Castorama 2 Łódź Sikorskiego

Opinie o Castorama 2 Łódź Sikorskiego

Filtruj opinie po kryteriach:

Jarosław
 Opinia

Czy ktoś z Was ma informację o tym, czy firma Castorama 2 Łódź Sikorskiego poszukuje obecnie pracowników? Jeżeli tak, to prosiłbym o to, aby napisać, jakie dokładnie stanowiska wymagają obsady? Starałem się znaleźć informację na ten temat, jednak jeżeli chodzi o tę lokalizację, to nic nie znalazłem. Zachęcam do przedstawienia, jak to wygląda.

Witold
 Opinia

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko tu piszecie? Szkoda bo szukam pracy i opinia pracowników jest pomocne.

Karol
 Opinia

Czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

DZIUNIA
 Opinia

Witam. W dniu 09.07.2018 dokonałam zakupu wiertarki typu BOSCH na dziale narzędzia. .Profesionalna obsługa pracownika (usunięte przez administratora) cierpliwie odpowiadającego na wszystkie pytania ,kompetentnego, rzeczowego jest rzadkością w tak dużych placówka typu market. Zasługuje na uznanie zadowolonego klienta ,ale także uwagę pracodawcy, którego sukcesy budują tacy cisi bohaterowie. Pozdrawiam i gratuluję

Kamil
 Opinia

Czy firma potrzebuje pracowników?

Petarda
 Opinia

Witam, kilka słów na temat Castoramy 2 Sikorskiego Łódź. Pracuje w tym sklepie już 5 lat i mogę stwierdzić że praca dla Castoramy robi się żmudna, mało atrakcyjna, ciężka i prymitywna. minusy: -Niska stawka na start 2600 brutto ( około1950 netto), biedronka 2800 brutto, Lidl 3200 brutto, Ikea 3200 brutto. -Stres, mobbing. -kursy na wózki robią po roku czasu. -Pracujesz 8 godzin i 15 min. (30min. przerwy). -Korpo atmosfera. -marna premia(prawie zawsze marna np.48zł netto na kwartał). -Dużo kondonów tam pracuje. -klienci śmieją się że w biedronce zarabiają więcej itp.... -w zimie zimno, w lato gorąco. itp. Plusy: -14 Pensi w ciągu roku. -jakiś tam socjal. Uważam że praca dla Castoramy to tylko przelotna przygoda na krótki okres,można się tam zatrudnić i w tym samym czasie szukać coś lepszego.

Tak6Nie

Zapierdalacz
@Petarda 24.07.2017 16:19

(usunięte przez administratora) praca na chwile a pracujesz 5 lat? Socjal masz bardzo dobry, premie nie najgorsze

Tak2Nie

Asystent dyrektora
 Opinia

(usunięte przez administratora)Zarobki marne mniejsze od biedronki... nie polecam!:) jeśli masz ambicje i cenisz swoją prace to ta praca w tym sklepie to zniszczy.

Tak11Nie

Zostaw opinię o Castorama 2 Łódź Sikorskiego - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama 2 Łódź Sikorskiego

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.