Opinie o Castorama 2 Łódź Sikorskiego w Łódź Wydawnicza 13

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Castorama 2 Łódź Sikorskiego. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Castorama 2 Łódź Sikorskiego o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama 2 Łódź Sikorskiego w Łódź Wydawnicza 13

lusi

zbieranina ludzi zdatnych na pranie mózgu. Fałszywi wredni ludzie udajacych kolegow. .Zestresowani strachem utraty pracy sa zdolni zrobic wszystko . Grobowa atmosfera z uśmiechem na twarzy udajacą zgrany zespol.Sztuczna inteligencja przeinaczonych nieodczytanych i niezrozumianych firmowych reguł.. Podsumowujac .Korpo muły wypaczone z moralnosci podsycone zasadami ktore sa dla nich nie do ogarniecia

lusi Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Castorama 2 Łódź Sikorskiego?

Kocica Nowy wpis

Pani z działu farb bardzo nieprzyjemna. Podczas rozmowy było wyczuć jakby miała kijek w dupie. Nie rozumiała o co chodzi. Sztywna jak szpadel. Brak wsłuchania się w to co mówi klient.

PaniX

chyba na Wróbla??

lazard Nowy wpis

po oposie, wnioskuję że Casto na Wróbla... Ostatnio atmosfera jest nie tęga

Brałeś udział w rekrutacji do Castorama 2 Łódź Sikorskiego. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
zołza

Ja nie wiem co się dzieje w tym sklepie, ale jakiś koszmar. Kierownicy działów po zmianach to kłębek nerwów a (usunięte przez administratora)cały czas uśmiechnięty i nie widzi żadnego problemu. Wsparcie zerowe. Starzy pracownicy odchodzą, bo nie wytrzymują nacisku a rąk do pracy brakuje, za to obowiązków coraz więcej. Jeden wielki koszmar

Ciekawe z czego to wynika, ze w castoramach jest tak beznadziejne atmosfera pomiędzy robotnikami? Zarabiają 2 tyś a rywalizują pomiędzy sobą, jakby zarabiali min 20tyś

zmorka

Kierownik i góra, która się po cichu godzi na takie podejście

Lidia

@zmora to starsi pracownicy nie są zbyt pomocni dla nowych rozumiem...

zmorka
@Lidia

Gorzej, że wielu fałszywie pomocnych a po czasie wychodzą niestworzone historie z udawaniem pomocnego włącznie, to zagranie najniższego lotu.

Quaterianin

Jak to jest, że CASTORAMA we Francji jest zamknieta, a w Polsce Francuzi mają nas w (usunięte przez administratora) Proszę o odpowiedź. To co się działo wczoraj przed tym sklepem to skandal ? Macie w nosie wszystkie procedury rządu ? PRACOWNICY są dla nich nie ważni. Sami nie siedzą w centrali tylko w domu na tzw. home office i piszą bzdury do pracowników o misi i dziękują i ze są z nimi a tak naprawdę siedzą w domu. Zapraszam na salę sprzedaży centralę, dział HR także. Przecież w Warszawie jest dużo sklepów i możecie przyjść do pracy !

patriot
@Quaterianin

Nie wiem czy zauważyłeś, ale u nas mówimy po polsku, kupujemy w złotówkach i mamy polskie ustawy respektowane na terenie RP. Przepisy francuskiego rządu u nas nie działają.

Elżbieta
@Quaterianin

Tak jak i mój poprzednik napisał. Tam jest inne prawo i obostrzenia i u Nas inne. Sklep musi się dostosować do tego co zalecane jest w danym momencie w Polsce, nigdzie indziej. Czy pracodawca zadbał w jakiś sposób o bezpieczeństwo pracowników w tym trudnym czasie?

kand

Złożyłem CV na Wydawniczą. Wie ktoś ile mniej więcej tam płacą na początek?

Stanislaw

CIĘCIE W MARKECIE JEST NIEMOZLIWE AWARIA PILY NAJPIERW 2 TUGODNIE NOECZYNNY PODCINACZ A TERAZ CALKOWITA KLAPA NA NASTĘPNIE 2 TYHODNIE .

Aro

Atmosfera przeważnie do (usunięte przez administratora) zwłaszcza dla nowych. (usunięte przez administratora) zamiast być za swoimi ludźmi, sam na nich donosi, robi zdjęcia itp.. na sklepie z reguły inni donoszą na pracowników innych działów.. ludzi normalnych jest zaledwie garstka.. (usunięte przez administratora)sklepu chyba nie ogarnia tego, co się dzieje u niego na podwórku.. (usunięte przez administratora)jest wszechobecny.. chcesz na przerwę iść to możesz usłyszeć że nie i (usunięte przez administratora) bo takie widzimisię ma kiero.. jak się do ciebie przyczepi, za wszelką cenę będzie chciał cie uwalić, szukać haków... Tylko te 14 pensji na plus jest.. jak już pisałem, jest tylko garstka normalnych ludzi...

@Aro

Niestety to prawda????

On

@Petarda a po jakim czasie jest podwyżka ? I jaki ten socjal jest?

Petarda

Witam, kilka słów na temat Castoramy 2 Sikorskiego Łódź. Pracuje w tym sklepie już 5 lat i mogę stwierdzić że praca dla Castoramy robi się żmudna, mało atrakcyjna, ciężka i prymitywna. minusy: -Niska stawka na start 2600 brutto ( około1950 netto), biedronka 2800 brutto, Lidl 3200 brutto, Ikea 3200 brutto. -Stres, mobbing. -kursy na wózki robią po roku czasu. -Pracujesz 8 godzin i 15 min. (30min. przerwy). -Korpo atmosfera. -marna premia(prawie zawsze marna np.48zł netto na kwartał). -Dużo kondonów tam pracuje. -klienci śmieją się że w biedronce zarabiają więcej itp.... -w zimie zimno, w lato gorąco. itp. Plusy: -14 Pensi w ciągu roku. -jakiś tam socjal. Uważam że praca dla Castoramy to tylko przelotna przygoda na krótki okres,można się tam zatrudnić i w tym samym czasie szukać coś lepszego.

Zapierdalacz
@Petarda

(usunięte przez administratora) praca na chwile a pracujesz 5 lat? Socjal masz bardzo dobry, premie nie najgorsze

zelazko73
@Petarda

witaj, pracowniku ty chyba nie znasz słowa cieżka praca,powiec mi co sprawia tobie taką cieżkość,jak byś pracował w firmie, której ja pracuje to mógłbym uwierzyć że jest cieżko,gdzie u mnie przychodza kontenery z asortymentem i wszystko recznie trzeba rozładowywać czy zima czy mróz trzeba (usunięte przez administratora),na hali nosić cieżkie siaty i daję rade a ty grzeszysz, mówiąc że masz cieżką pracę,nie widziałem zeby tam w castoramie który pracownik cieżko pracował,albo opierają się o siebie albo grzebią w smartfonach,albo kołują się po alejkach czasem tam który doradzi coś, ale zamiast coś konkretnego to walą z górnej półki chyba mają coś z tego bp inny to by zaproponował dolną półkę,taka jest moja opinia

czarny193

zaczynałem od początku powstania Castoramy na ul.Sikorskiego 2 w Łodzi,i pracuję po dzisiejszy dzień i jakos daję rade mam dwójke dzieci, żona czasem pracuje a czasem nie i pracuje i mam się dobrze,wszedzie płacą wiecej a jak juz pojdziesz do owej pracy to kokosów wam nie nawalą,chyba że masz jakieś układy lub tzw.plecy,wiec po co szukać,zależy czy szukasz blisko czy daleko,doliczyć czas dojazdu koszta to wyjdzie podobnie,wiec wybór należy do poszukujących

morison

Warunki finansowe zależne od stażu, ale nie ma co narzekać, dodatki, socjale. Atmosfera w porządku, z każdym da si dogadać, nie ma kołek wzajemnej adoracji. Można liczyć na pomoc.

Jarosław
@morison

Czy Castorama 2 Łódź Sikorskiego to Twoim zdaniem dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Jestem ciekaw czy firma oferuje jakieś szkolenia, wiesz coś na ten temat? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Zuza

@jack1 Możesz podpowiedzieć jakie warunki do pracy stwarza firma dla przedstawiciela i jak ie warunki finansowe?

Edyta

Czy praca jest również dla kobiet?

Jarosław

Czy ktoś z Was ma informację o tym, czy firma Castorama 2 Łódź Sikorskiego poszukuje obecnie pracowników? Jeżeli tak, to prosiłbym o to, aby napisać, jakie dokładnie stanowiska wymagają obsady? Starałem się znaleźć informację na ten temat, jednak jeżeli chodzi o tę lokalizację, to nic nie znalazłem. Zachęcam do przedstawienia, jak to wygląda.

jack1
@Jarosław

Na Wróblewskiego potrzebują jako doradce handlowego

Witold

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko tu piszecie? Szkoda bo szukam pracy i opinia pracowników jest pomocne.

Karol

Czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama 2 Łódź Sikorskiego - Łódź

• Jak się pracuje w Castorama 2 Łódź Sikorskiego?

Zobacz opinie na temat firmy Castorama 2 Łódź Sikorskiego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Castorama 2 Łódź Sikorskiego?

Castorama 2 Łódź Sikorskiego