Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

Domino

Dla mnie osobiście rozpoczęcie pracy w PGF-ie to było otwarcie nowego, interesującego etapu w moim życiu oraz poznanie ciekawych, inspirujących ludzi gotowych nauczyć mnie wielu pożytecznych rzeczy. Bardzo się cieszę, że tu trafiłem. Zachęcam wszytkich młodych ludzi pragnących rozwijać swoje umiejętności w kierunku farmaceutyki do pracy w tym miejscu.

Baju baju
@Domino

Panie z personalnego i kolegów z piaru uprasza się o zaprzestanie wstawiania fejk wpisów. Prawda: firma ma straty co rok większe, firma traci klientów, dyrektorami są wyłącznie wazeliniarze, a osób z wizją i własnym zdaniem się pozbyli, zarząd nie ma pojęcia o tym biznesie i zmienia się co rok, więc co rok to inna wizja. W firmie panuje atmosfera zgnilizny i zaszczucia, ludzie nie chcą ze sobą współpracować, firma wielokrotnie zabrała ludziom premie. Dopóki właściciele nie przejrzą na oczy i nie pozbędą się paru osób u góry zatrudniając w to miejsce ludzi mających pojęcie o branży, a także nie zainwestują, to miejsce to należy omijać z daleka. Jest tu strasznie, jak tylko znajde inną pracę to spadam.

Ola

Dostałam propozycję pracy w PGF jako specjalista ds zamówień. Chciałabym dowiedzieć się coś na temat tego stanowiska? Jeżeli chodzi o premię to są co miesiąc wypłacane 100%? Czy premię to tylko na papierku widnieje

Kurka Wodna

Omijać szerokim łukiem !!!!! Brak specjalistów, brak procedur, chaos, niegospodarność, niekompetencja, kolesiostwo, permanentna rotacja pracowników, szeroko rozumiany wyzysk pracowników, utrata rynku, dramatyczna infrastruktura IT. (usunięte przez administratora)

Praca
@Kurka Wodna

Oj tak omijać, to co napisałeś tak właśnie jest

Co możecie powiedzieć o Akademii Młodego Menadżera i stażu tam? Dostałem właśnie telefon w tej sprawie i proszę o kontakt jeśli jestem zainteresowany. Czytałem trochę komentarzy tutaj i nie nastrajają optymizmem. Dlatego prosiłbym o opinię.

Kierownik Transportu

Rozmowa 2 etapowa przeprowadzona na miejscu plus test kompetencyjny. I etap spotkanie z osobą z HR oraz bezpośrednim przełożonym. Pytania standardowe dotyczące przebiegu dotychczasowej kariery jak i wywiad odnośnie kompetencji. II etap Test kompetencyjny (miękkie plus twarde) czas 60 minut. 1,5 minuty na każde pytanie. Niektóre pytania o rozbudowanej treści, gdzie może nie starczyć czasu na udzielenie właściwej odpowiedzi. Test jest wielokrotnego wyboru. W mojej opinii ( bazując na doświadczeniu ) w/w test nie jest w stanie sprawdzić przydatność kandydata jak i dopasowanie do danego stanowiska. III etap rozmowa z bezpośrednim przełożonym+ Pani z HR + Dyrektor Regionu + Dyrektor Łańcucha dostaw. Na tym etapie rozmowa trwała 15 minut. Została mi przedstawiona jako zapoznanie z kandydatem. W moim odczuciu był to powielony etap I z tą różnicą , że I etap przebiegał w dość sympatycznej atmosferze. W obecnym natomiast najwyższy rangą Dyrektor był bardzo zniesmaczony udziałem w rekrutacji i bardzo dał to odczuć na spotkaniu- zachowanie bardzo nieprofesjonalne. Pomijam fakt, że się na nie spóźnił. Finalnie po III etapie Pani z HR zakomunikowała zwrot informacji (oraz decyzji ) najdalej do końca tygodnia w którym to odbywał się finalny etap. Niestety żadnego "feedbacku" nie otrzymałem i w następnym tygodniu postanowiłem skontaktować się osobiście. Pani biorąca udział w procesie rekrutacji potrzebowała kilku sekund by znaleźć i wyrecytować mi standardową regułkę o odrzuceniu mojej kandydatury.

Przebieg doświadczenia w każdej z firm na przestrzeni lat. Jak wyobrażam sobie pracę na danym stanowisku ? Jak rozwiązał bym problem w danej sytuacji ? Okres wypowiedzenia Oczekiwania finansowe Itd.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Pracowałem w tej firmie 9 lat i zostałem zwolniony dyscyplinarnie po zmianie zarządu i wprowadzeniu bramek kontrolujących czas wejść i wyjść ponieważ kierownictwu nie spodobało się, że kilka razy przedłużyłem sobie przerwę - jak to osoba paląca, 30 minut w ciągu 8 godzinnej zmiany nie wystarcza. Nie sądziłem że po 9 latach pracy zostanie wpisana mi dyscyplinarka bo firma uznała że moje zachowanie to ciężkie naruszenie regulaminu pracy. Nawet nie było z kim się dogadać by móc zmienić tą decyzję a wiadomo, ciężko będzie teraz znaleźć pracę. Dodatkowo, jest to Polska firma a zwalnia polskich pracowników zatrudniając Ukraińców. Robi to nowe kierownictwo - Pani Diana i Pan Tomasz. Przez 9 lat, pracując na stanowisku magazyniera, moja pensja była identyczna jak osób dopiero zatrudnionych. Dawałem z siebie 100%, przepracowałem kazde święta, nadgodziny i weekendy a na mojej posadzie zaważyły 3 wyjścia na papierosa. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) na kółkach, odradzam.

Easy Money
@pracownik

nic nie straciłeś ciesz się ze cie wyrzucili, mnie jak wyrzucili znalazłem dobra prace w milej atmosferze i z dobrymi zarobkami, polepszyli mi ostro, a ta firma jest chora, główny dyrektor jak rak niszczy ją od środka dbając o własne interesy, a zarząd tego nie widzi:D już nie wspomnę o tym ze załoga składa się z coraz większej liczby przyjaciół za wschodniej granicy, i wszędzie i na wszystkim oszczędności;D po tylu latach pracy tu nic nie działa dobrze, to jest najlepszy przykład firmy która cofa się w rozwoju:D

Pgf
@pracownik

Normalna praktyka pgf???? raz była premia A w kolejny miesiąc nie. Lepiej pójść na L4 i ma się tyle samo. Co cały miesiąc w pracy.

Co prawda to prawda, 5 razy cv skladalem i 0 odpowiedzi.. przez olxa, mail, telefon, dopiero jak sam zadzwonilem i wyszukalem nr telefonu w internecie to sie udalo i zyskalem prace. Obecnie nie narzekam:)

Ex

Ciesz się, że nikt nie oddzwonił. Nerwy, terror, bezpłatne nadgodziny, zwolnienia, zabieranie premii, to jest życie w tej firmie. To nie jest PGF sprzed 5 lat tylko (usunięte przez administratora). Omijaj szerokim łukiem.

@Ex

Niech się nie dziwią że ludzie odchodzą jak tak traktują pracowników

Antykwariat

To jest mało ambitny skoro chcesz tyrać za 2800 bo premii albo raz się ma albo się nie ma bo wymyślą jakie błędy.

kandydatka

Firma co rusz szuka Specjalisty ds. kontrolingu. Problem jest w znalezieniu kandydata czy raczej osoba która uczestniczy w rekrutacji z działu kontrolingu boi się konkurencji?

Ffff
@kandydatka

Szukają młodszych, starszych, kontrolerów i analityków do działu kontrolingu - przez ostatnie dwa miesiące powtórzyli cztery czy pięć takich ogłoszeń. Osoba kierująca działem to sztywniak umysłowy od zestawiania cyferek - z analizą finansową to ma niewiele wspólnego. Ale jakiej konkurencji miałby się bać? Raczej nie dostał pieniędzy na etaty i dlatego tak dziwny proces stałej rekrutacji. PGF to praktycznie bankrut, tak samo jak cała GK PGF. Od kilku lat traca rynek, trzeci rok strata, naruszanie kapitałów własnych, niewłaściwa struktura finansowania, wzrost zobowiązań handlowych, zagrożenie postępowaniem UOKiK, wysokie koszty rozbudowanej struktury holdingowej. A zarząd Grupy Kapitałowej jedynie zmienia prezesów w spółkach wykonawczych, którzy tną koszty operacyjne zamiast ogólnych - gdy za jednego prezesa takiej spółki zależnej można utrzymać 20 pracowników produkcji. Objawem nieudolności zarządzania jest umieszczenie systemy wejściowego z identyfikacją twarzy za worek monet na bramkach wejściowych do biura. To się nie może dobrze skończyć.

Gofinamse
@Ffff

Za chwile będzie edycja 1500 ogłoszeń do działu finansów od specjalistów do vice ????,uwazajcie bądźcie czujni.Tak serio to jest dramat firma rozłożona na łopatki a wystarczyło porozmawiać Pelionowi z pracownikami z każdego działu ze stażem min10 lat,którzy odchodzili,zostali wyrzucani wiele problemów udało by się rozwiązać

PITER MANGO

Pracownicy zazwyczaj, żeby wyrobić premie muszą zażywać twarde narkotyki albo są też tacy którzy nie potrafią sobie poradzić ze stresem związanym z pracą i przychodzą pod wpływem piwa bezalkoholowego okocim mango które mimo wszystko potrafi sponiewierać patrząc na zataczających się pracowników magazynu

Pytajacy

A jakie zmiany obecnie są na magazynie i jaka atmosfera panuje?

@Pytajacy

3 zmiany

@Nikodem Dyzma

A jakie są godziny zmian w Katowicach? Szukam dodatkowej pracy na magazynie, teraz pracuje tylko nocą. Nigdzie nie ma takiej informacji a i szkoda czasu na składanie papierów gdzieś gdzie nie mogę pracować ze względu na godziny.

@Nowy

Podejrzewam,że jak w Łodzi 6,14,22

Henry

@Tedek ale te 4 tys to liczysz sama podstawe czy tez plus te premie itd?

@Henry

Jakie 4000 haha pracuje od pięciu lat, ogólnie jeszcze rok temu można było tyle zarobić a teraz zapomnij! Zabierają co mogą, nadgodzin nie placa, daja dni wolne nie proporcjonalnie do przepracowanych godzin czyli NIEZGODNIE Z KODEKSEM PRACY! Premia to jedna wielka ściema, cały czas obnizają stawki! Ogólnie nie polecam, sam siedze tylko dlatego ze teraz o robote ciezko, raczej zwalniaja niz zatrudniaja a zyc trzeba.

TT
@Nowy

Oj zwalniają zwalniają, nie liczą się z człowiekiem, dziękują za współpracę na prawdę dobrym i doświadczonym pracownikom.

Ex
@TT

To prawda PGF ostatnio traktuję ludzi jak (usunięte przez administratora). Do tego covid ukrywali a teraz masowe zwolnienia aby kolejny tymczasowy zarząd i nowy tłuściutki prezesunio mogli dalej zarabiać po 50tysia i bujać się bajka furami, choć firma ma stratę. To oni powinni za to odpowiedzieć, ale jasne, lepiej zwolnić 20 ludzi z magazynu, żeby było na pensję dla nowego prezesa, a reszta co została niech zdechnie z przepracowania i tak za nadgodziny im nikt nie zapłaci. Paranoja!!!!

Teamlid
@Ex

Chyba są jakieś konkursy na zwolnienia,kto więcej zwolni ten dłużej przetrwa tylko dziwne,ze pozwalają zarządowi ,który jest na chwile i nie identyfikuje się z firmą wykonywać ruchy,które utrudnią odbudowę firmy,jest już nas garstka lojalnych,zaangażowanych ,którym zależy na firmie

IKTO
@Teamlid

To się w głowie nie mieści co wyprawiają tak jest we wszystkich spółkach PGF mam nie odparte wrażenie że chcą doprowadzić do całkowitej ruiny i pozamykać wszystkie spółki,przyjmują na stanowisko menagera ludzi kompletnie nie mających pojęcia o pracy która my wykonujemy ( my pracujemy także na ich wynagrodzenia) także czarno to wygląda,,

Thebest
@IKTO

Obecny zarząd Pgf ma za główny cel przetrwać jak najdłużej bo każdy miesiąc to dobra kasa a co po nich to nie interesuje ich,zwalniają na oślep zero strategii,jak zarząd Peliona przejechalby się do aptek,które przestały kupować lub porozmawiał z nielicznymi starymi pracownikami,którzy widza co się dzieje to by szybko ich usunął i czasowo przejął sam stery,firma z historia,walcZaca o miano lidera pare lat temu a teraz mikro gracz :(

IKTO
@Thebest

A właśnie żeby przetrwać to musi ktoś na nich pracować, a jak będą dalej zwalniać to i ich nie będzie,,

Easy Money
@Teamlid

zalezy Ci na tej firmie??! to Ci powiem tyle lecz się!

ABC

Właśnie przeczytałem, że PGF S.A. otrzymał prestiżowe wyróżnienie Solidny Pracodawca 2021. Nie mogę powstrzymać się od łez wzruszenia ha, ha, ha, ha, ha, ha i jeszcze raz - ha,ha,ha..........

Nagroda sponsorowana
@ABC

Za takie wyróżnienia się płaci, możesz je sobie kupić jak jajka na targowisku. Ponieważ firma ma straty i obcina pracownikom co się da i zwalnia, nikt sensowny nie chce już tam pracować, to kupiła sobie taki tytuł, aby zatuszować tą sytuację. A prawda jest taka, jak opisano w wielu postach tutaj.

Xxxx

Nie polecam tej pracy, tyrasz za najnizsza krajowa 2600 brutto ! Ogolny (usunięte przez administratora) na wysylce latasz za produktami co do ciebie nie nalezy , ciagle pogananie zeby szybciej choc kierownicy sami nic nie robia , zmiana nocna - 0 dofinansowania do zmiany nocnej , chyba jedyna taka firma , zapomnij o setkach , moze dostaniesz premie . ogolnie nie polecam sam szukam jak najszybciej czegos nowego ! Nie wiem jak ludzie chca tam pracowac za tak niska stawke ale szacunek dla tych ludzi i tak , coz kazdy wie co wybiera .ogolnie nie polecam !

@Xxxx

Ja kocham pracę w tej firmie jak dobry seks, więc nie gadaj źle nie jest

Qwert
@Flacha

Najwyraźniej nie wiesz, co to dobry seks.

tforo
@Qwert

seks na magazynie i romanse sa tam na porzadku dziennym chyba.

HHH
@tforo

Tak jest we wszystkich spółkach nie tylko u was haha

Doma

Posiada ktoś informację czy firma poszukuję pracowników do pracy na magazynie w Lublinie?

Wiem i piwiem
@Doma

W Lublinie nie szukają pracowników tylko ten łysy potatuowaniec SZUKA sposób aby pozwalniac pracowników z umowami na stałe,to się nadaje do telewizji i gazety co tu się wyprawia nikt nad niczym nie panuje .

@Wiem i piwiem

Łysy już nie pracuje.

Wiem i piwiem
@Ewa

Przecież wiem ,, pracuje tam...

πππ
@Doma

Są przyjęcia na magazyn,

Pozdro600

Parę lat w IT dla Peliona. Nie oceniam ludzi z IT bo poza Silver Falconem ekipa zacna ale pod kątem biznesowym (usunięte przez administratora) i kilometr mułu. No może trochę kolesiostwa za dużo bo stanowiska dostały osoby które po prostu były tam długo a o menadżerce mają zerowe pojęcie. Lata lecą a na magazynie i w biurach się nic nie zmienia. Tylko dział IT trzyma ten bałagan przy życiu.

Żart
@Pozdro600

Chyba sobie kpisz kokego z IT. PGF ma najgorsze systemy IT jakie widziałam. Pracowałam w aptece sieciowej w 2 sieciach, w innej hurtowni farm. Takiej porażki jak tu jeszcze nigdzie nie widziałam. Muszę przeklepywać rzeczy które łatwo zautomatyzować bo dział IT na nic nie ma czasu. Systemy napisane przez jakichś znajomków właścicieli którzy czują się pewnie i bezkarnie. Nasza konkurencja bije nas pod wszelkimi względami związanymi z IT. Wiem co mówie także dlatego że pracowałam w aptece. (usunięte przez administratora)

Pakiety sportowe, opieka medyczna, karty podarunkowe na święta, dzień dziecka. Tyle z pozytywów. Od kilku lat atmosfera nie do zniesienia. Wyzysk, nadgodziny, których i tak nie ma kiedy odebrać. Pensje, które nie zwrócą Ci zdrowia i zszarganych nerwów.

Pytający

Na czym polega praca - kupca- ?

Tolo
@Pytający

Na siedzeniu w pracy po 12h, z czego 4h za (usunięte przez administratora) Skup się na pensji podstawowej i tylko na jej, bo premii możesz nigdy nie zobaczyć. (usunięte przez administratora)firma. Jeśli nie masz nerwów ze stali, omijaj z daleka.

Słuchajcie jak wygląda obecnie praca w magazynie w Łodzi? Jaki jest kierownik magazynu?Czy nowy pracownik wprowadzony jest w środowisko pracy? Na jakim systemie pracujecie . Jaki sprzęt jest ? Ile godzin pracujecie i jakie są benefit. Czytam tutaj dużo negatywnych opinii, a jak jest rzeczywiście?

@Zainteresowany

(usunięte przez administratora) jakich mało praca na 3 zmiany. Sprzęt stary, zużyty. Skanery co średnio pół godziny trzeba wymieniać bo baterie nie wyrabiają. Ochrona wyjątkowo niemiła. Wieczne donosy ze strony przysłowiowych kolegów. Prymitywizm i (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Przez pośrednika brak jakichkolwiek premii, ani informacji że niedziela też jest pracująca co prawda, ale zawsze. Pensja jeśli to można nazwać pensja a nie jałmużna minimalna krajowa. Starzy pracownicy wiecznie narzekają a opierd się jak mogą. Co chwilę wyłażą na papierosa. Koty lub Ci którzy nie pala nie mają tego przywileju i muszą zapierd. Na zleceniu brak dodatku za nocki. Brak szafki dla nowych pracowników więc plecak chyba najlepiej mieć na sobie. Liczne kradzieży rzeczy są na porządku dziennym. Ja wyrobiłem 3 tygodnie. Nikomu nie polecam

Alfonso
@Nikodem Dyzma

Ta firma od kilku lat przynosi straty a teraz jeszcze straciła klientów, nie licz że ci kto kupi skaner nowy. Nie ma za co. Bieda aż piszczy.

Kolega

Co tam u Bensariego ? Cwaniaczek nadal zarządza PGF?

Memo
@Kolega

Kolega Bensari uciekł po zakończonej tarczy antykryzysowej xDDDD teraz lepszy przyszedł... Niedbalski jeszcze bardziej nie dba o ten zakład i pracowników... Nazwisko zobowiązuje xD

@Kolega

Już nie, jakieś przekręty robil

@Kolega

Bensari był ok teraz firma rządzą ludzie bez rąk

Tolo
@Flacha

Kolega B to się tłumaczy i w urzędach i przed właścicielami firmy nie doliczył się godzin bidulek i nie rozliczył tak korytarz huczy. A teraz nowy prezio jest co jego jedyny pomysł na biznes jest zwolnić kogo się da i podnieść ceny na maksa. Daleko nie ujedzie, ale po drodze w rok ponad pół bańki wpadnie.

Megzyn
@Tolo

Dokładnie jak piszesz,jakby właściciele przyjrzeli się sami a nie prezentacjom to by się przerazili dokąd zabrnęła firma pod obecnym zarządem a najgorzsze,ze jeżeli ktoś ma sugestie albo wątpliwości i je wyraża a nie kibicuje katastrofalnym decyzjom to odrazu jest usuwany

PGFKANDYDAT

Witam, jak wygląda teraz sytuacja na magazynie? widziałam, że pracownik poszukiwany. Warto aplikować czy po podjęciu pracy zaraz dostanę zwolnienie?

@PGFKANDYDAT

Zdecydowanie odradzam są lepsze firmy szanujace pracowników

Śmieszna praca
@PGFKANDYDAT

Odradzam. Dopiero były zwolnienia.

Megzyn
@PGFKANDYDAT

Zdecydowanie odradzam,stanowisko,z którego wyrzuca się z dnia na dzień,na poniedziałek Cię nie potrzebują to zwalniają w piątek a jak w środę potrzeba zatrudniają nowego

Dawid

Pracował ktoś w dziale automatyki i może się w jakiś sposób wypowiedzieć ?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.