Opinie o Respol w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Respol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Respol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Respol w Warszawa

zierek

Dzis podpisałem aneks, podwyżka 100zl brutto, za 10 lat pracy.

q

W firmie im gorzej, tym lepiej.

ADonis

Baba z Konstancina długo nie pociągnie

inur

Nie, bo otwierają za czyjeś, a zamykają za swoje.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Respol spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
mug

Lepiej iść do MPO jako kierowca lub ten co podstawia kubeł pod podnośnik. Robota bardziej ambitna i pewniejsza niż tu. Atmosfera też lepsza.

Fajną posadkę?? Czyli jako kto?

KON

zostałem zatrudniony do nowego oddziału. Natyrałem się przy przygotowaniu, zatowarowaniu etc,. Po 1,5 miesiąca podziękowano mi. W oddziale nie ma Klienta. nie zapłacono mi za soboty, nadgodziny i szkolenia poza czasem zatrudnienia.

Za taką głodową pensję tylko ktoś o bardzo niskich kwalifikacjach zgodzi się pracować.

klient

Skąd Respol taką głupią babe w Konstancinie wytrzasnął???!!?

ab

robia co moga by utrzymac sie na rynku. Labedzi spiew.

ciekawe
@ab

czy z taką samą pompą zamykają oddziały z jaką otwierają?

Ale

chyba pracowników szukali ostatnio: PH i sprzedawcy.

ab

slyszal ktos cos na temat tego ze oddzial w regulach maja zamykac?

ciekawość

a to dziadostwo jest!

AUS

w firmie nie ma czegoś takiego jak "fundusz socjalny", pensja handlowca to około 2100 netto, dodatkowo do ręki, bez podatku 80zł za pracę w sobotę.

ciekawość

czy w Respolu funkcjonuje coś takiego jak fundusz socjalny dla pracowników (paczki dla dzieci, dofinansowanie do wakacji, ew. talony na święta)?

Respol ma niesamowite szczęście do zatrudniania super ludzi, których się nie docenia. pracuje tam bardzo fajna ekipa, która umie się ze sobą dogadać, tylko szefostwo nie lubi jak ludzie trzymają się razem. Wynagrodzenie zależy w jakim dziale, niektórzy zarabiają w miarę a niektórzy niestety bardzo mizernie. nie ma możliwości awansu, szkolenia i wyjazdy służbowe to duży problem. Jeśli człowiek nie wywalczy sobie dobrej pensji na początku to później nie ma co liczyć na premie i inne nagrody pieniężne! Jedyny pozytyw to pensja wchodząca na konto regularnie.

pc

A propo podwyżek , jet jedno hasło znajdż takie argumenty by żaden z pracowników jej nie dostał. Polecenia odgórne. Zmiana kadry bardzo ważne by nie było fluktuacji bo gdzie znajdziemy kogoś za takie pieniądze. Klient .ma kupować.

aldona

właściciele rozum pozjadali, kryzysowy rok pokaże jak ich konkurencja zmiecie z rynku, tylko czekają na ich koniec... powodzenia w spłacie kredytu...

Nick44

Jak to kto ? Wiadomo. Jakiś członek Zarządu. Prawda jest taka,że jest wielu ludzi, którzy pracują tam bardzo długo, to chyba dobrze świadczy o firmie, zarobki, na tle innych firm też wypadają dobrze. Niestety bolączką wszystkich, tzw. "rodzinnych" firm jest brak szacunku dla ludzi, w Respolu jest to samo, w tym wypadku wynika to ze zwykłego (usunięte przez moderatora) najważniejszych osób w firmie.

mała 12

nie wiem kto to napisał... Pracuję tu ponad 5 lat i w ciagu ostatnich dwóch dostałam 150 zł podwyżki brutto. Nie ma szans rozwoju, no chyba, że z magazynu do dz. sprzedaży, inaczej nie da rady. Firma rodzinna, duży nacisk na pracownika, brak motywacji, najlepiej pracowac po 10 godz. a otrzymywac pensję za 8 i koło 20-go każdego miesiąca pożyczac od kolegów kasę na życie. Ogólnie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Respol - Warszawa

• Jak się pracuje w Respol?

Zobacz opinie na temat firmy Respol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Respol