Opinie o Amcor Rentsch w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Amcor Rentsch. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amcor Rentsch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amcor Rentsch w Łódź

Kamil

OPINIA SZCZERA I JAK NAJBARDZIEJ OBIEKTYWNA. NIE OBRAŻAJĄĆ NICZYICH UCZUĆ Zakład jak zakład, ale najgorsze są te panie które tam pracują, wyżywają się pracownikach tymczasowych, ja miałem wysoce nie przyjemność pracować na teofilowie. Tym paniom po prostu chyba brakuje pewnych czynności ( czyt. kobieta bez bolca dostaje ..... ). Sa nie do wytrzymania, a cwaniary nie samowite, siędza na stołówkach po 2 godzinny dziennie, mistrzowie o tym wiedzą ale udają że nie wiedzą, pracownicy tymczasowi w tym czasie zasuwają , a one jak nie do kuchni to cały czas na papierosa chodzą po 20 razy na dzień. Żal mi tych młodych chłopaków którzy tam pracują, ja sam jestem po 40 stce. i żal mi tych pań. brak seksu równa się frustracja przestrzegam .. zwłaszcza takie 3 mi wpadły w pamieć. taka potężna - około 150 kg wagi, matka jednego z operatórów ( chyba szymona) , i taka blondynka która ma tam syna i męża. Jeden wielki żal poprostu. Panowie dyrektorzy sugerowałbym coś z tym zrobić. PS> Wiele złych opini czytałem na temat p Dariusza jednego z mistrzów. Powiem wam tak , to jest naprawde wporządku człowiek, jest bardzo konkretny i wymaga ale można naprawde się z nim dogadać

Szczery

Tak czytam o tym wypadku. A na ścianach budynku mają na jednym zakładzie, że wypadku nie było ponad 2550 dni a na drugim ponad 3000 dni!!!

@Lidia

Za bezwypadkowy rok pracy kadra dyrektorsk dostaje grube premie.

Hej, oni jeszcze przyjmują tu księgowych do siebie? pokazała mi się archiwalna oferta i zaskoczyło mnie to, że część była po polsku a już samo meritum odnośnie warunków po angielsku. W jakim języku się tu rozmawia w zespole?

Na jakie benefity można liczyć w Amcor Rentsch?

Biper Nowy wpis

Amcor Rentsch nie istnieje od ponad 10 lat. Teraz jest Amcor Tobbaco Packaging. 13 pensja, multisport, prywatna opieka medyczna - medicover, bony na święta grudniowe - tylko, przelew na wakacje uzależnione od dochodów, dodatkowe ubezpieczenie - zakład pokrywa koszty. To takie główne o których pamiętam.

Bobi Nowy wpis
@Biper

A co można z minusów dodać? Jak warunki jeśli chodzi o zdrowie?

Kamil

Szczery

@Szczery

Wypadki były są i będą. większość z nich jest ukrywane przez pracodawcę. Robią wszystko aby pracownik nie poszedł na zwolnienie.

naut
@Szczery

co wiadomo o tym wypadku? kiedy on był? co się stało?

Xxx
@biper

Zgadz się z tym. Są ukrywane, sami pracownicy ukrywają, bo procedura którą później się toczy po wypadku jest tak (usunięte przez administratora) że nikt na maszynie nie chce tego przeżywać

@Xxx

A dlaczego ukrywają? Boją się czy jak? Na późniejszą część Twojego wpisu jest nałożona cenzura, więc do końca nie widzę, co chciałeś tam przekazać. Możesz to rozwinąć?

@Lidia

Za bezwypadkowy rok pracy kadra dyrektorsk dostaje grube premie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Amcor Rentsch? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Xyz

Jaki panuje aktualny system 4 brygadowy, za moich czasów jak pracowałem było 8h 7dni pod rząd nieraz widzę na ogłoszeniach w Amcorze(aleksandrowska) ze system 12h, zmiana przez deficyt pracowników?

@Xyz

A czemu przestałeś pracować w tej firmie?

Xyz
@Lidia

Kontynuacja edukacji, to było 2 lata temu dziś normalnie pracuje na produkcji, i zastanawiam sie nad ponownym przyjściem, chciałbym się również dowiedzieć jaka jest podstawa dla pomocnika produkcji

Magdalena
@Xyz

orientowałeś się w ogóle czy istnieje taka możliwość, abyś tam wrócił?

MPK
@Magdalena

Kiedys bylo ze jak sie zwolniłeś to drzwi zamknięte na zawsze teraz na braki kadrowe biorą wszystkich jak leci

Magdalena
@MPK

To nawet nie trzeba mieć żadnego doświadczenia skoro biorą wszystkich jak leci? Trochę to średnio możliwe się wydaje, nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji? A od Ciebie czego wymagali jak się przyjmowałeś :)

MPK
@Magdalena

mowie tutaj o produkcji oczywiście.Wystarczy przychodzić trzeźwym i dzień dobry z ukłonami do kierownika mówić i masz robotę na lata o ile lubi sie obelgi i (usunięte przez administratora)przez 12 h :)

Izabela
@MPK

Trzeźwym? Bywały z tym jakiekolwiek problemy wcześniej, że brane jest to tak pod uwagę? Co z bezpieczeństwem w miejscu pracy w takim razie? Jak obecnie się o nie tu dba?

Siwy

Mam pytanie o pracę na produkcji opakowań papierosów bo dostałem ofertę pracy w amcor

Tom z wowo

Na czym polega praca w drukarni AMKOR , Czym bym się ja tam zajmował , czy jest tam stanowisko introligator który wyrywa gotowe produkty wysztancowane przed wysyłką do klienta ,np. wydruk papierosów . Ja pracuję w drukarni wowo i moje stanowisko jest tam takie że wyrywam z kartonu wysztancowane pudełka, papierosów,rajstop,leki,kaszerki. itd. jest ogłoszenie do pracy w amkor jako pomocnik operatora 12 godzin ,3 dni, wynagrodzenie 5200zł ,umowa 3 miesiące , później na stałe. CZY TO JEST NA POWAŻNIE ,CZY TO ŚCIEMA . CZY KTOŚ TAM PRACUJĘ,PRACOWAŁ JAKA JEST TAM ADMOSFERA PRACY ,CZYM BYM SIĘ JA ZAJMOWAŁ JAKO POCZĄTKUJĄCY W DRUKARNI AMKOR. PRACUJĘ W DRUKARNI WOWO I NIE JESTEM ZADOWOLONY TAM PANUJĘ WYZYSK PRACOWNIKA , PENSJA MINIMALNA KRAJOWA ,UMOWA NA STAŁE ,ALE TRZEBA CIĘŻKO PRACOWAĆ. TomekPiwek88@gmail.com

Zakład typu "Januszex" Połowa produkcji idzie do kosza - nikt nic nie robi aby to zmienić Ciśnienie niesamowite, obowiązki ponad normę. Mobbing od samej góry po szeregowego pracownika to norma. Chamskie teksty ze strony przełozonych również. Zatory płatnicze jako regularna praktyka, chaos z dostawami. Szefwa HR oskarżona o (usunięte przez administratora)- kuriozum Dorota Ł. - brak słów, nie powinna pracować z ludźmi. Zachowuje się, jakby pozjadała wszystkie rozumy, a tak naprawdę wyładowuje frustracje na swoich podwładnych. Rotacja spora a przełożeni w ogóle nie sa pociągani do odpowiedzialności. Atmosfera bardzo toksyczna - każdy za plecami obgaduje Nie polecam nikomu pracy w tym chorym miejscu

Julia

to dość poważne słowa. Piszesz o tekstach, możesz powiedzieć o jakich tekstach konkretnie mowa? Zator płatniczy to chodzi o to, że wypłaty się spóźniają?

Potencjalny pracownik

Witam dostałem juz skierowanie na badania, jaka jest podstawa pomocnika produkcji brutto, pozdrawiam, i czy jest możliwość podpisania umowy zlecenie w takich zakładach?

ON

System pracy , dla osób, które nie zamierzają zakładać rodzin. System motywacyjny zerowy (zbiorowa odpowiedzialność).

@ON

Czyli jaki? Po ile godzin w takim razie się pracuje?

renn

Po 12H ... 2 dni pracy dwa dni wolnego

Renata
@renn

Ej no to nie jest słabe, da się tę rodzinę mieć, bo wyżej ktoś w to wątpił. A ten system motywacyjny który ma być tu zerowy to on kiedyś jakikolwiek był, czy nigdy nic?

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Amcor Rentsch w kwestii wynagrodzeń?

biper

Z tego co wiem to na dzień dobry brutto 2900 plus dwie premie 15 procentowe ( systemowa i produkcyjna ). Ale aby osiągnąć pełną premie produkcyjną to musi być cud. Raczej bym liczył na 10 procent i mniej. Do tego doliczyć trzeba godziny nocne i dodatek za godziny nadliczbowe wynikające z pracy w systemie 4 brygadowym ( za nadgodziny tylko płacą). Więc ile na umowie tyle mniej więcej na konto. I to jest pensja tak zwanego pomocnika. Im stanowisko wyższe tym większa pensja. Operator maszyny drukarskiej może mieć stawkę około 7000 brutto. Mistrz około 10000 brutto a kierownik więcej. I TO JEST PEWNE ŹRÓDŁO.

biper

W styczniu jest wypłacana 13 pensja, w czerwcu wakacje pod gruszą a w grudniu bony na święta. Wielkanocnych nie ma.

@biper

Dziękuje za informację na temat warunków finansowych oraz benefitów w firmie. Widać tu znaczną różnice w wynagrodzeniach jednak jak mniemam zależy ona od kompetencji osób pracujących na danym stanowisku. Przekazane przez Ciebie informacje będą na pewno dużą podpowiedzią dla osób planujących podjąć zatrudnienie w firmie. Czy według Ciebie ilość obowiązków na danym stanowisku jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

nie

@biper

Pod jakim względem? Pamiętaj, że odpowiednio uargumentowane komentarze są bardzo wartościowe dla użytkowników forum. Dzięki nim, użytkownik dowiaduje się wiele przydatnych informacji na temat pracy w firmie. Czy wobec tego możesz powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w tym miejscu?

Jbzd
@biper

To co byś chciał jeszcze wolne dostać?

@Jbzd

Co chcesz przez to powiedzieć? Czy pracujesz obecnie w Amcor Rentsch? Jeśli tak, powiedz nam, jakie warunki pracy oferuje firma? Czy zgadzasz się z poprzednimi opiniami na temat pracy w tym miejscu? A może masz zupełnie inne zdanie?

Kobieto amcor rentsch już nie istnieje. Teraz jest tylko ATP

@Jbzd

Rozwiń swoją wypowiedź

Qwertt
@biper

Amcor nie pracuje w systemie 4 brygadowy ..

@Karolina

A teraz jest Amcor Specialty Cartons Polska Spółka z o.o.

@Qwertt

A w jakim?

Plastuś
@Karolina

Kompetencje i umiejętności nie mają tu nic do rzeczy. Tu liczą się plecy i ploty.

Izabela
@Plastuś

Ploty? Czyli serio niby można kompletnie nic nie potrafić tutaj i coś osiągnąć? To chyba troszkę zbyt piękne by mogło być prawdziwe. ;p

Łukasz

Witam, pracowałem tam około rok czasu na stażu w dziale zakupów i bardzo polecam, fajni ludzi i atmosfera. Zadania jakie dostawałem były urozmaicone, po proste i też bardziej wymagające (gdzie trzeba było dłużej do czegoś przysiąść lub się wdrożyć). Ogólnie polecam pracę w tym miejscu.

Ryszard
@Łukasz

A miałeś możliwość zatrudnienia na pełen etat po odbyciu stażu? Jeśli tak, to czemu odszedłeś?

guest
@Łukasz

Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat zadań, które wykonywałeś? Czego dokładnie dotyczyły? I w jakim stopniu wymagany angielski w tym dziale?

Xxx
@Łukasz

Zapraszam na roto, na prawdę bardzo fajne miejsce, pot leje się po (usunięte przez administratora) i trzeba (usunięte przez administratora) Pozdrawiam na prawdę super miejsce xD

Iga

Pan brygadzista na załadunku zabiera kierowcą kluczyki do aut i karze opuścić kabinę samochodu w czasie załadunku ,który trwa do kilku godzin.Kierowcy pozostają bez możliwości jedzenia lub napicia się kawy czy herbaty.Jeden kolega czekał 9 godzin .Chyba z tą firmą jest coś nie tak.Pewnie chodzi o łapówkę to było by szybciej.

Kamikadze
@Iga

Nie masz pojęcia o czym piszesz dziewczyno a zabierasz głos:)) Kluczyki zabierane są dla bezpieczeństwa pracowników magazynu( były przypadki, że kierowca sobie chciał przeparkować auto z magazynierem na naczepie). To, że czekają tyle godzin ...bo kierowcy to (usunięte przez administratora) którzy nie trzymają się umówinych godzin załadunku;) ...przyjadę szybciej to wyjadę szybciej ...taka ich logika. W czasie załadunku mają siedzieć w ogrzewanym pomieszczeniu dla nich przeznaczonym gdzie mają za darmo: kawę, herbatę, toaletę i miejsce na posiłek. ...tego pewnie kolega już nie powiedział:))

Jak jest na pakowaniu, ciężka praca, czy to praca kobiety i mężczyźni, jaka atmosfera?

Poligraf zielony

O co chodziło z tą akcją dzisiaj? Facet naprawdę myślał że zostanie GM czy coś się koledze odkleiło?

Retoryk
@Poligraf zielony

Każdy byłby lepszy niż te Dwie Panie z GM . Nie mają pojęcia czym zażądają. To nie zakład fryzjerski że nie ma reklamacji tylko produkcja a rejlamacje to naturalne zjawisko . Lecz Panie jako wysoce wykwalifikowane feministki poprawiają warunki pracy .

Poligraf zielony
@Retoryk

Ok, dzięki za wyjaśnienie. W sumie racja, facet przynajmniej znał robotę i wiedział co i jak. Co do reklamacji to trudno oczekiwać czegoś innego z tym złomem, który nazywają maszynami

Hela

Jaka ponuje atmosfera? Mam na myśli w stosunku do nowych pracowników

Wiera

nie moge się dodzwonić do sekretariatu w firmie Amcor, może ktoś podeśle namiary dzięki

W Amforze są naciski,telefony, SMS-y,zastraszanie przez kierownika cyt.gdyby to odemnie zależało to bym Cię zwolnił itp.itd.niedługo wyjdzie gruba afera bo jeden pracownik się powiesił w tamtym roku.Ludzie tego nie zapomną.

Lewy

Związek zawodowy się do tego przyczynil

pracujący w amcor

pracuje w amcor od 2017 roku na nowy józewów i to co piszecie to kompletna bzdura. Kierownik mojego działu jest wporządku i bardzo pomocny. Kierownicy innych działów czy maszyn też. chociasz trafia się czasem zgniłe jajo. no i jest mocny nacisk na BHP. Nie wiem jak jest na Aleksandrowskiej ale u nas jest wporządku.

Renata
@pracujący w amcor

W firmie Amcor Rentsch pracujesz już od czterech lat, więc chyba faktycznie jest to godne polecenia miejsce pracy. I fajnie, że można tam liczyć na Kierownictwo. Orientujesz się może, czy jakoś w najbliższym czasie będą tam szukać nowych pracowników?

Egon

To ile mozna zarobic na produkcji w tym (usunięte przez administratora).?

Student

Czy praktyki są płatne podobnie jak staż? Czym różni się staż w danym dziale od praktyk? Czy warto aplikować na praktykanta?

Supply Chain Specialist
@Student

Podaj dokąd będziesz się starać a powiem Ci czy warto. W Amcorze obecnie wszystko jest płatne. Różnica między stażystą a praktykantem nie istnieje

Student
@Supply Chain Specialist

Z tego co widzę oferta praktyk jest w Amcor Flexibles Reflex Nowy Józefów w dziale wysyłek i zakupów. :) zastanawia mnie tylko jaki jest czas odpowiedzi, bo sama oferta ważna jest do końca października.

Zostaw merytoryczną opinię o Amcor Rentsch - Łódź

• Jak się pracuje w Amcor Rentsch?

Zobacz opinie na temat firmy Amcor Rentsch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amcor Rentsch?

Amcor Rentsch