Kancelaria Acta Vera

Łódź

Opinie o Kancelaria Acta Vera

Stan

Jeśli ktoś wierzy w dobrą opinie O Acta Vera to gratuluję!!!.Pan Komorowski interesuje się sprawą którą ma "prowadzić" do chwili kiedy nie weźmie pieniędzy. Potem nie uchwytny a sprawę "prowadzą" tylko początkujący aplikanci .Skutek wiadomy .NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA KANCELARIĘ ACTA VERA W ŁODZI To nie adwokat a oszust

kobieta

Nie polecam,nie potrafia prowadzic sprawe,nie sluchaja klijenta,prosta sprawa trwa 4 lata,tylko pieniadze wyciagaja

kobieta

Brak słów.... nie polecam...

gość

Umowa? Te czasy już minęły- teraz tylko zlecenie. Mecenas miły, ale sprawy Kancelarii niewiele go obchodzą. Całą odpowiedzialnością obarcza swoich pracowników- dosłownie, aplikanci prowadzą sprawy. Nie polecam nikomu, kto chce się czegoś nauczyć w pracy- tam pracuje się samodzielnie a za błędy traci pracę.

Miki

Pracowałam tutaj przez rok. Dużo się nauczyłam, umowę dostałam. Jak czytam to co jest wyżej to jakby dwa inne miejsca.

eh

nikomu nie polecam

tos

Pracowałam tam dość krótko, nie dostałam żadnej umowy , praca od rana do późnych godzin, Szef nie słucha pracowników, nie dba o dobrych pracowników, niestety nie potrafi dobrze wynagrodzić za pracę, zarabia się tam marne pieniądze, za wszystko zrzuca odpowiedzialność na podwładnych. [usunięte przez admina] I BAŁAGAN tam panuje niestety.

[usunięte przez admina] NIE WARTO TRACIĆ CZASU !!!!

Zostaw opinię o Kancelaria Acta Vera - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Acta Vera