Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Łódź

Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

daro 2015-12-15 10:05:23
Co z tego - pewnie znów będzie tak, że rekrutacja zostanie zawieszona a po pewnym czasie ponownie pojawi się to samo ogłoszenie.
kawalin 2015-12-19 19:35:22
nie wydaje mi się, żeby tak było, bez sensu to w ogóle i dla firmy i dla ludzi, niby po co polskiej grupie farmaceutycznej miałoby być potrzebne takie dodawanie ogłoszeń...
Wyrwichrupek 2015-12-28 13:56:15
Witam,
Pracowałem w tej firmie przez 3 m-ce na stanowisku: Specjalista ds. Sprzedaży Promocyjnej.
Moja praca charakteryzowała się:
sprzedaży produktów poprzez kontakt telefoniczny w trybie wychodzącym (obecnie wprowadzono nowy system, który sam wydzwania apteki), realizowaniu wyznaczanych celów, podtrzymywaniu dobrych relacji z klientem, dbanie o dobry wizerunek firmy, przekazywaniu raportów.
Szkolenie trwało ok 2 tyg. Polegało jedynie na słuchaniu prowadzonych rozmów przez innych Specjalistów ( 75 % ), Prowadzenie rozmów sprzedażowo - szkoleniowych przy asyście koordynatora ( 25 % ).
Plusy:
Umowa o Prace
Praca w systemie 8h15min od PN-PT Od 8 Do 16:15
Karta FitProfit (atrakcyjna cena)
Ubezpieczenie lekowe
Prywatna opieka medyczna (szpital w brzezinach/szybko umawiane wizyty)
Kantyna w miejscu pracy (dobre zupy/niska cena).
Minusy
Brak Możliwości rozwoju
Kierownik (Bardzo zamknięty dla pracowników, mało kontaktowy, brak pomocy/ zaangażowania z jego strony dla pracownika)
Koordynatorzy (jeden bardzo kompetentny, życzliwy dla innych, kontaktowy, reszta niekompetentna)
Bardzo duże cele sprzedażowe
Mała baza klientów
Zbyt duża powtarzalność akcji sprzedażowych (przy równoczesnych akcjach przedstawicieli innych hurtowni)
Problem z wyznaczaniem urlopów (firma oczekuje że pracownik wykorzysta pierwsze urlopy na żądanie)
Firma po wprowadzeniu nowego systemu podniosła cele o 100-300 %
Duża ilość połączeń.
Wynagrodzenie: Do 2300 netto (Po zmianie systemu przy bardzo dużym zaangażowaniu z dozą szczęścia 1800 netto)
Nie przedłużona została umowa bo na kilka dni przed końcem okresu próbnego dostałem infekcji gardła/wysiadło i poszedłem na zwolnienie.
dizap 2015-12-28 23:34:06
Jestem rozczarowany ,bo zakres obowiązków jest naprawdę spory, a wynagrodzenie jest bardzo kiepskie. Czy PGF planuje zwiększyć wynagrodzenia albo dać jakieś inne benefity?
daro 2016-01-04 21:35:01
i jak? ;)
dfgh 2016-01-05 00:39:59
@dizap no ale to zakres obowiazkow zalezy od tego na jakim stanowisku sie pracuje, teraz jest na przyklad oferta na stanowisko doradcy klienta w Rzeszowie
mix 2016-01-11 18:32:20
zalezy to wszystko z pewnościa od stanowiska na jakie chcesz splikowac, znalazłamm oferte pracy na posade pracownika magazynu w łodzi,tu oferują umowe o pracę,benefity i dofinansowanie lekowe w 80 % wieć warto!
krotkoinatemat 2016-01-16 14:53:06
Witajcie, pytanie!
DORADCA KLIENTA, PRZEDSTAWICIEL FARMACEYTYCZNY, PH ZWAŁ JAK ZWAŁ
-Ile kasy dostaje na dzien dobry?
-Jakie narzedzia pracy?
-Samochód i tel. można używać w celach prywatnych (oczywiście nie nadużywać)
-Jaką ma renomę PGF wśród klientów?

i nie obchodzi mnie atmosfera i ludzie którzy kierują tą firmą, poprosze konkretne odpowiedzi na pytania.

DZIĘKI
kawo 2016-01-17 18:46:01
na dzień dobry masz około 1800-2000 zł na rękę, ale do tego dochodzą miesięczne prowizje, choć to musisz wypracować, wiadomo, że pierwszym miesiącu nie będzie :) poza tym masz narzędzia do pracy i samochód ma ograniczoną liczbę prywatnych km
Fam 2016-01-20 11:58:21
Witam

Właśnie byłam na rozmowie jako specjalista do spraw sprzedazy i sama nie wiem co mam robić na początek proponuja 1850 brutto po okresie próbnym 2100 brutto a potem 2200 brutto umowę o prace oczywiście dają i jakiś procent od sprzedaży ale już nie powiedziali jaki . Może ktoś sie orientuje ile można tak napradę zarobić ze swprzedazy pytam tak srednio ile?
robert 2016-01-20 21:19:52
Wydaje mi się @Fam, że choć kasa nie jest za wysoka faktycznie, to warto spróbować. Popracuj miesiąc, dwa i zobaczysz jak to jest z tą prowizją. Ważne, że umowa jest od razu :)
3456 2016-02-14 18:59:49
no pewnie ze mozna sprobowac..oczywiscie poki maja rektutacje, np. na stanowisko doradcy klienta w Katowicach wymagaja minumum rocznego doswiadczenia..
polejla 2016-02-19 18:20:03
akurat rok doświadczenia to nie jest taki głupi wymóg @3456. po takim czasie człowiek już ma pojęcie o branży i prawach jakie nią rządzą ale nie ma utartych nawyków z jednego miejsca pracy.
wypas 2016-03-07 20:25:16
Hej, wiecie czy jest szansa się załapać na specjalistę ds. sprzedaży promocyjnej w Łodzi? Dobrze, że jest umowa o pracę i zatrudnienie odbywa się na pełen etat, ale są szkolenia i najważniejsze można liczyć na ubezpieczenie lekowe.
Nowa 2016-03-23 14:33:29
Dzień dobry. Bylam dzis na rozmowie i dostałam prace na magazynie...czy moze ktos naswietlic, jak wyglada praca i jak z tymi premiami i czy jest az tak źle jak piszą?
kris 2016-03-29 17:33:33
Dzień dobry. Ja pracowałem tylko 3 miesiące mi tam się podobało gdyby nie moje problemy rodzinne to nadal bym tam został. Na początku jest ciężko trzeba się przyzwyczaić do pracy cały czas na nogach średni przelew za cały miesiąc przepracowania to 1600 zł z tymi premiami to różnie bywa trzeba się wprawić i nie robić błędów żeby dostać premię. 1 przerwa 30 min na 8-12 godzin.
jola 2016-04-08 20:32:14
widzę, że w PGF można liczyć na solidną pracę, na każdym ze stanowisk :)
iza 2016-04-11 09:49:38
i jak Ci sie pracuje?Bo ja jutro ide na rozmowe na pracownika magazynu?
senja 2016-04-16 19:47:00
Się spytaj najpierw ile osób w zespole konkretnie dostaje tą premię, ile w ogóle i na ile ta premia będzie zależeć od ciebie? Bo się okaże, że właściciel kilu aptek nie dogadał się z prezesem w sprawie dzielenia zamówień i na rodzinnych aptekach tej dziury nie nadrobisz
r 2016-05-08 21:42:07
jak chcesz tak bardzo dodatki i premie dostawać to zatrudnienie u nich złap jako Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej bo akurat są oferty w kilku miastach. od sprzedazy będziesz fajne prowizje dostawał i tak naprawdę zarobisz ile chcesz moim zdaniem
konsultant 2016-05-18 19:32:46
Jesli chodzi o ta firme pracowałem kilka miesiecy na stanowisku:Specjalista ds.sprzedazy promocyjnej. Jednym słowem dramat.Kadra zarzadzajaca tym działem to jakis zart. Bez wykształcenia kierunkowego. Nie maja pojecia co maja robic oraz jak wspomoc konsultantow. Nowo wybrana koordynatorka zamiast pracowac panoszy sie po sali i czeka na oklaski a jej historie i zajebistosc nie mieszcza sie w glowie. Nie polecam pracy tam. Niskie zarobki i targety nie do zrealizowania. Kierownictwo totalnie olewa pracownikow. Tylko wymagaja. Powodzenia Pani zajebistej D.O.M.I
zbąszyniak313 2016-05-28 14:15:58
Również nie polecam... Praca Magazyniera w PGF Łódź jak dostaniecie 1600 netto to święto wielkie normalnie 1400zł i tyle.... Więc Pensja w stosunku do pracy którą trzeba wykonać tragiczna... Nie polecam
betiiiii92 2016-05-31 15:50:40
znajoma tam pracuje, przeszla z innego telemarketingu. mowi ze czasem lepiej czasem gorzej, ale i tak woli w pgf niz w poprzedniej pracy.czy to prawda, ze podobno sporo osob przeszlo do jakiegos wsparcia a nawet na kierowników czy koordynatorow wewnacz dzialu. sa jakies plusy tej pracy? miales mozliwosc awansowac? czemu juz nie pracujesz i gdzie jest lepiej, bo tez szukam?:p
arturo 2016-05-31 19:25:02
A jak wygladaja zarobki na stanowisku "pracownik działu transportu" w Łodzi? I generalnie jak to wyglada, pracował ktoś?
Angel1234 2016-06-02 19:28:44
Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma. Jeśli ma się o sobie wysokie mniemanie i oczekuje nie wiem czego to nigdzie nie będzie Nam pasowało. Specjalista ds sprzedaży promocyjnej- według mnie praca spoko. Nie dzwonisz do ludzi i nie naciągasz ich na kremy za kupę kasy, tylko do aptek,dla których jakby nie patrzeć są dedykowane preparaty z oferty PGFu. Były roszady kadry, wiele osób przeszło do innych sekcji w dziale, czyli można się rozwijać. Mamy szkolenia z trenerem, czyli wsparcie dla konsultantów jednak jest. Ja jestem zadowolona.
zalamana8989 2016-06-09 20:20:28
Oczywiscie oferta jako spwcjalista ds sprzedazy promocyjnej jest bardzo dobra. Oczywiscie ja mam takiego pecha ze odezwali sie do mnie na inny dzial. Dzial sprzedazy gdzie jest gorzej. Wieksze cele. Zmiany do 21 pracujacw dwie soboty do 20.... juz sie przyzwyczailam ze mam pecha bo nigdy od stycznia nie trafilam na oferte pracy na sprzedaz promocyjna gdzie jest praca tylko do 16 i wszystkie weekendy wolne. Gdyby nie kolezanka to bym sie o tym nie dowiedziala. Nie mi pisana normalna praca w normalnych godzinach widocznie na umowe o prace.... wszystko musze miec zlecebie bo tylko tam mnie chca
eddy 2016-06-10 20:58:46
witam,
Jakie zarobki,godziny pracy targety samochod na przedstawiciela hanlowego w pgf.

dzięki
zalamana8989 2016-06-17 06:57:45
Po pierwsze nie sluchajcie znajomych ktorzy tam pracuja a po drugiw nie czytajcie opini. Bylam tam na rozmowie. Naeet chcialam tam isc tyle ze mam dosyc juz sprzedazy i to mnie powstrzymywalo a na sprzedaz nacisk jest bardzo duzy
. Ale moja znajoma ktora tam pracuje i spotkalam ja przypadkiem zaczela mowic ze ogolbie to jest praca na chwile . Ze jak przychodzila to bylo lepiej. Ze nie jest zle ale bez rewelacji. I mnie zniechecila. Poszlam gdzie indziej tez okazala sie praca na chwile do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ogolnie powiem tak. Trzeba isc gdzie daja. Bo jak bedzie sie wybierac miedzy paroma to nigdzie sie nie pojdzie. Tak jak ja. Teraz ide byle gdzie bo nie moge vyc bez pracy przez kolejne trzy tygodnie
były pracownik 2016-06-24 23:34:42
Uciekajcie z PGF-u, rozpoczęła się długofalowa centralizacja i to początek końca tej firmy. Ogólnie wspominam miło, ale to już przeszłość.
kamień 2016-07-02 20:31:36
co oznacza "centralizacja" w tym konretnym przypadku? mimo tego jednak nadal jest bardzo dużo rekrutacji w bardzo rożnych lokalizacjach więc ta twoja teorie nieco kuleje mój szanowny przyjacielu. pozdrawiam
anonim 2016-07-05 11:08:11
chodzi o telemarketing
er 2016-07-05 16:05:56
hej jest tez teraz oferta na stanowsko doradcy klienta w Koszalinie oferuja tutaj miedzy innymi niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop), cykl szkoleń czy tez dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit
Tech farm 2016-07-08 12:20:25
Czy ktoś był na rozmowę na stanowisko ds reklamacji?
sun 2016-07-09 12:56:51
Odpowiednie szkolenia czy narzędzia pracy nie są niczym dziwnym, bo przecież prościej wtedy o to, żeby wypłata była terminowa. Dobrze, że wiedzą o benefitach dla pracowników.
lodz 2016-07-11 22:12:51
jak jest na dziale magzynu w pgf w łodzi jaka jest atmosfera czy warto tam iść
były pracownik 2016-07-12 23:18:33
Atmosfera ok,tylko nogi bardzo bola od "biegania" i zarobki też bez rewelacji
lodz 2016-07-13 19:53:42
a jak jest z weekendami ??
eoko 2016-07-13 21:51:29
Materiały metalowe mają na prawdę dobrej jakości, ale wiecie jak to wyglada z zarobkami? Dzięki za odpowiedź
Przedstawiciel Handlowy 2016-07-15 13:57:12
Witam. Byłem na rozmowie na stanowisko Doradca Klienta. Na wstępie dostałem kwestionariusz do wypełnienia, w którym z wielu pytań było pytanie o zarobkach jakie chce się osiągnąć, oczywiście zostawiłem pole puste, bo przecież "po co cena skoro nie zna się produktu". Pan dyrektor, z którym miałem okazję rozmawiać wymusił na mnie aby jednak przed rozmową ustalić ile chce dostać, więc wpisałem. Dodał że jego zadaniem jest wybrać jak najtańszego pracownika i tutaj już wiedziałem o co chodzi w tego typu rekrutacji (szkoda było mojego czasu i pieniędzy na dojazd).
Najmniej profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna na której byłem, nawet nie zapytał dlaczego chce zmienić obecną pracę. Zainteresowałem się PGF bo podejrzana mi była ta rozmowa i pytałem właścicieli aptek (nie sieciowych) i tutaj szydło wyszło w worka, każdy jak jeden mąż odradzał pracy w tej grupie. Stanowisko Doradca Klienta PGF w tym roku ma większą rotację niż śmigło w wiatraku.
Pozdrawiam i życzę powodzenia, niech napiszą osoby które uczestniczyły w rozmowie kwalifikacyjnej na st.Doradca Klienta ,jakie zadanie matematyczne wspomniany p.dyrektor wymyślił :-)
Wan 2016-07-15 16:50:34
No ja Wam powiem, że wartościowa firma, jedna z lepszych farmaceutycznych to na pewno, polecam próbować
były pracownik 2016-07-21 15:45:57
weekendy masz pracujące.grafiki sa tak ustawiane ze możesz pracowac nawet nascie dni pod rzad bez dnia wolnego
lodz 2016-07-24 14:33:33
Byłem ostatnio na rozmowie i dowiedziałem się że niedziele są wszystkie wolne a sobota jedna pracująca w miesiącu
abc-pgf 2016-07-26 15:00:57
Nie polecam..:
1. 3/4 miesiąca dzień pracy kończy się po 20.. tylko 5 dni masz na rano..
2. Za sob/niedziele jest dzień wolny, ale w 3 weekendy jesteś w pracy
3. Umowa o pracę -minimalna krajowa..
4. premia= żart nawet dla stałych pracowników. . Co miesiąc target idzie w górę
5. W luźniejszych godz trzeba czytać promocje. . Kartka a 4 i czytasz.
6. Automat dzwoni, więc jesteś 8 godz na smyczy.. z przerwami wg kodeksu pracy

plusy: parking, atmosfera, woda w baniaku, przestrzeganie kodeksu pracy

Nie pracuję już w Katowicach. . Moje stanowisko to specjalista do spraw sprzedaży
pytanie 2016-07-31 16:05:30
Witam. Mam pytanie. Czy na magazynie trzeba dźwigać (jestem kobietą, dość słabą fizycznie) i czy produkty ustawione są tak, że łatwo je znaleźć? Pytam bo kiedyś pracowałam na magazynie hurtowni kosmetycznej i to był koszmar, produkty rozrzucone na hali bez ładu i składu i trzeba było mieć genialną pamięć, żeby pamiętać gdzie co leży.
eoko 2016-08-01 15:27:52
A wicie czy atmosfera wciąż dopisuje? Podobno miały się pojawić jakieś benefity socjalne do podstaw. Dzięki
były pracownik 2016-08-03 21:18:45
Masz 3 zmianowy system pracy a miesiąc trwa 4 tygodnie,więc może być tak że wypadną Ci dwa tygodnie pracy na 1 zmianę i wtedy masz :jeden tydzień pracująca sobotę,natomiast w następne ranki i sobotę i niedziele
były pracownik 2016-08-03 21:24:39
raczej nie jest az tak ciężko fizycznie.Ale nie zawsze leki sa na swojej lokalizacji tez musisz pamiętać co gdzie jest
parol 2016-08-04 21:49:46
a o jakim stanwosiku pracy teraz mowicie? ogolnie polecacie tam prace? ja widzialem wlasnie ogłoszenie na pracownika magazynu i zastanawiam sie czy nie zaniesc CV do nich?
były pracownik 2016-08-06 19:44:38
Mowa jest o pracowniku magazynowym.Jeżeli nie masz swojego życia to jak najbardziej polecam tam prace,bo w innym przypadku będziesz tak zmęczony że siły ani czasu dla swoich bliskich nie znajdziesz...
eoko 2016-08-06 22:30:51
Hej, wiadomo czy oferta na magazyniera jest jeszcze dostępna? Dobrze, że zapewniona jest umowa o pracę, bo o taką stabilność jest teraz dość trudno, a skoro jeszcze jest wypłata terminowa, to się nie dziwię, że ich oferty pracy są teraz tak popularne.
Zostaw swoją opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.