Opinie o Nastal Sky Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nastal Sky Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nastal Sky Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nastal Sky Sp. z o.o. w Łódź

Renata

Pracuje w tej firmie i takie rzeczy może napisać ktoś kto pracuje w bezpośredniej konkurencji żeby wyeliminować konkurencję fakty są takie że ludzie średnio pracują w firmie powyżej 5 lat i chyba nic więcej nie trzeba dodawać

Typer
@Renata

Firma składa się w 90% kierowców Ukraińców więc jeżdżę i nie narzekają. Ma 40 aut może pieciu Polaków jeździ.

Krzysztof Nowy wpis

Rozumiem że jak jest dobrze to nikomu nie chce się napisać opini. Osobiście jestem zadowolony z pracy w firmie

Renata

@Renata

Pani Renato jeśli dobrze myślę to jest Pani tam księgową. Nie wiem czemu tam Panią trzymają bo takiego nieroba w życiu nie widziałem. W innych firmach księgowa potrafi rozliczyć kilku kierowców na raz a Pani ma problem by jednego rozliczyć w ciągu dnia. Gdyby były wybory na najgorszego księgowego, wygrałaby Pani na 100 %

Typer Nowy wpis
@Renata

Czy istnieje możliwość rozwoju w Nastal Sky Sp. z o.o.?

Pracownica Nowy wpis

Oczywiście

Czy urlop w Nastal Sky Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Pracownica

Tak ;)

Robert
@Pracownica

Jakieś benefity pozapłacowe też tu są? A raczej jakie są, bo to, że są jakiekolwiek, to raczej pewne :D

Pracownica

Tak , premie świąteczne :) i premie uznaniowe :)

Pracownik Biurowy

Nie da się ukryć ze szukają kogoś bo inni odchodzą. Nikt z branży z doświadczeniem nie pójdzie tam na rozmowę ponieważ nikt pozytywnie się nie wypowiada na temat tej firmy. Śmiać się chce jak wygląda rozmowa a zwłaszcza duża ilość cv jaka mają przed sobą chyba z całego istnienia firmy.

Pytania to badanie twojej sytuacji finansowej by nie da ci zarobić żebyś nie był dla nich konkurencja. Dadzą tyle żebyś miał poczucie ze jesteś od nich uzależniony. Nie polecam i daleko jest.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Smiglowiec33

Czy atmosfera w pracy jest fajna?

Pracownik biurowy

Witam, aktualnie pracuje. Pracodawca i praca jak każda inna. Dużo pracy, więc czas szybko miła. Młoda i zgrana ekipa. Polecam

Młody

Jestem kierowcą od jakiegoś roku. Żadnych problemów. Pozdrawiam chłopaków z warsztatu :)

speedy gonzales

Przez przypadek trafiłem na opinie o firmie NASTAL. Jestem byłym kierowcą tej firmy. Zatrudniłem się tam żeby szybko odkuć się finansowo. Jak odchodziłem, pieniądze zostały wyplacone zgodnie z umową + bonus i zaproszenie do dalszej współpracy w przyszłości.

Mig śmig

Firma z tych które należy omijać z daleka. Słaba stawka, brak urlopu, umowa na najbliższe wynagrodzenie. Prezes z tych oszczędnych na obiecuje zlote góry a potem mu pieniędzy szkoda. Problemy z wypłatą to codzienność a obecny księgowy z prostymi sprawami nie daje sobie rady. Nie polecam, poszukaj czegoś innego. Ja tak zrobiłem i nie narzekam. A oni niech dalej (usunięte przez administratora) bo zawsze im mało.

Jakiś czas temu byłam na rozmowie w sprawie pracy w firmie NASTAL. Propozycja zatrudnienia na umowę zlecenie na pierwszy miesiąc, a później rejestracja na część zarobków wypłynęła bez mrugnięcia okiem. Podziękowała i wyszłam.

Jak szefostwo w NASTAL MARCIN AWIER? Spoko traktują ludzi?

Zależy na jakie stanowisko chcesz tam aplikować jeżeli na spedytora lub kierowce to traktowany będziesz jak zło konieczne, ty mówisz białe prezes czarne i zawsze jest czarne

Iga

@renata na jakim stanowisku pracujesz ?

Maciek kowalczyk

Na firmie trzeba czekać 5h zanim się rozliczysz itd. Ta gruba spedytorka jara THC i kłamie ogólnie (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Do Kreatywnej aka Heniek Prezes: Wszyscy wiedzą kim jesteś, więc przestań wylewać żółć i znajdź inny sposób rozładowania napięcia... Tak źle ci było, to dlaczego twoja przygoda z Nastalem trwała tak długo? Bardzo długo.

Iza

Większość osób wciąż zachowuje tu anonimowość - nie masz zatem stu procentowej pewności, że to akurat ta osoba, którą masz na myśli. Lepiej skupić się na innych kwestiach. Wiesz może, czy w najbliższym czasie w NASTAL planowana jest rekrutacja?

Heniek prezes

Prawda jest tylko jedna, Zatrudniamy każdego kto chce pracować za najniższą krajową +reszta pod stołem Preferujemy pracowników z krajów byłego Związku Radzieckiego bo oni nie umieją czytać po polsku i można ich łatwo oszukać ale też tych Polaków którzy chcą być (usunięte przez administratora) Bardzo lubimy tych którzy nie chcą swojego urlopu i podpisują karty urlopowe w momencie zatrudniania. Zapraszamy wszystkich chętnych spełniających te kryteria do pracy. Nie stawiamy żadnych dodatkowych wymagań

Grzegorz
@Heniek prezes

Skąd taki negatywny komentarz? Jesteś pracownikiem firmy? Napisz o warunkach pracy i wynagrodzeniu.

@Heniek prezes

Heniek Prezes wszyscy wiedzą kim jesteś, więc przestań wylewać żółć i znajdź inny sposób rozładowania napięcia... Tak źle ci było, to dlaczego twoja przygoda z Nastalem trwała tak długo? Bardzo długo.

Romano

Pracuję tu już 3 rok i nikt mi krzywdy nie zrobił. Bywa czasem ciężko i nerwowo, ale w której pracy nie bywa? Wypłata zawsze o czasie (czasem nawet wcześniej) i taka jak miała być. Jak ktoś nie potrafi się dogadać z współ pracownikami, to pewnie ma problemy. Tak jest wszędzie.

kreatywna

Oto kilka faktów na temat firmy. Chcę zaznaczyć że to o czym dalej pisze czeka każdego zatrudnionego pracownika bez znaczenia na jakim stanowisku pracuje i jak długo jest zatrudniony. Jeśli uważasz że to Ciebie nie będzie dotyczyć i że zostaniesz doceniony w pracy to próbuj się zatrudnić a na pewno Ci się uda bo coraz mniej jest ludzi którzy chcą tam pracować. Firma Nastal i Nastal SKY to jedna firma tzw. „dziad trans” prowadzona przez tą samą mało rozgarniętą osobę zwaną przez niektórych Heniutkiem. Z Heniutkiem wszystko ustalane jest na gębę , jak chce się na piśmie potwierdzenia ustaleń od razu jest zmieniany temat rozmowy. Pracownik podpisać ma wszystko co mu podsuną najlepiej in blanco jak odmawia zostaje spławiony. Właściciel nie wypłaca pracownikom delegacji natomiast podsuwa do podpisu polecenia wyjazdu służbowego in blanco wraz z dokumentem wypłaty gotówki z kasy również in blanco. Wszystko to po to żeby nie płacić ZUS i żeby właściciel mógł wyciągnąć żywą gotówkę z firmy. Kierowcy obowiązkowo muszą złożyć wniosek o wypłatę gotówką do ręki i nie ma mowy o zapłatach na konto bankowe ponieważ przy odejściu kierowca nie pojawiając się w firmie musiał by dostać rzeczywistą wyliczoną kwotę wynagrodzenia, ekwiwalentu za urlop, delegacji. Wówczas kwota mogłaby zaskoczyć takiego kierowcę swoją wysokością jest tylko jeden warunek kierowca nie powinien nic podpisywać in blanco, ponieważ może być zaskoczony że właściciel wykorzysta podpisany dokument kasowy i wówczas „zonk” niczego nie dostajesz . Stawka dla kierowcy z km lub dniówki w zależności od ustaleń z przyjmującym. Przy przyjęciu nie ma mowy że za każde niedopatrzenie, przepał, większą liczbę kilometrów, popsucie samochodu można zostać obciążonym. Jak pracownik nie podpisze wszystkich dokumentów in blanco nie ma szans na otrzymanie należnej zapłaty. Czas pracy kierowcy przekraczają niejednokrotnie, zdarza się że śpią po 2 godziny. Ze zmęczenia powodują kolizje i wypadki, zdarzają się też zgony. Jak pracownik ulegnie wypadkowi nie ma zmiłuj się , sam musi sobie dać radę i żyć za najniższą krajową, którą ma na umowie. Jak chcesz odejsć a nie jest to na rękę właścicielowi nie dostaje się umówionego wynagrodzenia . Wtedy okazuje się najczęściej że nie należy się ekwiwalent urlopowy ponieważ podpisało się wcześniej in blanco wniosek urlopowy oraz ewidencję czasu pracy. O swoją kasę trzeba się prosić właścicieli bo zawsze się słyszy że nie ma pieniędzy. Jeśli po przeczytaniu tych informacji dalej chcesz pracować lub do niej aplikować to Twój wybór. Zastanów się jednak czy warto jest wchodzić w to towarzystwo czy lepiej poszukać innej lepszej firmy, która będzie Ciebie szanowała za prace którą świadczysz. No i pamiętaj nic na gębę, nie podpisuj dokumentów in blanco a w szczególności KW- kasa wypłaciła bo nie wiesz co zostało przez właściciela tam wpisane i z czym się pożegnasz i nigdy nie odzyskasz. Powodzenia.

Jacek

Można założyć własną firmę i nie trzeba będzie pracować dla nikogo!!

Kierowca

Katastrofa zwykli (usunięte przez administratora) którzy wykorzystują wszystko i wszystkich

Agata

@Życzliwy, przypominam aby stosować się do regulaminu i w swoich wypowiedziach nie używać obraźliwych słów. Zapoznaj się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin @Stefan, aplikowałeś już? Jeśli tak to na jakie stanowisko i czy byłeś już na rozmowie o pracę? @Przemek, również zapoznaj się z regulaminem do którego wyżej podałam link. Każdy w sposób zgodny z regulaminem forum oraz kulturalny ma prawo się wypowiedzieć, jednak bez podawania danych osobowych, które są prawnie chronione. Ta uwaga dotyczy również użytkownika @Piotr. Swoich danych osobowych też nikt nie ma obowiązku podawać na tym forum. Nie wolno też takich danych się domagać, ponieważ jak już wspomniałam są prawnie chronione. Napiszcie coś na temat aktualnych ofert pracy w NASTAL MARCIN AWIER. Czy jakieś są oraz jak przebiega rekrutacja? Napiszcie też coś na temat możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji. Wszystkie informacje będą istotne dla forumowiczów.

Zostaw merytoryczną opinię o Nastal Sky Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Nastal Sky Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nastal Sky Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nastal Sky Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nastal Sky Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nastal Sky Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nastal Sky Sp. z o.o.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042