Opinie o Solutions 30 Holding Sp. z.o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Solutions 30 Holding Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solutions 30 Holding Sp. z.o.o w Warszawa

expracownik

Wymagania bardzo wysokie, pracy prawie w ogóle, stresująca praca, dojazdy niepłatne, wypłaty nieterminowe. Firma schodzi na psy.

@expracownik

A skad wiesz jak tu teraz jest skoro Cie nie ma? Pewnie chcialbys wrocic, ale odwagi zadzwonic i poprosic nie masz

robota nie najgorsza ogolnie malo zlecen koordynator zdziwiaczal czepia sie o wszystko nieterminowe wyplaty ogolnie nie polecam robota ew dla ludzi ktorzy nie maja obowiazkow w polsce

Nowyy

Witam wysłałem CV do nich na pracę w Aalen właśnie jako monter sieci na dniach mam mieć rozmowę sprawdzającą poziom języka. Niemiecki trzeba znać naprawdę bardzo dobrze ? O co pytają na rozmowie ? Prawde mówiąc swój poziom oceniam na komunikatywny, ale nie wiem czy to wystarczy?

@Nowyy

jezyk zostanie zweryfikowany przez koordynatora ludzi brakuje to cie wezma w tej pracy trza rozmawiac z klientami trza pytac gdzie co jak po co na co jezeli wiesz jak zapytac i rozumiesz to jezyk ogarniesz reszte sie nauczysz na szulungu jezyka niemieckiego ktory to firma organizuje zycze powodzenia :)

a czego sie spodziewacie ze koordynator za was zlecenia zrobi ? on ma swoja dzialeczke w tym wszystkim i nie pracuje za te stawki co my tak wiec dobrego krzeselka trza sie trzymac a dla reszty slowa bedzie dobrze bedzie wiecej zlecen bedzie lepsza kasa tylko tutaj rodzi sie pytanie kiedy to nastapi bo nieciekawie jest juz od marca

Monter

Tak była przeprowadzona profesionalnie

Wszystko przebiegło normalnie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
pracownik1

to prawda ludzie wyjeżdżają jeden za drugim. słaba płaca - praca owszem jest dobra. no i koordynator - wszystkich ma za nic

odp do INSTALATOR zaczniesz narzekac jak bedziesz na wlasnej dzialalnosci i zarobisz 600-1000eu hehe za mlody jeszcze jestes

Doswiadczeni pracownicy uciekaja z aalen 1000 eu - podatek mozna zarobic w polsce

Witam was zgadzam się z przedmówcą Marko trzeba naprawdę robić bardzo dokładnie bo mogą ci nie zaliczyć zlecenia o wszystkim pamiętać po każdej robocie zrobić zdjęcia i wszystko dokładnie opisać po niemiecku jak o czymś zapomnisz to przypomni -odpowiednio- polski koordynator.Jako początkujący jak zarobisz 1000 eu to będzie sukces np . taka instalacja od A do Z czyli tak zwana erste mówiąc tamtejszym sloganem może potrwać dla niedoświadczonego do 5- ciu godz. (a masz na to 2 godziny bo następny klijent czeka jak sie spóżnisz to masz konkretny ochrzan od koordynatora) to zależy od ilości kabli jakie musisz pociągnąć i przez ile pięter oczywiście wszystko zabudowane w korytkach lub rurkach do tego musisz zbudować tablice na której podczepiasz wzmacniacz uziemnienie vertailery i wiele innych pierdółek dostaniesz 27 eu brutto a popełnisz jakis błąd żle napiszesz meldunek lub zapomnisz nakleić odpowiednich naklejek albo niezrobisz fotek to masz niezaliczone także zakładjąc firme trzeba sie grubo zastanowić.

@były pracownik

Witaj zraziłeś się może trafiłeś na te skomplikowane instalki .Jest trochę zachodu ale dla chcącego idzie zarobić.

WiFiRifi

Pracują tam też miejscowi technicy (Niemcy), czy oni zarabiają tak jak polskie chłopaki? Wątpię :( Mam doświadczenie na podobnym stanowisku i wiem, że jak ktoś się zna na rzeczy to podobne pieniądze zarobi w PL. Inna sprawa to mieć uprawnienia wysokościowe i obsługiwać maszty tel-kom, tam jest kasa :)

Marko

1600? No to padl rekord kwoty na fakturze, z reguly 1200-1400 bylo, jak sie robilo szybko i prawidlowo. Oczywiscie od tej kwoty nalezy odjac podatek, ubezpieczenie, podroz. Min 1 w miesiacu bedziesz musial zjechac do Polski ze wzgledu na brak zlecen, a najczesciej co 2-3 tygodnie. Nawet oferty dla opiekunek sa przy tej firmie lepiej platne, 1400E na niemieckiej umowie o prace z platnymi urlopami i chorbowymi i siedzisz do bolu. Praca ewentualnie przeznaczona dla nowicjuszy, ktorzy musza odbyc gdzies kilkumiesieczna praktyke.

Gracjan

A na umowie o dzieło jaka wypłata na początek ?

Gracjan

Planuję podjąć pracę a Aalen , proszę o jakiekolwiek opinię osoby która tam pracuje/pracowała .Mój email kgracjan@op.pl

1600 euro w życiu tam nie zarobisz - może kiedyś. Teraz jest mało zleceń, czepiają się o wszystko - źle zawiniesz kabelek i już ci za to nie zapłacą - pracowałeś za darmo - a oni za to wezmą pieniążki. zaczynają kombinować. odradzam, ja tam pracuję i szukam innej pracy żeby nie zjeżdżać do Polski

pracownik M
@pracownik

To zawijaj te kabelki dobrze - nie bedziesz mial problemu. Po niemiecku trzeba robic a nie po polsku.

Czyli mamy odpowiedź: NIE JECHAĆ :(

omijac_lukiem

1600e? Kto tyle tam zarobi??

nie zdecydowalem jeszcze

Rozmawiałem z koordynatorem techników, który jest tam na miejscu. Zarobki zależą od naszej prędkości pracy (robota jako taka jest zapewniona). I tak, opierniczasz się = 1000e, zasuwasz 1600e (taką mieli rozbieżność w fakturach w tamtym miesiącu). Skomplikowanie pracy jest żadne (wiertarka, montaż korytek). Pierwszy tydzień szkolenia to tzw. wycieczka ( płacą tylko essen 15e/dziennie). Mi zaproponowano, że od razu wsiadam do samochodu technika (jako praktykant/technik jest Niemcem).

Kris
@nie zdecydowalem jeszcze

Witaj dzięki za info trochę rozjaśniłeś :) pozdrawiam

nie zdecydowalem jeszcze

Umowa o dzieło nie daje nic, nawet ubezpieczenia zdrowotnego. Przewiercisz rękę płacisz sam (chyba, że się prywatnie ubezpieczysz). Kasa: jak nie zrobisz instalacji nie ma kasy, do usuwania usterek nie dopuszczają zielonych. Na jedzenie dają 15e/dziennie, spanie zapewniają. Dojazd we własnym zakresie. Gdyby była normalna umowa o pracę już bym tam był. Chętnie pogadam/popisze z osobą, która już tam była w roli technika. Email: monter.instalacji.s30@o2.pl

nie zdecydowalem jeszcze

Zarobki ok 5000-6000 pln uzależnione od ilości wykonanej pracy. Umowa to albo własna działalność albo umowa o dzieło.

pan nowy pracownik

Kto czekał na nowe oferty pracy w Solutions 30 to ma dzisiaj dobry dzień, niech zajrzy na nowe ogłoszenie które opublikowali. Moim zdaniem oferta godna uwagi. Telima Poland to spółka należąca do grupy Solutions30. Ambicją grupy założonej w 2003 r. jest umożliwienie...(usunięte przez administratora)

xxxxxxx

Nie wiem jak tam u Was to wygladalo ..ale ogolnie dzisiaj zadzwonila do mnie Pani z Solution 30 z odpowiedzia na moja aplikacje. I powiem szczerze ze warunki pracy sa super, tylko koniecznoscia jest znajomosc jezyka niemieckiego. Teraz czekam na telefon od Pani ktora przeprowadzi ze mna rozmowe telefoniczna w j. niemieckim w ramach dalszej rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Solutions 30 Holding Sp. z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Solutions 30 Holding Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solutions 30 Holding Sp. z.o.o