Opinie o Farutex w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Farutex. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Farutex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farutex w Warszawa

Czy pracownicy w Farutex dogadują się między sobą?

Akuku

Dość dawno to pisałeś rozwiń kolesiostwo o co chodzi

Radek

Czy warto ruszać do pracy jako kierowca kat. B w tej firmie? Chodzi mi o oddział Białystok, ale też ogólnie jak wygląda praca na takim stanowisku.

@Rafał

Kierowca nie ma ustalonych godzin pracy. Z rana się ładuje i rusza w trasę i nie wraca aż nie rozwiezie. Z czasem dostaje jeszcze z 2 inne trasy tak, żeby się "rozwijać" i operuje na nich rotacyjnie. A co do tras - każda inna, czasami jedziesz długo a masz mało klientów, a czasami jedziesz po miescie i masz klientów sporo i tkwisz w korkach. Sprawni kierowcy w pewnych przypadkach się zamykają w 8h, ale to wszystko zależy gdzie i kiedy jedziesz.

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Witam wszystkich z tego forum, chciałem spytać czy jest ktoś w stanie powiedzieć ile można zarobić miesięcznie na magazynie w Warszawie w tej firmie?

Radek

@Radek

Białystok polecam. Długie trasy, spoko ludzie. Warszawa to tak jak w opiniach... słabo to wygląda????

Kapucynek
@Radek

Jak chcesz kolego pracować długo to praca dla ciebie

Rafał.
@Kapucynek

Jak to kolego długo? Z tego co pamiętam to szukali w oddziale Białystok kierowców na kat C w godzinach o ile pamiętam 4:30-11:30 Pozdrawiam.

Rafał
@Rafał.

Poprawka. Z tymi godzinami to pomyłka, nie ta firma ????

Tomek Nowy wpis
@Rafał

Jakie wartości są cenione w Farutex?

Czy pracownicy w Farutex dogadują się między sobą?

Maserak

Dogadują jak Skwarek z Czarnym, kto zna historie to wie

Dawid
@Maserak

No chyba mało kto zna, więc opowiedz coś więcej, nie trzymaj nas w niepewności :p

Andrei
@Maserak

Co można powiedzieć- nie tak powinno się zdarzyć. Kto stawia karierę ponad przyjaźń nigdy nie będzie szczęśliwy . Dla kogo znajomość ma wartość samochodu i fotela nigdy nie będzie dobrym przełożonym. Co się stało już się nie.. łatka została przypięta. Firma jako firma spoko, fajny asortyment, dobre warunki;) warto się trzymać na swoim miejscu.

Tomasz
@Andrei

Piszesz, że firma jako pracodawca jest spoko. Chodzi o to, że jak robisz należycie swoje, to masz pewne zatrudnienie i to na dobrych warunkach finansowych? Jest zapotrzebowanie na magazyniera, ile mógłbym zarobić na początku i jak to dalej wygląda?

Luby
@Maserak

Typowa historia przyjazni, zazdrości, zawisci. Pan MS został wybrany z wielu prze jakiegoś memagera na Kierownika Magazynu po tym jak jakiś kolo zrujnowal i zaniedbał magazyn. Musiał wybrać kogoś do pomocy tzw zastępcę. Chociaż miał duży wybór bardziej profesjonalnych chłopaków postawił na kolegę DC. Kolega okazał się być bardzo zazdrosny, że pomimo dłuższego stazu nie postawili na niego. Przez cały czas współpracy podkładał niewidoczne świnie. Które w efekcie poskutkowały wilczym biletem dla MS. A Pan DC dostał propozycje przejęcia stanowiska po Michale. O dziwo nie odmówił;) z tego co wiem do dej pory nie odzywają się do siebie chociaż mieszkają obok. Może ktoś zna inną wersję? Dodam, ze teraz spadła stabilność zatrudnienia, doświadczeni pracownicy odeszli zaraz po M. To o czymś świadczy. A ,, mlodzi'" są wątpliwej jakości.

Ideal
@Luby

Czyli jak zawsze w tej firmie ktoś pod kimś kopie

Gabriela
@Ideal

Atmosfera chyba dość nieciekawa... A jak wyglądają warunki? Jeśli ktoś nie wdaje się w takie zatargi to może spokojnie pracować i dobrze zarobić?

Ekonom- praktyk
@Maserak

Zatrudnienie Czarnego zamiast Skwary nie jest ekonomicznie uzasadnione. Po pierwsze: 1. Duża rotacja pracowników. Zatrudnienie nowych pracowników kosztuje. I to dużo kosztuje. Zanim wyszkoli się, pozna zasady i zacznie wyrabiać minimum normy zajmuje co najmniej pół roku. Straty finansowe i jakościowe są niepoliczalne. Michał potrafił ułożyć i zatrzymać Orłów którzy robili 2x norma. Damiś szuka sępów na Dworcu Centralnym którzy nadają się do zbierania ryżu. Przepraszam za język, ale inaczej tego nazwać nie można. Między innymi dlatego odszedłem. 2. Tajemnice, 3. Wyniki (inwentaryzacja, jakość, kompletacja na czas, ilość reklamacji, dodatkowe koszty) 4. Koleżeństwo/ kolesiostwo, 5. Oddanie przełożonemu, Który z powyższych punktów rozwinąć dajcie znać w komentarzu;)

Mietek
@Ekonom- praktyk

podobnie jest w innym oddziale. Problem tylko jest taki, że norm nie ma, szkoleniem pracowników zajmuje się nikt i to wcale nie kosztuje. W większości przypadków pracownik sam się przeszkala na zasadzie prób i błędów. Jeśli średnia stażu magazyniera to 2 lata, to pomyśl jaką wiedzę tak "doświadczony" magazynier posiada.

Akuku Nowy wpis

Dość dawno to pisałeś rozwiń kolesiostwo o co chodzi

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Farutex.

Jak długo trwa proces awansu w Farutex?

Mietek

A co to jest proces awansu? Jeśli kandydujesz na magazyniera, to nim zostajesz. Jeśli się wyróżniasz, to ktoś to pewnie zauważa. Jeśli zwalnia się wakat na stanowisku zastępcy zmianowego, zmianowego, zastępcy kierownika, koordynatora (taka osoba od zadań specjalnych, której nie da się wcisnąć innego stanowiska), to możesz kandydować. Analogicznie - jeśli okazuje się, że wolisz jeździć i rozwozić albo masz smykałkę do handlu, to możesz pogadać z logistykiem/kierownikiem sprzedaży i się przemianować. Ogólnie to korporacja - rotacja jest olbrzymia.

Poseł

Zgadzam się z opiniami negatywnymi o tej firmie. Jakość rekrutacji na najniższym poziomie. Kłamstwo goni kłamstwo. A pan K. niech zacznie pisać prawdę w ogłoszeniach o pracę bo w ogłoszeniach póki co proponuje umowę o pracę od samego początku i na każdym etapie rozmowy a jak już otrzyma się odpowiedź, że robotę się dostało proponuje umowę zlecenie i zupełnie inne dużo niższe pieniądze. Wstyd że tak traktuje się przyszłych pracownikow. Jeśli na samym początku prawda się rozjeżdża to aż boję się pomysleć jak wygląda uczciwość tej firmy.

Panie w związku z taką a nie inną sytuacją demograficzną w tym kraju, znalezienie pracownika coraz częściej jest dziełem przypadku. Z własnego doświadczenia wiem, że doświadczony pracownik nie znaczy więcej niż ten nowy. Widać to po wypłacie, ale także po tym, że odsuwa się od rządzenia ludzi, którzy nie myślą jak K.O. Lepsi są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) którzy klikną ten sam guzik. Można oczekiwać jedynie skoczków, którzy przyjdą na miesiąc lub dwa. Z drugiej strony nawet na takich się chucha, byleby tylko się nie zwalniali. A to, że prezentują kloaczny poziom. UŻety i L4 co tydzień ktoś wypada, bo po co tyrać. Magazyn ma być po to, by móc posiedzieć na fajeczce lub komórce, a nie(usunięte przez administratora)

Brt

Farutex to dno i wodorosty. Szefostwo bawi się i uprawia sex że sobą nawzajem. Klienci to dla nich nikt ważny "nie Ci to następni". Skoro traktują tak klientów to pomyślcie ile dla nich znaczą pracownicy. Szkoda gadać, pracuje tutaj już 5 lat na dosyć poważnym stanowisku, i już nie wiem co o tym myśleć. Porażka najgorsza firma na świecie.

@Brt

Ot już wiecie

Dorota
@Tosia

Co ma wiedzieć? Jak coś się stało, to pisz wprost. Nie każdy jest tak na bieżąco jak Ty.

Kamil
@Dorota

Może spotkanie konfrontacyjne wszystkich obrażanych osób na tym forum?

Magdallena
@Kamil

Ciekawe kto by przyjechał:)

Wiktoria
@Magdallena

a to obrażanie się właśnie jest jakkolwiek uzasadnione? chodzi mi o rzeczywiste warunki zatrudnienia, bo wiadomo pisać to różnie można

Ala
@Wiktoria

O co konkretnie pytasz? Wszytko zależy od Twoich oczekiwan jeżeli są za wysokie zawsze będziesz niezadowolona... Jeżeli się pisze to też nie bez powodu tak więc poczytaj i sama zadecyduj. Bez sensu tak oczekiwac że będziesz zadowolona lub nie będziesz. Jeżeli chcesz pracę do której się chodzi i jest się za to wynagradzanym to to jest to.

Aldona1234wawsusjikusadasi

Gdzie jest aktualnie telemarketing?

Ile można zarobić teraz w magazynie w Warszawie?

Dzień dobry, warunki zatrudnienia ustalane są podczas rozmowy rekrutacyjnej. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na https://www.farutex.pl/pl/kariera/ogloszenia.

pełniąc funkcję magazyniera w innym oddziale, z sobotami i nadgodzinami zarabiam ok 5500 brutto. nie wiem jakie szanse na to ma pracownik na starcie ale zmianowy (który też jest magazynierem) takie pieniądze jest w stanie przygarnąć.

Visera Monti

To zależy jak blisko jestes spokrewniony z kierem magazynu.

@Visera Monti

Albo jak głęboko chowasz jego tajemnice...

Paulo
@Tosia

A trochę ma tych sekretów. Tosia ty wiesz najlepiej.

Teodoria
@Paulo

Nie tylko Tosia ma wiedzę :) Zresztą dość sporo kosztują błędy km:)

Czy można liczyć w Farutex na prywatną opiekę medyczną?

Po 3latach pracy na umowę o pracę

Dzień dobry, prywatną opiekę medyczną proponujemy każdemu pracownikowi po 3 latach pracy w naszej firmie.

Zart
@Farutex

Nie w każdym oddziale. Więc jest to kwestia indywidualna ja pierwsze słyszę ze po 3 latach...

Las Machinas

Generalnie jesteś z Nowego Dworu to już masz plusa na starcie, na firmie rządzi nowodworska (usunięte przez administratora) lizusow i klakierów, skupionych wokół wszechpanujacego Pana K...który poza konsumpcją nie robi nic... Kiedyś był fajny klimat i atmosfera, ale to było kiedyś... Sama praca nie jest lekka ale nie jest też tragiczna... Jeśli ktoś lubi wstawać w środku nocy i przewalać przez swój kręgosłup dwie tony towaru dzienne to trasę warszawska zrobisz w 8h!!! Aczkolwiek za oferowane pieniądze znajdziesz coś o wiele lżejszego... Przymusowe, bezpłatne..."nadgodziny" co druga sobotę.... Absolutnie nie opłaca się jeździć na C, bo ulubieńcy na małych autach zarabiają więcej... Premia istotna część wypłaty, zależna od humorów wielece wielmożnych panów logistyków...

Bobi
@Las Machinas

Czym sugerowałeś się pisząc taka opinie? Pan K..? Kim jest w firmie? A jak wygląda atmosfera w magazynie?

@Bobi

Ja lubię Pana K... On dobrze gra w ich grze i o to chodzi ktoś kto nie był tak wysoko nie zrozumie tego... Pan K jest spoko

Tajemniczy Pan H.

ogólne plusy: możliwość korzystania z zakupu żywności po promocyjnej cenie, zwłaszcza z bliskim terminem Jasną stroną był zapewne dzial handlowy, magazyn oraz szef oddziału warszawskiego Pan Konrad . DZIAŁ LOGISTYKI Tacy Janusze logistyki. Szef logistyki pan Marek. B. traktuje pracowników z dystansem, nie licz, że powie "do widzenia" wychodząc z gabinetu, że zapyta co u ciebie słychać, gdy jesteś chory- łaskawie "da ci urlop", L4 ewentualnie dopiero wtedy jak masz już wykorzystany urlop, słyszałem, że kiedyś typowi co miał chore dziecko też kazał wziąć urlop na opiekę..... na pewno ma dużo lekcji do odrobienia z zakresu budowania zespołów czy zarządzania ludźmi. Myśli tylko o słupkach i wynikach, pracownicy są narzędziem do osiągnięcia celu. Jest jeszcze dwóch innych gości, ale przez litośc o nich nie wspomnę, zwłaszcza o młodszym z nich Prze.D.--- nie wiem skąd oni wytrzasnęli tego gościa, chyba w jakiejś piwnicy spędził większość życia. Trasy układa i zawiaduje kierowcami spasiony, gburowany typ, z tego co słyszałem chłopaki na niego narzekają mocno, niejaki Krzysio P, ---bez komentarza, wystarczy spojrzeć na typa. Odczuwalne rozwarstwienie i niezintegrowanie pracowników- integrują się we włąsnym zakresie, brak ogólnych firmowych imprez- owszem są np wyjazdy zagraniczne (np nart do Włoch) albo imprezy z rozmachem (rocznica Farutexu), ale tylko dla wybranych i organizowane po cichu, z cichymi zaproszeniami. Nie dotyczy oczywiście szeregowych pracowików. Żenujące. Tak to firma przeciętna, jakoś sobie radzi, na pierwsze doświadczenia może być, ale jak ktoś mierzy wysoko to raczej nie będzie to docelowe miejsce dla niego. Lepiej szukać czegoś innego, albo się przebranżowić. H.

JarAxle
@Tajemniczy Pan H.

Pod wypowiedzią o dziale logistyki mógłbym się podpisać obiema rękami i lewą stopą:) Kolesiostwo, kolesiostwo i kloaka... O wysokości premii, nie decyduje Twoja ciężka praca, rozum czy zaangażowanie tylko jak dobrym jesteś kolega ( czytaj potakiwaczem i lizusem) Ale Gruby i Grubszy stoja na straży swobodnego przepływu...POKARMU;)))))

@Tajemniczy Pan H.

Ciche zaproszenia haha ale trafione:)

Dorota

Cześć, pojawiła się oferta na Magazyniera do nich w Warszawie. Ktoś może powiedzieć, jaką stawkę proponują na dzień dobry? Najlepiej jakby napisał ktoś, kto tam teraz pracuje i ma informacje z pierwszej ręki. Pozdrawiam.

Zamyślona

Witam, widzę często oferty pracy do Farutex czy ludzie tak uciekają stamtąd czy też może zmieniają działy, awnasuja?

Małgorzata
@Zamyślona

A gdzie te oferty wiszą? Chętnie sobie poczytam jakie tam mają wakaty

Zamyślona
@Małgorzata

Na (usunięte przez administratora) :)

bart
@Małgorzata

na sowjej stroenie kariera maja

Zgredek

Jaka jest stawka magazyniera brutto I czy się opłaca przyjść do pracy na magazyn

Chawamwde!!!!

Zagadka.... Pierdzi w stołek, zbija bąki, odsypia taksówkę, konsumuje od zmierzchu do świtu, pozatym snuje się denerwując innych....???

Hahaha
@Chawamwde!!!!

PODPOWIEDZ: Jeden z dwóch najlepszych jego kolegów został zastępca a drugi ex już pracownik regularnie myje całą flotę...zapewne była to NAJLEPSZA oferta na rynku.

Yaro
@Chawamwde!!!!

Dobre, dobre. Jest też idealna wizytówka firmy! na przywitanie w wejściu niczym nie krępowane chrapanie:) że oni ich trzymają... połowę czasu przesiedzi na warsztacie. Trochę popracuje, resztę prześpi i przejje.

Marlon
@Chawamwde!!!!

Panie KO, Panie DL może się wypowiecie na te niepochlebne uwagi na temat swoich czołowych i jakże żetelnych przedstawicielil logistyki i magazynu. KO- kierownik oddziału DL- dyrektor logistyki

Don'tracker

Pytanie do wąskiego grona osób odwiedzających farum: tworząc idealny skład kogo byś wybrał? Logityka: Andrzej czy Krzysiek? Sprzedaż Piotr czy Przemek? Magazyn: Paweł, Maciek, Michał czy Damian? Oddzial: Marek, Piotr, a może Konrad?

Czy Farutex oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Bobi

Z tego co wiem, umowa o pracę od pierwszego dnia

Handlowiec

Witam jak wyglada codzienna praca handlowca w oddziale Warszawa

Czy firma Farutex w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

JA

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Farutex - Warszawa

• Jak się pracuje w Farutex?

Zobacz opinie na temat firmy Farutex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farutex?

Farutex