Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka

4.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka

Bożena Gawryluk
Inne

Szanowni Państwo, chciałabym podzielić się moją historią ze współpracą z mecenasem Komorowskim z Acta Vera. To kancelaria w 100% godna polecenia. Pan mecenas świetnie i cierpliwie tłumaczy wszelkie zawiłości prawne, odbiera telefon, ma doskonaly kontakt z innymi. To, co jednak najwazniejsze - doskonale dogaduje się z osobami starszymi. To było dla mnie ważne, bo współpraca dotyczyła mojej mamy.

K.Chmiel

To złoty człowiek, nie tylko jako adwokat, ale przede wszystkim jako człowiek. Jestem bardzo, bardzo wdzięczna za całą okazaną mi pomoc. Sama w życiu nie poradziłabym sobie. Faktem jest, że usługi pana mecenasa do najtańszych nie należą, ale są one warte tych pieniędzy. Przede wszystkim dużo zaoszczędza się na nerwach, których tak bardzo się już nie traci. U mnie zdecydowanie to był strzał w 10. Dziękuję za całą pomoc. Katarzyna Chmiel

Violetta
Inne
@K.Chmiel

Popieram w milionie procent! To najlepszy adwokat, na ktorego mogłam natrafić! :)

Alan Sułecki
 Rekomendacja

Profesjonalne podejście do sprawy, szeroka wiedza, pełne zaangażowanie oraz dyspozycyjność.Wysoki poziom wiedzy prawnej oraz umiejętność łączenia przepisów prawa ze specyfiką prowadzenia biznesu w Polsce. Pan Komorowski chętnie odpowiadał mi na wszystkie pytania, przedstawiając przy tym możliwe rozwiązania. Praca Pana Komorowskiego cechuje się niezwykłym zaangażowaniem! POLECAM !

Anka Białkowska
 Rekomendacja

Poznałam pana mecenasa przy okazji mojej sprawy związanej z prawem rodzinnym. To była dość skomplikowana sytuacja, która wymagała mocnego zagłębienia się w rodzinne problemy i to... nawet kilku pokoleń. Ale na całe szczęście, pan Mecenas w ogóle nie zląkł się sprawy, podjał się jej bez żadnych problemów! Bardzo dziękuję, za całą okazaną nam pomoc.

klient Nowy wpis
Pracownik

Jeśli ktoś z Państwa szuka odpowiedniej osoby na odpowiednim miejscu to właśnie na taką trafił. Pozdrawiam.

Ewelina Nowy wpis
Kandydat

Czy odbywał ktoś z was tu swoją aplikację radcowską/adwokacką? Czy kancelaria ma w zwyczaju takie praktyki, czy nie jest otwarta dla aplikantów? :) Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w pracy w kancelarii, chętnie poczytam co uważacie

Eleonore Nowy wpis
Inne

Moim skromnym zdaniem najlepszy adwokat we Wrocławiu. Profesjonalizm na najwyższym poziomie

Marcin Nowy wpis
Inne

Doceniam skuteczność i szybkość działania. Gorąco polecam współpracę z tą kancelarią.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Stażysta w kancelarii.
Rudzka
Inne

Do pana mecenas trafiłam z polecenia. Mogę zatem potwierdzić, pełen profesjonalizm, podejście do klienta, ogromną wiedzę, empatię i odpowiednią atmosferę panującą w biurze natomiast co najważniejsze pomoc w podjęciu najlepszej decyzji dla mnie. Dziękuję! :)

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Witold Zgrebka
Inne

Serdecznie dziękuję za pomoc! Polecam.

Bart
Kandydat

Może ktoś z odwiedzających form wie czy w tej kancelarii oferują możliwość odbycia stażu -- praktyki studenckiej? Chodzi mi oczywiście o odpłatną formę współpracy, jeśli tak, to przybliży ktoś jak to wygląda? Są szanse na późniejsze, stałe już zatrudnienie? :)

Ala
Inne

Polecam! Kancelaria zaangażowana w sprawy klienta. Doskonale rozumie potrzeby.

EVA
Kandydat

Adwokat prowadził moją sprawę o rozwód. Super kontakt, wszystko miałam wyjaśnione i przejrzyste. Polecam do współpracy :)

Konstanty
Pracownik

Pomoc Pana adwokata była nieoceniona. Polecam z czystym sumieniem :))

_GOŚĆ
Inne

Ogromna wiedza, doświadczenie, rzetelność i przede wszystkim zaufanie :) Jest OK

Krzysztof
Inne

Pierwszy raz spotykam się z tak dużą otwartością na potrzeby klienta, stałym kontaktem i zaangażowaniem. Bardzo wysoko oceniam także terminowość współpracy i wywiązanie się ze wszystkich ustaleń.

Sasinka
Inne

Kancelaria informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa.

R
Kandydat

Cześć :) W internecie trafiłam na informację, chwaląca Pana Mecenasa. Ktoś wspomniał również, że pracuje z mądrymi, młodymi ludźmi :) Stąd moje pytanie o pracę w tym miejscu, co jako pracownicy sądzicie o warunkach? Studiuję kierunek powiązany z prawem, chciałabym się zatrudnić a przy okazji nabyć doświadczenie. Jest tu jakiś pracownik/aplikant i napisze kilka słów na temat kancelarii i warunków pracy? Może pamiętacie jak przebiegła wasza rekrutacja, czy Pan Mecenas ma jakieś sprecyzowane wymagania co do umiejetności/kwalifikacji/doświadczenia u pracowników?

Gośka
Inne

Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii Pana Mecenasa. Polecam każdemu i na pewno jeszcze raz skorzystam.

Martysia
Kandydat

Wiecie, czy można się tutaj załapać na aplikację? Ktoś wcześniej pytał o staż, ale nie było odpowiedzi. Wiem, że w małych kancelariach jest ciężko, ale w takim miejscu chyba najwięcej się można nauczyć.

Maria Urban
Inne

Chcę wyrazić swoją opinię o mecenasie Marcinie Komorowskim. Mogę podpisać się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami o Panu mecenasie, jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Zawsze dysponował czasem, oddzwaniał i wszystko wyjaśniał. Bardzo rozsądny i uczciwy człowiek. Godny polecenia

sierpiński
Inne

Już w samej rozmowie telefonicznej przed spotkaniem wiedziałem, że dokonałem dobrego wyboru adwokata. Pozdrawiam bardzo i polecam szczerze

J.Górniak
Inne

Kancelaria dba o interesy klienta. Adwokat pełny energii dzięki której ma siły poprowadzić nie jedną trudną sprawę.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka?

    Zobacz opinie na temat firmy Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka
Przejdź do nowych opinii