Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Łódź

Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

ping pong 2015-08-10 16:12:23
4,5-8,0 k netto.....i szukałas pracy? Kity walisz jak sk....syn !!!
Kier 2015-09-16 16:47:09
Na telemarketera wymagają min średniego lub wyższego i umowę śmieciową.Może zatrudnią dr.prawa -śmieszne
Madzia05 2015-09-16 21:58:12
Czy ktoś pracuje w tej firmie na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej i mógłby się podzielić opinią na temat pracy? Jakie zarobki jeśli chodzi o podstawę i gdzie w ogóle mieści się ich Call center, ktoś wie?
Madzia05 2015-09-16 22:00:03
Chodzi mi o Call center w Łodzi, czy jest na Zbąszyńskiej 3?
Marecki 2015-09-24 17:15:35
Nikt nikogo do pracy nie zmusza a PGF nie robi nic czego nie robili by w innych Rossmanach, Sonoko itp. Takie firmy robią wszystko to na co pozwala im państwo !! Ja po 4 latach w PGF w Łodzi śmiało stwierdzam, że było to ciekawe doświadczenie zwłaszcza poznając zachowania ludzi. Jak by nie było przyjęli mnie w wieku 19lat praktycznie bez wykształcenia no i tuszy też się trochę zgubiło :D Jak ktoś nie ma pracy polecam na start ale ogólnie to polecam się uczyć :p
Tomasz 2015-09-30 16:55:06
Odezwali się do kogoś na Doradce Klienta do Łodzi?
KTOS 2015-10-06 14:07:33
A czy ktoś może pracował bądź był na rozmowie do działu analiz?
Tomasz 2015-10-07 16:19:38
Sami krzykacze i narzekacze - a jak się ktoś chce czegoś dowiedzieć to cisza. Ehhh
anonim 2015-10-11 20:28:54
Specjalista d.s sprzedaży. Pieniądze marne, najpierw 1800, a po 3 mieś. 2000 BRUTTO!! Do tego premia, ale nie jest ona łatwa do wypracowania, trzeba się nieźle natyrać- generalnie przez pare miesięcy nie ma co liczyć na dodatkowy grosz. Dodatkowo dziwna polityka Firmy, np. konieczność wykorzystania całego urlopu w danym roku, obowiązek zostawania po 11 h. w pracy ( do odbioru, gdy dziewczyna z drugiej zmiany nie może przyjść)...Generalnie nie inwestują w pracownika i mam wrażenie, że na tym też bazują dochody Firmy, na miernych wynagrodzeniach dla pracowników i to nie tylko na tym dziale ,ale również np. na magazynie. Nie polecam
Tomasz 2015-10-13 10:42:01
Pytanie czy narzekają dla zasady czy maja jakieś doświadczenia. W każdym razie, jeżeli tak odpowiadają na konkretnie postawione pytania w pracy, to nie dziwię się, że na temat każdego pracodawcy będą mieli jakieś "ale". Zwyczajnie są słabymi pracownikami :)
Katarzyna 2015-10-24 21:06:24
Czy ktoś by mógł coś powiedzieć na temat pracy Doradcy Klienta Mobilnego w PGF?
ogorek 2015-11-30 23:28:56
Przepracowalem w tej ,, firmie''3, 5roku.Oboz pracy dla samotnych niemajacych rodzin.Nie polecam.
daro 2015-12-15 10:05:23
Co z tego - pewnie znów będzie tak, że rekrutacja zostanie zawieszona a po pewnym czasie ponownie pojawi się to samo ogłoszenie.
Wyrwichrupek 2015-12-28 13:56:15
Witam,
Pracowałem w tej firmie przez 3 m-ce na stanowisku: Specjalista ds. Sprzedaży Promocyjnej.
Moja praca charakteryzowała się:
sprzedaży produktów poprzez kontakt telefoniczny w trybie wychodzącym (obecnie wprowadzono nowy system, który sam wydzwania apteki), realizowaniu wyznaczanych celów, podtrzymywaniu dobrych relacji z klientem, dbanie o dobry wizerunek firmy, przekazywaniu raportów.
Szkolenie trwało ok 2 tyg. Polegało jedynie na słuchaniu prowadzonych rozmów przez innych Specjalistów ( 75 % ), Prowadzenie rozmów sprzedażowo - szkoleniowych przy asyście koordynatora ( 25 % ).
Plusy:
Umowa o Prace
Praca w systemie 8h15min od PN-PT Od 8 Do 16:15
Karta FitProfit (atrakcyjna cena)
Ubezpieczenie lekowe
Prywatna opieka medyczna (szpital w brzezinach/szybko umawiane wizyty)
Kantyna w miejscu pracy (dobre zupy/niska cena).
Minusy
Brak Możliwości rozwoju
Kierownik (Bardzo zamknięty dla pracowników, mało kontaktowy, brak pomocy/ zaangażowania z jego strony dla pracownika)
Koordynatorzy (jeden bardzo kompetentny, życzliwy dla innych, kontaktowy, reszta niekompetentna)
Bardzo duże cele sprzedażowe
Mała baza klientów
Zbyt duża powtarzalność akcji sprzedażowych (przy równoczesnych akcjach przedstawicieli innych hurtowni)
Problem z wyznaczaniem urlopów (firma oczekuje że pracownik wykorzysta pierwsze urlopy na żądanie)
Firma po wprowadzeniu nowego systemu podniosła cele o 100-300 %
Duża ilość połączeń.
Wynagrodzenie: Do 2300 netto (Po zmianie systemu przy bardzo dużym zaangażowaniu z dozą szczęścia 1800 netto)
Nie przedłużona została umowa bo na kilka dni przed końcem okresu próbnego dostałem infekcji gardła/wysiadło i poszedłem na zwolnienie.
daro 2016-01-04 21:35:01
i jak? ;)
krotkoinatemat 2016-01-16 14:53:06
Witajcie, pytanie!
DORADCA KLIENTA, PRZEDSTAWICIEL FARMACEYTYCZNY, PH ZWAŁ JAK ZWAŁ
-Ile kasy dostaje na dzien dobry?
-Jakie narzedzia pracy?
-Samochód i tel. można używać w celach prywatnych (oczywiście nie nadużywać)
-Jaką ma renomę PGF wśród klientów?

i nie obchodzi mnie atmosfera i ludzie którzy kierują tą firmą, poprosze konkretne odpowiedzi na pytania.

DZIĘKI
Fam 2016-01-20 11:58:21
Witam

Właśnie byłam na rozmowie jako specjalista do spraw sprzedazy i sama nie wiem co mam robić na początek proponuja 1850 brutto po okresie próbnym 2100 brutto a potem 2200 brutto umowę o prace oczywiście dają i jakiś procent od sprzedaży ale już nie powiedziali jaki . Może ktoś sie orientuje ile można tak napradę zarobić ze swprzedazy pytam tak srednio ile?
Nowa 2016-03-23 14:33:29
Dzień dobry. Bylam dzis na rozmowie i dostałam prace na magazynie...czy moze ktos naswietlic, jak wyglada praca i jak z tymi premiami i czy jest az tak źle jak piszą?
kris 2016-03-29 17:33:33
Dzień dobry. Ja pracowałem tylko 3 miesiące mi tam się podobało gdyby nie moje problemy rodzinne to nadal bym tam został. Na początku jest ciężko trzeba się przyzwyczaić do pracy cały czas na nogach średni przelew za cały miesiąc przepracowania to 1600 zł z tymi premiami to różnie bywa trzeba się wprawić i nie robić błędów żeby dostać premię. 1 przerwa 30 min na 8-12 godzin.
iza 2016-04-11 09:49:38
i jak Ci sie pracuje?Bo ja jutro ide na rozmowe na pracownika magazynu?
senja 2016-04-16 19:47:00
Się spytaj najpierw ile osób w zespole konkretnie dostaje tą premię, ile w ogóle i na ile ta premia będzie zależeć od ciebie? Bo się okaże, że właściciel kilu aptek nie dogadał się z prezesem w sprawie dzielenia zamówień i na rodzinnych aptekach tej dziury nie nadrobisz
konsultant 2016-05-18 19:32:46
Jesli chodzi o ta firme pracowałem kilka miesiecy na stanowisku:Specjalista ds.sprzedazy promocyjnej. Jednym słowem dramat.Kadra zarzadzajaca tym działem to jakis zart. Bez wykształcenia kierunkowego. Nie maja pojecia co maja robic oraz jak wspomoc konsultantow. Nowo wybrana koordynatorka zamiast pracowac panoszy sie po sali i czeka na oklaski a jej historie i zajebistosc nie mieszcza sie w glowie. Nie polecam pracy tam. Niskie zarobki i targety nie do zrealizowania. Kierownictwo totalnie olewa pracownikow. Tylko wymagaja. Powodzenia Pani zajebistej D.O.M.I
zbąszyniak313 2016-05-28 14:15:58
Również nie polecam... Praca Magazyniera w PGF Łódź jak dostaniecie 1600 netto to święto wielkie normalnie 1400zł i tyle.... Więc Pensja w stosunku do pracy którą trzeba wykonać tragiczna... Nie polecam
betiiiii92 2016-05-31 15:50:40
znajoma tam pracuje, przeszla z innego telemarketingu. mowi ze czasem lepiej czasem gorzej, ale i tak woli w pgf niz w poprzedniej pracy.czy to prawda, ze podobno sporo osob przeszlo do jakiegos wsparcia a nawet na kierowników czy koordynatorow wewnacz dzialu. sa jakies plusy tej pracy? miales mozliwosc awansowac? czemu juz nie pracujesz i gdzie jest lepiej, bo tez szukam?:p
arturo 2016-05-31 19:25:02
A jak wygladaja zarobki na stanowisku "pracownik działu transportu" w Łodzi? I generalnie jak to wyglada, pracował ktoś?
Angel1234 2016-06-02 19:28:44
Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma. Jeśli ma się o sobie wysokie mniemanie i oczekuje nie wiem czego to nigdzie nie będzie Nam pasowało. Specjalista ds sprzedaży promocyjnej- według mnie praca spoko. Nie dzwonisz do ludzi i nie naciągasz ich na kremy za kupę kasy, tylko do aptek,dla których jakby nie patrzeć są dedykowane preparaty z oferty PGFu. Były roszady kadry, wiele osób przeszło do innych sekcji w dziale, czyli można się rozwijać. Mamy szkolenia z trenerem, czyli wsparcie dla konsultantów jednak jest. Ja jestem zadowolona.
zalamana8989 2016-06-09 20:20:28
Oczywiscie oferta jako spwcjalista ds sprzedazy promocyjnej jest bardzo dobra. Oczywiscie ja mam takiego pecha ze odezwali sie do mnie na inny dzial. Dzial sprzedazy gdzie jest gorzej. Wieksze cele. Zmiany do 21 pracujacw dwie soboty do 20.... juz sie przyzwyczailam ze mam pecha bo nigdy od stycznia nie trafilam na oferte pracy na sprzedaz promocyjna gdzie jest praca tylko do 16 i wszystkie weekendy wolne. Gdyby nie kolezanka to bym sie o tym nie dowiedziala. Nie mi pisana normalna praca w normalnych godzinach widocznie na umowe o prace.... wszystko musze miec zlecebie bo tylko tam mnie chca
eddy 2016-06-10 20:58:46
witam,
Jakie zarobki,godziny pracy targety samochod na przedstawiciela hanlowego w pgf.

dzięki
zalamana8989 2016-06-17 06:57:45
Po pierwsze nie sluchajcie znajomych ktorzy tam pracuja a po drugiw nie czytajcie opini. Bylam tam na rozmowie. Naeet chcialam tam isc tyle ze mam dosyc juz sprzedazy i to mnie powstrzymywalo a na sprzedaz nacisk jest bardzo duzy
. Ale moja znajoma ktora tam pracuje i spotkalam ja przypadkiem zaczela mowic ze ogolbie to jest praca na chwile . Ze jak przychodzila to bylo lepiej. Ze nie jest zle ale bez rewelacji. I mnie zniechecila. Poszlam gdzie indziej tez okazala sie praca na chwile do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ogolnie powiem tak. Trzeba isc gdzie daja. Bo jak bedzie sie wybierac miedzy paroma to nigdzie sie nie pojdzie. Tak jak ja. Teraz ide byle gdzie bo nie moge vyc bez pracy przez kolejne trzy tygodnie
były pracownik 2016-06-24 23:34:42
Uciekajcie z PGF-u, rozpoczęła się długofalowa centralizacja i to początek końca tej firmy. Ogólnie wspominam miło, ale to już przeszłość.
anonim 2016-07-05 11:08:11
chodzi o telemarketing
Tech farm 2016-07-08 12:20:25
Czy ktoś był na rozmowę na stanowisko ds reklamacji?
lodz 2016-07-11 22:12:51
jak jest na dziale magzynu w pgf w łodzi jaka jest atmosfera czy warto tam iść
były pracownik 2016-07-12 23:18:33
Atmosfera ok,tylko nogi bardzo bola od "biegania" i zarobki też bez rewelacji
lodz 2016-07-13 19:53:42
a jak jest z weekendami ??
Przedstawiciel Handlowy 2016-07-15 13:57:12
Witam. Byłem na rozmowie na stanowisko Doradca Klienta. Na wstępie dostałem kwestionariusz do wypełnienia, w którym z wielu pytań było pytanie o zarobkach jakie chce się osiągnąć, oczywiście zostawiłem pole puste, bo przecież "po co cena skoro nie zna się produktu". Pan dyrektor, z którym miałem okazję rozmawiać wymusił na mnie aby jednak przed rozmową ustalić ile chce dostać, więc wpisałem. Dodał że jego zadaniem jest wybrać jak najtańszego pracownika i tutaj już wiedziałem o co chodzi w tego typu rekrutacji (szkoda było mojego czasu i pieniędzy na dojazd).
Najmniej profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna na której byłem, nawet nie zapytał dlaczego chce zmienić obecną pracę. Zainteresowałem się PGF bo podejrzana mi była ta rozmowa i pytałem właścicieli aptek (nie sieciowych) i tutaj szydło wyszło w worka, każdy jak jeden mąż odradzał pracy w tej grupie. Stanowisko Doradca Klienta PGF w tym roku ma większą rotację niż śmigło w wiatraku.
Pozdrawiam i życzę powodzenia, niech napiszą osoby które uczestniczyły w rozmowie kwalifikacyjnej na st.Doradca Klienta ,jakie zadanie matematyczne wspomniany p.dyrektor wymyślił :-)
były pracownik 2016-07-21 15:45:57
weekendy masz pracujące.grafiki sa tak ustawiane ze możesz pracowac nawet nascie dni pod rzad bez dnia wolnego
lodz 2016-07-24 14:33:33
Byłem ostatnio na rozmowie i dowiedziałem się że niedziele są wszystkie wolne a sobota jedna pracująca w miesiącu
abc-pgf 2016-07-26 15:00:57
Nie polecam..:
1. 3/4 miesiąca dzień pracy kończy się po 20.. tylko 5 dni masz na rano..
2. Za sob/niedziele jest dzień wolny, ale w 3 weekendy jesteś w pracy
3. Umowa o pracę -minimalna krajowa..
4. premia= żart nawet dla stałych pracowników. . Co miesiąc target idzie w górę
5. W luźniejszych godz trzeba czytać promocje. . Kartka a 4 i czytasz.
6. Automat dzwoni, więc jesteś 8 godz na smyczy.. z przerwami wg kodeksu pracy

plusy: parking, atmosfera, woda w baniaku, przestrzeganie kodeksu pracy

Nie pracuję już w Katowicach. . Moje stanowisko to specjalista do spraw sprzedaży
pytanie 2016-07-31 16:05:30
Witam. Mam pytanie. Czy na magazynie trzeba dźwigać (jestem kobietą, dość słabą fizycznie) i czy produkty ustawione są tak, że łatwo je znaleźć? Pytam bo kiedyś pracowałam na magazynie hurtowni kosmetycznej i to był koszmar, produkty rozrzucone na hali bez ładu i składu i trzeba było mieć genialną pamięć, żeby pamiętać gdzie co leży.
były pracownik 2016-08-03 21:18:45
Masz 3 zmianowy system pracy a miesiąc trwa 4 tygodnie,więc może być tak że wypadną Ci dwa tygodnie pracy na 1 zmianę i wtedy masz :jeden tydzień pracująca sobotę,natomiast w następne ranki i sobotę i niedziele
były pracownik 2016-08-03 21:24:39
raczej nie jest az tak ciężko fizycznie.Ale nie zawsze leki sa na swojej lokalizacji tez musisz pamiętać co gdzie jest
były pracownik 2016-08-06 19:44:38
Mowa jest o pracowniku magazynowym.Jeżeli nie masz swojego życia to jak najbardziej polecam tam prace,bo w innym przypadku będziesz tak zmęczony że siły ani czasu dla swoich bliskich nie znajdziesz...
Zainteresowana 2016-09-23 20:37:24
Jakie zarobki i jakie zmiany są w dziale marketingu w Katowicach? Jak duża jest tam rotacja?
Zainteresowana 2016-09-26 17:56:24
Tzn., że uciekają. Powodem są zarobki?
steffan 2016-10-11 09:18:47
Dział sprzedaży i inne z opowieści kolegów: ostatnio bardzo średnio. Skracane przerwy, niewypłacane premie, Brak jasnej komunikacji jeśli chodzi o targety. Informacja od kierownictwa przekazany w pośredni sposób żepracownik powinien być wdzięczny że tu pracuje. Ogólnie tania siła robocza a niby to zagraniczne korporacje wyzyskują. Patrząc na niedobór pracowników na łodzkim rynku mam nadzieję na szybką zmiane pracodawcy:)
Domis 2016-10-17 22:27:38
Ciężka praca i wyzysk nie polecam... Zarobki lipa jak na 3zmiany plus sb nd dwa razy w miesiacu ponad ludzkie siły. .. Wytrzymalam miesiąc w tym obozie i nigdy więcej nikomu nie życzę takiej katorgii. ..
xd 2016-10-17 22:45:30
Dla mnie idealne jest to, że każdemu odpowiadają bieżące warunki finansowe. W końcu jak wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań, to jest to najważniejsze.
Cześć 2016-12-09 12:38:25

Nikomu nie polecam pracy tam. Pieniądze za taką pracę śmieszne. Bieganie 8 godzin z lekami i jeszcze Cię poganiaja 2 dnia pracy. A próg błędów śmieszny !!!! Żałosny zakład i tyle
zenek 2016-12-09 21:15:11
Mówiłem Ci dzisiaj w robocie że zaczną niedługo cisnąć ale nie sądziłem że po 2 dniach :D
Zostaw swoją opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.