_henio
@Karol

Mniej płacą niż dawniej. Ale za to jest większy luz niż kilka lat temu. W zasadzie taka praca za taką płacę to jest czysty wyzysk. Ale jak ktoś ma alergię na durną pracę w korpo zawierającą duży zawartość bliskości hiperambitnych przygłupów zwanych managerami, i lubi sobie w pracy poczytać, to polecam :-)

dzeki

Ktos wie jak sie z tego rozliczyć? rozlicze dochod ale co ze zrodlem dochodu?

jff
@dzeki

Dajesz konto na słupa w rozliczeniach i finito

Witek

Czy tak dobrze się pracuje, że od dawna nikt nie pisze? Jakies nowiny?

Zostaw merytoryczną opinię o Appen (Appen Butler Hill) - Warszawa

• Jak się pracuje w Appen (Appen Butler Hill)?

Zobacz opinie na temat firmy Appen (Appen Butler Hill) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Appen (Appen Butler Hill)?

Appen (Appen Butler Hill)