Exactor S.C. Agnieszka Jaworska Wiesław Dragan

Kraków

Opinie o Exactor S.C. Agnieszka Jaworska Wiesław Dragan

anonim 2011-06-09 12:44:12
Totalne bzdury:) Firma Exactor, Multusp zooi Multus sc. to ta sama firma na opolskiej 18 w Krakowie. Biuro jest owszem niczego sobie ale ssluzy tylko pani prezes jaworskiej i dyr draganowi - nikt wiecej tam nie pracuje, chyba ze licza sie osoby oszukane ktorym nie wyplacono kasy a prace w ochroniei przychodza po jej odbior ciagle zwodzeni przez uczciwych inaczej przedsiebiorcow. A obsluge wzakresie windykacji Exactora zalatwia za nich firma Wexel.Nie wiem wiec o jakiej atmosferze i jakich mozliwosciach rozwoju piszesz.A czy dragan i jaworska sa mili sprawdzic mozna wpisujac na gowork haslo multus kraków. Milej lektury
Adam Łapa 2012-07-09 19:24:10
Witam wpisuje się z imienia i nazwiska Niestety jestem jedna z oszukanych osób przez firme multus obecnie toczy się postępowanie egzekucujne należności i kilka spraw przed sądami pracy w malopolsce wszelkie aktualności prosze o kontakt 604600308 wszelkie informacje będa przydatne pokażmy tym państwu że ludzi się szanuje a należności wypłaca .
[usunięte przez moderatora]. Gdy tylko zakończy się moje postępowanie z tą firmą wezme zeskanuje wyrok sądu i wstawie na wszystkich forach związanych z a firmą
Oszukany 2014-10-09 12:47:26
Witam serdecznie ,
Jestem kolejną osobą oszukaną przez Pana Dragana tylko z ta różnica ,że byłem zatrudniony w firmie Exactor . Właścicielem jest oczywiście Wiesław Dragan. Wyżej wymieniony oszust nie zapłacił mi całej wypłaty . Exactor jest to firma krzak składająca się z chyba 3 osób do tego oszuści...
kadra 2014-12-12 10:06:21
Exactor Pruszków / Kraków - odradzam pracę u nich, chyba, że lubicie pracować za darmo! Pracowało nas w Pruszkowie kilku od połowy m-ca i za te pół m-ca dostaliśmy kasę (po 1,5 m-ca), a za pozostałe dwa m-ce nie możemy się doprosić do dziś! Dostaliśmy umowę zlecenie i obiecano nam aneks z uwzględnieniem prowizji. Aneksu też nie mogliśmy się doprosić od trzech m-cy. Wszystko z tym człowiekiem załatwia się na początek ustnie z obiecanką szybkiego otrzymania umowy, aneksu, sprzętu do pracy itp. W efekcie otrzymaliśmy tylko kilkuletnie, tanie telefony służbowe :) Nękamy go obecnie wszyscy o zaległości ale gościu kręci, unika spotkań, umawia się i nie przyjeżdża. Myślimy o złożeniu sprawy do sądu. Jeśli ktoś będzie potrzebował info to piszcie: arkadius.o@wp.pl
Szlachta 2015-09-28 15:40:47
W odpowiedzi na pytanie o staż TO POWAŻNIE ODRADZAM SYTUACJA SIE NIE ZMIENIŁA I NIE ZMIENI generalnie jak ktoś jest masochistą i lubi popracować za darmo to proszę bardzo
Szlachta 2015-09-28 15:42:35
Nawet nie próbuj
frania 2016-10-04 20:07:48
ael w jakiej przyjacielu kwestii według ciebie się ma tak całkiem dobrze? to może napisz i doprecyzuj
Zostaw swoją opinię o Exactor S.C. Agnieszka Jaworska Wiesław Dragan - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exactor S.C. Agnieszka Jaworska Wiesław Dragan