Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

Pracownik PGF

Po prawie 10 latach pracy na magazynie, pracy na 100 % każdego dnia tam gdzie potrzeba, boli mnie tylko to, że moja podstawa wynosi tyle samo co pracownika ledwo przyjętego, który ma neutralne podejście do pracy... Takim sposobem zwolniło się dużo doświadczonych pracowników... Co do obowiązków w pracy itp - nie narzekam.

Hippolita
@Pracownik PGF

Jak widzę jak wy starzy pracownicy się (usunięte przez administratora)i wysługujecie nami to niedobrze się robi

olo
@Pracownik PGF

dlatego oni udają że płacą a my udajemy że pracujemy.... wyginka!!!

Magdalena

Bardzo nie polecam brania udziału w procesach rekrutacyjnych. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony osób odpowiedzialnych za zatrudnienie. Od kilku miesięcy na portalach pojawiają się te same ogłoszenia.

mars
@Magdalena

hmm, to ciekawe, bo ja mam całkowicie przeciwne doświadczenia...

Aga
@Magdalena

bzdura. Ogłoszenia nie są te same niestety, więc jak ktoś przegapi to już nie wróci. Co do odpowiedzi również nie spotkałam się z opinią, by się nie odzywali, zwykle robią to do wybranych osób, nie do wszystkich to logiczne ;)

mars
@Aga

tak też mi się właśnie wydaje

Aplikujacy
@Magdalena

Odpowiedzi przychodzą bardzo późno bądź wcale. Jeżeli chodzi o pojawiające się te same ogłoszenia to prawda (niemal od 2 lat) Na rozmowach pojawiają się ciagle te same ,,rekrutacyjne” nudne pytania na każde stanowisko

poszukujący

Cześć. Na czym polega praca Specjalista Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów? Czy jest samochód służbowy?

Agnes

Jest to Łódzki Mordor Zarząd faktycznie poniewiera pracowników .Bardzo negatywne środowisko pracy , nie polecam !!! W szczególności aplikowanie na stanowisko Kupca.

Kierownik Transportu

Rozmowa 2 etapowa przeprowadzona na miejscu plus test kompetencyjny. I etap spotkanie z osobą z HR oraz bezpośrednim przełożonym. Pytania standardowe dotyczące przebiegu dotychczasowej kariery jak i wywiad odnośnie kompetencji. II etap Test kompetencyjny (miękkie plus twarde) czas 60 minut. 1,5 minuty na każde pytanie. Niektóre pytania o rozbudowanej treści, gdzie może nie starczyć czasu na udzielenie właściwej odpowiedzi. Test jest wielokrotnego wyboru. W mojej opinii ( bazując na doświadczeniu ) w/w test nie jest w stanie sprawdzić przydatność kandydata jak i dopasowanie do danego stanowiska. III etap rozmowa z bezpośrednim przełożonym+ Pani z HR + Dyrektor Regionu + Dyrektor Łańcucha dostaw. Na tym etapie rozmowa trwała 15 minut. Została mi przedstawiona jako zapoznanie z kandydatem. W moim odczuciu był to powielony etap I z tą różnicą , że I etap przebiegał w dość sympatycznej atmosferze. W obecnym natomiast najwyższy rangą Dyrektor był bardzo zniesmaczony udziałem w rekrutacji i bardzo dał to odczuć na spotkaniu- zachowanie bardzo nieprofesjonalne. Pomijam fakt, że się na nie spóźnił. Finalnie po III etapie Pani z HR zakomunikowała zwrot informacji (oraz decyzji ) najdalej do końca tygodnia w którym to odbywał się finalny etap. Niestety żadnego "feedbacku" nie otrzymałem i w następnym tygodniu postanowiłem skontaktować się osobiście. Pani biorąca udział w procesie rekrutacji potrzebowała kilku sekund by znaleźć i wyrecytować mi standardową regułkę o odrzuceniu mojej kandydatury.

Przebieg doświadczenia w każdej z firm na przestrzeni lat. Jak wyobrażam sobie pracę na danym stanowisku ? Jak rozwiązał bym problem w danej sytuacji ? Okres wypowiedzenia Oczekiwania finansowe Itd.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Jan Kazimierz

Sprzęt stary, baterie w skanerach padają jak przysłowiowe muchy- praktycznie co 10 min trzeba je zmieniać a wiadomo że przez tak krótki czas nic nie zdąży się naładować. Wszechobecny bałagan i nieład, nikt niczego nie ogarnia. Decyzje odgórne często bez sensu. Praca na 3 zmiany - 6,14,22. Raz nie wiadomo w co w ręce włożyć a drugi nie ma zupełnie co robić. Na kompletacji i tak chodzi się średnio po 17 km. Na zleceniu nigdzie nie ma powiedziane, że jest się rozliczanym z ilości pobranych zamówień. Brak dodatków za nocki, frekwencję. Pensja 17 zł brutto. Częste zmiany stanowiska pracy. Ochrona bardzo niemiła, nie potrafi odpowiedzieć ani na dzień dobry ani na do widzenia. Nie ma też nigdzie powiedziane, że raz w miesiącu pracuje się po 6 dni. Najśmieszniejsze jest to, że najbardziej drobiazgowo przeszukuje stałych pracowników. Pisze tutaj o magazynie na Zbąszyńskiej. Bardzo dużo Ukraińców. Ogólnie nie polecam

Wąsatyqwerty
@Jan Kazimierz

Warszawa pracownik administracji z covidem, pozarazal, poszedł na leczenie, menedżer po kontakcie pracował dopiero potem po cichu poszedł na kwarantannę, forma wysyła leki do aptek zarazonymi ludźmi, tam jeżdżą zarażeni lidzie

Magazyn Łódz

Jeden z pracowników wrócił sobie w ostatnim czasie z Turcji, z zakażeniem Covid-19. Oczywiście nikt nie zareagował i ta osoba sobie normalnie pracuje. Ciekawe ile osób zdążyła zarazić, brak jakiejkolwiek kontroli ze strony kadry zarządzającej magazynem w Łodzi, a w magazynie trochę osób pracuje. Szkoda gadać.

bluebird

jakie są działy w pgf'ie?

odp
@bluebird

PGF jest podzielony na piony: Hr, operacyjny, handlowy, jakości, finansowy i IT oraz rozwoju biznesu, to wszystko jest na stronie też jak coś z opisami, ale jestem dobry i postanowiłem pomóc i wypisać

bluebird
@odp

dzięki za fatyge :)

Słabo słabo
@odp

To akurat wielka bzudra, nieudolny HR lub marketing nie potrafi zaktualizować poprawności pionów na stronie www. Nie ma czegoś takiego jak pion rozwoju biznesu ????

Zainteresowany operator

Witam, jak wygląda praca na magazynie, atmosfera,zarobki? Sprzet nowy,stary? To prawda, że w Oddziale nie ma głównego kierownika? Zna ktoś powody?

Eryk

czy teraz szukają tylko na biurowe stanowiska? szukam czegoś na komplementację, zazwyczaj było dużo ogłoszeń, a teraz nie widzę, nie trzeba już osób?

Yuki
@Eryk

Niestety na chwilę obecną nie szukają na kompletację leków z powodu postoju

Ram
@Yuki

a co się tam robi na tej kompletacji? chodzi o kompletowanie zamówień itp?

rozumiem, dziękuję za odpowiedź

rozumiem, dziękuję za odpowiedź

Bioli
@Eryk

Na komplementację...to możesz liczyć od kogoś życzliwego, jeśli chodzi o kompletację to zupełnie co innego

Ram
@Bioli

haha :D może literówka jakaś się wkradła, na pewno chodziło o kompletację ;p

@Bioli

o kurcze, jaka siara. słownik w telefonie nie był po mojej stronie, a ja mu ślepo zaufałem. dzięki za poprawienie! :)

Katarzyna
@Yuki

A o jakim oddziale magazynu mówisz? Mnie by interesowały Katowice.

Doni
@Katarzyna

No to jeśli Cię interesują i odpowiada robota to uderzaj chyba nie potrzebujesz zachęty

Nielojal
@Eryk

Na komplementację? Wstyd stać przed przełożonym i go komplementować! To przełożony powinien komplementować pracownika!

nika
@Nielojal

O! I to jest normalne i zdrowe podejście

Madzia

Cześć, może ktoś opisać pracę Magistra Farmacji w hurtowni? Mam doświadczenie, ale jedynie w punktach aptecznych, więc zastanawiam się o ile specyfika pracy się różni i na co ewentualnie się przygotować. Będę wdzięczna za informacje.

@Madzia

Sporo jest tych obowiązków ogólnie, ale żeby uściślić chodzi Ci o zastępce kiero??

Madzia
@Nadia

Nie nie, wiem, że jest teraz rekrutacja na takie stanowisko, ale miałam na myśli po prostu Magistra. Myślałam również o tym, ale ze stanowiskiem kierowniczym nie miałam nic do czynienia.

@Madzia

No na kierownicze stanowisko już jest na pewno więcej wymagane i z pewnością jakieś konkretne doświadczenie w tej kwestii

Konor
@Nadia

a czytałyście w ogóle wymagania w tym ogłoszeniu? bo doświadczenia na kierowniczym stanowisku mieć nie trzeba, liczy się doświadczenie w zawodzie

@Konor

Ja nie patrzyłam na ogłoszenie, bo nie jestem osobą szukającą pracy, więc nie wiem. Ale to ciekawe, że nie wymagają doświadczenia "kierowniczego"

Konor
@Nadia

no to jednak zastępca, więc odpowiedzialność jest znacznie mniejsza.

@Konor

Już nie ma tego ogłoszenia, więc jak to się kolokwialnie mówi pozamiatane :D

@inf

Niekoniecznie. Może wygasł "czas antenowy" ogłoszenia i zostanie ponowione. Warto poobserwować, bo to częsty myk.

@Moth

No nie wiem nie wiem, mogli po prostu kogoś znaleźć ;) ale no nadzieje zawsze można miec

@inf

Oferta powróciła, więc wygląda na to, że jest tak jak podejrzewałem.

@Moth

No racja, to nie wiedziałem o takiej praktyce, albo po prostu nigdy nie trafiłem żeby tak było

@inf

Wiesz co, to nie o tyle praktyka, co po prostu tak to wygląda na tym portalu z ofertami, że każda z nich ma jakiś swój czas widnienia na stronie i po upływie można je po prostu wrzucić jeszcze raz, to juz zależy czy kogoś się znalazło czy nie Zresztą pod ofertami chyba jest dopisek "wygasa za (...) dni"

@Moth

No to widocznie nigdy jakoś specjalnie nie zwracałem na to uwagi, mój błąd ale dzięki za informacje, przyda się ;)

ola
@Madzia

pierwsze to caly zakres z DPD i prawa farmaceutycznego na poziomie dystrybucji Hurtowej

Poszukujący

Witam. Pojawiło się ogłoszenie do Katowic na specjalistę sprzedaży ds. Kluczowych Klientów. Czy ktoś może mi coś powiedzieć nt. tego stanowiska? Jaki samochód, pensje, przełożeni....

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Wezyr

wygląda całkiem w porządku patrząc z mojej perspektywy :D

Czy PGF prowadzi rekrutację w trybie zdalnym?

Irmina

Tak prowadzą, jest taka notka na pracuj pl znaczy że nadal jest to aktualne

?
@Irmina

na wszystkie stanowiska czy tylko na niektóre?

Irmina
@?

Wydaje mi się, że stanowiska są takie iż bez problemu można rekrutacje zdalne przeprowadzać

Olik

Jak wygląda praca na stanowisku sprzedawcy ds kluczowych klientów? Ile spotkań? Czy plany są do osiągnięcia? Pozdrawiam

Riki
@Olik

Jak się postarasz i się nadajesz do tej roboty to z pewnością plany są do osiągnięcia;)

Pol.

A jakie są zmiany i ile jest - jedna czy dwie (w jakich godzinach) bo to istotne...

Yuki
@Pol.

Na chwile obecną są dwie zmiany I - 8-16 II - 20-4

hmm
@Yuki

a te 4 godziny przerwy? czemu tak jest? jakiś konkretny powód chyba?

Ile PGF ma oddziałów w Polsce?

Donek

Z tego co mi wiadomo to 12, czy o tym już czasem nie była mowa? a może mi się wydawało :D

Arat
@Donek

Być może, myślę, że już sporo kwestii się tu przewinęło, nie powtórzyć się graniczy z cudem

Donek
@Arat

A to myślę, że w tym wypadku masz 100 % racji, nikomu się nie chce przekopywać przez cały profil ;)

Fi

Mam pytanie odnośnie pracy jako przedstawiciel handlowy Czy może ktoś mi udzielić informacji ile się zarabia jako przedstawiciel handlowy ?

Gol
@Fi

myślę, że to może być też zależne od premii, które są zależne od sprzedaży :P ale nie wiem ile samej podstawy

Tony
@Gol

A to chyba wszędzie tak jest i można to zaliczyć do swego rodzaju plusów pracy jako ph :D

krejg

Boże jak dobrze, że tu jest praca w miarę stabilna

@krejg

nie w miarę tylko ogólnie jest stabilna, potwierdzam w pełni, też jestem zadowolony z pracy tutaj

@Daniel

a gdzie pracujesz? w sensie na jakim dziale? jeśli mogę zapytać

@Kaleb

Ja pracuje w dziale handlowym ;)

@Daniel

a, bo myślałem, że jeszcze o coś cię podpytam, ale Handel to nie moja działka zupełnie, więc nie mam co zawracać głowy :) dzięki za odpowiedź

@Kaleb

a co Cię interesuje? magazyn, produkcja?

Zeppeli

Tutaj nie ma produkcji.

@Zeppeli

źle to ująłem, chodziło mi o zapatrywanie ogólne

Zeppeli
@Daniel

trochę dziwna pomyłka, ale okej ;p

@Daniel

Chodziło mi właśnie o pracę na magazynie

igo
@Kaleb

a co chcesz wiedzieć nt magazynu?? może pomoge coś

@igo

o ogólną opinię na temat tego działu i stanowiska :)

igo
@Kaleb

a no to moja opinia jest raczej dobra, magazyn jak to magazyn, jak pracowałes, to wiesz jak to wygląda, warunki są niezłe, ale tez cudów nad Wisłą nie ma, ot spoko robota bez większej folozofii

Tyrak

W lubelskim oddziale takiej stabilizacji nie ma-- tu rządzi byla sekretarka a nie kierownictwo,oni nawet nie wiedzą jak kto pracuje jednym słowem "mają wywalone" kobiety które maja male dzieci przymuszono do pracy w nocy od 19:00 -3:00 a ranna zmiana to 9:00 - 17:00 ( gdyby się nie zgodziły straciłby prace) Gratulacje Łódź ze u Was taka stabilizacja u nas wielki strach.

Ooo

Boże o czym Wy piszecie.Stabilna??? Zwalniają człowieka po 15 latach pracy. A kto? Nowa dyr,po dwóch miesiącach zatrudnienia.Co ona może powiedzieć o pracy człowieka a w dodatku sama się na niej nie zna.Masakra...

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.