Agencja Ochrony Mienia „ CERTUS ” Sp. z o.o.

Opinie o Agencja Ochrony Mienia „ CERTUS ” Sp. z o.o.

Synek555 2010-10-26 20:09
Umówiłem się na spotkanie dostałem telefon że niestety. Drugi raz umówiłem się na spotkanie nikt nie przyszedł i nie zadzwonił że coś więc nie polecam.
lolo 2012-12-27 15:29
firmy nie polecam, na wszystkim próbują zaoszczędzić, o wszystko trzeba sie prosić i oczywiście jak wyciągniesz najniższą krajową to jest maks, omijać szerokim łukiem tą firme
trzask77 2013-06-14 14:30
Złodzieje brak szacunku dla człowieka,Płacą grosze zero dodatku za noce tylko min 1600 co nakazuje ustawa.Nie przedłużają umowy brak obiektów
łysy 2014-02-11 19:18
A jak ze stawkami na Tesco ?
jjo 2016-01-26 18:57
tesco 11 zl za godzine minimum maja a innnii po 15 nawet
przewałek 2016-04-23 17:09
to bardzo dobre warunki finansowe jak ka agencję ochrony mienia, wśród konkurencji robią wrażenie :) wiele firmy, a zwłaszcza ochroniarskich powinno brać z nich przykład, bo naprawdę wiedzą jak powinno to wyglądać
David 2017-08-29 13:55
Ta firemka ochroniarska "certus" oddział w Warszawie to moralne i etyczne dno jeśli chodzi o prowadzenie biznesu. Zamieszczają ogłoszenia o pracę. Umawiają się z ludźmi na konkretną godzinę, po czym nie przyjeżdżają na spotkania. Ludzie tracą tylko czas i pieniądze na dojazdy.
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony Mienia „ CERTUS ” Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Mienia „ CERTUS ” Sp. z o.o.