Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

Czy PGF prowadzi teraz rekrutacje w trybie zdalnym?

Ding

Tak. na pracuj jest informacja, że prowadzą taką rekrutacje

@Ding

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Ding

Polecam się. Masz może zamiar rekrutować?

@Ding

Rekruterem nie jestem, rekrutować to nie będę :) Ale myśleć o pracy, myślę, póki co to w bardzo wczesnym staidium rozwoju.

Ding

nie trzeba było się tak czepiać, chodziło mi oczywiście o aplikowanie na stanowisko ;>

@Ding

Nie trzeba było, ale można było o skorzystałem z tej możliwości :) Wrodzoną złośliwość ciężko pokonać :P

Ding

ale może warto się starać ;)

Proszę powiedzcie coś o pracy kierowcy w tej firmie. Warunki i jakość pracy jest ok czy porostu szarpanina?

Stary
@Nowy

jaka szarpanina? nie ma żadnej szarpaniny. Wszystko jest w porządku, co prawda nie pracuje jako kierowca więc o tej pracy konkretnie ci nie opowiem, ale jestem pracownikiem firmy i nie mam do niej zastrzeżeń, gdyby tak było to bym się zwolnił

Anka

Ciężko się dostać do obsługi klienta w PGF?

Kola
@Anka

To zależy jakie masz kwalifikacje i zdolności, to jest wyznacznikiem tego czy jest ciężko czy nie ;p

@Anka

a pracowałaś już w czymś takim?

@Wiki

Tak, jako Młodszy specjalista ds. obsługi klienta, ale w zupełnie innej branży

@Anka

no czyli doświadczenie jest, a to ze inna branża to nic straconego, tego akurat się można nauczyć

@Wiki

Dzięki za wskazówki

@Anka

tak apropo to ja też szłam do tej firmy, nie mając doświadczenia w tej konkretnej branży, ale z umiejętnościami ogólnymi zawodowymi i wszystkiego się nauczyłam ;) jeśli są chęci to wszystko się da

Czy w którymkolwiek oddziale zostały wypłacone dodatki z tytułu panującej sytuacji pandemii?

@Marek

A miały być?

Kierownik Transportu

Rozmowa 2 etapowa przeprowadzona na miejscu plus test kompetencyjny. I etap spotkanie z osobą z HR oraz bezpośrednim przełożonym. Pytania standardowe dotyczące przebiegu dotychczasowej kariery jak i wywiad odnośnie kompetencji. II etap Test kompetencyjny (miękkie plus twarde) czas 60 minut. 1,5 minuty na każde pytanie. Niektóre pytania o rozbudowanej treści, gdzie może nie starczyć czasu na udzielenie właściwej odpowiedzi. Test jest wielokrotnego wyboru. W mojej opinii ( bazując na doświadczeniu ) w/w test nie jest w stanie sprawdzić przydatność kandydata jak i dopasowanie do danego stanowiska. III etap rozmowa z bezpośrednim przełożonym+ Pani z HR + Dyrektor Regionu + Dyrektor Łańcucha dostaw. Na tym etapie rozmowa trwała 15 minut. Została mi przedstawiona jako zapoznanie z kandydatem. W moim odczuciu był to powielony etap I z tą różnicą , że I etap przebiegał w dość sympatycznej atmosferze. W obecnym natomiast najwyższy rangą Dyrektor był bardzo zniesmaczony udziałem w rekrutacji i bardzo dał to odczuć na spotkaniu- zachowanie bardzo nieprofesjonalne. Pomijam fakt, że się na nie spóźnił. Finalnie po III etapie Pani z HR zakomunikowała zwrot informacji (oraz decyzji ) najdalej do końca tygodnia w którym to odbywał się finalny etap. Niestety żadnego "feedbacku" nie otrzymałem i w następnym tygodniu postanowiłem skontaktować się osobiście. Pani biorąca udział w procesie rekrutacji potrzebowała kilku sekund by znaleźć i wyrecytować mi standardową regułkę o odrzuceniu mojej kandydatury.

Przebieg doświadczenia w każdej z firm na przestrzeni lat. Jak wyobrażam sobie pracę na danym stanowisku ? Jak rozwiązał bym problem w danej sytuacji ? Okres wypowiedzenia Oczekiwania finansowe Itd.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Karo

Czy PGF ma oddział tylko w Łodzi?

Karo

to gdzie jeszcze? jest to gdzieś udostępnione?

Dovakin
@Karo

Hm hm, może na stronie? W zakładce kontakt?

@Dovakin

no może może. przepraszam za moje nieogarnięcie, sprawdzę to, dziękuję

Dovakin
@Karo

wybaczam, do usług

Curry

Czy na opiekuna klienta trzeba mieć znajomość języka obcego?

@Curry

Nie, nie ma takiego wymogu

trish
@Sziwa

ooo ciekawe, bo teraz to wszędzie już wymagają języka ;)

@trish

Wiesz, no z reguły się przydaje, ale w przypadku obsługi klienta polskiego nie jest na tyle istotny ;)

trish
@Sziwa

no jasne jest to całkowicie logiczne, tak się tylko zadziwiłam :D

@trish

No faktycznie jest to rzadszy przypadek, ale jak widać się zdarza, zdziwienie jednak uzasadnione ;)

xyz

Ile płacą na godzinę na umowie zleceniu w Warszawie na magazynie na Białołęce?

Antoni
@xyz

17br

Xxxxx

Powiem tak jeśli chodzi o oddział w Gdańsku. Nie polecam tam pracy na kompletacji. Są (usunięte przez administratora) godziny: Cały czas robisz od 10-18 w tygodniu, a jeśli już na nockach to od 20 do 4 rano albo dłużej. Do tego mają ciśnienie na wydajność żeby robić szybko. Przerwy są dość póżno bo liczcie się z tym, że pójdziecie albo o 15 albo o 16. Gdzie przy takiej organizacji pracy jest bardzo łatwo o błędy i przemęczenie.

kazik

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko Specjalista ds. transportu. Czy ktoś może powiedzieć o warunkach pracy w tym dziale? Czy to praca zmianowa? W której spółce Pelionu jest zatrudnienie? Na jakie zarobki można liczyć? etc Z góry dziękuję

@kazik

czym się zajmuje taki specjalista? to chodzi o nadzorowanie jakiś tam dostaw, czy kierowców?

@kod

kod - nie mam pojęcia czym się zajmuje Dlatego zadałem pytanie powyższe mając nadzieje że ktoś na nie odpowie

@kazik

nie zadałeś pytania o to czym się zajmuje, tylko jesteś żywo zainteresowany pracą i pytasz o warunki, zatem skoro pytasz o takie rzeczy to powinieneś wiedzieć o jakie stanowisko Ci chodzi :D

Idk
@kod

Ale...przecież napisał o jakie stanowisko mu chodzi...

@kod

kod chyba masz kłopoty czytaniem ze zrozumieniem:)))) napisałem o jakie stanowisko mi chodzi i zadałem pytanie jakie są warunki pracy na tym stanowisku w tej firmie. Pracowałem już na podobnym stanowisku i wiem o co biega. Interesuje mnie więc jak się pracuje w Pelionie

@kazik

ale na pytanie o to czym się zajmuje człowiek na tym stanowisku nie potrafisz odpowiedzieć, a mówisz teraz że na podobnym stanowisku już pracowałeś. No to w końcu wiesz o co biega czy nie wiesz?

@kod

Człowieku nie wiem czym się zajmuje taki specjalista w tej, danej firmie czyli Pelionie Teraz rozumiesz o co pytam czy jeszcze bardziej czy to wytłumaczyć

Xxxx
@kazik

Daj sobie spokój z ta firma.Szkoda nawet pisać jak tu wspaniale. Uciekać jak najdalej od tego .

serio

nie słuchaj, nie warto. idź i sam sie przekonaj to bedziesz mial pewnosc opinii

Mark
@serio

całkowitą racje Ci przyznam kolego, jakby człowiek tak mial sie sugerować wszystkim co w internecie, to nic by ze swoim życiem nie zrobił

Timur

Mam uprawnienia na wózek widłowy i myślę że lepiej w czystym przy lekach niż w innej branży tylko jakie zarobki oferuje pgf, bo jak niższe to wiadomo co wybiorę. Pozdrówki dla wszystkich

anya
@Timur

podejrzewam, że nikt Ci tu nie powie dokładnie jakie są zarobki, poza tym jakby nie uważam, że można by się było tym sugerować, bo nie jest powiedziane, że każdemu pracownikowi będą oferować taką samą stawkę, jakby nie patrząc to tez zalezy od róznych czynnikow jak doświadczenie np. Także najlepiej i najpewniej będzie iść na rozmowę po prostu

Chiko
@Timur

z ciekawości, jaka to ta druga branża, którą masz do wyboru?

amor
@Chiko

wiesz jak to mówią, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła :D a tak serio to też bym się dowiedział co może być lepszym wyborem?

Timur
@amor

Nie wiedziałem, że powstanie dyskusja na temat mojego wyboru. Nie wiem czemu miałbym o ty mówić, nie uważam, żeby było to ważne. Dzięki za odpowiedzi

Stero

I na co padło w końcu?

Xxxx

2600 brutto.premia jak zasłużysz czyli no właśnie. Nie polecam pracy tutaj

Słowik

Co powiecie o stanowisku kupca w PGF? Cieżko się dostać? Jak jest, dobrze? Zastanawiam się nad aplikacją.

@Słowik

I czy trzeba spełniać wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu PGF? Ja nie spełniam jednego. I zastanawiam się, czy mimo to są szansę na rozmowę.

Muchomor
@Marta

Szansa myślę, że jest, po prostu jeśli znajdzie się ktoś, kto spełnia wszystkie wymogi, to będzie wyżej od ciebie w "rankingu" i jest bardziej prawdopodobne, że to on dostanie pracę, ale nie ma co rezygnować w przedbiegach.

area
@Marta

nie spełnianie jednego wymogu nie jest jeszcze tragedią, może bardzo nadrabiasz innymi. Oczywiście, tak tylko mówię, nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale Ty chyba najlepiej znasz siebie i to co potrafisz, wiec umiesz ocenić

@area

Dziękuję za porady.

area
@Słowik

nie ma problemu, daj znać czy coś się udało

@area

Jasne ;)

ehh

dajże se spokój, gosciu sam wie na co mu szkoda jego czasu a na co nie

@ehh

zgadza się, wiem doskonale, mam zamiar zaaplikować na to stanowisko i nic nikomu do tego

poważnie zainteresowany

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko: Starszy Menedżer Sprzedaży ds. Klientów Kluczowych. Czy ktoś mi może napisać,ale szczerze jak wygląda praca na tym stanowisku ,kasa na początek itd?

Devendra

Jak oceniacie staże w PGF? Zastanawiam się nad stażem w HR, wydaje mi się, że może być całkiem nieźle z ogłoszenia, ale informacją z pierwszej ręki nie pogardzę :D

Fimo
@Devendra

ja planuje z niego skorzytsać, brak mi zbyt wielu informacji na ten temat, ale myślę,że raczej nie ma co się wahać

ilia
@Fimo

a w ogłoszeniu coś mówią, że jest możliwosc pózniejszego zostania na etat?

gosia
@ilia

ja to wgl nie widzę ogłoszenia na staż, nie zaglebialam się w temat aż tak, ale moze po prostu na staże i praktyki przyjmują cały czas w miare mozliwosci i nie daja do neta specjalnych ogloszen

@gosia

Nie nie, było ogłoszenie. Najwyraźniej już zostało zdjęte, lub wygasło.

@Devendra

O, tak jak myślałam - wrzucono ponownie. Na OLX jest.

gosia
@Devendra

a to jednak się pojawiają, ciekawa sprawa :D

Repos
@gosia

Bardzo dużo ofert i często się pojawia, także nie powinno być to żadnym zaskoczeniem.

Rekrutacja

Czy ktoś może posiada informację ile oferują kasy na początek w biurze obsługi? Widziałem rekrutację że szukają, czy oprócz pakietów można też oczekiwać fajnej kasy?

odpp
@Rekrutacja

ciężko stwierdzić, na początek zawsze dają mniej, a później to juz tylko od twojej pracy zalezy..

Pracująca
@Rekrutacja

Na początek? Tam po 15 latach ludzie zarabiają 2900 brutto:) Początek to najniższa krajowa. I niestety nie podpisze się, bo dopóki nic nie znajdę nowego, muszę tam pracować. A uwierzcie mi szukam! Za dwa tysiące do ręki ciężko żyć. Jedynym plusem są ludzie- przynajmniej u mnie w dziale. Niestety miła atmosferą nie płacę rachunków....

indiana
@Pracująca

teraz niby duzo ogłoszeń o prace codziennie się pojawia, ale prawda jest taka że znalezienie pracy wcale nie jest latwe, a już szczególnie za większe kwoty - bo większe kwoty = większe wymagania..

Af

Jest ok

tomo

ja tez tak przy okazji sie podepne jak duze są te zamówienia? jest jakas norma, zasada co do ilosci na kazdy dzien?

ciekawy

Czy ktoś może coś wie o stanowisku specjalisty ds HR? Jak wygląda praca, poleca, coś slyszał?

Kamil

Jest ogłoszenie na asystentkę/ sekretarkę. Brane są pod uwagę tylko kandydatury kobiet?

Daga
@Kamil

z reguły takie stanowiska obsadzają kobiety, ale nie wydaje mi się żeby była jakaś mocna dyskryminacja..

Szogun
@Kamil

Wyślij CV to zobaczysz :)

Clover

Mam pytanie odnośnie pracy w BOK. Jakie twarde kompetencje trzeba mieć, aby mieć możliwość zatrudnienia tutaj? Bo podejrzewam, że odpowiedzialność, sumienność i te wszystkie potrzebne umiejętności, to na pewno, ale bardziej zastanawiają mnie właśnie te twarde konkrety.

Vin
@Clover

w sumie ciekawa kwestia, czy wymagane jest jakieś doświadczenie w dziedzinie farmaceutycznej czy ważne, by ogarniać kontakt z ludźmi jako taki.

Renia
@Vin

Hm... nie słyszałam o takim wymogu.. na pewno jakieś obycie w dziedzinie pomaga w pracy, ale nie wydaje mi się by było warunkiem koniecznym. Jeśli ktoś jest ogarniety, ma jakieś tam doświadczenie w pracy z klientem ogólnie, albo stritce w BOK'u no to ma na pewno spore szanse. Zawsze warto próbować.

Yubaba
@Vin

Nie, w branży nie, wymagane jest ogólnie doświadczenie w obsłudze klienta. Co do pytania głównego, to z takich konkretnych umiejętności, to na pewno pakiet MS Office (ale znajomość, że znajomość, a nie że pamiętasz z podstawówki jak zrobić tabelkę i sformatować tekst) no i angielski to strong asset.

Tuka
@Yubaba

a nie wiesz może czy sprawdzają ten angielski na rozmowie? jeszcze nigdy nie miałam rozmowy po angielsku..

Dela
@Tuka

Myślę, że jeżeli jesteś w stanie się jako tako porozumieć z klientem to nie będziesz miała problemu przy sprawdzaniu tego przez nich.. szczerze mówiąc rzadko się to robi (ogólnie mówiąc).

rylleh

Jak z rekrutacjami w nowym roku? Szykuje się coś?

Carrie
@rylleh

Rekrutacje są cały czas, ofert nie brakuje, niezależnie od tego czy jest nowy rok, czy nie. Obecnie ofert nie brakuje.

rylleh
@Carrie

Thx za informację

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.